HALSAN Mutfak Yetkili Bayisidir.

HALSAN Mutfak Yetkili Bayisidir.

   
 
 
 
 
     
Filtreleme
FİYAT

Diğer Pişirme Ekipmanları


Mutfak içerisinde yemek pişirirken yemeği en sağlıklı ve lezzetli yapacak olan pişirme yöntemlerini tercih etmek oldukça doğaldır. Bunun için ise birbirinden farklı pişirme yöntemlerini gerçekleştirmeyi sağlayan ürünler sitemiz içerisinde bulunur. Endüstriyel diğer pişirme ekipmanları modelleri içerisinde mini fritözler, yer ocakları, ocaklar, ızgara, salamander, krep ocakları ve ekmek kızartma makineleri yer alır.
 

Pişirme Ekipmanlarının Özellikleri


Ekmeklerin hem kokusunu hem de tadını daha lezzetli hale getiren ekmek kızartma makineleri birçok çeşitte sitemizde bulunuyor. Alt üst kolaylıkla kızartılır. İsteğe göre 4 dilimlik ya da 6 dilimlik ürün tercih edilebilir.
Kahvaltılarda lezzetli krepleri tüketmeye yardımcı krep makinemiz bulunuyor. Tek kreplik ve iki kreplik olmak üzere iki farklı ürün sunuyoruz.
Elektrikli kolay kullanımlı salamander sitemiz içerisinden kolaylıkla temin edilebilir.
Daha sağlıklı bir pişirme yöntemi olan ızgaralama yapılmak isteniyorsa da paslanmaz çelik ve seramikten yapılan ızgara alternatiflerimiz tercih edilebilir. Ayrıca bu ürünler kolay temizlenebilir.
Fazladan ocağa ihtiyaç duyulduğu zamanlar için tekli ocaklar ya da yer ocakları alınabilir. Ürünlerimiz tamamen sağlam malzemeden üretilmiş olup garanti kapsamına girmektedir.
 

Ulaşım


Endüstriyel diğer pişirme ekipmanları fiyatları ürünün çeşitli özelliklerinin olup olmamasına göre belirleniyor. Ürünler ve fiyatlar hakkında daha ayrıntılı bilgi almak için ya da sorun oluştuğunda soruna hemen cevap bulabilmek için canlı destek hattımız iletişim açısından tercih edilebilir. 24 saat kullanılabilir.
% 5
Tel Izgara
0.00 TL + KDV
47.00 TL + KDV
55.46 TL


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.