...

Tavalar Ürünler ve Modelleri 

Masaüstü Aksesuarları

İnsanların büyük çoğunluğu masadaki yemeklerden daha ziyade masada bulunan aksesuar ürünlerine dikkat ederler. Masaüstünde bulunan ürünlerin şekilleri, kaliteleri, görünüşleri insanları cezbetmektedir. Sizlerde evinizde veya işyerinizde misafirlerinize güzel bir yemek masası hazırlamayı düşünüyorsanız, ihtiyacınız olan tüm masaüstü aksesuar modelleri ve çeşitlerini online satış sitemizde bulabilirsiniz. Sitemizde yer alan ürünleri marka ve türlerine göre seçim yapabilirsiniz. Mutfak yeri sitemize erişim yaptığınızda masaüstü aksesuar ürünleri olarak yüzlerce ürün çeşidi ile karşılaşacaksınız.

Ürün Arama

Sitemizde sizlere daha iyi hizmet verebilmek için ürün arama seçeneği ile çeşitli filtreleme seçeneklerini kullanmaktayız. Filtreleme seçeneklerini kullanarak masaüstü aksesuarları fiyatları ve markalarına göre seçebilirsiniz. Ürünlerimiz arasında masa mandalından, çerezliğe, açacak türlerinden, şeker maşasına, tuzluktan biberliğe kadar aklınıza gelebilecek tüm ürünleri bulabilirsiniz. Eviniz için birkaç parça alırken iş yeriniz için istediğiniz sayıda aynı üründen alma imkanı bulabileceksiniz.

Ürünlerimiz

Masaüstü aksesuarları ürünlerinin metal olanları paslanmaz parlak çelikten yapılmıştır. Çerezlik türlerinin büyük çoğunluğu bambu ürünlerdir. Tüm ürünlerimizin özellikleri ürünü seçerek görebilirsiniz. Her ürün türüne uygulanan indirim oranları da farklıdır. Sitemizde ürün seçimini kolay yapabilmeniz için masaüstü aksesuarları kategorisi içerisinde, ürünleri göster bölümünde, ürün isimlerine göre alfabetik sıralama yapabilirsiniz. Ayrıca aynı bölümde fiyatları artan ve azalan seçimlerini yaparak daha hızlı ürün seçimi yapabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz markalı ve kaliteli ürün çeşitlerinden oluşmaktadır.

ZKK 790
₺121,08 + KDV
₺142,45 + KDV
ZKK 810
₺130,81 + KDV
₺153,89 + KDV
ZKK 860
₺121,08 + KDV
₺142,45 + KDV
ZKK 880
₺121,08 + KDV
₺142,45 + KDV
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR