Kazan Yıkama Makinası

Kazan yıkama makinaları mutfakların büyüklük durumlarına göre farklı ölçülerde olabilmektedir. Yemek pişirilen kazan sayısı az olduğu için küçük kazan yıkama makinaları daha çok tercih edilmektedir. Sitemizde yer alan iki adet kazan yıkama makinası küçük bulaşıkhaneler ve mutfak setleri için kullanıma uygundur. Kazan yıkama makinesi modelleri set altı ürünlerdir. Bu makinelerde, kazanlar, tepsiler, gastronorm kaplar en iyi şekilde yıkanabilmektedir. İhtiyaç durumunda kazanlarla birlikte çatal, bıçak ve bazı kapları yıkanmak için makineye koyabilirsiniz. Hepsi birlikte rahatlıkla yıkanabilir. Makinelerin kendini temizleme programı vardır. Gün sonunda otomatik temizleme programı tuşuna bastığınızda makine için iyice temizlenecek ve koku oluşması önlenmiş olacaktır.

Özellikleri

Kazan yıkama makinaları kullanımı kolay ve fazla teknik özelliği olmayan makinelerdir.

Tek tuş kullanım özelliği vardır.

Büyük bulaşıkhanelerde sık sık eleman değişikliği olduğu için tecrübeye gerek kalmadan herkes tarafından rahat kullanılabilir.

Firmamızdan bu ürünleri satın aldığınızda servislerimiz makinenin kurulumunu yapacak ve kullanımı ile ilgili sizlere detaylı bilgi verecektir.

Bulaşıkhane Ürünleri

Mutfaklarda güzel yemekler yaptıktan sonra en büyük sorun biriken bulaşıkları yıkamaktır. Firmamız sizler için tüm bulaşıklarda olduğu gibi kazan türü bulaşıklarınızı zahmetsizce en iyi şekilde yıkayabilmeniz için kazan yıkama makinesi fiyatları üzerinde indirim yaparak ve sizlerin bu makinelere sahip olmanızı sağlamaktadır. Sitemizi takip ederek tüm mutfak ürünlerini indirimli olarak alabilirsiniz.

₺30.458,41 + KDV
₺50.764,01 + KDV
%40 İndirim
%40İndirim
Ücretsiz Kargo
₺31.054,83 + KDV
₺77.637,08 + KDV
%60 İndirim
%60İndirim
Ücretsiz Kargo