...

DİK TİP VİTRİN BUZDOLABI

Endüstriyel mutfaklarda yiyeceklerin en iyi şekilde muhafaza edilmesi gereklidir. Endüstriyel mutfak ekipmanları kategorisinde olan Dik Tip Vitrin Dolap size dar alanlarda muhteşem çözümler sunar. Dik Tip Vitrin Dolaplar dikey bir forma sahip olduğundan minimum yer kaplamaktadır.  Özellikle endüstriyel mutfaklarda tüm köşeleri en verimli şekilde değerlendirmenizi sağlayacak olan bu ürün yeni nesil teknolojilerle üretilmektedir. Size daha fazla yer sunarken bir yandan da sizin için besinlerinizi en iyi şekilde korur. Dik Tip Vitrin Buzdolabı etrafı ve kapısı cam olduğundan estetik bir kaygı oluşturmadan mutfağınıza çok yakışacak bir şekilde dizayn edilmiştir. Etrafının cam oluşuyla birlikte hazırladığınız yiyecekleri buzdolabınızda kusursuz bir şekilde sergileyebilirsiniz. Dik Tip Vitrin Dolap etrafının cam oluşuyla birlikte ürünlerin kolay bulunmasını sağlayacaktır. Bu özelliği sayesinde zamandan tasarruf etmenizi sağlayarak profesyonel mutfaklardaki verimliliği artırır. 

DİK TİP VİTRİN DOLAP MODELLERİ

Endüstriyel mutfak ekipmanı satın alırken modeller arasındaki en doğru seçimi yapmak mutfağınıza büyük yarar sağlar. Dik Tip Vitrin Dolap modelleri arasında seçiminizi ihtiyacınıza en uygun modele göre yapabilirsiniz. Şık görünümlü tasarımıyla göz kamaştıran Dik Tip Vitrin Buzdolabı, etkili soğutma ve ürünleri taze tutma konusunda bir numara olmayı başarmıştır. Birçok kullanıcının severek kullandığı ve memnun kaldığı bu ürünleri siz de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Sitemizde Frenox markasının ürünleri bulunmakla birlikte aradığınız özelliklere göre bir model tercih etmelisiniz. Ürünlerimizin güvenilirliği ve kalitesini garanti etmekle birlikte eğer ihtiyacınız olan Dik Tip Vitrin Dolap ise sitemizden inceleyip kararınızı verebilirsiniz.

DİK TİP VİTRİN DOLAP FİYATLARI

Endüstriyel mutfaklarda kullandığınız her elektronik eşyanın bir kullanım süresi vardır ve bu süreleri daha kaliteli seçim yaparak uzatabilirsiniz. Aslında seçeceğiniz ürün ile birlikte tasarruf etmiş olursunuz. Bu yüzden bir şeyleri satın almadan önce araştırıp piyasayı incelemek her anlamda daha kazançlı olmanızı sağlar. Endüstriyel Dik Tip Vitrin Buzdolapları yüksek teknolojili olduğundan diğer buzdolapları ile aralarında fiyat farkı bulunmaktadır. Buzdolabı fiyatını belirleyen etkenlerden biri de ürünün boyutlarıdır, boyutlar büyüdükçe fiyat artışı görülmektedir. Sizde ihtiyacınıza göre Dik Tip Vitrin Buzdolabını sitemizden inceleyebilirsin. Eğer istediğiniz uzun ömürlü ve kaliteli bir buzdolabı satın almaksa Mutfakyeri.com’dan en uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Avantajlı kargomuzdan ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz. Ayrıca sipariş verdikten 24 saat sonra elinizde olup deneyimleme fırsatını yakalayabilirsiniz.

DİK TİP VİTRİN DOLAPLARININ YAYLI MENTEŞE SİSTEMİYLE ENERJİ TASARRUFUNU SAĞLAYIN

Endüstriyel mutfaklarda 24 saat boyunca aralıksız çalışan nadir cihazlardan biri de buzdolabıdır. Buzdolapları harcadığı potansiyel enerjinin dışında dışarıdan kaynaklı sebeplerden dolayı daha fazla enerji tüketebilir. Dışarıdan kaynaklı sebeplerden biri dolabın kapağının açık kalırsa içerideki hava ısısı yükseleceği için cihaz içeriyi soğutmak için daha çok çalışacak ve daha fazla enerji tüketecektir. Bu yüzden buzdolabının kapısının açık kalmaması enerjinin daha verimli kullanılabilmesini sağlar. Frenox Dik Tip Vitrin Buzdolabı kendinden kapanabilen özel kapı ve yaylı menteşe sistemine sahip olduğu için artık açık kalan buzdolabı sorununuzu çözmektedir. Enerji tasarrufu yaparak çevre dostu olan bu model birçok avantajıyla sevilen ürünlerdendir. Ayrıca kapıların açılış ve kapanışları ile sessizdir. Frenox Dik Tip Dolap enerji tasarruflu yapısıyla bütçenizin dostudur.

DİK TİP VİTRİN DOLAP İLE MÜŞTERİLERİNİZİN İLGİSİNİ ÇEKİN

Dik Tip Vitrin Dolaplar modern tasarımlarıyla mutfaklarınız için güzel bir görsel oluştururlar. Etrafının camdan oluşmasıyla birlikte içerideki ürünü her açıyla, rahat bir şekilde gözler önüne serer. Bu sebeple fazlasıyla tercih edilen bu ürün müşterilerinde ilgisini çekmektedir. Özellikle firmaların Dik Tip Vitrin Dolapları müşterilerin görecekleri yerlere koyması ürünlerini daha akıllıca bir şekilde sergilemelerine yol açar. Müşterilerin ilgisini çekecek hatta iştahını açacak görsellikte düzenlenmiş olan buzdolapları, kişilerde daha fazla alışveriş yapma isteğini oluşturur. Dik Tip Vitrin Dolap sayesinde müşterilerinizin ilgisi hazırladığınız ürünlerde olacağı için satışlarınız artacak ve ticari kar sağlayacaksınız.

DİK TİP VİTRİN BUZDOLABI DİJİTAL KUMANDA PANELİ İLE KONTROL SİZDE OLSUN

Endüstriyel mutfak ekipmanlarında kullandığınız ürünlerin son teknoloji olması daha verimli bir çalışma ortamını yakalamanızı sağlar. Dik Tip Vitrin Dolaplardaki dijital kumanda paneli dolap içerisindeki sıcaklığı ve neredeyse bütün işlemleri dilediğinizce kontrol edebilme fırsatını sunmaktadır. Dijital kumanda paneli ayarlarında gösterge paneli işitsel ve görsel fonksiyonları ile daha rahat kullanımı sağlamaktadır. Ekran ve kısayol tuşları bulunmaktadır ve bu tuşlara otomatik olarak yazlık ve kışlık ayarlar yüklenmiş durumdadır. Kısaca tek tuşla ideal soğutma özelliklerine erişmeniz mümkündür. Dijital ekranlar size anlık ve ortalama soğutma derecelerinden, arıza uyarlarına kadar her türlü bilgiyi gösterecektir. Bu dijital kumanda paneli kullanıcı dostudur, kullanımını öğrenmek basittir ve çalışanlarınıza zorluk çıkarmaz.

DİK TİP VİTRİN DOLAPLAR TEMİZLİĞİ ÇOK KOLAY

Dik Tip Vitrin Dolapların kolayca sökülüp takılabilir manyetik kapı contası ile bakımı ve temizliği fazla güç tüketmeden, yorulmadan ve zamandan tasarruf ederek kolay bir şekilde halletmek mümkündür. Dış yüzeyi paslanmaz camdan oluştuğu için bu yüzeyin de temizliği zaman almadan yapılmaktadır. Dik Tip Vitrin Dolaplar ile ürünlerinizi hijyenik ortamlarda saklayın.

FRENOX DİK TİP VİTRİN DOLAPLARI ÇEVRE DOSTUDUR

Frenox Dik Tip Vitrin Dolap modellerinin hepsi ozan tabakası için güvenli HCFC içermeyen ve çevre dostu ürünlerdir. Frenox Dolaplarda yalıtım için çevre dostu HCFC free poliüretan yalıtım kullanılmıştır. Frenox Dik Tip Vitrin Dolaplar sadece çevre dostu olmakla kalmaz, bütçenizin de dostudur, sitemizden detaylı olarak inceleyip kararınızı verebilirsiniz.

FRENOX DİK TİP VİTRİN BUZDOLABI İLE YİYECEKLERİNİZİ EN İYİ ŞEKİLDE SAKLAYIN

Buzdolapları bir mutfağın belkemiğidir. Frenox Dik Tip Vitrin Buzdolabı modellerinde yiyeceklerinizin tazeliğini ve lezzetini en uzun süre korumasını amaçlar. Frenox Dik Tip Vitrin Dolabı otomatik su buharlaştırma sistemiyle ürünün her yerinde nemliliği yüksek oranda sağlayarak ürününüzün kalitesini korumaktadır. +2/+10, -15/-25 ve +14/+16 iç sıcaklık seçeneklerini sunmaktadır. Frenox dolap sayesinde teknolojiye ayak uydurup mutfağınızın verimliliğini artırabilirsiniz. Frenox Dik Tip Vitrin Dolap ürünleri maksimum düzeyde taze tutmanın garantisini vermektedir.

FRENOX DİK TİP VİTRİN DOLAP MODELLERİNİN GENEL TEKNİK ÖZELLİKLERİ

Frenox Dik Tip Vitrin Dolaplar elektrik rezidanslı otomatik defrost özelliğine sahip olması nedeniyle kendi kendine olan buzlanmayı otomatik olarak engellemektedir. Ayrıca özel su buharlaştırma sitemine sahiptir, bu sistemde soğutucu olan suyun sıvı olarak girip buharlaşıp gaz olarak çekilmesi işlemidir. Sahip olduğu dijital kumanda paneli sayesinde dolabınızdaki her şeyi kontrol altında tutabilirsiniz. Ayrıca Frenox Dik Tip Vitrin Dolap modellerinde ürünlerinizi çift taraftan yükleyebilme imkanı vardır. Mutfak personelleriniz için kullanım kolaylığı sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR