Et Makineleri

Bir evin en önemli bölgelerinden biri mutfaklardır. Mutfak içerisinde kişilere yardımcı olan birtakım ürünler bulunur. Bu ürünleri kullanarak daha kısa sürede daha kaliteli ürünler ortaya çıkarmak mümkün olabiliyor. Bu açıdan firmamız içerisinde yer alan mutfak araç ve gereçlerini satın alarak hayatı kolaylaştırmak söz konusudur. Et makineleri, işlevsel olan mutfak gereçlerinden en önemlisidir. Köfte ve hamburger şekillendirme makineleri, et kıyma makinesi, et kemik testeresi, sucuk dolum makinesi endüstriyel et makineleri modelleri içerisinde bulunur. Her biri farklı özelliklere sahip şekilde sitemizde yer alıyor.

Et Makinesi Çeşitleri

Köfte şekillendirme makineleri özellikle hamburgercilerde oldukça işe yarar ürünlerden biridir. Hepsinin aynı boyutta ve şekilde olmasını sağlar. 10 hamburger presi, 12 hamburger presi ve 14 hamburger presi olarak 3 farklı modeli bulunuyor. Fiyatları da değişiklik gösterir.

Et kıyma makineleri de et tüketilen her evde olması gereken ürünlerdir. Dışarıda kıyma yaptırılacak yer aramaya gerek kalmadan hızlı ve kolay şekilde evde kıyma yapmaya yardımcı olur.

Ayrıca sosis, sucuk dolum makineleri de sitemizde bulunuyor. Kapasiteleri litre cinsinden ayarlanır ve farklılık gösterir.

Hızlı Alışveriş

Endüstriyel et makineleri fiyatları genelde ürünün özelliklerine ve kapasitesine göre farklılık gösterir. Ancak kampanyalar takip edilerek uygun fiyatlı ürünleri almak mümkün olabilir. Eğer ürünler hakkında soru sormak gerekirse canlı destek hattı yolu ile hızlı şekilde bilgi alımı yapılabilir.