10198
₺15.245,42 + KDV
₺25.409,03 + KDV
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
10011
₺12.670,63 + KDV
₺21.117,72 + KDV
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
10089
₺17.673,39 + KDV
₺29.455,65 + KDV
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
58672
₺27.893,46 + KDV
₺46.489,11 + KDV
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
50031
₺33.223,71 + KDV
₺55.372,85 + KDV
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
HBH650
₺25.211,78 + KDV
₺45.021,03 + KDV
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
HBS1200
₺77.901,44 + KDV
₺139.109,71 + KDV
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
9563.HBH755.00
₺34.739,97 + KDV
₺62.035,66 + KDV
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
008.SP.5HP1.99007.9500
₺938,06 + KDV
₺1.675,11 + KDV
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
008.SP.5HP1.98250.00
₺1.212,10 + KDV
₺2.164,47 + KDV
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
hmd400
₺38.365,75 + KDV
₺68.510,26 + KDV
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
HBB908R
₺4.764,10 + KDV
₺8.507,32 + KDV
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
HBB255
₺7.567,75 + KDV
₺13.513,84 + KDV
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
HBH455
₺13.048,57 + KDV
₺23.301,02 + KDV
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
HBF510
₺13.533,41 + KDV
₺24.166,81 + KDV
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo

BAR BLENDER

Evlerde, kafelerde ve restoranlarda yaz sıcaklarında hazırlayıp soğuk soğuk içtiğimiz smoothie, frozen, meyve suyu, ve milkshake gibi içecekleri yaparken kullandığımız meyve, sebze ve buzları rahatça parçalayarak karıştıran, mutfağınızda az yer kaplayan mutfak ekipmanına “bar blender” adını vermekteyiz. Mutfağınızı kolaylaştıracak olan bar blenderları, mutfağınızda fazla yer kaplamayarak size rahat bir çalışma alanı da sunacaktır. Güçlü motoru sayesinde endüstriyel mutfaklarda da kullanıma uygun olan bar blenderlarını, mutfağınızın ihtiyacına göre seçerek, sizde mutfağınızda büyük rahatlık sağlayabilirsiniz.

BAR BLENDER MODELLERİ

Mutfağınızda size rahatlık sağlayacak olan bar blenderına, sahip olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Marka çeşitliliği ile sizlere sunduğumuz bar blenderlarını inceleyerek, ihtiyacınız olan bar blenderına sizde sahip olabilirsiniz. Polikarbon yapısı sayesinde istediğiniz kıvama geldiğini gördüğünüzde durdurarak, içeceğinizin mükemmel çıkmasını sağlamış olursunuz. Bar blenderları, keskin bıçak yapıları ile fazla malzeme konulduğunda bile zorlanmadan kesebilirler. Otomatik planlama özelliği ile hızını ve süresini ayarlayabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde de başında bekleyerek boşa zaman harcamamış olursunuz. Farklı modelleri bulunan bar blenderlarını sizler için sitemizde topladık. İhtiyacınız olan özelliklere sahip bar blenderını bularak, mutfakyeri.com ‘dan sahip olabilirsiniz.

BAR BLENDER FİYATLARI

Mutfağınızda zamandan tasarruf etmek ve içeceğinizin istediğiniz kıvamda olmasını istiyorsanız, size büyük rahatlık sağlayacak olan bar blenderlarını farklı fiyat aralığı ve marka çeşitliliği ile mutfakyeri.com ‘da bulabilirsiniz. Sunmuş olduğumuz markalar ve farklı özelliklere sahip olan blenderlar sayesinde mutfağınızda ihtiyacını duyduğunuz blendera sahip olabilirsiniz. Farklı marka ve özelliklere sahip olan bar blenderlarını, uygun fiyatlarla, istediğiniz karta taksit fırsatı ve size özel indirimler ile mutfakyeri.com ’dan satın alabilirsiniz. Aynı gün kargo sayesinde 24 saat içerisinde mutfağınızda olacak bar blenderlarını deneme fırsatı yakalayabilirsiniz.

BAR BLENDER NEDİR?

Sessiz ve az yer kaplayan, meyve ve sebzelerinizi parçalayıp, karıştırarak sizlere içecek ve yiyecek sunan mutfak ekipmanına “bar blender” adı verilmektedir. Genellikle soğuk içecek olan milkshake, frozen ve smoothie gibi yaz aylarında içilen içeceklerin; sos, yoğurt ve çorba gibi yiyeceklerin yapılışında kullanılan bar blenderları buz kırma özelliğine de sahiptirler. Sessiz yapıları sayesinde de mutfağınızda fazla ses çıkarmayarak müşterilerinize rahatsızlık vermeyeceklerdir.

BAR BLENDERLARI NE İŞE YARAR?

Bar blenderlarının ne olduğunu? Siz değerli okurlarımıza anlatmıştık. Bar blenderları, mutfaklarınızda sadece içecek yapmanızı sağlamaz. Aklınıza gelebilecek olan kıvamı zor tutturulan sosların, çorbaların ve yoğurtların yapımında bar blenderları kullanılabilir.

HAMİLTON BEACH BAR BLENDERLARI İLE MUTFAĞINIZDAKİ RAHATLIK

Kas gücü gerektirmeden tek tuş ile size rahatlık sağlayacak olan bar blenderları aynı zamanda sizi zamandan ve enerjiden de tasarruf ettirmektedirler. Mutfağınızda size büyük rahatlık sağlayacak olan Hamilton Beach bar blenderları, sizin de mutfağınızın vazgeçilmezi olsun istemez misiniz? Siz değerleri takipçilerimiz için Hamilton Beach Bar Blenderlarını inceleyerek, anlattık. Mutfağınızın ihtiyacı olan bar blenderlarına mutfakyeri.com ‘dan sahip olabilirsiniz.

Hamilton Beach Bar Blenderlarının Güçlü Motor ve Hızlı yapısı İle Mükemmel Sonuçlar

Profesyonel mutfaklarda ve evlerde kullanıma uygun olan Hamilton Beach Bar Blenderları, güçlü motoru sayesinde içeceğiniz için hazneye koyacağınız tüm olan meyve, sebze veya buzu rahatça parçalayıp karıştırabilirler. Hız paneli sayesinde, yavaş ve hızlı olarak ayarlayabileceğiniz iki aşamalı hız kontrolü bulunmaktadır. Hızlı olmanız gereken zamanlarda hızını ayarlayarak blenderın daha hızlı olmasını sağlayarak daha hızlı servis yapabilirsiniz.

Hamilton Beach Bar Blenderlarının Bıçak Yapısı

Hamilton Beach bar blenderlar, güçlü motorunun yanında keskin bıçağı sayesinde de malzemelerinizi küçülterek atma gereksinimi duymadan, hızlı yapısı ile de fazla zaman harcamadan kısa sürede içeceğinizi istediğiniz kıvama getirebilirler. Aynı zamanda paslanmaz çelik yapıya sahip olan bıçaklarını yıllarca kullanabilirsiniz.

Otomatik Ayarlama Özelliği İle Hamilton Beach Bar Blenderları

Hamilton Beach bar blenderlerı, otomatik ayarlama özelliği ile de size büyük rahatlık sağlayacaktır. Hamilton Beach bar blenderları, otomatik ayarlama özelliği sayesinde başında beklemenize gerek kalmaz, zamanını ayarlayarak, tek tuş ile çalıştırdıktan sonra ayarladığınız süre sonunda durarak zamandan tasarruf etmenizi sağlarlar. Aynı zamanda hep aynı sonucu almanızı sağlayacak olan bu özelliği ile enerjiden de tasarruf etmenize yardımcı olurlar.

Hamilton Beach Bar Blenderlarının Hazne Yapısı

Hamilton Beach bar blenderları, polikarbon haznesi sayesinde haznenin içini görerek, içeceklerinizin kıvamını istediğiniz gibi ayarlayabilmenizi sağlarlar. Aynı zamanda paslanma, çizilme ve aşınma gibi kullanımdan kaynaklı sorunları, polikarbon yapısı sayesinde bu sorunlarla karşılaşmadan uzun süre kullanabilirsiniz. Camdan daha hafif olması ile dikkatleri çeken bar blenderlarını kolayca kaldırabilirsiniz. Çıkarılabilir haznelerini, ister elde isterseniz makinelerde yıkayarak temizliğini sağlayabilirsiniz. 1- 1.25- 1.4 ve 1.9 litrelik farklı hazne kapasitelerine sahip Hamilton Beach bar blenderları ile tek seferde sonuç alabilirsiniz. Hazne temizliği de bir o kadar kolay olan Hamilton Beach bar blenderlarının, çıkarılabilir haznelerinin polikarbon olması sayesinde ne kadar suda tutarsanız tutun paslanmaz ve aşınmazlar.

Hamilton Beach Bar Blenderlarının Güvenliği

Güç ayarlama özelliğine sahip olan bar blenderları, mutfağınızı tehlikeye atmazlar. Hamilton Beach bar blenderları, tehlike yaratmanın aksine güç tasarrufu sağlarlar.

MUTFAĞINIZDA HAMİLTON BEACH BAR BLENDER HBB980 FARKINI SİZDE YAŞAYIN

Mutfağınızda hazırlayacağınız içeceğinizin, tatlılarınızın, çorbalarınızın, soslarınızın ve yoğurtlarınızın kıvamlarını tutturmak için kullanacağınız bar blenderının performansı ve kalitesi çok önemlidir. Fiyat performans olarak mutfağınızda size rahatlık ve tasarruf sağlayacaklar. Mutfağınızda az yer kaplayarak size alan ve büyük rahatlık sağlayacak olan Hamilton Beach bar blender Hbb908 ‘in farkını mutfağınızda sizde yaşayacaksınız.

Hamilton Beach Bar Blender Hbb908 ‘in Hazne Yapısı

Hamilton Beach bar blender Hbb980 ‘nin polikarbon hazne yapısı sayesinde çizilmez ve paslanmazlar. 1.25 litrelik hazne kapasitesi ile de tek seferde ve hızlı şekilde malzemelerinizi parçalayarak karıştırma işlemi yapabilirsiniz.  Polikarbon yapılarının yanı sıra güçlü ayakları ile dayanıklı ve olduğu zemine sağlam olarak tutturulurlar. Çıkarılabilir olan kabı sayesinde blenderın çalışması süresince de kabı çıkararak ürün eklemesi yapabilirsiniz.

Hamilton Beach Bar Blender Hbb908 ‘in Güçlü Motoru ve Hızlı Yapısı İle İşiniz Daha Hızlı

400 wattlık güçlü motoru sayesinde kısa sürede içeceğinizi hazırlayabileceğiniz profesyonel mutfaklarda ve evde de kullanıma uygun olan Hamilton Beach bar blender hbb980 ‘nin iki aşamalı hız kontrolü bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde yavaş ve hızlı olarak hızını ayarlayabilirsiniz. Hızını yavaş olarak ayarladığınız zaman içeceğinizin yapılışını izleme şansını yakalayabilirsiniz. Hızını hızlı olarak ayarladığınızda ise zaman kaybetmeden içeceğinizi hazırlayıp, servis yapabilirsiniz.

Hamilton Beach Bar Blender Hbb908 ‘in Keskin Bıçakları

Güçlü motoru ile birlikte etkisini gösteren keskin ve paslanmaz bıçaklara sahiptirler. İstediğiniz malzemeleri tüm atarak keskin bıçakları sayesinde hızlı bir şekilde parçalar ve karıştırırlar.

ENDÜSTRİYEL MUTFAKLARDA TERCİH EDİLEN PROFESYONEL BAR BLENDERLARI

Profesyonel Hamilton Beach bar blenderları ile mutfağınızda çığır açacaksınız. Buz kırma özelliği ile öne çıkan profesyonel bar blenderlarını mutfakyeri.com güvencesi ile sizlere sunuyoruz. Polikarbon hazne yapısı ile dikkat çeken profesyonel Hamilton Beach bar blenderları, çizilme, paslanma ve yıpranma gibi kullanımdan oluşan kusurların oluşumunu engeller. Güçlü motoru ve keskin bıçağı ile endüstriyel mutfaklarda tercih edilen profesyonel bar blenderları, buz kırma özelliği sayesinde kokteyllerinizi ve içeceklerinizi kısa sürede hazırlamanıza yardımcı olurlar. Kapaklarını tam oturtmadığınız zaman güvenliği sağlamak adına çalışma göstermezler bu özelliği ile mutfağınızın temizliğini ve güvenliğini korurlar. Otomatik ayarlama özelliğine de sahip olan profesyonel bar blenderları sizin de mutfağınızın vazgeçilmezi olacaklar. Profesyonel bar blenderlarını farklı fiyat ve marka yelpazesi ile mutfakyeri.com ‘da inceleyebilirsiniz.

PROFESYONEL BUZ KIRICI HAMİLTON BEACH BAR BLENDERLARI MUTFAKYERİ.COM GÜVENCESİYLE MUTFAĞINIZDA

Buzlu kokteyllerinizi hazırlamada artık sizlere maksimum fayda sağlayacak olan profesyonel buz kırıcı bar blenderları, yoğun müşterilerinizin olduğu ve yüksek kokteyl siparişi aldığınız günlerde, sizleri asla yarı yolda bırakmazlar ve hızlı bir şekilde siparişinizi çıkarırlar. Güçlü motorları ile buzları kolayca kırarak içeceğinize eklerler. Topluca buzları karıştırabilen güçlü ve oldukça keskin bıçaklara sahip profesyonel buz kırıcı bar blenderları, kullanıcı dostu kontrol paneli sayesinde herkesin rahatlıkla kullanabileceği ve her seferinde mükemmel performans sağlayarak içine koyulan tüm buzu eksiksiz parçalarlar. Profesyonel buz kırıcı Hamilton Beach bar blenderları, izole çift duvarlı hazneye sahip olup, gürültüyü minimuma indirir ve ayrıca buzun soğuk kalmasına yardımcı olurlar. İstediğiniz, ihtiyacınız olan profesyonel buz kırıcı Hamilton Beach bar blenderlarını fiyat aralığı doğrultusunda sitemizden sahip olabilirsiniz.

VİTAMİX BAR BLENDERLARI ŞİMDİ MUTFAKYERİ.COM ‘DA

Vitamix bar blenderları, endüstriyel mutfaklarda daha çok tercih edilen bir üründür. Genel motor yapılarını, özelliklerini ve hazne yapılarını siz değerli takipçilerimiz için inceledik. Vitamix bar blenderlarına sizde sahip olmak istiyorsanız, ihtiyacınız olan blendera mutfakyeri.com ‘dan sahip olabilirsiniz.

Vitamix Bar Blenderlarının Motor Yapısı

Mutfağınızda kullanacağınız Vitamix bar blenderları, güçlü motorları sayesinde malzemeleri hızlı bir şekilde ayırabilme özelliğine sahiptirler. Ayrıca güçlü motorları, dondurulmuş olan malzemeleri de kolaylıkla karıştırırlar. Güçlü motora sahip olan Vitamix bar blenderları, ses azaltıcı kapakları sayesinde sessiz yapıya sahiptirler ve sesleri ile müşterilerinizi rahatsız etmezler.

Vitamix Bar Blenderları Programları

 6 farklı programa sahip olan bar blenderları ile her zaman aynı sonucu elde edebilirsiniz. Vitamix bar blenderları, otomatik kapanma özelliğine de sahiptirler. Otomatik kapanma özelliği ile programı ayarlayıp, çalıştırdıktan sonra başında durma gereksinimi duymazsınız. Bu özelliği sayesinde zamandan tasarruf etmenizi sağlarlar. Darbe anahtarına sahip olan Vitamix bar blenderları, darbe kontrolünü sağlayarak içeceklerinizin daha hızlı ve verimli sonuç vermesini sağlarlar.

Vitamix Bar Blenderlarının Hazne Yapısı ve Kolay Temizliği

Çıkarılabilir olan ses azaltıcı kapakları sayesinde dışarıya malzemelerinizin sıçramasını önleyerek hem mutfağınızın temizliğini hem de ürününüzün temizliğini korur. Vitamix bar blenderlarının sahip olduğu advance® konteyneri sayesinde içeceğinizin daha hızlı ve daha pürüzsüz dökülmesini sağlar. Ayrıca advance konteynerinin çıkabilir olması ile temizlikte büyük bir avantaj yakalamış olursunuz. Vitamix bar blenderları, 0.9- 1.4 ve 2 litrelik kapasitelerde olan konteynerlere sahiptirler.

Vitamix Bar Blender Fiyatları

Mutfakların gerekliliklerinden biri olan rahatlığı ve tasarrufu bulacağınız Vitamix bar blenderlarının çeşitlerini, sitemizde takipçilerimiz için sunduk. Farklı fiyat aralıkları ile bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olan Vitamix bar blenderlerını inceleyer, mutfakyeri.com ‘dan sahip olabilirsiniz.

BAR BLENDER TAVSİYELERİ

Mutfakyeri.com ‘dan inceleyebileceğiniz farklı marka ürünlerinin farklı yapıları ve güçlü motorları vardır. İhtiyacınız doğrultusunda seçeceğiniz bar blenderlarını, endüstriyel mutfağınız ve evinize uygun olan farklı bar blenderlarını inceleyebilirsiniz. Mutfakyeri.com farklı marka çeşitliliği ve özellikleri ile size bar blender tavsiyelerinde bulunmaktadır.