BARLUME KAHVE MAKİNESİ 3 Gruplu
₺262.431,13 + KDV
₺477.147,50 + KDV
BARLUME KAHVE MAKİNESİ 2 Gruplu
₺233.289,23 + KDV
₺424.162,24 + KDV
Q1C
₺404.654,35 + KDV
₺735.735,18 + KDV
P1C
₺359.834,00 + KDV
₺654.243,64 + KDV
P1
₺369.348,94 + KDV
₺671.543,52 + KDV
Q1
₺418.233,35 + KDV
₺760.424,28 + KDV
INDIE 2
₺377.496,34 + KDV
₺686.356,98 + KDV
Elektra KUP 3-2
₺178.067,95 + KDV
₺323.759,90 + KDV
Elektra KUP 3
₺178.067,95 + KDV
₺323.759,90 + KDV
Elektra KUP 2-2
₺141.934,31 + KDV
₺258.062,38 + KDV
Elektra KUP 2
₺141.934,31 + KDV
₺258.062,38 + KDV
Sixties T3
₺129.799,88 + KDV
₺235.999,78 + KDV
Sixties T1
₺95.322,69 + KDV
₺173.313,98 + KDV
Tükendi
Mini Dikey A1 Broz
₺73.841,91 + KDV
₺134.258,03 + KDV
Tükendi
Mini Dikey A1 Bakır
₺73.841,91 + KDV
₺134.258,03 + KDV
Tükendi
Micro Casa SXC Bakır
₺66.156,13 + KDV
₺120.283,87 + KDV
Tükendi
Micro Casa SXC Bronz
₺66.156,13 + KDV
₺120.283,87 + KDV
Tükendi
Mikro Casa Leva S1"Bronz+ Bakır
₺50.200,83 + KDV
₺91.274,23 + KDV
Tükendi
Mikro Casa Leva S1"Bronz
₺50.200,83 + KDV
₺91.274,23 + KDV
Tükendi
Mikro Casa Leva S1"
₺50.200,83 + KDV
₺91.274,23 + KDV
1

ELEKTRA

Elektra firması, 50 yılı aşkın süredir en lezzetli kahveleri en pratik şekilde kullanıcıya ulaştıracak kahve makinesi tasarımlarıyla alanının en önde gelen markalarından biri. Elektra firması, kahve çeşitlerini en çok tüketen ve üzerine en çok kafa yoran ülkelerden biri olan İtalya’da kuruldu. Bunun etkisini de yarım asırdır yenilikçi ve inovatif tasarımlarla birlikte kalitesini her zaman bir adım ileri taşıyan Elektra ürünlerinde görebilmek mümkün. Lezzetin, kalitenin ve pratikliğin eşsiz uyumuyla her ürününde fark yaratan Elektra kahve makineleri en uygun fiyatlarla Mutfakyeri.com ’da sizlerle.

ELEKTRA MODELLERİ

Kahve ve kahve çeşitleri günümüzün en çok tüketilen içeceklerinden bir tanesi. Sadece kahve üzerine hizmet veren onlarca firma bir yana, kafe, pastane, çay bahçesi gibi işletmelerde de kahve belki de en çok tercih edilen içecek. Elektra, farklı özelliklerde birçok kahve makinesi modeli ile bu tür işletmeler ve endüstriyel mutfaklar için bire bir. Kalitesiyle alanında öne çıkan kahve ve espresso makinesi modelleri, birçok işlevi pratik şekilde yerine getirebilmesiyle baristalar için de büyük avantajlar sağlar. Farklı özellikte ve boyutlarda Elektra Barlume Kahve Makinesi, Elektra Belle Epoque Kahve Makinesi, Elektra Ticari Espresso Makinesi, Elektra Sixties Kompakt Kahve Makinesi modelleri sitemizde sizlerle.

ELEKTRA FİYATI

Elektra ürünleri, kaliteli ve pratik yapılarının yanında oldukça dayanıklı ve sağlam ürünlerdir. İşletmelerde uzun yıllar boyunca yüksek performansla kullanılabilen Elektra kahve makineleri, mutfaklar için oldukça iyi yatırımlardır. Elektra kahve makineleri, performansı ve kalitesini hesaba katınca piyasadaki en ucuz kahve makinesi modellerindendir. Mutfakyeri.com güvencesiyle Elektra ürünlerine, en iyi fiyatlar ve cazip indirimlerle sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz.

ELEKTRA KAHVE MAKİNESİ

Afrika’daki tarihi oldukça eskilere dayanan ve 17. yüzyıldan beri Avrupa’da yaygın şekilde tüketilen kahve, günümüz dünyasında kendi başına bir endüstri olmuş durumda. Kendine has lezzeti ve kokusuyla hemen hemen her insanın keyifle tükettiği bu içeceğe ulaşmak, teknoloji geliştikçe daha kolay hale geldi. Lezzetli kahveleri kısa sürede ve pratik şekilde hazırlayan kahve makineleri, kafe işletmeleri gibi yerler için vazgeçilmez hale geldi. Elektra kahve makineleri de yüksek kalitesi ve sağladığı büyük avantajlarla alanında ilk akla gelen markalardan bir tanesi. En kaliteli kahve ekipmanlarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

ELEKTRA KAHVE MAKİNESİ MODELLERİ

Kahve bitkisinin Etiyopya’dan Avrupa’ya getirildiği tarihten beri kahveyle birçok farklı çeşitte içecek yapılabildiği keşfedildi. Elektra markası da 50 yılı aşkın tecrübesiyle her çeşit kahve için yüksek kalitede makineler üretmeye devam ediyor. Her ihtiyaca göre farklı özelliklerde Elektra kahve makinesi modelleri Mutfakyeri.com ‘da. İhtiyacınıza ve zevkinize göre farklı boyutlarda ve renklerde Elektra kahve makinesi modellerine sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz.

ELEKTRA KAHVE MAKİNESİ FİYATI

Elektra kahve makinesi modelleri, bütün özelliklerinin yanında şık ve ergonomik ürünlerdir. Endüstriyel mutfaklarda ve kafe işletmelerinde istenen her yere kolaylıkla sığabilecek boyutlarda olan makineler, şık tasarımları sayesinde gözlere de hitap edecek. En lezzetli kahvelere, en kısa sürede ulaşmanızı sağlayacak bu eşsiz ürünlere Mutfakyeri.com farkıyla hemen sahip olabilirsiniz. Üstelik en iyi fiyatlar ve cazip indirim fırsatlarıyla. Sitemizden Elektra kahve makinesi modellerini inceleyerek ihtiyacınıza en uygun ürünü çeşitli ödeme seçenekleriyle sipariş edebilirsiniz. Tüm barista ekipmanlarını da sitemizden inceleyebilirsiniz.

ELEKTRA ESPRESSO MAKİNESİ

Espresso, koyu kavrulmuş ve ince çekilmiş, İtalya’ya özgü bir kahve türüdür. Türk kahvesine benzer. Günümüzde kahve kültürünün yaygınlaşmasıyla birlikte ülkemizde de oldukça fazla tüketilir. Özellikle yoğun siparişle çalışan kafe restoran gibi iş yerlerinde, espressoyu kısa sürede ve en pratik şekilde hazırlayabilmesiyle, espresso makineleri büyük fark yaratır. Elektra espresso makinelerinin eşsiz avantajlarından faydalanmak için hemen sipariş verebilirsiniz.

ELEKTRA ESPRESSO MAKİNESİ MODELLERİ

Elektra espresso makinesi modelleri, ticari işletmelere uygun tasarımlarıyla Mutfakyeri.com ‘da. Her ölçekteki işletmelere uygun olacak şekilde, farklı kapasitelerde ve özelliklerde espresso modelleri, mutfaklarda büyük avantajlar sağlar. Sitemizden Elektra espresso makinesi modellerini inceleyerek zevkinize ve ihtiyacınıza en uygun modeli seçebilirsiniz.

ELEKTRA ESPRESSO MAKİNESİ FİYATI

Sağlam tasarımları sayesinde uzun ömürlü kullanımlar sunan Elektra espresso makinesi modelleri, yüksek kaliteleri ile fiyat-performans açısından da çok avantajlı ürünlerdir. Elektra espresso makinelerine en iyi fiyatlarla sitemizden ulaşabilirsiniz. Üstelik hemen sipariş vererek Mutfakyeri.com müşterilerine özel cazip indirimler ve çeşitli ödeme seçeneklerinden de faydalanabilirsiniz.

ELEKTRA BARLUME KAHVE MAKİNESİ İLE LEZZETLİ KAHVELERİN TADINI ÇIKARIN

Elektra Barlume Kahve Makinesi modelleri, 3 gruplu ve 2 gruplu seçenekleriyle Mutfakyeri.com ‘da. Tasarım harikası olan bu İtalyan yapımı makineler, son teknoloji özellikleri ile lezzetli kahvelere en kısa sürede ulaşmanızı sağlar. Yüksek performansının yanı sıra paslanmaz çelikten yapılan gövdesi sayesinde darbelere karşı da dayanıklıdır ve uzun süre kullanılabilir. Elektra Barlume Kahve Makinesi, bakır kazanı ve yüksek hassasiyetli ısıtıcısı sayesinde oldukça hızlı ısınır, ısınını uzun süre boyunca korumaya devam eder. 5 farklı doz ayarı mevcuttur. Dijital ekran sayesinde siparişleri kolaylıkla girerek müşterilerinizi bekletmeden istedikleri kahveyi servis edebilirsiniz. Ergonomik tutacakları sayesinde rahat kullanım sağlayan kahve makinesi kaymayan ayaklara sahiptir. Üstelik parçalarının pratik şekilde sökülebilmesi sayesinde kolaylıkla temizlenebilir. Elektra Barlume Kahve Makinesi 3 Gruplu ve Elektra Barlume Kahve Makinesi 2 Gruplu modelleri ile ilgili detayları sitemizden inceleyebilirsiniz.

TASARIM HARİKASI ELEKTRA BELLE EPOQUE KAHVE MAKİNESİ

Elektra Belle Epoque Kahve Makinesi modelleri, farklı özellikte seçenekleri ile sitemizde. İhtiyacınıza ve zevkinize göre tek veya çift fincan tutacağı bölmesi, mat veya altın rengi renk seçenekleri mevcut. Elektra Belle Epoque Kahve Makinesi, pirinç ve bakır karışımından yapılan gövdesi ile şık bir görünüme sahiptir. Fincanların yanı sıra son dönemlerde sıklıkla kullanılan take away bardaklarına da uygun yüksekliktedir. 5 farklı dozda programlama imkanı ve yüksek hassasiyette çift gösterimli manometre avantajlarıyla oldukça pratik bir kullanıcı deneyimi sunar. Daha birçok özelliğiyle işletmelerde önemli farklar yaratacak nitelikte olan Elektra Belle Epoque Kahve Makinesi modelleri en iyi fiyatlarla Mutfakyeri.com ‘da sizlerle. Cazip indirimlerimizden faydalanarak hemen sahip olmak için sipariş verebilirsiniz.

ELEKTRA İNDİE İLE PRATİK KULLANIM AVANTAJI

Elektra İndie Kahve Makinesi, kahvelerin pişme süresinden su miktarının ayarına kadar tüm fonksiyonların dijital olarak tek tuşla kontrol edilebilmesi avantajıyla dikkat çekiyor. Birden fazla kahvenin aynı anda, kısa sürede hazırlanabilmesine imkan veren model, yoğun siparişle çalışan iş yerleri için oldukça ideal. Paslanmaz dış yüzeyi ile birlikte dayanıklı ve aynı zamanda kir tutmayan bir yapıdadır. Hijyenik yapısı, kolaylıkla sökülebilen ve temizlenebilen tasarımıyla da her zaman korunabilir. Elektra İndie Kahve Makinesi ile ilgili detayları sitemizden inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

ELEKTRA TİCARİ ESPRESSO MAKİNESİ BARİSTALAR İÇİN BİRE BİR

Elektra Kup 3 Grubu Ticari Espresso Makinesi ve Elektra Kup 2 Grubu Ticari Espresso Makinesi modelleri Mutfakyeri.com ‘da. Ayrıca farklı renk seçeneklerinde Elektra Kup 3 Grubu İnci Siyahı Ticari Espresso Makinesi ve Elektra Kup 2 Grubu İnci Siyahı Ticari Espresso Makinesi modelleri de sitemizde sizlerle. Elektra bu modellerde barista deneyimini ve yaratıcılığını özgürleştiren tasarımlarla fark yaratıyor. Azalan enerji tüketimi ve programlanabilir gece devri özellikleri ile kontrolü de optimum seviyede tutar. Tam otomatik 5 doz kontrolü, mekanik yumuşak dokunma kahve dağıtım düğmeleriyle sağlam buton paneli özellikleri bulunur. İhtiyacınıza en uygun Elektra Ticari Espresso Makinesi modeline hemen sahip olmak için sitemizden detaylı ürün özelliklerini inceleyerek siparişinizi verebilirsiniz.

İTALYAN KALİTESİNİN EŞSİZ ÜRÜNÜ ELEKTRA SİXTİES KOMPAKT KAHVE MAKİNESİ

Farklı kapasite ve boyutlarda Elektra Sixties Kompakt Kahve Makinesi ve Elektra Sixties T3 İki Gruplu Kompakt Kahve Makinesi modelleri Mutfakyeri.com ‘da. Gerçek İtalyan kalitesinin izlerini her parçasında taşıyan bu ürün, kullanılan kahve çekirdeği aromasını sonuna kadar hissettirir. Yüksek sıcaklıklara ve darbelere dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanımlar sunar. Hızlı ve basit kullanım avantajı ile en lezzetli kahvelerin kısa sürede hazırlanabilmesini sağlayan tasarımı, Elektra Sixties Kompakt Kahve Makinesi modellerini kafe gibi işletmeler için ideal hale getiriyor. Elektra Sixties T3 İki Gruplu Kompakt Kahve Makinesi ve Elektra Sixties Kompakt Kahve Makinesi modellerini inceleyerek hemen sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR