Filtreleme
FİYAT

Sıcak İçecek Ekipmanları


Sıcak içecek ekipmanları mutfak içerisinde kişilere en çok yardımı dokunan ürünlerdir. Kültür ve alışkanlık sebebi ile sık sık sıcak içecek tüketimi gerçekleşir. Evlerde, kafelerde ve restoranlarda endüstriyel sıcak içecek ekipmanları modelleri kişilere fazlası ile yardımcı olur. Bu ekipmanlar içerisinde yer alan ürünler arasında fitre kahve makinesi, sıcak çikolata ve salep makinesi, kahve değirmeni, ekspresso kahve makinesi, WMF kahve makineleri, basmalı musluk çay makinesi bulunuyor. Sitemizdeki bu ürünlerin her biri kişilerin ihtiyaçlarına göre farklı özelliklere sahip şekilde oluşturulur.
 

Sıcak Ekipmanlar Hangi İşe Yarar?


Filtre kahve basit gibi görünse de lezzetli olması için uğraşmak gerekir. Sitemizde bulunan filtre kahve makineleri kısa sürede istenen kahvenin hazır olmasını sağlar.
Kış günlerinde sıcak çikolata ve salep tüketmek isteyenler için ise kapasitesi büyük olan, hızlı çalışan siyah ve gold renklerinde makinemiz bulunuyor.
Kahvesini öğütmeden alıp evde ya da kafede kendi öğütmek isteyenler için ise çeşitli kapasitelere sahip olan kahve değirmen çeşitlerimiz sitemizde yer alıyor.
Çeşitli kahveleri hızla yapmayı sağlayan, sadece bit tuşa dokunarak profesyonelce yapılmış kahve tatmak isteyenler için kahve makinelerimiz tasarlanmıştır. Son olarak basmalı musluk çay makinesi 5 Litre ile 200 Litre arasında kapasitelere sahip olarak alıcılara sunuluyor.
 

Sitemize Ulaşım


Endüstriyel sıcak içecek ekipmanları fiyatları ayrıntıları ve birtakım bilgilere ulaşmak isteyenler canlı hattımızı kullanarak 7/24 bizlere ulaşım sağlayabilir.
Evebot Fantasia Kahve Yazıcısı
14,837.00 TL + KDV
14,837.00 TL + KDV
17,507.66 TL


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.