HALSAN Mutfak Yetkili Bayisidir.

HALSAN Mutfak Yetkili Bayisidir.

   
 
 
 
 
     
Filtreleme
FİYAT

Konveyorlu Bulaşık Makinesi


Konveyorlu bulaşık makinesi çeşitlerimiz endüstriyel mutfak ürünleri olarak üretilmektedir. Bu makineler büyük yemekhaneler ve fabrikalar gibi büyük işletmeler tarafından kullanılmaktadır. Geniş kapasiteye sahip olan konveyorlu bulaşık makinesi modelleri işletmelerde saatte 2000 tabağı hızlı bir şekilde yıkayabilmektedir. Bantlı sisteme sahip olan bu makineler, bantlar yardımıyla bulaşıkları yıkama bölümüne ulaştırır ve yine bant yardımıyla bulaşık basketleri içerisinde bulunan bulaşıkları yıkandıktan sonra dışarıya çıkartır. Ürünlerimiz arasında üç farklı modelde konveyorlu bulaşık yıkama makinası çeşidi bulunmaktadır.
 

Kullanımı


Konveyorlu bulaşık makineleri endüstriyel ve sanayi tipi olarak karşımıza çıkmaktadır. Firmamız makinelerin kurulumunu yaptıktan sonra, kullanma talimatını sizlere vermektedir. Konveyorlu bulaşık makinesi çeşitleri arasında kurutma özelliği olanlarda bulunmaktadır. Bu makineler yıkanan bulaşıkları kuru ve parlak bir şekilde kullanıma hazır hale getirir. Bant sistemi ile çalıştığı için konveyorlu bulaşık makineleri için kullanım yerinde geniş bir alan ayırılmalıdır. Büyük işletmeler için bu makine türleri tercih edilmektedir.
 

Ürün Seçimi


Endüstriyel ve sanayi tipi mutfaklarınız için tüm ürün seçimlerinizi sitemizden yapabilirsiniz. Konveyorlu bulaşık makinesi fiyatları sitemizde indirimli olarak sunulmaktadır. Ürün alırken kazanmak ve kaliteli ürünlere ucuza sahip olmak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Konveyorlu bulaşık makinelerimizin gövdeleri paslanmaz çelik ürünlerden yapılmaktadır. Güçlü fanı sayesinde yıkanan bulaşıkları anında kurutma özelliğine sahiptir. Yüzlerce bulaşığı en az su kullanarak yıkadığı için su tasarrufu sağlamaktadır.
% 55
Öztiryakiler 2000R Bulaşık Yıkama Makinesi Konveyörlü Kurutmalı
88,204.64 TL + KDV
39,692.09 TL + KDV
46,836.67 TL
% 55
Öztiryakiler 1500R Bulaşık Yıkama Makinesi Konveyörlü Kurutmalı
76,694.29 TL + KDV
34,512.43 TL + KDV
40,724.67 TL
% 55
Öztiryakiler 1500R Bulaşık Yıkama Makinesi Konveyörlü
68,270.95 TL + KDV
30,721.93 TL + KDV
36,251.88 TL


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.