500LCD
₺2.121,90 + KDV
₺3.858,00 + KDV
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo
UPC400
₺7.406,30 + KDV
₺13.466,00 + KDV
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo
EPP280
₺387,20 + KDV
₺704,00 + KDV
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo
EPP300
₺2.468,40 + KDV
₺4.488,00 + KDV
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo
Cambro EPP400
₺2.928,20 + KDV
₺5.324,00 + KDV
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo
EPP4060T300
₺694,65 + KDV
₺1.263,00 + KDV
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo

TERMOBOX

Servis Ekipmanı olan Termoboxlar, yiyeceklerin, içeceklerin ve daha fazlasının soğukluğunu veya sıcaklığını korumak amacı ile kullanılmaktadır. Yemek ve içecek gibi gıdalardan; medikal malzemeler ve ilaç gibi tıbbi malzemelerinde taşınmasına yardımcı olan çantalardır. Gobox ile güvenli ve kolay taşıma işlemi gerçekleştirerek, müşteri memnuniyetini sağlayacaksınız. Isı yalıtımlı taşıma çantaları ile hava koşullarından etkilenmeden pizza, soğuk içecekler ve çorba gibi soğuk veya sıcak tutulması gereken ürünlerin ısı kontrolünü yaparak, yemeklerinizin lezzetinde düşüş olmasını engeller. Gıda taşımalarına uygun olan gıda taşıma çantaları, restoranların, kafelerin ve pizzacıların genel olarak kullandığı servis ekipmanlarıdır.

TERMOBOX MODELLERİ

Hava değişimlerinden etkilenmeyen ve ısı yalıtımına sahip taşıma ekipmanları, sıcak yemeklerin ve soğuk içeceklerin taşınması için kullanılan gıda taşıma çantaları, işletmelerin servis ekipmanlarının olmazsa olmazıdır. Taşıma çantası modelleri, farklı boyutlara ve amaçlara sahiptir. Servis yapan işletmelerin kullandığı gıda taşıma çantaları sayesinde yemeklerinizi ve içeceklerinizi güvenle ve kolayca taşıyacaksınız. Dayanıklı ve ısı kontrolünü sağlayan taşıma çantaları, yemeklerinizi lezzetinin bozulmasını engelleyerek ve bekleme süresini uzatarak, müşterilerinizin memnuniyetini kazanacaksınız.

TERMOBOX FİYATLARI

Gıda taşıma çantaları ile tencereleri de taşıyabilirsiniz. Taşıma çantası modelleri, farklı malzemelerin taşınması için özel olarak tasarlanmıştır. Dayanıklı, ısı yalıtımlı, havalandırma entegreli, güvenli ve kolay kullanım sağlayabileceğiniz gıda taşıma çantaları, yemeklerin ve içeceklerin taşınmasında e önemli araçtır. Evlere servis yapan işletmelerin kesinlikle kullanması gereken goboxlar, ihtiyacınıza göre seçebileceğiniz modellere ve ölçülere sahip taşıma çantaları, özel malzemelerden tasarlanmış hafif yapıya sahip bütçe dostu servis ekipmanlarıdır. Gobox modellerini ve farklı ölçülere sahip taşıma çantalarını mutfakyeri.com’dan inceleyerek, size özel indirimlerle, kolay ödeme seçenekleri ve aynı gün kargo imkanı ile sitemizden satın alabilirsiniz.

CAMBRO YİYECEK TEPSİSİ TAŞIMA ÇANTALARI İLE GÜVENLİ TAŞIMA SAĞLAYIN

Restoranların, otellerin, kafelerin ve catering şirketleri gibi servis hizmetleri olan işletmelerin kullandığı servis ekipmanlarının dayanıklı, ısı kontrollünün sağlanabildiği ve güvenli olmalıdır. Cambro Cam Gobox Ön Yükleyici Gıda Pan Taşıyıcı Epp300, gıdaların konulduğu tepsilerin rahatlıkla taşınmasını sağlarken havayı kontrol ederek, yiyeceklerinizin sıcaklığını veya soğukluğunu korur. Kutunun iç kısmına yerleştirilmiş yoğunlaşma bariyeri sayesinde damlatmayı önler. Bu özelliği ile yemeklerinizin sıcaklığından kaynaklanan ve taşıma çantasının kapağının her açılmasında farklı havadan kaynaklanan su damlalarının oluşmasını önleyen bariyer ile yemeklerinizin formunu bozmadan teslim edilmesini sağlamaktadır. Gıda taşıma çantası, geniştir ve genleşmiş polipropilerden tasarlanması sayesinde ağır kullanıma uygundur. Tasarımında kullanılan malzemelerin yanı sıra taşıma çantasının üst kısmına taşımayı kolaylaştırmak adına kulplar yerleştirilmiştir. Yağ ve kimyasallara karşı dayanıklı olan gobox, yemeklerinizin sıcaklığını veya soğukluğunu dört saate kadar korumaktadır. Kapağının 270 derece açılması ile tepsilerin yerleştirilmesi ve çıkarılması aşamasında zorlanmayarak, rahatça yiyeceklerin olduğu tepsileri yerleştirebilirsiniz.

CAMBRO ISI YALITIMLI TAŞIMA ÇANTALARI İLE YEMEKLERİNİZİN LEZZETİNİ KORUYUN

Yemeklerin tencereler ile taşınmasını kolaylaştıran yemek panası taşıyıcısı, işletmelerin taşıma işlemini gerçekleştirirken, yemeklerin lezzetini bozmamak en önemlisidir. Sıcak ve soğuk ayarını sağlayan ısı yalıtımlı taşıma çantası Cambro Ultra Taşıyıcı Upc400, yemeklerinizi dört saate kadar korumaktadır. Kolay taşıma sağlayacağınız, dayanıklı ve yer tasarrufu sağlamanıza yardımcı olacak Gobox ile güvenli taşıma sağlayabilirsiniz. Entegre havalandırmasına sahip olması sayesinde servis yapıldığı sırada tencerelerin yeniden uygun şekilde doldurulması için basıncı eşitleyerek buharın çıkmasına ve kabın kapağının kolay şekilde açılmasını sağlar. Yemeğin sıcaklığını veya soğukluğunu sağlamak için tasarlanmıştır. Tasarımında poliüretan yalıtımı ve hava geçirmez conta ile gıdanın sıcaklığının korunması hedeflenmiştir. Isı yalıtımlı gıda taşıma çantası, Cambro Ultra Taşıyıcı Upc400 ile sıcak yemekleriniz 140 Fahrenheit’in üzerinde, soğuk yemeklerin ise 41 F’nin altında 4 saat kadar tutmaktadır. Tasarımında gobox’un dışına yapılmış gömmeli tutma kolları ile tasarlanmıştır. Sağlam plastik kullanılmış ve kilitleme özelliği sayesinde kolay taşıma sağlayabilirsiniz.

CAMBRO GIDA TAŞIMA ÇANTALARI İLE RAHATLIĞI YAŞAYIN

Gıdaların ve Gobox’ların taşınmasında kullanılan Cambro Cam Gobox Yiyecek Taşıyıcı Epp180, darbelere, kimyasallara ve ısıya dayanıklı EPP (genleşmiş polipropilen) malzemelerden tasarlanmıştır. Sıcak yiyecekleri olduğu sıcaklık derecesinin 10 derece yakınında, soğuk yiyecekleri ise olduğu soğukluk derecesinin 20 derece yakınında 4 saat tutmaktadır. Yükleme taşıyıcı ile diğer Goboxların %30 oranında yer kaplayacak şekilde iç içe yerleştirilebilir. İç duvarlarının gömülü olması sayesinde içlerine konulan ürünler daha rahat konulup, çıkarılabilir. Üsten yerleştirilebilir olması ile rahatlık sağlayarak, hem ürünleri daha rahat görebilir hem de çıkarabilirsiniz. Ayrıca tekerlekli yapısı sayesinde goboxların birleştirilmiş şekilde yüklenmesinden ya da tencerelerin yerleştirilmesinden kaynaklanan ağırlığı rahatça sürükleyerek taşıyabilirsiniz. Rahat tutma kolları ile tasarlanmış Cambro Cam Gobox Üstten Yükleyici Yiyecek Taşıyıcı Epp180, kolay ve güvenli taşıma sağlamaktadır.

CAMBRO YÜKLEYİCİ TAŞIMA ÇANTALARI İLE TOPLU TAŞIMA SAĞLAYIN

Darbelere, kimyasal maddelere ve yağa dayanıklı şekilde, hafif yapıdan dizayn edilmiş Cambro Cam Gobox Ön Yükleyici Yiyecek Tencere Taşıyıcı Epp400 ile hem tencere ile yemekleri hem de birleştirilmiş Gobox’ları taşıyabilirsiniz. Dört tarafında yer alan kulplar ile taşıma işlemini kolay gerçekleştirebilirsiniz.    Isı yalıtımına ve yoğuşma bariyerine sahip olması sayesinde sıcak yemekleriniz 4 saat boyunca sadece 10 derece ısı kaybederken, soğuk yiyecekleriniz 4 saatte 220 derece kazanmaktadır. Basıncı kontrol eden yoğuşma bariyeri, servis sırasında rahatça kapıyı açmanızı sağlar. 270 derece açılma sağlayan yandan monte edilmiş kapağı, yemeklerinizi koyduğunuz tencerelerin kolay yerleştirilmesini ve çıkarılmasını sağlar. Aynı zamanda bulaşık makinesinde yıkanabilecek kasaya sahip olan Cambro Ön Yükleyici Cam Gobox Tencere Taşıyıcı, taşıma işlemlerinizi oldukça rahatlatacak şekilde işletmeler için tasarlanmıştır.

AĞIR TİCARİ TAŞIMA İŞLEMLERİ CAMBRO TAŞIMA ÇANTASI İLE YAPILIR

Üsten yüklenebilen, ısı yalıtımına sahip Cambro Cam Gobox 23 6 Qt En Yükleyici Pan Taşıyıcı Epp280 ile ağır ticari taşıma işlemlerini güvenli şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Uygun fiyata sahip, dayanıklı ve güvenli taşıma sağlayacağınız yükleyici taşıma çantası, hafif ve sağlam yapıdadır. Genellikle Catering şirketlerinin tercih ettiği Cam Gobox, düşük maliyet ile kısa vadeli taşıma işlerinizi veya işe yeni başlanacağı zaman alınması tercih edilen gıda taşıma çantasıdır. Isı yalıtımına sahip yüklenecek malzemelerin üst taraftan yüklenmesi ile rahatlığı ve yüksek performans sergilemenizi sağlayacak Cambro Cam Gobox Yükleyici Pan Taşıyıcı, genleştirilmiş polipropilenlerden tasarlanmıştır. Gıda temasına uygun olması ve kimyasallara dayanıklı olması ile de dikkatleri çeken gıda taşıma çantası, ergonomik taşıma saplarına sahip olması sayesinde kolay ve rahat taşıma sağlayabilirsiniz.

HER YERDE KULLANABİLECEĞİNİZ CAMBRO TERMOS TAŞIYICI

Elektriksiz şekilde kullanım sağlayabileceğiniz sıcaklığı koruyarak, ısı kontrolü yapan Cambro Endüstriyel Termos Camtainers 500LCD ile içeceklerinizi her yerde içebilirsiniz. İşletmelerin tercihi olan Termos taşıyıcı, 4 saatten fazla saatler soğuk veya sıcak içecekleri saklayabileceğiniz ve istediğini yere taşıyabileceğiniz termos ile içeceklerinizi tanıtma imkanı yakalayabilirsiniz. İki kulpu sayesinde taşınması kolay olan Cambro termos içeceklerinizin güvenli ve sıcaklığını koruyarak taşınmasını sağlar. Bir musluğa sahip olan Cambro Termos Camtainers 500LCD ile kahve, çay, soğuk çay ve soğuk su gibi içecekleri taşıyabilirsiniz. Tasarımı ile güvenli ve kolay şekilde yapacağınız içecek taşıma işlemini, Cambro İçecek Taşıyıcısı ile yapın.