HALSAN Mutfak Yetkili Bayisidir.

HALSAN Mutfak Yetkili Bayisidir.

   
 
 
 
 
     
Filtreleme
FİYAT

Boss Vakuum Vakum Makinesi Modelleri


Boss Vakuum markası endüstriyel mutfak malzemeleri piyasasının en büyük üretici markalarından bir tanesi olarak karşımıza çıkar. Mutfakyeri.com mağazamızda bu marka adı altında pek çok ürün ile karşılaşabilir, uygun fiyatlar ile sipariş işlemlerinizi şirketimiz aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz. Şirket olarak temel hizmet anlayışlarımız her zaman koşulsuz müşteri memnuniyeti ve adil fiyat politikaları üzerine kuruludur.
Bu neden ile sitemizde satışa sunduğumuz endüstriyel mutfak ekipmanlarının her birini bu ilke ve politikalarımız doğrultusunda satışa sunmaktayız. Belirtilen marka üzerinden sitemizdeki ürünlere ayrıntılı bir şekilde göz atmak için yapmanız gereken tek şey, arama kutucuğuna ilgili markayı yazmaktır. Bunu gerçekleştirdiğiniz takdirde belirtilen markaya ait ve satışta olan tüm ürünleri görüntüleyebilir, ürünlerin sayfasına giderek de nitelik, fiyat ve özellik incelemesi yapabilirsiniz.
 

Boss Vakum Ürünleri


Kurumsal satış mağazamız üzerinde yer alan Boss Vakum markasına ait ürünlerin fiyatları sektöre nazaran oldukça uygun fiyatlı tutulmuştur. Sitemizde bu markaya ait Vakum makinesi mini max modelinden Vakum makinesi Max 42 modeline kadar pek çok ürüne erişim sağlamanız mümkündür. Öte yandan bu marka başlığı altında sunulan ürünlerin fiyatları, modele, niteliğe, özelliğe göre değişkenlik gösterebilir. Siz de endüstriyel işletmelerinizin mutfakları için bu marka Vakum makinesi ekipmanlarına sahip olmak isterseniz, gerekli iletişim bilgilerinden müşteri temsilciliğimizle irtibat sağlayabileceğiniz gibi, sitemizde müşteri profili oluşturarak ve gerekli ödeme işlemlerini yaptıktan sonra ihtiyaç duyduğunuz ürünün siparişini verebilirsiniz.
% 40
Boss Vakuum Vakum Makinesi Max Dd
26,652.96 TL + KDV
15,991.78 TL + KDV
18,870.30 TL
% 40
Boss Vakuum Vakum Makinesi Max 42
32,552.19 TL + KDV
19,531.32 TL + KDV
23,046.95 TL
% 40
Boss Vakuum Vakum Makinesi Mını Max
20,746.13 TL + KDV
12,447.68 TL + KDV
14,688.26 TL


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.