Bar Blender

Yeni bir ev oluşturulurken en özenilen ve eksiksiz olması istenen bölgelerden biri mutfaktır. Mutfak içerisinde hep hayatı daha fazla kolaylaştıran, kaliteli ürünler üretilmesine yardımcı olan ürünler olsun istenir. Sitemiz içerisinde her ev, restoran ya da kafe için kullanılabilecek ürünler bulunuyor. Bunlardan biri de Endüstriyel bar blender modelleri olmaktadır. Birçok kategoriye ayırdığımız bar blender modelleri içerisinde Kitchenaid, Halsan, Hamilton Beach, Vitamix bulunuyor. İhtiyacınız olan ürünü tercih edebilirsiniz.

Karıştırmak Daha Kolay

Vitamix modellerimiz ile çeşitli meyve suyu, smoothie, kahve, krema gibi ürünleri yapabilirsiniz. Farklı çorba, mama, sos gibi ürünler hızla oluşturulabilir. Sadece içerisine malzemeleri ekleyerek ve tek bir tuşa basarak istenilen ürünün ortaya çıkması beklenebilir. Ürün tamamen pürüzsüz ve istenilen kıvamda ortaya çıkar. Bu nedenle de gönül rahatlığı ile tercih edilebilir.

Ürünlerimiz oldukça kaliteli malzemelerde oluşturuluyor. Kolay kolay kırılma, bozulma, paslanma ya da tutukluk yapmıyor. Ayrıca her ürünümüz garanti kapsamında korunuyor. İstenmeyen herhangi bir durum oluşursa kimse mağduriyet yaşamıyor.

İletişim ve Fiyatlar

Sitede yer alan endüstriyel bar blender fiyatları oldukça uygundur. Ürünlerin kalitesine göre ortalama fiyatlandırma yapılıyor. Daha da düşük ücrette satın almak isteniyor ise kampanyalar takip edilebilir. Özel günlerde ya da düzenli aralıklarla bazı zamanlarda indirimler yapabiliyoruz. Böylece daha hesaplı ve kaliteli bir alışveriş yapılabilir. Ürünler hakkında veya diğer konularda merak edilen bir durum olursa iletişim seçeneklerimiz ile bizlere ulaşabilirsiniz.

₺1.270,34 + KDV
₺2.716,00 + KDV
%53 İndirim
%53İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.299,00 KDV Dahil
₺4.600,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.190,09 + KDV
₺8.380,18 + KDV
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo