...

SERVER SERVİS EKİPMANLARI

Endüstriyel mutfaklarda kullanılan Server servis ekipmanları, özel olarak tasarlanmışlardır. Özel üretilen servis ekipmanları, paslanmaz çelikten tasarlanmışlardır. Mutfakta size pratik kullanım sağlayacak olan Server servis ekipmanları, zamandan tasarruf etmenizi sağlayacaklardır. Mutfakta ihtiyacınızı karşılayacak servis ekipmanları, şeflerinize ve aşçılarınızı avantaj sağlayacaktır. Sizler için incelediğimiz Server servis ekipman modellerini ve özelliklerini sizler için inceledik.

SERVER SERVİS EKİPMAN MODELLERİ

Profesyonel mutfaklarda sizlere avantaj sağlayacak olan Server servis ekipmanları, geniş bir çeşitliliğe sahiptir. İhtiyacınızı karşılayacak Server servis ekipmanları çeşitleri şu şekildedir; tuz ve çeşnilik dispenseri, kısa ve uzun olmak üzeri paslanmaz çelikten yapılmış pompalara ve çeşme kavanozuna kadar geniş bir yelpazeye sahiptirler. İhtiyacınız olan servis ekipmanı modelini bulmak ve özelliklerini detaylı şekilde incelemek için mutfakyeri.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

SERVER SERVİS EKİPMAN FİYATLARI

Endüstriyel mutfaklarda kullanım sağlayacağınız Server servis ekipman fiyatları, çeşitlerine göre değişiklik göstermektedir. Paslanmaz çelikten tasarlanmış olan servis ekipmanlarını uzun süre kullanabilirsiniz. Uygun fiyatları ve kalitesi ile dikkatleri çeken Server servis ekipmanlarının özelliklerini siz değerli okuyucularımız için detaylı şekilde sitemizde anlattık. Detaylı bilgi ve ihtiyacınız olan servis ekipmanını bulmak için mutfakyeri.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

SERVER TUZ VE ÇEŞNİLİK DİSPENSERİ İLE MÜKEMMEL LEZZETLER YAKALAYIN

Mutfaklarınızda kullanacağınız ve yemeklerinize atacağınız tuzu ve diğer baharatları saklayabileceğiniz Server tuz ve çeşnilik dispenseri ile kolayca baharatlarınızı saklayabilirsiniz. 296 ml ‘lik haznesi ile fazla baharatı rahatlıkla saklayabilirsiniz. Tek elle çevirerek kullanım sağlayabileceğiniz dispenseri ile hız ve zaman kazanabilirsiniz. Farklı kodlanmış tetikler ile renklere ayırarak daha rahat kullanım sağlayacaksınız. Granül baharatları da kolayca koyabileceğiniz tuz ve çeşnilik dispenseri ile tam kıvamında yemekler hazırlayabilirsiniz. Geniş koni yayılmış desen, kızartma kabı gibi geniş alan uygulamaları için tasarlanmıştır. Siyah, yeşil ve mavi tetikleri mevcuttur bu sayede kolayca ayrım sağlayabilirsiniz. Küçük tasarımı ile mutfağınızda fazla yer kaplamayacak olan Server tuz ve çeşnilik dispenserini mutfakyeri.com ‘dan uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

SERVER POMPA SETLERİ İLE DAHA İYİ SUNUM YAPIN

Profesyonel mutfaklarda kullanımı tercih edilen Server Pompa Setleri, paslanmaz çelikten tasarlanmıştır. Paslanmaz çelik yapıya sahip olan pompa setleri kısa ve uzun olarak çeşitlenmektedir. Şuruplarınızı ve soslarınızı rahatlıkla, bir yere akıtmadan yanındaki pompaya basarak sosunuzu tatlınızın üzerine dökebilirsiniz. 2 yıl garantisi olan Server pompalarını standa asmak için asma kilidi bulunur. Fırçalanmış taban, tabanı sayesinde parmak izlerinin görünürlüğü daha azdır. Bu sebep ile temizliği de kolay olmaktadır. İki Ötektik Buz Paketi, HoldCold Kavanoz veya buz ile soğutulabilir. Buz paketleri ve HoldCold kavanozları ayrı olarak satılmaktadır. Yalıtım, soğutma sırasında, dışarıda yoğunlaşmayı önler. İhtiyacınız olan Server pompa boyutu ve çeşitini seçerek, uygun fiyata ve karta taksit imkanı ile mutfakyeri.com ‘dan satın alabilirsiniz.

SIZINTILARA SERVER ÇEŞME KAVANOZU İLE SON VERİN

Dayanıklı ve polipropilenden yapılmıştır. Yüksek polipropilenden yapılmış olan Server çeşme kavanozu, 3.3 lt hazne kapasitesine ve 25.4 cm derinliğe sahiptir. Tepsi rayına, fıskiyeye veya çubuğa yerleştirilebilir olan çeşme kavanozu ile tezgah üstü kesime bırakılabilir. Dirençli ve kalıplanmış ayakları sayesinde devrilmez. Darbelere karşı dayanıklı olmasını için hizmet tipi polipropilen ABS plastik malzemeden tasarlanmıştır. Ürünleri ortamına göre soğuk veya sıcak şekilde saklamak için uygun yapıya sahiptir. Paslanmaz çelikten tasarlanmış menteşeli, arka delikleri ve yan duvarları vardır. Kavanoz tamamen pota pompasının altına oturarak sızıntıları ve karışıklıkları azaltılmasını sağlarlar. Uygun fiyatlı olan Server çeşme kavanozunun, özelliklerine ulaşmak ve ödeme seçeneklerini görmek için mutfakyeri.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR