R 8
₺49.621,53 + KDV
₺95.426,01 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
R 5 Plus Monofaz
₺29.707,27 + KDV
₺57.129,36 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
R 4-1500
₺21.719,68 + KDV
₺41.768,61 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
R 4
₺23.415,67 + KDV
₺45.030,14 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
R 3-1500
₺18.710,65 + KDV
₺35.982,03 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo
R2
₺14.224,47 + KDV
₺27.354,76 + KDV
%48 İndirim
%48İndirim
Ücretsiz Kargo

SET ÜSTÜ PARÇALAMA

Set üstü parçalama makineleri her tür yiyeceğin işlenmesi için dizayn edilen endüstriyel mutfak ekipmanı olarak bilinirler. Birçok set üstü paralama makinesi birkaç dakika içinde en uzun hazırlama işlemlerinin yerine hızla ve etkinlikle yoğunluk verir, karıştırır, öğütür, çeker, yoğurur ve püre haline getirir. Bu ise mutfaklarda oldukça rahat kullanımlar sunmaktadır. En iyi kesim hassasiyeti için vurumlu çalışma imkânı sağlayan vurumlu çalıştırma kontrolüne sahip olan birbirinden kaliteli birçok set üstü parçalama ekipmanı vardır. Bazı modeller, kullanım hassaslığı ve geniş bir karışım sayısı elde etmek için hız değişkenliğine sahiptirler. Tek seferlik alacağınız ve ömür boyu kullanacağınız ürünler olduğu için çok yüksek bir güvenilirlik ve uzun ömürlülük seviyesi için yoğun kullanımlarda güçlü asenkron motora sahiptir, hiçbir sorun yaşamadan uzun süreler set üstü parçalama ekipmanlarını kullanabilirsiniz.

SET ÜSTÜ PARÇALAMA MODELLERİ

Set üstü parçalama modelleri birçok modele sahip olan bir kategoridir. Sizler de endüstriyel mutfak alanınıza uygun olan modeli seçerek mutfaklarınızda set üstü parçalama makinelerini kullanmaya başlayabilirsiniz. Set üstü parçalama deyince akla gelen tek marka Robotcoupe olmaktadır. Robotcope endüstriyel mutfak ekipmanı alanında kendisini kanıtlamış bir markadır. Uzun seneler sadece mutfak ekipmanı üreterek kendisini dünyaya tanıtmış olan bir markadır. Birbirinden farklı Robotcouple set üstü parçalama makine modellerine bakabilir, mutfağınıza uygun olan modele oldukça kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz.

SET ÜSTÜ PERÇALAMA FİYATI

Birbirinden farklı modellere sahip olan sitemizde en ucuz set üstü parçalama makinesini de bulabilirsiniz, en kaliteli set üstü parçalama makinesini de. Oldukça kaliteli ürünleri satışa sunmaktayız. Endüstriyel mutfaklarda ihtiyacınız olan set üstü parçalama makinelerine bir an önce sizler de ulaşın.  Set üstü parçalama fiyatı birçok markaya ve özelliklere göre farklılık göstermektedir, kendinize uygun endüstriyel mutfak ekipmanını bularak mutfakta harikalar yatamaya kısa sürede kolay şekilde başlayın.

ROBOTCOUPE SET ÜSTÜ PARÇALAMA Mutfakyeri.com ‘da!

Endüstriyel mutfakların, günümüz gerekliliklerine ayak uydurabilmek için zamanı en iyi şekilde kullanmaları ve olabildiğince hızlı çalışmaları gerekmekte. Robotcoupe, bu konuda endüstriyel mutfaklara büyük bir avantaj sağlamak için ürettiği Set üstü Parçalama Makinesi ile karşınızda. Birçok ürünü oldukça kısa sürede parçalayarak hızlı bir şekilde yemekleriniz için hazır hale getiren bu set üstü parçalama makinesi, bu sayede her türlü profesyonel mutfağa kolayca uyum sağlayabilmekte. Robotcoupe Set üstü Parçalama oldukça yüksek gücü olmasına rağmen çok sessiz çalışır, çalıştığınız ortamda ekstra bir ses oluşmasını engellemiş olursunuz. İçerisinde standart olarak pürüzsüz çok keskin bir bıçak bulunur. 5,5 litre paslanmaz haznesiyle yüksek kapasiteli çalışma imkanı sağlar. Siz değerli müşterilerimize maksimum kalitede hizmet verebilmek için tasarlanmıştır. Opsiyonel olarak ekleyebildiğiniz kertikli ve dişli bıçaklar bulunur, bunlarla birlikte farklı türlerde kesim sağlayabilirsiniz. Şık görünümüyle koyduğunuz alanda farklılık yaratacaktır.

ROBOTCOUPE SET ÜSTÜ PARÇALAMA İLE MUTFAKTA KOLAYLIK SİZİZN ELİNİZDE

Bir yemekte lezzet önemli olduğu gibi o yemeğin servis edilme hızı da önemlidir. Müşteriler önüne gelen yemeği üç aşamada değerlendirir ilk aşama yemeği bekledikleri süredir. Çünkü kimse aç iken bekletilmekten hoşlanmaz ve bu süre ne kadar uzun olursa o kadar da müşteri memnuniyeti düşer bu da hem restoranda hem de yemeği özveriyle hazırlayan şefin itibarına zarar verir. Peki bu sorunu ortadan kaldırmak için ne yapmalıyız? Çözüm basit aslında Robotcoupe Set üstü Parçalama R4 endüstriyel doğrama makinası size mutfakta kolaylık sağlamakla birlikte hız da kazandıracak ve lezzetli bir yemek eşsiz bir sunum ve hızlı bir süreyle taçlandırarak müşteri memnuniyetini artıracaktır. Az zamanda çok iş dedikleri şeyi siz Robotcoupe Set üstü Parçalama sebze parçalama makinası ile sağlayacaksınız. Peki sadece zaman konusunda mı yardımcı olur? Tabi ki de hayır;

1.         Parçalama

2.         Karıştırma

3.         Çekme

4.         Püre

5.         Yoğurma

6.         Öğütme

 Konusunda da size yardım sağlar. Kolayca sebzeleri ve meyveleri parçalayarak size zaman kazandırır. Aynı zaman da size yemek yapma maratonunda da performansınızı artırarak ve diğer yemeklere de aynı özveriyle çalışmaya devam etmenizi sağlar. Her endüstriyel mutfakta bulunması gereken bir endüstriyel mutfak ekipmanıdır.

UZUN ÖMÜRLÜ KULLANIM İÇİN ASENKRON MOTOR

Bu tür endüstriyel makineler ve robotlar için belki de en önemli kriter dayanıklılıktır. Robotcoupe Set üstü Parçalama R6 VV, bu dayanıklılığı sağlayabilmek için asenkron motora sahiptir. Asenkron motor, yoğun kullanımlarda ve sürekli çalışma durumlarında, bozulma ve duraksama gibi problemleri önlemek için kullanılır. Makinenin daha güvenli çalışmasını sağlar, dayanıklılığını arttırarak uzun ömürlü bir kullanıma imkan sağlar. Metalik motor gövdesi sayesinde de ısıya ve darbelere karşı oldukça dayanıklıdır.

ROBOTCOUPE SET ÜSTÜ PARÇALAMA R6 VV İLE HER ÜRÜN İÇİN YÜKSEK PERFORMANS

Set üstü parçalama makinesi, temizlik için kolaylıkla çıkarılabilen standart pürüzsüz bir bıçağa sahiptir. Ayrıca opsiyonel olarak kertikli ve dişli bıçakları mevcuttur. Öğütme ve yoğurma işlemleri için dişli bıçak ve maydanoz gibi ince ürünlerin işlemleri için ise ince dişli bıçak yine opsiyonel olarak bulunur. Kesim hassasiyetini sağlamak için vurumlu çalışma imkanı sağlayan vurumlu çalışma kontrolü mekanizmasına sahiptir.

ROBOTCOUPE SET ÜSTÜ PARÇALAMA İLE MUTFAKTA ZAMAN YARAT

Endüstriyel mutfakta en önemli şey hız kazanmaktır. RobotCoupe Set Üstü Parçalama serisi ile bize bu hızı kazandırmayı hedefliyor.
Ürünümüz birçok işlemi tek bir haznede yapabiliyor oluşu ile ön plana çıkıyor ve bu işlevleri sayesinde her gün bir öncekinden daha hızlı sonuca ulaşma şansını veriyor. 

Sahip olduğu trifaze voltaj, 3 fazlı çalışan elektrik cihazlarını kontrol altında tutar. Bu sayede şebeke elektriğinde yaşanan kesinti sebebiyle oluşan 1 fazın kesilmesi durumunda regülatör koruma ünitesi devreye girer ve cihazın zarar görmesini engeller.
 

PASLANMAZ ÇELİKTEN GENİŞ DOĞRAMA HAZNESİ

Robotcuope Set üstü Parçalama R6 VV, tam 7 litrelik paslanmaz bir doğrama haznesine sahiptir. Bu geniş hazneyle büyük hacimli gıdaların parçalama işlemleri kısa sürede yapılabilir. Sebzelerin, meyvelerin, etlerin, baklagillerin ve her türlü yiyeceğin, karıştırma, parçalama, öğütme işlemlerini yapabilir. Kıyım için 1,5 kg, sos için 2,5 kg, yoğurma için 1,5 kg, öğütücü için ise 0,7 kg maksimum çalışma kapasitesi mevcuttur. Sahip olduğu 280 mm uzunluk, 350 mm derinlik ve 520 mm yükseklik ile endüstriyel mutfaklarda büyük yer kaplamaz, 25,7 kg’lik ağırlığı sayesinde kolaylıkla taşınabilir ve yeri değiştirilebilir.

ROBOTCOUPE SET ÜSTÜ PARÇALAMA İLE DİŞLİ RAKİPLERE DİŞLİ BIÇAKLAR

Uzun ömürlülük seviyesi için yoğun kullanımlarda güçlü ve paslanmaz asenkron motor kullanılmıştır. Robotcoupe Set üstü Parçalama sebze parçalama makinesi ile üretim esnasında sıvı veya başka malzemelerin eklene bilmesi için ayarlanmış polikarbonat kapak sayesinde kolaylıkla yemeklerinize ekleme yapabilirsiniz. Robotcoupe Set üstü Parçalama bıçakları sökülebilir düz kanatlı tamamı paslanmaz bıçak opsiyonel olarak kertikli ve dişli bıçaklardır. Böylelikle hızlı ve duraklamadan daha kolay yemekleriniz halledeceksiniz tamda dişli rakiplerinize göre dişli bıçaklardır.

İKİ FARKLI HIZ SEÇENEĞİ İLE OPSİYONEL ÇALIŞMA

Robotcoupe Set üstü Parçalama R6 VV, 300 devir/dk ve 30500 devir/dk olmak üzere iki farklı hız seçeneğine sahiptir. Kullanılacak ürüne göre hızı değiştirilebilerek uygun modda çalıştırılabilir. Örneğin 3500 devir/dk seçeneğiyle ince dolma içleri, mus, ezme gibi ürünler hazırlanabilir. Pürüzsüz standart bıçağı her türlü gıdayı istenen hız opsiyonunda çalışarak kısa sürede kullanıma hazır hale getirir. 20-100 aralığında yemek sayısını 1-4 dakikada çıkartarak büyük bir zaman avantajı sağlar. Ayrıca R-mix fonksiyonuyla ters dönüşte 60 ila 500 devir/dk değiştirme hızına sahiptir.

ROBOTCOUPE SETÜSTÜ PARÇALAMA ERGONOMİK VE RAHAT KULLANIMI

 

Bütün bu özellikleriyle birlikte Robotcoupe Setüstü Parçalama Makinesi R6 VV, basit ve rahat kullanılacak şekilde tasarlanmıştır. Kavramanın sorun haline gelmeyeceği ergonomik yapıda bir sapı bulunmaktadır. Makinenin çalıştığı esnada katı veya sıvı başka malzemeleri eklemenize imkan veren polikarbonat bir kapağa sahiptir. Bu sayede unutulan malzemelerin sonradan eklenebilmesi mümkün hale gelir. Ayrıca bas-çalıştır fonksiyonuyla pratik bir kullanıcı deneyimi sunar. Parçalarının kolaylıkla sökülebilmesi de makinenin temizliğini oldukça kolaylaştırır. Paslanmaz bıçağı kolaylıkla sökülerek elde yıkanabilir. 7 litre haznesi de aynı şekilde kolayca çıkartılarak temizlenebilir. Kullandığımız birçok mutfak eşyasında yaşadığımız asıl sorun olarak karşımıza temizlik çıkıyor. Set Üstü Parçalama, bu problemi de göz önünde bulundurarak temizlik sürecinde de zaman kazandırıyor.
İyi kavranabilmesi için tasarlanmış sapı sayesinde çelik hazne yerinden kolayca çıkarılır. Sahip olduğu kolay çıkarılabilir polikarbonat kapak sayesinde ürün kullanım sonrası kolayca açılır ve aynı kolaylıkla çıkarılabilen standart düz bıçakları sayesinde pratik bir şekilde temizlenir.