...

SPİRAL HAMUR YOĞURMA MAKİNELERİ

 

SPİRAL HAMUR YOĞURMA MAKİNELERİ

Endüstriyel mutfak alanlarında oldukça işleri kolaylaştırmanıza yardımcı olacak bir ürün olarak tanımlanabilir. Spiral hamur yoğurma makineleri genellikle büyük lokantalarda, kafelerde, restoranlarda, profesyonel mutfak ya da endüstriyel mutfaklarda oldukça sıklıkla tercih edilmektedir. Bu durumun sebebi ise oldukça basit. Hız. Bu makineler sayesinde ellerinizle 1 saati geçkin zamanınızı alacak bir hamur işlemi spiral hamur yoğurma makineleri sayesinde maksimum 6 dakikada istediğiniz ölçülerde olan hamuru sizlere sunacaktır. Spiral hamur yoğurma makineleri kendi alanlarında usta olmak ile bilinirler. Hamur işlerinde hızlı şekilde üretim yapmak istediğiniz zaman elinizin altında bulunan spiral hamur yoğurma makineleri sayesinde hızlı bir şekilde istediğiniz ürünleri çıkartabilirsiniz. Mutfakta hız her zaman mutfak çalışanlarının işine gelmektedir. En iyi hamur yoğurma makinesi sitemiz tarafından sizlere sunulmaktadır. Hamur yoğurma makinesi sadece hamur alanında değil isterseniz güzel bir biçimde karıştırma işlerinizi de kolaylaştıracaktır.

SPİRAL HAMUR YOĞURMA MAKİNELERİ MODELLERİ

Birbirinden farklı birçok model ve markaya sahip olan spiral hamur yoğurma makineleri birçok kategoriye ayrılmaktadır. Mahur yoğurma makinesi modelleri geniş bir alana sahip olmadığı bilinmektedir, oysaki oldukça yanlış olan bu düşünceden sitemiz sayesinde kısa süre sonra vazgeçeceksiniz. Farklı markalar ile yaptığımız iş birlikleri sayesinde sizleri de düşünerek birbirinden farklı modelleri sizlerin önüne sunmaktayız. Spiral Hamur Yoğurma Makineleri denilince akla gelen tek marka Omis olarak bilinir. Omis endüstriyel mutfak alanında kendini kanıtlamış olan bir marka olarak sektörde yerini almaktadır. Hız kontrollü spiral hamur yoğurma makinesi mutfakta sizlere oldukça çok kolaylık sağlayacaktır. Hızını istediğiniz taktirde ayarlayarak kıvamına bakarak kolay bir şekilde hamurlarınızın yoğrulma aşamasını inceleyebilirsiniz. Yorulmanızı engelleyecek olan hamur yoğurma makineleri sayesinde başka işlerinize geçerken kendinizi yorgun hissetmeyeceksiniz. Mutfak sizi bu anlamda yormayacak ve hamur işi yapmak artık bir kabus olmaktan kurtulacaktır. Omis spiral hamur yoğurma makinesi sahibi iseniz eğer bu makinelerde çok kolay bir şekilde hamurunuzu yoğurabilir hamur işinizi yiyebilirsiniz. Diğer bir marka ise yine Öztiryakiler. Öztiryakiler Hamur Yoğurma Makinesi; pideciler, pastaneler, büyük kafeler, oteller ve restoranlar gibi yoğurma işi büyük ve sık olan profesyonel mutfağa sahip işletmelerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Aynı zamanda lahmacuncular, baklavacı gibi tatlıcıların da sık sık tercih ettiği bir ürün olarak da bilinmektedir. Bu hamur yoğurma makinesini diğer marka hamur yoğurma makinesinden ayıran en önemli özelliklerden biri cihazın çift redüktöre sahip olmasıdır. Alt ve üst redüktörlerinin güçleri farklı olmakla birlikte üst redüktör çift devirli olarak, alt redüktör ise tek devirli olarak tasarlanmıştır. İster çıtır çıtır pideler, ister İtalyan kalitesinde pizza hamurları hatta baklava hamuru bile yoğurmak için kullanabileceğiniz bu hamur yoğurma makinelerine çok kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bu hamur yoğurma makinesinin en önemli birleştiricileri olan kazan, kazan kapağı ve karıştırıcı aparatları tamamen paslanmaz çelik kalitesiyle üretilmiştir. Paslanmaz çelik olmasından ötürü mutfakta en dikkat ettiğimiz konulardan biri olan temizliği olabildiğince kolaylaştırır. Sizlerin güvenliği düşünülerek oluşturulan emniyet kafesinin kapağı açılınca cihaz, otomatik olarak durmaktadır. Tamamen sarsıntı yaratmadan ve gürültü yapmadan çalışan bu ürün, siz mutfakta çalışırken kafanızı dağıtmadan çalışmanıza olanak sağlar. Ürünün paslanmaz gövdesi ise elektrostatik boyalıdır. Hiçbir şekilde sizleri yormadan tek tıkla istediğiniz kıvamda hamurlara ulaşmak artık çok daha kolay. Birbirinden farklı olan hamur yoğurma makineleri için sitemizi ziyaret edebilir, kendi mutfak alanınıza uygun olan hamur yoğurma makinesinin özelliklerini inceleyebilir, özellikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

SPİRAL HAMUR YOĞURMA MAKİNELERİ FİYATI

Birbirinden farklı birçok spiral hamur yoğurma makinesine sitemiz sayesinde ulaşabilirsiniz. Hamur yoğurma makineleri fiyatı söz konusu olacak olursa eğer, hamur yoğurma makineleri özelliklerine, modellerine , boyutlarına göre fiyatlarda farklılık göstermektedir. Sizler kendinize ait olan hamur yoğurma makinelerini bulup inceledikten sonra sitemiz yardımı ile kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Hamur yoğurma makine fiyatı en uygun bir şekilde sizler için ayarlanmıştır.

ÖZTİRYAKİLER HAMUR YOĞURMA MAKİNESİ İLE MUTFAKTA RAHATLIĞA ULAŞIN

Öztiryakiler 62 yılı aşkın süredir endüstriyel mutfak alanında kendini tanımlamış bir marka olarak sektörde yerini almaktadır. Öztiryakiler ürettiği tüm ürünleri uzun vadede kullanmanız için kaliteli bir şekilde birçok ürün üretmektedir. Öztiryakiler endüstriyel mutfak ekipmanı alanında bir numara olarak Türkiye ’ de kendini tanıtmıştır. Birçok farklı alanda ürettiği ürünler ve hamur yoğurma alanında ürettiği ürünler son derece mutfakta işlerinizi hızlandıracak ürünlerdir. Pastane, pideci, baklavacılar gibi yüksek kapasitelerde yoğurma yapması gereken büyük ve profesyonel işletmeler için maksimum fayda sağlaması amacıyla üretilmiş Öztiryakiler Hamur Yoğurma Makinesi tüm işlemelerin ihtiyaçlarını en uygun ve tasarruflu elektrik tüketimiyle sağlaması amacıyla güçlü redüktöre sahip bu son model ürünümüz tam 50 kilogram gibi dev kapasiteye kadar hiç zorlanmadan çalışabilir ve tek seferde yüksek miktarlarda hamur yoğurabilir. Bu özellik sayesinde yüklü siparişlerde de işleriniz oldukça kolay bir hal alacaktır. Mutfakta çalışan personelinizin ekstra vakit kazandırabileceğiniz bu ürün çok fazla iş kolaylığı sağlıyor. Hamur yoğurma makinesinin içerisine ölçüleri koyduğunuz taktirde bir süre sonra hamurunuz hazır bir şekilde sizlere hamur yoğurma makinesi tarafından sunulmaktadır. 50 kilograma sahip bu Öztiryakiler Hamur Yoğurma Makinesinin getirdiği yüksek performans dolayısıyla sizi tekrar tekrar un koymaya tekrarlatmayacak ve tek seferde lezzetli el yoğurması gibi hamurlara sahip olabileceksiniz. Bu ürünümüzü satın aldığınızda hem bütçeniz hem de değerli vaktinizden maksimum derecede tasarruf sağlayabileceksiniz. Ergonomik tasarımı sayesinde, performans ve kalitesini değerlendirdiğimiz zaman Öztiryakiler Hamur Yoğurma Makinesi sizleri de mutfak alanında memnun bırakacaktır.

OMİS SPİRAL HAMUR YOĞURMA MAKİNESİ FİYATI

Omis hamur yoğurma makinesi kullanım kolaylığından ve rahatlığından dolayı oldukça çok tercih edilen bir üründür. Endüstriyel mutfak alanında kendini tanımlamış olan Omis, siz değerli müşterilerin önüne kaliteli ve kullanışlı endüstriyel mutfak ekipmanları üretmektedir. Omis spiral hamur yoğurma makinesi fiyatı ürün özelliklerine ve modellerine göre değişiklik göstermektedir. Farklı özellikler ve farklı motor güçlerine sahip olan Omis spiral hamur yoğurma makinelerini her tür mutfakta kullanabilirsiniz. Küçük evinizin mutfağında kullanmak için düşük motor gücüne sahip olan spiral hamur yoğurma makinesi tercih edebilir, endüstriyel mutfak alanında profesyonel işler yapıyorsanız da yüksek motor gücüne sahip olan hamur yoğurma makinelerine Omis sayesinde sahip olabilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL HAMUR YOĞURMA MAKİNESİ İLE TUM MUTFAKLAR RAHAT

Hamur yoğurma makineleri endüstriyel mutfak alanında oldukça işinizi görecek olan bir mutfak ekipmanı olarak tanımlanır. En iyi hamur yoğurma makinelerine sitemiz sayesinde tek tıkla ulaşabilir tüm bilgilere hakim olabilirsiniz. Birbirinden farklı modeller sayesinde mutfağınıza uygun modele sahip olan endüstriyel hamur yoğurma makinesini mutfağınızda kullanmaya başlayabilirsiniz. Tekerlekli olduğu için kolay hareket ettirilebilir. Güçlü çalışan motoru titreşimsiz ve gürültüsüz hamur yoğurma performansı sunar. Gürültüsüz olma özelliği sayesinde oldukça rahat bir çalışma alanı sunmaktadır. Düşük elektrik tüketimi sayesinde tasarruf yapmanızı sağlar. Özel tutma yerleri bulunan paslanmaz çelik gövdeye sahiptir. Paslanmaz özelliği sayesinde oldukça uzun seneler kullanabilirsiniz. Gövde üzeri de her kullanımdan sonra temizlenebilir materyalle kaplıdır. Kolay kullanımı ise mutfakta sizleri oldukça rahat çalışma olanakları sağlamaktadır. Ayrıca şık ve ergonomik tasarıma sahip olması nedeni ile mutfaklarınıza güzel bir göz zevki ile hitap etmesini sağlayacaktır. Mutfağınıza gelen insanlar harika tasarımı sayesinde gözleri büyülenecek ve sizler de kaliteli ve şık görünüme sahip olan bir ürün aldığınız için gurur duyacaksınız. Kolay bir şekilde birbirinden farklı birçok spiral hamur yoğurma makinesine sahip olabilir, güvenli şekilde kullanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR