MAX-DD
₺34.285,73 + KDV
₺62.337,70 + KDV
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo
MINI MAX
₺41.874,38 + KDV
₺76.135,24 + KDV
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo
MINI MAX
₺26.687,28 + KDV
₺48.522,32 + KDV
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo

VAKUM MAKİNELERİ

Endüstriyel mutfaklarda kullanıma uygun olan, poşetlerdeki havayı çekerek meyvelerin, sebzelerin ve kuruyemiş gibi malzemelerin hava almasını engelleyerek daha uzun ömürlü olmasını sağlayan mutfak makinelerine “vakum makinesi” denmektedir. Yüksek kaliteli parçalarla tasarlanıp, üretilen vakum makinelerinin, suya dayanıklı ve paslanmaz yapıları vardır. Farklı vakumlama poşetlerine uygunluk gösteren, farklı markaların farklı özelliklere sahip vakum poşetleri bulunmaktadır. Siz değerli okurlarımız için detaylı şekilde inceledik.

VAKUM MAKİNE MODELLERİ

Farklı modellere sahip olan vakum makineleri, farklı özelliklere sahiptirler. Vakum makileri, farklı pompa güçlerine ve poşet boyutlarına sahip olurlar. Size zamandan tasarruf ettirerek, büyük rahatlık sağlayacak olan vakum makineleri ile meyveleri, sebzeleri, etleri, bakliyatları ve kuruyemişlerinizi daha sağlıklı saklayabilirsiniz. Malzemelerinizin kısa süre içerisinde çürümesini ya da kuruyemişlerinizin uzun süre taze kalmasını sağlayacak olan vakum makineleri size zamandan tasarruf etmenizin yanında aynı zamanda malzemelerinizin tazeliği koruyarak gereksiz maliyet harcamalarından da kurtaracaklar. Mutfağınızın ihtiyacı doğrultusunda mutfakyeri.com ‘dan sahip olabileceğiniz vakum makinelerini çeşitleriyle size sunuyoruz.

VAKUM MAKİNELERİ FİYATLARI

Yüksek kaliteli parçalarla tasarlanmış olan vakum makineleri uzun süre sizinle olacaklar. Farklı özellikler, çeşitlerle dikkat çeken vakum makineleri, fiyat performans olarak da dikkatleri çekmektedir. Sizin için incelediğimiz vakum makinelerine sahip olmak isterseniz, uygun fiyatlarla, istediğiniz karta taksit fırsatı ve size özel indirimler ile mutfakyeri.com ’dan satın alabilirsiniz. Aynı gün kargo sayesinde 24 saat içerisinde mutfağınızda olacak vakum makinelerini deneme fırsatı yakalayabilirsiniz.

VAKUM MAKİNELERİ NEDİR?

Vakum makineleri, endüstriyel mutfaklarda tercih edilen, mutfak makine çeşitlerinden biridir. Kuruyemiş, bakliyat, et, meyve ve sebze gibi kısa sürede hava aldığı için tazeliğini kaybeden ürünlerin, tazeliğini korumak adına poşetin içerisindeki havayı çekerek hava almasını önleyen ve mutfağınızda alan sağlayan makinelere “vakum makineleri” denir. Yüksek kaliteli ve paslan parçalar ile tasarlanmış olan vakum makinelerini uzun süre kullanabilirsiniz. Bu sayede mutfağınızın vazgeçilmezi olacak vakum makinelerine sizde mutfakyeri.com ‘dan sahip olabilirsiniz.

VAKUM MAKİNELERİ NE İŞE YARAR?

Vakum makineleri, çeşitli gıda ve benzeri ürünlerin vakum poşetleri içerisinde vakumlanarak raf ömürlerini uzatan makine çeşitleridir. Vakumlama makinesi çeşitleri ile vakum işlemi yapabileceğiniz onlarca ürün arasında meyve, sebze, kuruyemiş, bakliyat, et, susuz peynir, plastik ürünler ve benzeri birçok ürünü sayabiliriz. Vakum makineleri sayesinde mutfağınızda düzeni yakalayabilirsiniz. Poşetlediğiniz zaman ürünlerin kapladığı alanları azaltarak mutfağınızda yer açmanıza yardımcı olurlar.

BOSS VAKUUM VAKUM MAKİNELERİ İLE HER ŞEY DAHA DÜZENLİ

Mutfak makine çeşitlerinde biri olan ve endüstriyel mutfakların düzeninde kullanılan vakum makineleri, mutfağınızda size büyük rahatlık sağlayacaktır. Alan tasarrufu da etmenize yardımcı olan Boss Vakuum vakum makineleri ile meyve, sebze, et ve kuruyemiş gibi malzemeleri ayırarak mutfağınızda istediğiniz ürünü daha rahat bulmanızı ve alandan tasarruf etmenizi sağlarlar. Aynı zamanda vakumladığınız gıdaları daha uzun ömürlü kullanıma uygun kılarlar.

Boss Vakuum Vakum Makinelerinin Programları ve Dayanıklılığı

Endüstriyel mutfakların tercihi Boss Vakuum vakum makinelerinin 99 ayarlanabilir programa sahiptirler. Bu sayede en yüksek performansı sizlere sunarak, size optimum kullanım imkanı sağlarlar. Paslanmaz çelik yapısıyla da dikkat çeken vakum makineleri ile yıllarca mutfağınızdaki düzeni sağlayabilirsiniz. Paslanmaz çelikten oluşan sıvı paketleme eğilimli ek bir bölmesi vardır. Makinenin uzun ömürlü olması için servis programı ve personellerin kullanımı için daha dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Aynı zaman da hızlı durdurma fonksiyonu ile birlikte sıvılar da paketlenebilir hale getirilir.

Boss Vakuum Vakum Makinelerinin Güvenliği

Uzun ömürlü, güvenilirlik yaratmak adına iyi düşünülmüş teknolojisi, özel olarak tasarlanan, kolay kullanışlı ve sezgisel dilden ziyade kısa kelimelere sahip olan Bos Vakuum vakum makineleri, sızdırmazlık sürelerini ayrı ayrı hesaplayan kontrol paneline sahip olması ile kullanmada hiçbir zorluk çekmezsiniz. Sızdırmazlık sistemleri, bir bağlantı sistemi ile kablosuz olarak sabitlenir ve otomatik kesme fonksiyonu ile yüksek basınçlı çit sızdırmazlığı olan torbanın fazlalığı, standart ve otomatik biçimde kesilerek poşetin kalan kısmının kar üretmesini güvenilir şekilde durdurulur. Bu özellik sadece ince değil aynı zamanda daha kalın torbaları da güvenli ve hassas bir şekilde kapatır.

Boss Vakuum Vakum Makineleri Temizliği

Uzun ömürlü kullanıma uygun ve mutfağın düzenliğini sağlayan Boss Vakuum vakum makineleri, paslanmaz çelik vakum odasına sahiptir. Bu odada, yuvarlatılmış kenarlar sayesinde kir tutma eğilimi tamamen önlenir. Vakum bölümünün hafif çöküntüsü aynı zamanda en yüksek düzeyde hijyen sağlar. Sızılan sıvılar toplanır ve basitçe yerleştirme plakaları ile silinebilir. Bu bölümde aynı zamanda sızılan sıvılar, toplanır ve basitçe yerleştirme plakaları ile silinebilir. Boss Vakuum Vakum Makinesinde yuvarlatılmış kenarları sayesinde temizliği kolay olur ve aynı zamanda da yerleştirme yüksekliğini düzenler. Bu özelliği ile de hazne hacmini en az düzeye indirir ve maksimum maliyet etkinliği sonucu ile tahliye süresini kısaltır.

Boss Vakuum Vakum Makinelerinin Pompası ve Parçaları

Vakum Makineleri, burçlardan yağ yakıtlı, yüksek performanslı pompalarla donatılmıştır. %99,9 ‘a varan bir vakum elde ederek en yüksek düzeyde korumayı Boss Boss Vakuum Vakum Makinesi sizlere sağlayacaktır. Boss Vakuum vakum makineleri, son derece kolayca bulunan parçalara sahiptir ve servis dostu olmasının yanı sıra filtrelerin herhangi alete ihtiyaç duymadan takılıp, sökülerek değiştirilmesi hızlı ve kolaydır. Yüksek bakım maliyetlerine yol açmayacak Boss Vakuum vakum makineleri, hem zamanınızdan hem mutfağınızdaki alanınızdan hem de cebinizden çıkacak olan maliyetlere harcanacak paralardan tasarruf etmenizi sağlarlar. Mutfakyeri.com ‘dan mutfağınızda ihtiyaç duyduğunuz ve bütçenize uygun vakum makinelerini inceleyebilirsiniz.