...

KAZAN YIKAMA MAKİNESİ

Gıda sektöründe rekabetin bu denli artmasıyla birlikte endüstriyel mutfaklarda zamanı optimize ederek çalışmak oldukça önemli hale geldi. Teknolojinin de gelişmesiyle birlikte mutfaklardaki her işlem için zamandan tasarruf etmeyi sağlayacak cihazlar üretilmeye başlandı. Her ihtiyaç ve her detay için özenle tasarlanan bu cihazlar, mutfaklarda önemli farklar yaratan avantajlar sağlıyor. Kazan yıkama makineleri de mutfaklarda hijyen konusunda fark yaratan cihazlardan. Bu makineler, kazan, kap ve diğer mutfak gereçlerini temizlemeye yarayan geniş hacimli bulaşık makineleridir. Lezzetli yemekler pişirilip servis edildikten sonra, kazan yıkama makineleri sayesinde kazanlar da kısa sürede ve yüksek kalitede temizlenerek tekrar kullanıma hazır hale gelir.

KAZAN YIKAMA MAKİNESİ MODELLERİ

Mutfaklara çok önemli pratiklik sağlayan kazan yıkama makinelerinin, her ihtiyaca göre modelleri de sitemizde mevcut. Uzun süreli kullanımlar için paslanmaz çelikten dizayn edilen bu cihazlar, sağlam yapıları ile güven sağlar. Ergonomik tasarımları ile mutfaklarda minimum yer kaplayıp maksimum performansla çalışan kazan yıkama makineleri, tek tuşla en ince atığa kadar kazanlarınızı temizleyerek eşsiz bir hijyen sunar. Gerektiğinde kaplar, çatal bıçak takımları ve diğer mutfak ekipmanlarını da yıkayabilme imkanı sağlar ve her biri için mükemmel sonuçlar verir.

KAZAN YIKAMA MAKİNESİ FİYATI

Mutfaklara eşsiz bir hijyen sunan ve yüksek kalitede sonuçlar sağlayan kazan yıkama makineleri, en uygun fiyatlarla Mutfakyeri.com ‘da. Pratik kullanımları ve ergonomik tasarımları ile mutfakların vazgeçilmezi olacak bu makineler, uzun ömürlü tasarımları ile de doğru bir yatırım olacaktır. Siz de ihtiyacınıza uygun kazan yıkama makinelerinden birine sahip olmak istiyorsanız, çeşitli ödeme seçenekleri ve cazip indirimlerle hemen sipariş verebilirsiniz.

ENDÜSTRİYEL KAZAN YIKAMA MAKİNESİ

Endüstriyel mutfaklarda büyük porsiyonlu yemeklerin yapıldığı geniş kazanların temizliği her zaman zor ve uğraştırıcıdır. İnatçı lekelerden ve geniş yüzeyinden dolayı kazanları yıkamak uzun zaman ister. Hijyeni kusursuz bir şekilde sağlamak hiç kolay değildir. Kazan yıkama makineleri ise endüstriyel mutfakları bütün bu dertlerden kurtarmak için en ideal çözüm. Geniş kapasiteleri ile her türlü kazan için uygun olan bu cihazlar, en inatçı lekelere karşı bile etkilidir. Teknolojinin imkanlarından sonuna kadar faydalanılarak tasarlanan kazan yıkama makineleri, her zaman yüksek verimlilikle çalışarak mutfaklarınızın en önemli yardımcılarından bir tanesi olacak.

TEKNOLOJİ HARİKASI WINTERHALTER KAZAN YIKAMA MAKİNESİ

Çok yer kaplamayan ergonomik yapısıyla dikkat çeken Winterhalter Kazan Yıkama Makinesi modeli, küçük alana sahip bulaşıkhaneler ve mutfaklar için oldukça uygundur. Çok büyük olmayan boyutlarına rağmen geniş kapasitesi ile birlikte kazanlar ve kaplar için en yüksek hijyen kalitesinde sonuçlar verir. Mutfaklardaki fırın ve pastane bulaşıklarının yanında kesimhane bulaşıklarını da en kısa sürede temizler. Otomatik temizleme programı sayesinde tek tuşla mutfak ekipmanlarınızı temizler, gün sonunda makinenin içindeki drenaj pompası sayesinde hiçbir artık kalmaz, hijyenik olarak kendini temizleyip kuru bir şekilde kalır. Vazgeçilmeziniz olacak bu ürüne Mutfakyeri.com farkı ile sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz.

ÖZTİRYAKİLER KAZAN YIKAMA MAKİNESİ İLE EŞSİZ DENEYİMLER

Kusursuz bir hijyen deneyimi sunan Öztiryakiler Kazan Yıkama Makinesi, güçlü tazyikli yıkama sistemi ve kendinden su ısıtma mekanizması ile, kazanları en ince yağ ve kire kadar temizleyerek yeniden kullanıma hazır hale getirir. Ayaklarının yüksekliklerinin ayarlanabilme özelliği sayesinde ergonomiktir ve her zemine uygundur. Su ve neme izolasyonlu tasarımı ve paslanmaz materyallerden üretilen iç-dış yüzeyi, uzun ömürlü kullanımlara imkan sağlar. Üstelik kazanları kolaylıkla ve yüksek kalitede temizleyen bu cihazın, kendi yıkama ve durulama kolları da kolaylıkla temizlenebilir. Mutfaklara sağladığı avantajlar saymakla bitmeyen bu eşsiz ürün, en iyi fiyatlarla Mutfakyeri.com ‘da! Cazip indirimlerle hemen bu ürüne sahip olmak istiyorsanız, sitemizden ödeme seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

 

1001
₺94.378,90 + KDV
₺134.827,00 + KDV
GS 630
₺304.365,82 + KDV
₺434.808,32 + KDV
UF-M
₺521.657,92 + KDV
₺745.225,60 + KDV
UF-M Energy
₺628.269,31 + KDV
₺897.527,58 + KDV
UF-L
₺555.953,01 + KDV
₺794.218,58 + KDV
UF-L Energy
₺628.269,31 + KDV
₺897.527,58 + KDV
UF-XL
₺922.192,17 + KDV
₺1.317.417,38 + KDV
UF-XL Energy
₺1.028.803,55 + KDV
₺1.469.719,36 + KDV
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR