...

FIRIN TEMİZLİK ÜRÜNLERİ

Fırınlar, yemeklerimizi istediğimiz ısı ve ayarda pişirmeye yarayan, evlerde ve endüstriyel mutfaklarda kullanılan makinelerdir. Hem makinelerin ömrü hem de sağlık ve hijyen açısından temiz tutulmaları ise oldukça önemlidir. Yemekler pişerken, pişme anındaki buharlaşma ile fırınların içerisinde ince bir yağ tabakası oluşur. Eğer fırınlar iyi bir şekilde temizlenmezse, içinde oluşan yağ tabakasından dolayı, bir önceki yemeğin kokusunun bir sonraki yemeğe sinmesi kaçınılmazdır. Bu yüzden fırınların, kaliteli fırın temizleme ürünleri ile düzenli olarak temizlenmesi gerekir. Bu sayede yemekler lezzetlerini korur ve fırınların kullanım süreleri uzar. Fırın temizleme konusunda en kaliteli ürünler Mutfakyeri.com ‘da sizlerle.

FIRIN TEMİZLİK ÜRÜNLERİ MODELLERİ

Temizlik ve hijyen, endüstriyel mutfaklarda taviz verilemeyecek başlıca konulardır. Çok çeşitli yemeklerin piştiği fırınların, kalitesiz temizlik ürünleri ile temizlenmesi oldukça risklidir. Doğru temizlenmedikleri takdirde fırınlar, içlerinde oluşan yağ tabakalarından dolayı hem kısa süre sürede bozulabilir hem de yemeklerin lezzetlerini kötü anlamda etkiler. Bu sebeple fırınlar için en kaliteli temizlik ürünlerini tercih etmek olmazsa olmazdır. Her türlü fırına uygun farklı fırın temizleme ürünlerini Mutfakyeri.com sizin için seçti. En kaliteli fırın durulama, temizleme ve bakım ürünleri, sprey ve tablet seçenekleri ile sitemizde sizlerle.

FIRIN TEMİZLİK ÜRÜNLERİ FİYATI

Endüstriyel mutfaklarda lezzetli yemeklerin görünmeyen kahramanları fırın temizleme ürünleri, Mutfakyeri.com ‘da. En inatçı yağ lekelerinin bile kolaylıkla temizlenmesini sağlayan bu ürünler, temizliği bir dert olmaktan çıkarıyor. Fırın temizlik ürünleri ile fırınlarınız her zaman ilk günkü gibi pırıl pırıl olacak. En kaliteli temizlik ürünlerine en uygun fiyatlarla hemen sahip olmak için çeşitli ödeme seçenekleri ve cazip indirimlerle sipariş verebilirsiniz.

FIRIN TEMİZLİĞİ NASIL YAPILIR?

Çeşitli yemeklerin pişirildiği fırınlar, kimyasal ürünlerle temizlendiği için dikkatli şekilde temizlenmesi sağlık açısından oldukça önemlidir. Fırınınızı temizlemeden önce içindeki tüm tepsi ve ara ızgaralarını çıkarttığınızdan emin olmalısınız. Temizlik ürününüz sprey şeklindeyse fırının iç kısımlarının tamamına temas edecek şekilde sıkmalısınız. Eğer tablet temizleyici ürünlerden kullanıyorsanız, tableti bir kapta su içinde iyice eritmeli daha sonra fırının iç yüzeyinin tamamına temas ettirmelisiniz. Ardından bir süre bekledikten sonra, bir bez yardımı ile fırınınızın iç yüzeyini silerseniz yağ lekelerinin kolaylıkla temizlendiğini görebilirsiniz.

BEYAZ EŞYALARDAN KÖTÜ KOKULAR NASIL GİDERİLİR?

Beyaz eşyaların ve özellikle fırınların içerisinde bazen yemeklerden kaynaklanan kötü kokular oluşabilir. Beyaz eşyalarınızda yağ tabakalarının oluşmasını önlemek ve kötü kokuların önüne geçebilmek için yüksek koruma sağlayan parlatıcı solüsyon, sprey ve tabletler kullanabilirsiniz. Makinelerinizin her zaman ilk günkü temiz görüntüsünde olmasını sağlayacak en kaliteli temizlik ürünleri Mutfakyeri.com ‘da.

UNOX FIRIN TEMİZLEME ÜRÜNLERİ İLE EŞSİZ DENEYİMLER

Unox fırın temizleme ürünleri, restoranlarda, otellerde, pizzacılarda, pastanelerde, fırınlarda ve diğer profesyonel mutfaklarda kullanım için oldukça uygundur. Her türlü fırın için farklı modelleri bulunan bu fırın içi temizlik ürünleri, bütün lekelere karşı yüksek performans gösteren kaliteli ürünlerdir. Fırın temizleyiciler arasında dikkat çeken Unox Fırın Temizleme Ürünleri, sprey halindedir. Birkaç dakika içinde en inatçı lekeleri bile kolaylıkla sökerek endüstriyel mutfaklarda zaman tasarrufu sağlar. Fırınlarınıza zarar vermez aksine yüksek hijyen sağlayarak makinelerin ömrünü uzatır. Unox Durulama Deterjan Spreyi ürünü, 750 ml hacminde 12 şişelik bir pakettir. Uzun süre boyunca kullanabilir ve en pratik şekilde fırınınızı tertemiz yapabilirsiniz. Endüstriyel mutfakların vazgeçilmezi olacak bu ürün, özellikle Cheflux fırınlar için en iyi seçimdir. Unox Eco Yi Durulama ürünü ise, parlatma etkili çevre dostu bir deterjandır ve 1 litrelik 10 adet kutu ile gönderilir. Unox Det Durulama Plus ürünleri ise birçok fırın için oldukça kaliteli sonuçlar sunan ankastre fırın temizliği ürünleridir.

FIRINLARIN VAZGEÇİLMEZİ RATİONAL TEMİZLEME TABLETİ

Rational Temizlik Tableti, sahip olduğu yüksek konsantrasyonlu formülü ile son derece kuvvetli bir çözücüdür. Rational’in geliştirdiği yeni yoğun etken madde birleşimine sahip temizlik tabletleri, her zaman yüksek temizleme gücü sağlar. Paketinde tam 100 adet tablet bulunur. Rational Bakım Tableti ise özel kireç çözücüler sayesinde fırınınızın kireç tutmasının önüne geçer. Oldukça etkin bakım ürünleridir ve fırınların ömrünü önemli ölçüde arttırır. Bu eşsiz ürünlere en iyi fiyatlarla ve cazip indirimlerle hemen sahip olmak istiyorsanız ödeme seçeneklerimizi inceleyip sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR