...

ŞOK SOĞUTUCU

Endüstriyel mutfaklar için gıdaların uzun süreli muhafaza edilmesi bir ihtiyaçtır. Bu doğrultuda uygulana en yaygın yöntemler kurutma, salamura yapma, konserveleme ve soğutmadır. Bu işlemlerde besin değerlerinde meydana gelen kayıplar çok fazladır. Bu nedenlere bağlı olarak soğutma yöntemi birçok gıdaya uygulanabilirlik, besin değerlerinin korunması ve uygulama kolaylığı bakımında en iyi yöntemdir. Günümüz teknolojik imkanları dahilinde en yüksek verimli soğutma sistemi şoklama yöntemidir. Pişmiş yemeklerin besin değerlerini kaybetmeden ve bakteri üremesine engel olunarak hızlı soğutulması Şok Soğutucu buzdolapları ile yapılabilmektedir. Şok Soğutucu Dondurucu endüstriyel mutfaklar için ideal bir mutfak ekipmanıdır.

ŞOK SOĞUTUCU MODELLERİ

Profesyonel mutfakları oluştururken gözetmeniz gereken kriter kısıtlı alanlarda, doğru ekipmanları seçebilmektir. Doğru bir seçim sonucunda daha çok alan kazanırsınız ve bu çalışanlarınıza işleri için daha rahat bir alan sağlar. Endüstriyel mutfak ekipmanları alırken kalitesinden ödün vermeyen, kullanım kolaylığı ile mutfaktaki iş yükünü azaltan ve dayanıklılığıyla size uzun süreli kullanım sunan modelleri seçmeniz gerekir. Profesyonel mutfaklarınızın hızını arttırmak için ihtiyaç duyacağınız başlıca ürünlerden biri de Şok  Soğutucu Donduruculardır. Sitemizden Şok Soğutucu modelleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız olan bir Şok Dondurucu ise bizim size önerimiz Frenox ve Elektrolux donduruculardır.

ŞOK SOĞUTUCU FİYATLARI

Sitemizdeki tüm ürün gruplarındaki ürünler en uygun fiyatlarla sizlere sunulmaktadır. En kaliteli Şok Soğutucu modelleri ile ilgili detaylı bilgi almak istiyorsanız Mutfakyeri.com sitemizden aradığınız ürünlerle ilgili detaylı incelemelere ulaşabilirsiniz. Bunun yanı sıra Şok Soğutucu kategorisindeki tüm ürünlerimizin dayanıklı yapısı ve uzun kullanım ömürleri ile memnuniyet garantisi verilmektedir. Fiyat performans olarak bakıldığında sitemizdeki Şok Soğutucu fiyatları piyasadaki en uygun ürünlerdir. Sitemizden sipariş verebileceğiniz indirimli Şok Soğutucu fiyatları bütçenizi korurken, hizmet kalitemizi satıştan sonra da devam ettirmekteyiz. Siz de hemen bir Şok Soğutucusu almak istiyorsanız Mutfakyeri.com’ dan en avantajlı fiyatlarla satın alabilirsiniz. Sitemizde alternatif ödeme yöntemleri mevcuttur. Aynı zamanda 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti alınmamaktadır. Her türlü soru ve öneriniz için bizi arayabilir ve en avantajlı fiyatlarla ürünlere siz sahip olabilirsiniz.

ŞOK SOĞUTUCU DONDURUCUNUN FAYDALARI NELERDİR?

  • Sizin için besinleriniz korunur.
  • Gıda ürünlerinin kalitesini korur.
  • Hazır gıdaların raf ömrünü uzatır.
  • Bakterilerin hızla büyümesini önler.
  • Yemek pişirme sırasında gıda ürünlerini hızlı bir şekilde soğutmanızı sağlar.

ŞOK SOĞUTUCU DONDURUCU İLE YEMEK İSRAFINI ENGELLEYİN

Endüstriyel mutfaklarda Şok Soğutucu alarak tasarruf edebilirsin. Üretim yapıldığı zaman toplu bir şekilde satın alarak yiyecek harcamalarından tasarruf edin, daha sonra ihtiyacınız olduğunda kullanmak için hızlıca dondurun. Servis anında yemeklerinizi sıfırdan hazırlamak yerine sadece ihtiyacınız olduğunda gerekli olan miktarı rejenere edebilirsiniz. Bu sayede yiyecek israfını %35’e kadar düşürebilirsiniz. Şok Soğutma işleminden geçen gıdalar buzdolabında 5 gün kalırken, Şok Soğutucu Dondurucu 1 yıl kadar taze tutabilir.

ŞOK SOĞUTUCU DONDURUCULAR SAYESİNDE VERİMLİLİĞİNİZİ ARTIRIN

Endüstriyel mutfaklarda Şok Soğutucular ile yeni bir dönem başlar. Bu dondurucular sayesinde mutfağınızdaki sakin zamanlarda birçok yiyeceği toplu bir halde önceden hazırlamak için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Böylelikle profesyonel mutfaklarınızın verimliliğini artırabilirsiniz. Personelinizden en iyi şekilde yararlanıp, daha hızlı ve kolay bir şekilde yemeklerinizi hazırlayın. Pişirin, hızlıca soğutun veya dondurun, müşteriler geldiğinde yemekleri hazır olsun. Son aşamada size sadece rejenere etme kısmı kalsın, bu sayede hızlı servis imkanını yakalayabilirsiniz.

ŞOK SOĞUTUCU DONDURUCU İLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİ SAĞLAYIN

Müşterilerinize daha fazlasını sunan şok soğutma ve dondurma programları, yiyeceklerin görünümü, nem içeriği, kıvamı, dokusu, aroması, lezzeti ve besin değeri gibi temel özelliklerini koruduğu için en yüksek gıda kalitesi garanti edilmektedir. Endüstriyel mutfaklarda servis hızı müşteri memnuniyeti açısından önemlidir. Hızlı bir servisi yakalayabilmek için daha fazla miktarda yiyeceği önceden hazırlayarak işlemlerinizi önceden planlayın ve yemek servisinizde hiçbir sıkıntı yaşamayın. Şok Soğutucu sayesinde hem kaliteli lezzetlere hem de hızlı bir servis ile artan müşteri memnuniyetine ulaşabilirsiniz. Şok Soğutucunun sağladığı kolaylıklar sayesinde artık menünüzü genişletmek çok daha kolaydır.

ŞOK SOĞUTUCUNUZ SİZE DAİMA GÜVENLİ YİYECEKLER SUNSUN

Şok Soğutucularımız HACCP sistemine sahiptir. HACCP sistemi ile ürün güvenliği için tehlikeler kontrol altına alınır ve kalite artırımı sağlanır. Daima güvenli yiyecekler HACCP ve gıda güvenliği düzenlemeleri ile doğal olarak uyum sağlar. Şok Soğutucu Dondurucular, bakterilerin üreme şansının bulunmadığı bir ortam yaratır. Yiyecekler hassas bir şekilde sürekli kontrol edilen bir ortamda hızla soğutulur.

ŞOK SOĞUTCU DONDURUCU YİYECEKLERİNİZİN İLK GÜNKÜ TAZELİĞİNİ VE CANLILIĞINI KORUSUN

Gıda endüstrisindeki amaç, soğutucuya konulan yiyeceklerin sıcaklığını ortam sıcaklığının altındaki bir değerde tutmak ve zararlı bakteri oluşumunu engellemektir. Bir enerji türü olan ısı, sıcak ortamdan soğuk ortama doğru ilerler. Bu sebeple her an dış ortamdan, soğutulan maddeye doğru bir ısı akışı meydana gelecek ve aralarında ısı alışverişi olacaktır. Şok Soğutucularda bu ısı alışverişinin engellenmesi için poliüretan ile izolasyon sağlanmıştır. Bu yalıtım sayesinde ürünlerinizin ilk günkü tazeliği ve canlılığı korunur, raf ömürleri uzar.

ŞOK SOĞUTUCU MİNİ MODELLERİNDEN HANGİSİNİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Eğer aradığınız ürün Şok Soğutucu mini ise bunun için modellerimizden biri olan Frenox Blast Freezer Chiller 5 Tepsi Kapasitesi Trays Capacity Gn 1/1 60x40 tercih edebilirsiniz. Ürünlerinizin lezzet ve besin değerlerini korumasına olanak sağlayan Şok soğutucu mini fiyat ve performansıyla mutfağınızın vazgeçilmez parçası olmaya aday bir üründür. Frenox Blast Chiller Şok Soğutucunuzun ayak yüksekliklerini ayarlayarak mutfağınızda fazla yer kaplamasına engel olabilirsiniz.  Diğer modelimiz ise Electrolux Şok Soğutucu 10 kg Gn1 1 GN1/1 ürünüdür. Bu iki modelimiz boyut ve ağırlık olarak diğer Şok Soğutuculara göre daha küçüktür. Şok Soğutucu mini tercihinizi sitemizdeki bu iki modelden birinde kullanabilirsiniz.

ELECTROLUX ŞOK SOĞUTUCU İLE ZAMANINIZI EN İYİ ŞEKİLDE DEĞERLENDİRİN

Mutfak ekipmanlarında bulunması gereken başlıca özellikler zamandan tasarruf ve hız kavramlarıdır. Hızla beraber zamandan tasarruf ederiz ve mutfaktaki verimlilik gittikçe artar. Electrolux Şok Soğutucu bu kavramları dondurma ve soğutma programları ile size kazandırır. Dondurma programı yiyeceği 90°C’den -18°C’ye dört saatten daha az bir sürede düşürür. Soğutma programa ise yiyeceği 90°C’den +3°C’ye kadar 90 dakikadan daha az bir sürede düşürmektedir. Enerji tasarrufu sağlamak ve hedef sıcaklığı korumak için şok soğutma işleminin sonunda +3°C'de muhafaza ısısı otomatik olarak aktive olur. Ayrıca soğutucuyu sürekli olarak istediğiniz sıcaklıkta çalıştırabilmeniz için turbo soğutma özelliğine sahiptir; bu da sürekli olarak üretim yapabilmenize sağlamaktadır.

FRENOX ŞOK SOĞUTUCUNUN KOLAY KULLANIMINI KEŞFEDİN

Frenox Şok Soğutucular elektrik rezidanslı otomatik defrost özelliğine sahip olması nedeniyle kendi kendine olan buzlanmayı otomatik olarak engelleyebiliyor. Ayrıca özel su buharlaştırma sitemine sahiptir, bu sistemde soğutucu olan suyun sıvı olarak girip buharlaşıp gaz olarak çekilmesi işlemidir. Yüksekliği ayarlanabilir ayaklara sahip olması nedeniyle daha kolay ve elverişli bir hale geliyor. Fernox Şok Soğutucuda dijital kumanda paneli olduğundan dolayı dolap içerisindeki sıcaklığı ve neredeyse bütün işlemleri dilediğinizce kontrol edebilirsiniz. Bu dijital kumanda paneliyle birlikte kullanıcı dostudur ve öğrenmesi oldukça kolaydır. Mutfak personellerinize kullanım kolaylığı sağlar, zorluk çıkarmaz.

HEM ÇEVRE DOSTU HEM HİJYENİK ŞOK SOĞUTUCULAR

Dondurucunun iç kısmındaki yuvarlatılmış köşeler temizlik yapmanızı çok daha kolay bir hale getirmektedir. Ayrıca kolayca sökülüp takılabilir manyetik kapı contası ile bakımı ve temizliği fazla güç tüketmeden, yorulmadan ve zamandan tasarruf ederek kolay bir şekilde halletmek mümkündür. Sitemizdeki bütün Şok Soğutucu modelleri ozan tabakası için güvenli HCFC içermeyen ve çevre dostu ürünlerdir. Şok Soğutucularımız sadece çevre dostu olmakla kalmaz, bütçenizin de dostudur, sitemizden detaylı olarak inceleyip kararınızı verebilirsiniz.

ŞOK DONDURUCULARDA PASLANMAZ ÇELİK KALİTESİ

Şok Dondurucuların üst plakaları, ön ve yan panelleri dayanıklı paslanmaz çelikten yapılmıştır. Tüm sistemin genel amacı olan soğutma olayını gerçekleştiren evaporatör, paslanmaya karşı korumalı olması nedeniyle uzun süreli kullanıma sahiptir. Sitemizdeki tamamen paslanmaz çelik kalitesiyle donatılmış Şok Dondurucular fiyatı, kalitesi ve güvenilirliği ile beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacaktır.

 

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR