...

Hamilton Beach Blender

Hamilton Blender 100 yıldan uzun süredir üretim yapmakta olan ve  dünyada popüler şekilde kullanılan bir markadır. Hamilton kalitesi sayesinde mutfaktaki hayatınızı kolaylaştırıp ürünlerinizi en kusursuz şekilde karıştırma şansını yakalarsınız. Hamilton blenderlar günlük ihtiyaçlarınıza yönelik çözümler bulmak için tüketici düşüncelerini araştırarak ürünlerini bu şekilde üretmektedir. Bu araştırmalarda testlerden yararlanarak mutfaktaki konforunuzu sizin için sağlamaktadır. Müşteri memnuniyeti için titizlikle çalışan Hamilton markası mutfakta sizin daha az yorulmanızı düşünerek blenderlarını dizayn etmiştir. Hamilton Beach mutfak aletlerinin amacı kullanıcıları düşünerek üretmek, anlamlı yenilikler sağlamak ve uzun süre kullanım dayanıklılığına sahip ekipmanlar yapabilmektir. Hamilton Beach Blenderlar otellerde, barlarda ve restoranlarda sıklıkla kullanılmaktadır ve kalitesiyle beğenileri üzerine toplamış bir markadır.

Hamilton Beach Blender Modelleri

Hamilton Blender modelleri sizin için pürüzsüz ve lezzetli karışımlı içecekleri ile dünyada popüler olarak tercih edilmektedirler. Hamilton Blender ile kusursuz buzlu içecekler ve en yenilikçi smothieleri kusursuz şekilde yapabilirsiniz. Patentli Wave Action sistemi sayesinde akıllı özelliklere sahip Hamilton Blenderlar ihtiyacınız olan pürüzsüz içecekleri mükemmel bir biçimde size sunmaktadır. Hamilton Blender yaratıcıları, küçük mutfak aletlerini en kolay şekilde kullanabilmeniz için sizin rahatlığınıza uygun şekilde tasarlamıştır. Hamilton markası bar blenderları kategorisinde yüksek başarısıyla güvenle tercih edilen bir üründür. Hamilton blender modellerini üretirken çalışma prensibi olarak müşteri deneyimlerini her zaman ön planda tutup git gide daha iyiye ulaşmaktadır. Hamilton markası günlük kullanıma uygun blender üretimlerinin yanı sıra, yedek parça üretimi ile de kullanımlarınız için gerekli özveriyi vermektedir. Sitemizdeki profesyonel mutfak blenderı olan Hamilton Beach modelleri: Beach Blender çeşitleri ve Beach Buzlu Kokteyl Karıştıcı çeşitlerinden oluşmaktadır.

Hamilton Blender Fiyatları

Hem profesyonel mutfaklar için hem de günlük ev mutfakları için blender bir gereklilik haline gelmiştir. Hamilton Blenderlar hem amatör mutfakların hem de endüstriyel mutfakların kullanımı için ideal bir üründür. Profesyonel içecek hazırlama formülüyle birlikte içecekleriniz şeflerin elinden çıkmış biçimde kusursuz olacaktır. Hamilton Blender Fiyatları piyasadaki muadil ürünlerle karşılaştırıldığında bütçenize uygun bir üründür. Blenderlarla müşterilerinize ya da sevdiklerinize vitamin dolu lezzetli içecekler hazırlamanız çok kolay olacaktır. Sizde kaliteli ve performansı yüksek bir blender arıyorsanız tercihinizi Hamilton Blender modellerinden yana yapmalısınız. Sitemizden Hamilton Blender modellerini inceleyebilip kararınızı ona göre verebilirsiniz. En uygun fiyatlarla Hamilton Blender sahibi olmak için Mutfakyeri.com’a uğramalısınız. Ödeme kolaylığı ile taksit imkanlarından faydalanabilir ve aynı gün kargo ile ürününüzü hızlıca deneyimleme fırsatını yakalayabilirsiniz.

Hamilton Beach Buzlu Kokteyl Karıştırıcı İle En Lezzetli Soğuk İçeceklere Ulaşın

Hamilton Beach Buzlu Kokteyl Karıştırıcı Blender hbs1200 bar, kafe ve restoranlarda kullanım için ideal bir mutfak aletidir. Bu blender buzlu içecekler hazırlamak için en iyi tercihlerden biridir. Hamilton Beach Buzlu Kokteyl Karıştırıcı ile alkollü veya alkolsüz kokteyller, smothieler ve milkshakeleri kusursuz şekilde hazırlayabilirsiniz. Cihaz üçlü koruma sistemine sahiptir. Bu sayede eğer blenderın haznesi yanlış takıldıysa, haznenin kapağı kapalı değilse ve drenaj sensörü çalışma halindeyse blender çalışmamaktadır. Bu koruma sistemi oluşabilecek sorunlara engel olmaktadır. Ayrıca izole çift duvarlı haznesi sayesinde hem buzun sıcaklığını korurken hem de rahatsız edecek gürültülere engel olmaktadır. Hamilton Beach Buzlu Karıştırıcı 16 farklı döngü için programlanabilmektedir; içecek kapasitesi, içecek sayısı, dağıtılacak buz miktarı ve karıştırma sürelerini programlama ile ayarlayabilme özelliği vardır. Buzlu kokteyllerinize doğru buz dağılımını sağlayabilmek için Revolution sistemine sahiptir. Endüstriyel mutfaklarınızda kusursuz buzlu kokteyller hazırlamak için Hamilton Beach Buzlu Kokteyl Karıştırıcı en büyük yardımcınız olacaktır.

Hamilton Beach Blenderların Polikarbon Hazne Yapısı İle Her Şey Kontrol Altında Olsun

Hamilton Blender modellerinin hazneleri polikarbon yapıya sahiptir. Polikarbon yapılar termoplastikten oluşur ve şeffaf yapıya sahiptir. Hamilton Beach Blender polikarbon yapısı dayanıklılığı sayesinde paslanma, çizilme veya aşınma gibi kullanım sorunları yaşatmamaktadır. Sorunsuz bir kullanımı Hamilton Beach Blenderlar size garanti etmektedir. Polikarbon haznesi su tutma özelliğinden dolayı uzun süreli kullanıma sahiptir. Ayrıca polikarbon şeffaf haznesi çok iyi ışık geçirme özelliği sayesinde ürününüzün kontrolünü sağlayabilir ve olduğunu düşündüğünüz an servis edebilirsiniz. Hamilton Beach Blender haznesi camdan daha hafif olduğu için kolayca taşınabilmektedir. Hamilton Beach Blender hbb250 ısı izolasyonunu çok iyi yaptığı için rahatlıkla sıcak içecekleriniz için de kullanabilirsiniz. Sıcak içecekleriniz için kullanırken erime ya da aşınma gibi durumlara maruz kalmazsınız. Hamilton Beach Blender hbh650 hazne kapasitesi 1,9 litre olduğu için daha fazla içecek hazırlamak için tercih edebilirsiniz. Hamilton Beach Blender modelleri profesyonel mutfaklardaki hayatınızı her açıdan kolaylaştırmak için dizayn edilmiş mutfak aletleridir.

Hamilton Beach Blenderların Keskin Bıçak Performansıyla Pürüzsüz İçecekler Hazırlayın

Blenderlarda en önemli hususlardan biri yüksek keskinlik performansına sahip bıçaklar kullanılmış olmasıdır. Blenderların keskin bıçakları ürün çokluğuna rağmen dayanıklı bir şekilde karıştırma işlemini gerçekleştirmesi gerekmektedir. Bu yüzden blender tercihlerinizde bıçak performansını özellikle incelemelisiniz. Hamilton Beach Tango Blender hbh450 belirleyeceğiniz ölçüde ürünü istediğiniz incelikte parçalayabilmektedir. Bu blender haznesini çok fazla ürün konulsa bile herhangi bir zorluk yaşamadan işlemlerinizi en hızlı şekilde yapmaktadır. Hamilton Beach Blenderlar keskin bıçakları ile mutfaktaki zamanınızdan tasarruf etmenizi sağlamaktadır. Hamilton Beach Bar Blender hbb908 bıçakları atacağınız malzemeleri tek seferde parçalayıp zorlanmadan karıştırabilmektedir. Hamilton profesyonel bar blenderları paslanmaz bıçak yapısı ile mutfaklarınızda uzun ömürlü olacaktır.

Hamilton Beach Blenderlarla Mutfaktaki Hızınızı Artırın

Malzemelerinizi el ile parçalamak ya da karıştırmak uzun süre almaktadır. Parçalama işlemini bıçakla yapmak saatler sürebilir. Üstelik sadece zaman kaybı değil, keserken kas gücünüzü de kullanacağınız için güç kaybı da yaşatmaktadır. Başlangıçta bu kadar yorulunca devamında performans düşüklüğü yaşayabilirsiniz. Blenderlar sayesinde bu kayıpları yaşamadan tek tuşla parçalama ve karıştırma aşamalarını yapabilirsiniz. Hamilton Beach Blender hbb250 iki aşamalı hız kontrol işlemine sahiptir. Bu işlem ile blenderınızın  çalışma hızını yavaş ya da hızlı olmak üzere belirleyebilirsiniz. Hız kontrolü sağlaması sayesinde hızlı olmanız gereken durumlarda parçalama veya karıştırma için zaman kaybetmemiş olursunuz. Eğer ürününüzün durumunu takip etmek istiyorsanız parçalama, karıştırma hızınızı yavaş olarak belirleyebilirsiniz. Ayrıca Hamilton Beach Blenderlar hızlı oldukları zamanlarda bile sessiz bir şekilde çalışıp müşterileri rahatsız etmemektedir. Bu hız paneli sayesinde zamanda istediğiniz zaman tasarruf etme şansınız vardır.

Hamilton Beach Blenderlar Otomatik Zamanlama Özelliği İle Beklemeye Son Verin

Profesyonel mutfaklardaki en değerli şeylerden biri zamandır. Hamilton Beach Blenderlar zaten hızıyla zamandan tasarruf etmenizi sağlarken bir yandan da otomatik zamanlama özelliği ile başında beklemenizi gerektirmez. Peki bunu nasıl yapar? Hazneye malzemelerinizi yerleştirdikten sonra ürününüzün hazır olması için gerekli süreyi belirleyin ve otomatik zamanlamayı buna göre tek tuşla ayarlayın. Başında durmadan ürününüzü sizin için servise hazır hale getirir. Hamilton Beach Blenderlar her konuda sizin zamanını en iyi şekilde kullanmanız için tasarlanmıştır.

Hamilton Beach Blenderın Paslanmaz Çelik Hazneli Modelleri Mutfağınıza Çok Yakışacak

Hamilton Beach Blenderların paslanmaz çelik hazneli modelleri de oldukça sevilmektedir. Hamilton Beach Blender hmd200 paslanmaz çelik haznesi ile uzun kullanım ömrüne sahiptir. Bu blender kompakt ve modern tasarımı ile mutfaklarınıza çok fazla yakışacaktır. Kompakt yapıdaki bu blenderın ayakları sağlam yapıda olduğu için karıştırma sırasında bir titreme yaşanmaz. Diğer bir modelimiz ise Hamilton Beach Blender hbb250s paslanmaz çelik haznesi ve kompakt tasarımıyla mutfaklarınızda çok az yer kaplayacaktır. Ayrıca paslanmaz çelik haznesi ve diğer parçaları kolay bir şekilde çıkıp takılabildiği için temizliği de oldukça kolaydır. Hamilton Beach Rio Bar Blender hbb250s şık tasarımı ile mutfaklarınızda dikkat çekerken ergonomikliğiyle de oldukça kullanışlı bir üründür.

Hamilton Blenderların Temizliği Nasıldır?

Blenderların içinde malzemeleri parçalama ve karıştırma işlemleri yapıldığı için temizliği oldukça önemlidir. Hamilton Blenderların paslanmaz bıçaklarının aşınma, çizilme gibi sorunları olmadığı herhangi bir temizleme malzemesiyle rahatlıkla temizleyebilirsiniz. Hamilton Blender modellerinin bazılarında bulunan polikarbon haznelerde kolaylıkla çıkartılabiliği için elinizde veya bulaşık makinesinde temizleyebilirsiniz. Hamilton Blenderlar her şey de zaman tasarrufu sağladığı gibi temizliğinin yapılması aşamasında da size kolaylıklar sağlayarak fazla zamanınızı almamaktadır. Hamilton Blenderlar hem kolay temizliği hem de kaliteli parçaları ile oldukça hijyeniktir ve herhangi bir sağlık riski oluşturmamaktadır.

Hamilton Beach Blenderlar Uzun Süreli Kullanıma Sahiptir

Mutfak aleti alırken önemli kriterlerden biri de dayanıklı ekipmanlar seçip uzun süreler kullanabilmektir. Hamilton Beach Blenderlar kaliteli parçaları ile oldukça dayanıklıdırlar. Hamilton Blenderların hazneleri farklı iki malzeme olan polikarbon ve paslanmaz çelikten oluşmaktadır. Hazne yapıları sayesinde çizilme, aşınma, erime ve paslanma yaşamamaktadır. Ayrıca bıçaklarıda paslanmaz çelikten oluşur. Hamilton Beach Blenderler dayanıklı malzeme seçimi ve parçaları sayesinde size mutfakta uzun süre eşlik etmektedir.

 
 

HBH650
₺43.047,75 + KDV
₺78.268,63 + KDV
HBS1200
₺133.012,50 + KDV
₺241.840,91 + KDV
9563.HBH755.00
₺59.316,63 + KDV
₺107.848,42 + KDV
HBB255
₺13.533,41 + KDV
₺24.606,19 + KDV
HBH455
₺22.279,73 + KDV
₺40.508,60 + KDV
HBF510
₺23.107,57 + KDV
₺42.013,76 + KDV
HBH 550
₺35.993,10 + KDV
₺65.442,00 + KDV
Tükendi
HBB908
₺7.018,65 + KDV
₺12.761,19 + KDV
Tükendi
HBB 250
₺10.258,03 + KDV
₺18.650,96 + KDV
Tükendi
HBH450
₺21.415,89 + KDV
₺38.937,99 + KDV
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR