WİNTERHALTER TEZGAH ALTI BULAŞIK MAKİNELERİ

Endüstriyel mutfaklarında yapılan yemeklerin, müşteriler için kullanılan çatal-bıçak ve tabakların temiz ve parlak olması önemlidir. Temizliğini özel olarak tasarlanmış Winterhalter Tezgah Altı Bulaşık Makineleri ile kolayca sağlanır. Yazılım türlerine sahip olan Winterhalter Bulaşık Makinesi ile hangi ürününüzü yıkayacaksanız özel olarak yazılımı ayarlayarak mutfak malzemelerinizi koruyabilirsiniz. Winterhalter Tezgah Altı Bulaşık Makineleri su kaybını önler ve yıkama alanları ile en uygun yıkama sonuçları sunar. Özel programları ve yazılımları ile endüstriyel mutfaklarda ve tercihen evlerde de kullanımı sağlanabilen Winterhalter Tezgah Altı Bulaşık Makineleri, kolayca ve en iyi şekilde sonuç almanızı sağlar.

WİNTERHALTER TEZGAH ALTI BULAŞIK MAKİNE MODELLERİ

Endüstriyel mutfaklar, fabrikalar, yurtlar ve yemekhaneler için tasarlanmış olan Winterhalter Set Altı Bulaşık Makineleri farklı modellere sahiptirler. Winterhalter Tezgah Altı Bulaşık Makineleri Uc serisine sahiptir. Winterhalter bulaşık makine modelleri ile ihtiyacınız olan ebatlara sahip modele sahip olabilirsiniz. Farklı özelliklerle tasarlanmış, su kaybı yaşatmayacak ve iyi sonuçlar almanızı sağlayacaktır. Winterhalter Tezgah Altı Bulaşık Makineleri modelleri, Uc serisi ile ifade edilmektedir. Uc serisinin ebatları, Uc- S, Uc- M, Uc- L, Uc- XL şeklinde farklılık gösterilmektedir. Küçük işletmelerde tercih edilen Winterhalter Set Altı Bulaşık Makinelerini aynı zamanda profesyonel mutfaklarda da kullanılır.

WİNTERHALTER TEZGAH ALTI BULAŞIK MAKİNE FİYATLARI

Zaman ve su kaybına yol açacak bulaşıklar için tasarlanmış özel teknolojileri ile kayıpları önleyerek hızlı sonuç alınmasını sağlar. Winterhalter Tezgah Altı Bulaşık Makine modelleri ve ebatlarının farklılık göstermesi, Winterhalter Tezgah Altı Bulaşık Makine fiyatlarının değişiklik göstermesine neden olmaktadır. Farklı ebatlara sahip olan Winterhalter Bulaşık Makinelerinin fiyatları, bütçe dostudur. Winterhalter Uc serisi bulaşık makinelerinin ebatlarını inceleyerek, ihtiyacınız olan Uc serisi Winterhalter bulaşık makinelerine size özel indirimler ile, istediğiniz karta taksit ve aynı gün kargo imkanı ile mutfakyeri.com ‘dan sahip olabilirsiniz.

WİNTERHALTER SET ALTI BULAŞIK MAKİNESİ İLE PRATİK ÇÖZÜMLER

Özel yazılımları ile sayısız donanıma sahip olan Winterhalter set altı bulaşık makineleri Uc serisi ile pratik ve ekonomik çözümler yaratacaksınız. Uc serisi Winterhalter bulaşık makinesi farklı özelliklere ve ebatlara sahiptir. Bu özellikleri siz değerli okurlarımız için detaylı şekilde inceledik.

Winterhalter set altı bulaşık makinesi Uc serisinin yazılım programları ile yüksek verimlilik kazanın

 • Bardak yıkama yazılımı ile bardaklarınızı kırmadan ve çizmeden, ince şarap kadehlerinden, su bardağına ve hatta dayanıklı bira bardaklarına kadar yıkama gerçekleştirebilirsiniz. Hatta şişeleri ve plastik bardakları da yıkayarak, hijyenik ve temiz plastik bardaklar elde etmenizi sağlar.
 • Bulaşık makinesi yazılımı ile tabakları daha temiz ve parlak hale getirerek, müşterilerinize sorunlu tabaklar sunmazsınız.
 • Çatal- kaşık ve bıçak takımı yıkama yazılımı ile yıkamadan sonra silme işlemine gerek duymadan çatal- kaşık ve bıçak takımlarınız ışıl ışıl olacak şekilde yıkama gerçekleştirir.
 • Bistro bulaşık yıkama yazılımı ile bütün mutfak malzemelerinizi tabak, bardak, çatal-kaşık takımlarınızı ve diğer mutfak malzemelerini bu programda yıkayabilirsiniz.

Bu yazılımlar ile mutfak malzemeleriniz de çizik ve yıpranma olmadan, parlak olmasını sağlayacaksınız.

Winterhalter set altı bulaşık makinesi Uc serisinin Variopower- değişken yıkama basınç ayarı ile güveli yıkama

Mutfak malzemelerin niteliğine ve kirliliğine göre yıkanan bulaşıklara su basıncını ayarlar. Winterhalter bulaşık makinesi Uc serisi, yıkanacak bulaşıkların sıcaklığını, dozajlaması ve yıkama işlemini otomatik olarak ayarlar. Standart su basıncına sahip olan Winterhalter bulaşık makinesi, ince bardakları ve kırılgan kaseleri düşük su basıncı ile yıkanmasını sağlarken, dayanıklı bulaşıklar ise daha yüksek su basıncı ile yıkanmasını otomatik olarak sağlar. Bu özelliği sayesinde kirler güvenli bir şekilde çözülerek bulaşıkları nazikçe yıkar.

Winterhalter set altı bulaşık makinesi Uc serisinin çözelti filtreleme özelliği ile temiz yıkama suyu

Aşamalı olarak filtreleme özelliği ile yıkama suyunu temizleyerek sonucun daha iyi olmasını sağlar. Etkisi kanıtlanmış, dörtlü filtrasyon sistemi ile Winterhalter bulaşık makinesi, yüksek verimlilik ile donatılmıştır.

1. Aşama: Süzgeç, eleme işlemi yaparak kaba kiri sudan ayırır.

2. Aşama: Mikro filtreli silindir filtre, küçük kir parçalarını ayırır.

3. Aşama: Mediamat, kahve telvesi gibi olan çok küçük parçaları filtreler.

4. Aşama: Son aşama olan 4. Aşamada, pompa emiş filtresi devreye girerek, diğer tüm parçacıkların temizlenmesini sağlar.

Aynı zamanda pompayı mekanik hasarlara karşı korur. Bu özelliği sayesinde yıkama suyu her zaman temiz kalır.

Winterhalter set altı bulaşık makinesi Uc serisinin bulanıklık sensörü ile yıkama suyu her zaman temiz

Temel filtreleme işleminden sonra bile hala filtrelenmemiş su olabilir. Bu durumda bulanıklık sensörü devreye girer. Bu özelliği ile tank suyunun bulanıklık seviyesini görsel olarak izleyebilirsiniz. Tortu seviyelerinin çok yüksek olduğu zamanlarda devreye giren bulanıklık sensörü, suyun her zaman temiz ve saf olmasına destek olur.

Winterhalter set altı bulaşık makinesi Uc serisinin yıkama alanı ile en iyi sonuçlar

Winterhalter bulaşık makinesinin Uc serisinde farklı özelliklerinin yanı sıra iki adet eliptik yıkama alanı vardır. Yıkama alanlarının olması sayesinde en iyi performansı göstermesini ve yüzeyin tamamının kaplanmasını sağlar. Optimum yıkama sonuçlarını yakalamayı sağlayan üst ve alt eliptik alanlara sahiptir. %25 ’e kadar su kullanımını azaltır. Özel olarak tasarlanmış jetlere sahiptir. Bu jetler ile yüzeyin en üst düzeyde kaplanmasını sağlar. Bu jetler iki işlem için ayrılmaktadır. Yıkama ve durulama jetleri ile yıkanan her parçanın tüm kısımlarına ulaşılır. Elektrik ve kimyasal madde tüketimi de azaltır. Bu sayede bütün işletme maliyetleri de düşer.

Winterhalter set altı bulaşık makinesi Uc serisinin entegre deterjan deposu ile tasarruf sağlayın

İlave yere ihtiyaç duymayacağınız içinde entegre deterjan ve parlatıcı deposu bulundurur. Bu sayede alandan tasarruf etmiş olursunuz. Ön tarafında bulunan kapak yapısı sayesinde entegre deterjan haznesine hızlı ve kolayca ulaşılabilir. Deterjan bittiğinde tekrardan doldurulması da gayet rahattır. Aynı zamanda entegre su yumuşatıcısına sahip olan Winterhalter bulaşık makinesi, iyon değiştirme prensibi ile çalışarak suyun her zaman yumuşak olmasını sağlar. Deterjan ve parlatıcılar yumuşak su olmasından dolayı daha iyi sonuçlar sergilenmesini sağlar. Kireç oluşumunu da önleyen entegre su yumuşatıcı, kireçten kaynaklanan zararları azaltmaya yardımcı olur.

Winterhalter set altı bulaşık makinesi Uc serisinin dokunmatik ekranı ile kontroller daha kolay

Bulaşıkhanede personelinin, müdürlerin ve servis teknisyenlerinin kontrol platformudur. Tek tuşla kullanılan kontrol ekranı, sezgisel, dilden bağımsız işletime sahiptir. Hassas kontrole sahip olan dokunmatik ekranın eldivenle kullanımı da kolaydır. Görsel ve işitsel şekilde bilgiler veren Winterhalter bulaşık makinesinin dokunmatik ekranı, hata sinyallerinin anlaşılması kolay ve müdürler ve servis teknisyenleri için PIN korumalıdır.

Winterhalter set altı bulaşık makinesi Uc serisinin özel programları

Uygulamalar ve talepler, endüstriyel tip bulaşık yıkmada kişiye özeldir. Bunun için Uc serisi özel programlara sahiptir. Bu özel programlar şu şekildedir:

 • Yoğun program ile fazla olan kirleri çıkarmak için kullanılır.
 • ECO programı ile tasarruf için olan bir programdır.
 • Sessiz program ile daha sakin bir ortam sağlamak için kullanılan programdır.
 • Kireç çözme programı ve otomatik temizleme programları ile de kolaylık sağlayabilirsiniz.

Aynı zamanda bu özel programlar dışında kendi özel programınızı da yapılandırarak, yıkama sağlayabilirsiniz.

Enerji kullanımını dengeleyen ısı geri kazanım programı ile enerji tasarrufu sağlayın

Isı geri kazanım programı ile giren soğuk suyu önceden ısıtmak için sıcak su buharının enerjisini kullanır. Bu sayede enerji tüketimin yanında işletmenin maliyetlerini de düşürür.

Winterhalter bulaşık makinesi Uc serisinin soğuk su ile durulama özelliği ile hemen servis yapın

Soğuk su ile durulama özelliği ile bardakların yıkama işleminden sonra sıcak çıkmasını değil de soğuk durulama ile soğuk çıkmasını sağlar. Bu özelliği sayesinde bardaklar hemen kullanıma hazır olur ve soğuk içeceklerin, soğukluğundan kayıp olmasını sağlamadan servis yapabilmenizi sağlar. Gereksiz bekleme süresini ortadan kaldırabilirsiniz. Aynı zamanda bulaşık makinesinin kapağını açtıktan sonra dışarıya sıcak ve nemli su buharı çıkmaz.

Winterhalter Set altı Bulaşık Makine Ebatları

Winterhalter Tezgah Altı Bulaşık Makinelerinin özelliklerini sizler için detaylı bir şekilde inceledik. Bunların yanı sıra Winterhalter bulaşık makinelerinin farklı ebatları mevcuttur. İhtiyacınız ve alanınız kadar büyüklüğe sahip olan Winterhalter bulaşık makinesine sahip olabilirsiniz. Winterhalter bulaşık makine ebatları şu şekildedir:

 • UC- S (H: 760 mm, B: 460 mm, T: 603 mm) High Energy sürümü: 845 mm
 • UC- M (H: 760 mm, B: 600 mm, T: 603 mm) High Energy sürümü: 845 mm
 • UC- L (H: 855 mm, B: 600 mm, T: 603 mm) High Energy sürümü: 940 mm
 • UC- XL (H: 855 mm, B: 600 mm, T: 637 mm) High Energy sürümü: 940 mm

Endüstriyel tip bulaşık makinesi olan Winterhalter set altı bulaşık makinesinde, fırın tepsilerini ve diğer tepsileri yıkamak, bardak, çatal, kaşık, bıçak ve diğer mutfak malzemelerini yıkamak için uygundur.

ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR