Unox Cheftop Mind Maps One xevc 0711 E1R Kombi Fırın
Unox Cheftop Mind Maps One xevc 0711 E1R Kombi Fırın

Unox Cheftop Mind Maps One xevc 0711 E1R Kombi Fırın (XEVC-0711-E1R)

İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺104.811,94  + KDV
İndirimli : ₺57.646,57  + KDV
KDV Dahil : ₺68.022,95

Unox Kombi Fırın İle Yatacılıkta Çığır Aşın!

 Mutfakta yaratıcılığınızı serbest bırakın ve neler olacağını görün! Cheftop Mind Maps One Kombi Fırın ‘ın birbirinden farklı pişirme özellikleri ile mutfak alanında hazırlayamayacağınız ürün yok. Genel olarak 4 başlık altına toplanan pişirme tipleri kendi içinde de birbirinden farklı alanlara yönelmektedir. Bu 4 farklı pişirme tipi: Nemsiz yemek pişirme, Kombi pişirme, Buharlama ve Ekmek ve pastane ürünlerinin pişirilmesi olarak ayrılır. Kendi içlerinde de birbirinden farklı fonksiyonlar göstererek birçok ürün pişirilir.

  • Nemsiz yemek pişirme alanında ızgara, mühürleme, kızartma, tavada kızartma, fümeleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.  Izgara yapmanın en kolay ve işlevsel yolu unox fırında saklı. Bunun yanında etlerinizin, balıklarınızın ve sebzelerinizin tatlarını ve lezzetlerini geliştirmek için pişirmeden önce mühürleyerek daha lezzetli hale getirebilirsiniz. Kızartma konusunda ise sözü unox fırına bırakmak gerek. Hızlı, agresif ama asla aşırı olmayan istediğinizde, her zaman tutarlı tava kızartma yiyeceğiniz ve mükemmel tutarlılık, sulu et, sebzeler, balıklar ve narin lezzetler için kızartma işlemi yapmak çok daha kolay. Nemsiz pişirme imkanının son işlevi ise fümeleme: Tek yapmanız gereken, herhangi bir tip doğal odun talaşını ve füme yoğunluğu seçip, fırının fümeleleme işleminin her detayını kontrol etmesine izin vermek.
  • Kombi pişirme alanında fırında kızartma, tandır, düşük sıcaklıkta fırın kızartma ve gece boyu pişirme fonksiyonları bulunmaktadır. Fırında kızartma işleminde Minimum ağırlık kaybı ile, hassas, düzenli sıcaklıklar ve nem ile ürünler pişirilir. Tandır işlemi en geleneksel yemek lezzetlerine endüstriyel mutfak alanında ulaşmak artık çok daha kolay. Düşük sıcaklıkta fırın kızartması sayesinde ise her zaman lezzetli sonuçlara ulaşabilirsiniz. Çoğu fırında olmayan gece boyu pişirme işlevi sayesinde mutfakta kimse yokken pişirin ve verimliliğinizi en üst düzeye çıkartın!
  • Buharlama başlığı altında yapabileceğiniz pişirmeler ise haşlama, sous-vide, kavanozda pişirme, ön pişirme ve pastörize işlemleridir. Malzemelerinizin tüm lezzetleri, modern pişirme teknikleri ile mutfaklarınızda kullanma zamanı unox fırın ile mümkün!
  • Son pişirme alanı ise Ekmek ve pastane ürünlerinin pişirilmesi. Hangi mutfak tipinde kullanmak isterseniz her mutfak tipine uygun olan unox fırınlar pastane için de birbirinden farklı pişirme fonksiyonları sunmaktadır.

Genel Hatları İle Unox Cheftop Mind Maps One Kombi Fırın

Pişirmelerinize şekil vermek için üretilmiş olan Unox fırınların, yüzeyi mükemmel şekilde pürüzsüzleştiren ve böylece hem hava akış hızını hem de temizleme sonuçlarını iyileştiren Parlak Tavlama işlemine sahip 304 paslanmaz çelik kullanır. Rüzgara şekil verenler Ters dönen fanlar sayesinde yüksek devirli fanlar havayı her tepside güçlü ve homojen bir şekilde dağıtır. Güvenliği de gözden kaçırmayan unox devrilmeyi engelleyen tepsi rayları sayesinde kolay ve rahat bir kullanım alanı oluşturmayı hedeflemiştir. Ayrıca nemi yok eden

Kuvvetli baca tahliyesi ile pişirme alanının en büyük basınç noktasında yer almış olan büyük çaplı direkt püskürtme bacası geleneksel duman tahliye sistemlerine göre ekstra fazla kurutma ve kızarma elde edilmesini sağlar.

 

 

 Unox Cheftop Mind Maps One Kombi Fırının Kolay Temizliği

Ellerinizi kirletmeden Rotor.KLEAN™ otomatik yıkama teknolojisi sayeisnde fırını temizlemek için tek yapmanız gereken bir düğmeye basmak ve kir seviyesine göre en uygun yıkamayı seçmek. Fırınınız kendini temizlerken sizler de kendinize zaman ayırabilirsiniz. Bunun yanı sıra İdeal fırın temizliği, yıkama çeviriminde en etkili şekilde çalışabilen bir deterjanla birleştirerek elde edilir. Bu nedenle UNOX, maksimum yıkama verimliliği sağlamak için DET & Rinse PLUS ve daha az kir ve çevreye daha fazla saygı için DET & Rinse ECO geliştirmiştir.

Uzmanlar İçin Tasarlanmış Olan Cheftop Mind Maps One Kombi Fırın’ ı Keşfedin

Cheftop Mind Maps One Kombi Fırın kızartma, haşlama, fümeleme ve çok daha fazlasını yapabilen endüstriyel mutfak alanları için tasarlanmış olan kombi fırınlarıdır. Birçok farklı özelliği ile sizleri mutfak alanında şaşırtacak olan akıllı kombi fırınlar endüstriyel mutfak alanında uzmanlar ile çalışmaya hazır. Kusursuz sonuçlar için tasarlanmış olan Cheftop Mind Maps One Kombi Fırın otomatik pişirme adımları ve akıllı fonksiyonları ile endüstriyel mutfak alanında sizlere yardım eder. Birbirinden farklı ürünleri aynı anda pişirme özelliği sayesinde mutfak alanında hızlanmanızı sağlar. Dokunmatik ekran ayarlayıcısı sayesinde ürünleri kategoriler halinde kolaylıkla pişirebilirsiniz. Fırını açmak için bulunan küçük açma aparatı sayesinde tek eliniz ile zorlanmadan fırını açarak ürünlerinizi fırın içerisine yerleştirebilirsiniz. Sunum yapacağınız sahanlar ile ürünlerinizi fırına kolay bir şekilde yerleştirip pişmesini bekleyebilirsiniz. Endüstriyel mutfak ekipmanları kategorisi içerisinde mutfaktaki en iyi yardımcınız olan Cheftop Mind Maps One Kombi Fırın’ ı sizler de kullanarak lezzetli yemeklere imzanızı atın! Unox fırının teknoloji ve inovasyon seviyesi son dönemin koşullarına uygun bir şekilde üretilmiştir. Cheftop Mind Maps One Kombi Fırın’ lar büyük miktarda yemek pişirme işlemleri için kullanılır ve pişirilen gıdalar daha sağlıklı ve lezzetli şekilde ortaya çıkar. Birbirinden lezzetli ve sağlıklı gıdalar üretmek sizin elinizde. Ayrıca 2 kademeli fırın düzenlemesi sayesinde mutfak alanında fazla yer kaplamamaktadır. Hassas kontrol ve değişken uygulamaların düzeyi sayesinde malzemeleri nasıl hazırladığınızı, pişirdiğinizi, sakladığınızı ve bunun yanında servis sırasında nasıl kullandığınızı değiştirme konusunda sizlere imkan sunar. Cheftop Mind Maps One Kombi Fırın çok yönlülüğü ve işlevselliği bakımından endüstriyel mutfak alanında bir fırından çok daha fazlası!

Unox Cheftop Mind Maps One Kombi Fırın Teknolojik Özellikleri

UNOX elektrikli fırınlarda, ilk çalıştırma anından itibaren hızlı bir şekilde ısı üreten özel yüksek yoğunluğa sahip rezistanslar kullanır. Sadece 300 saniyede 20°C'den 260°C'e çıkabilmesi ve birkaç saniyede fırın içi buhar doygunluğuna erişebilmesi hemen fark edebileceğiniz performanslar ile üretilmiştir. CHEFUNOX ile birbirinden farklı pişirme modlarını seçerek ürünlerinizi pişirebilirsiniz. Birbirinden farklı teknolojik özelliğe sahip olan Cheftop Mind Maps One Kombi Fırın endüstriyel mutfak alanları için vazgeçilmezdir. MULTI.Time: teknolojisi sayesinde göstergeleri kolay şekilde kontrol edebilirsiniz. AIR.Maxi teknolojisi sayesinde maksimum konforun peşinde olabilir ve beklentilerinden fazlasını fırının sizlere sunmasını görebilirsiniz. DRY.Maxi teknolojisi ile yüksek performanslı nem ve nem çekilmesini kontrol ederek ürünlerinizin sağlıklı pişmesine olanak sağlarsınız. MULTI.POINT çekirdek probunun 4 ölçüm noktası bulunmaktadır. Probun yerleştirildiği yiyeceğin içindeki en soğuk noktayı hemen algılar ve sistem üzerinden çalışmaya başlar. 260 ° C'ye kadar ön ısıtma sıcaklığına ve Rotor.KLEAN: 4 Otomatik yıkama programı sahip olan unox fırın mutfaklarınızda sizlere birbirinden farklı kolaylık sağlayacak. Yüksek dayanıklılık ve kendinden yağlamalı tekno polimerden yapılmış kapı menteşelerilerin bulunduğu, Yüksek performanslı basınçlı brülörlere sahip olan unox fırınlara mutfakyeri.com güvencesi ile kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Bunların yanında buharlı yalıtımlı MASTER. Dokunmatik kontrol paneli ile ürünlerinizi kontrol etme imkanına sahipsiniz. Çalışma güvenliğine son derece dikkat eden Unox maksimum termik verimlilik ve çalışma güvenliği düşünülerek tasarlanmıştır. Ayrıca yenilikçi malzemeler kullanarak hafif ağır hizmet yapısına sahiptir.

Unox Cheftop Mind Maps One Kombi Fırın Teknik Özellikler

Kapasite: 7 GN 1/1

Konveksiyonlu pişirme: 30 ° C -260 ° C

GARANTİ: 12 ay Parçalar ve İşçilik

Güç: 400 Volt; 11,7 kW

Boyutlar: 750 x 773 x 843mm [s]

Ağırlık: 85 kg

 

 

 

 

 

Çalışma Sistemi
Elektrikli
Kapasite
GN 1/1 7 Tepsili
Benzer Ürünler