Winterhalter Kazan Yıkama Makinesi

Winterhalter 1947’ den bu yana kendini geliştirerek yıkama konusunda sektörün öncü isimlerinden biri olmaya devam ediyor. Yıkama konusunda aklınızda bir şüphe kalmasını istemiyorsanız kesinlikle tavsiye edilen bir üründür. Yüksek performans ve ekonomik verimlilik ilkesiyle çalışan Winterhalter, Kazan Yıkama Makinesi konusunda da oldukça iddialı bir yere sahip. İnce kazan yıkama makinesi küçük ve orta boylu donanımları mükemmel bir şekilde yıkar. Kullanımı rahat olan Kazan Yıkama Makinesi kaldırmalı/katlamalı kapı sistemi sayesinde günlük kullanımda ergonomik bir kullanım sağlar.

Winterhalter Kazan Yıkama Makinesi Genel Özellikleri

Tek tuş kullanım özelliği vardır. Açıklama gereği olmadan en üst düzeyde güvenli kullanım sağlar. Dilden bağımsız bir şekilde renk kodlaması özelliği vardır. Sadece imgeler yardımıyla hızlı bir şekilde makinenizi başlatabilir, istediğiniz ayarda kullanabilirsiniz. Personel sirkülasyonu fazla olan işletmeler için mükemmel bir üründür. Anlaması ve çalıştırması kolay olduğu için personeliniz hızlı uyum sağlayacaktır. Makinenin tank ve boyler kısmının ısısı net olarak gösterilir. Termostat yardımı ile takibi yapılır. Salınabilen yıkama kollarının yardımıyla yüzeyin en iyi şekilde kaplanması sağlanır. İnatçı artıklar için bile mükemmel yıkama sonuçlarına sahiptir. İçerisinde bulunan 4 aşamalı filtrasyon sistemi sayesinde sürekli temiz su kullanımı sağlanır. Büyük kir parçaları için süzgeç, küçük kir parçaları için mikro filtre bulunan çıkarılabilir süzgeç kafesi, kahve telvesi gibi küçük kirler için mediamat ve son olarak pompa emiş filtresi sayesinde pompa koruması sağlanır.

Winterhalter Kazan Yıkama Makinesi otomatik temizleme programına sahiptir. Tuşa basıldığında otomatik başlar. Kullanıldığı günün sonunda makinenin iç kısmını hijyenik olarak temizler. Drenaj pompası sayesinde makinenin iç kısmında atık su kalmaz. Tabaka ve koku oluşumunu önler.

Winterhalter Kazan Yıkama Makinesi termostop özelliğinin sadece boylerin gerekli sıcaklığa ulaştığında başlamasını garanti eder.

Makine arka duvarında bulunan bir sac kaplama sayesinde püskürtmeden korunur. Makine dışı güvenli temizlenir.
ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR