...

SET ÜSTÜ MUTFAK EKİPMANLARI

 

SET ÜSTÜ MUTFAK EKİPMANLARI

Mutfak ekipmanları kategorisi genellikle pek bilinmeyen ama bir mutfak için oldukça önemli olan bir alana ve konuma sahiptir. Mutfak ekipmanları denilince insanların aklına birbirinden farklı oldukça çok ekipman gelmektedir. Mutfak ekipmanları mutfağı asıl tamamlayan ekipmanlar olarak bilinmektedir ve birçok kategoriye ayrılmaktadır. Evet bu kategorilerin içerisinde birbirinden önemli ve birbirinden kullanışlı mutfak ekipmanları ile karşılaşacaksınız. Birçok kategoriye ayrılan mutfak ekipman modellerini markalarını ve fiyatlarını inceleyeceğiniz mutfakyeri.com adresine hoş geldiniz. Bu çok kullanışlı olan birbirinden farklı mutfak ekipmanlarını tanıyalım.

SET ÜSTÜ MUTFAK EKİPMANLARI MODELLERİ

Birçok farklı markaya ait olan ve birbirinden farklı birçok ürünün bulunduğu mutfak ekipmanları kategorisi sayesinden birbirinden farklı modele ulaşabilirsiniz. İsterseniz evinizin mutfağı için birçok ürüne sahip olabilir isterseniz de endüstriyel mutfak alanı için birçok kaliteli ve kullanışlı ekipmanlara sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı boyutta ve birbirinden farklı modelleri bulunan mutfak ekipmanlarını incelemeniz için yapmanız gerekenler oldukça basit. Sayfamıza giriş yaparak birçok mutfak ekipmanı modeli hakkında bilgiye sahip olabilir birçok mutfak ekipmanı özelliğini inceleyebilirsiniz.

SET ÜSTÜ MUTFAK EKİPMANLARI FİYATI

Birbirinden farklı modelde olan mutfak ekipmanları için belirli bir fiyat aralığı belirtilmemektedir. Birçok marka ile yapılan iş birliği sayesinde oldukça fazla sayıda ürün karşınıza çıkmaktadır. Her ürünün fiyatı markasına, özelliklerine, boyutuna ve rengine göre değişebilmektedir. Mutfak ekipmanları fiyatı denilince belli bir fiyat aralığı yoktur anlaşılan. Kendi mutfak alanınıza ait olan mutfak ekipmanını sitemiz sayesinde kolayca bulabilir, mutfağınıza ait olan boyutta ve renkte olan ürünleri sepetinize ekleyerek alışverişinize başlayabilirsiniz.

SERVİS EKİPMANLARI İLE SERVİSLERDE HARİKALAR YARATIN

Servis yemekler için oldukça önemli bir konuma sahiptir. Öncelikle yemekler göze hitap etmelidir ve bu da tam olarak servis aşamasından geçer. Servis ekipmanları sayesinde servislerinizde harikalar yaratacağınızı biliyor muydunuz? Eksiksiz bir servis için belli başlı kullanılması gereken mutfak ekipmanları vardır. Bazı ürünlerin küçük bazı ürünlerin ise büyük olduğu servis ekipmanları nelerdir, gelin ve eksiksiz bir servis için nelere ihtiyacınız var öğrenin.

FARKLI BOYUTTAKİ KEVGİRLER İLE SERVİSE HAZIRLAN

Mutfak ekipmanları kategorisi altında bulunan ilk başlık kevgirler olarak belirlenmiş, peki kevgir nedir, adını ilk defa duyar gibisiniz. Kevgir genellikle kızartma yaparken kullandığımız küçük delikli süzgecin bir farklı modeli olarak bilinir. Genellikle endüstriyel mutfak ekipmanı olarak bilinse de birçok ev hanımının olmazsa olmazı olarak bilinir. Kevgir denince ise akla Öztiryakiler ‘den başka bir marka gelmesi imkansızdır. Öztiryakiler uzun süredir bu sektörün içinde bulunmak ile kalmayıp aynı zamanda bizler ile de birlikteliğini uzun zamandır sürdürmektedir. Bir Türk markası olan Öztiryakiler her zaman öncelik olarak Türkiye der ve siparişlerinizde sizlere ayrıcalık sağlar. Öztiryakiler markasına güvenerek makinelerini kullanabilirsiniz çünkü Türk markası olan Öztiryakiler mutfak ekipmanları sektöründe, Türkiye’nin ilk imalatçı firmalarından biri olarak 1958 yılında kurulmuştur. Uzun zamanlardır mutfak sektöründe olan Öztiryakiler mutfak alanında aklınıza gelebilecek küçük büyük tüm ekipmanları Türk halkı için üretime sunmuştur. Öztiryakiler makinelerini üretirken kullandığı malzemeyi her zamanki gibi çelik olarak tercih etmiştir. Tüm mutfak ekipmanlarında çelik kullanmayı tercih eden Öztiryakiler sayesinde sağlığınız güvende. Bunun sebebi kullanılan malzemeler içindeki çelik oranının 18 / 10 olarak kullanılmasıdır. Kullanılan çelik oranı insan sağlığı için kullanılan en iyi çelik oranı olarak bilinir. Paslanmaz çelikten üretilen mutfak ekipmanları tek kullanımlık olarak alabilir ömür boyu kullanabilirsiniz.

SİZ YAPIN KEPÇELER SERVİS ETSİN

Kepçeler sözde hiç gerekli olmayan bir ekipman olarak bilinse de kış aylarının olmazsa olmazı çorbaları yaparken oldukça çok işimize yaramaktadır. Öztiryakiler bu konuda da kendini konuşturmayı başaran bir marka olarak Türkiye’ de adını birçok yerde duyurmuştur. Öztiryakiler kepçe setlerine sahip olmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. Ürünlerin altında bulunan hemen al seçeneğinden yararlanarak ürüne kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Farklı farklı boyutlarda olması sizler için çok önemlidir, farklı boyutlarda olması nedeni ile farklı kullanım alanlarında işlerinizi kolaylaştıracaktır. Bu sayede işinize yaramaz gibi gözüken kepçe bir bakmışsınız ki en çok kullandığınız mutfak ekipmanı olmuş.

SELF SERVİS TEPSİLERİ YA DA TABLDOTLAR SAYESİNDE KOLAY KULLANIM

Bu dönemde kullanımının artması ile tekrar yükselişte olan tabldot sayesinde servislerinizi soğumadan adreslerine ulaştırabilirsiniz. Tabldotları genellikle büyük mutfak şirketleri ve restoranlar kullanmaktadır, bunun sebebi ise eve verilen siparişlerdir. Müşteri memnuniyeti için kullanılan tabldotlar aynı zamanda oldukça sağlıklı ve güvenlidir. Tabldot konusunda ise işimizi hiçbir markaya bırakmadık ve kendi markamız ile kendi üretimimiz olan ürünleri satışa sunduk. Mutfakyeri.com tabldot sahibi olmak ise düşündüğünüzden çok daha kolay. Tek tıkla her şeyi halledebilir işlemlerinizi yapabilir ve kargolarınızı bekleyebilirsiniz. Farklı boyut ve ebatlarda olan tabldotları inceleyerek birçok bilgi sahibi olabilirsiniz

MASANIZ SEPETLER SAYESİNDE DAHA ESTETİK

İsterseniz dekor olarak isterseniz de ekmek sepeti olarak kullanacağınız sepetler sayesinde masanıza hem bir şıklık getirmiş olacaksınız hem de ekmekleriniz için kolay kullanım alanına sahip olacaksınız. Masanıza hem gelen düzen hem de gelen şıklık sayesinde misafirlerinizin gözlerini kamaştırmaya ne deşiniz? Bence bunun için geç bile kaldınız, birbirinden farklı sepet modelleri sayesinde masanıza uygun olan sepeti tercih edebilir, güzel sunumlarda sizlere eşlik etmesini isteyebilirsiniz. Bu sizlerin en doğal hakkı, bunun için acele etmeniz gerekli. Hemen mutfakyeri.com sitesine üye olarak istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz.

KALİTELİ SERVİS TEPSİLERİ KULLANMAYI DENEYİN

Servislerin en önemli noktalarından birisi olan servis tepsileri sayesinde servislerinizi eksiksiz yapmaya ne dersiniz? Cambro marka tepsiler sayesinde istediğiniz hızda servislerinizi yapabilirsiniz. Tepsi denilince akla gelen tek marka Cambro olmaktadır. Cambro sayesinde istediğiniz şekilde istediğiniz boyutta ve istediğiniz renkte tepsiye sahip olabilir sunumlarınızı tek tek yapmaktansa topluca yaparak kimseyi bekletmeden ekstra hıza ulaşarak servislerinizi yapabilirsiniz. Endüstriyel mutfak ekipmanı kategorisinde yer alan servis tepsileri sayesinde mutfak alanınızda hızlı noktalara ulaşacağınızdan eminiz. Sizler de tepsilerin ve markaların bizleri seçtiği gibi kolay bir şekilde bizleri seçerek mutfak alanında harikalar yaratmaya devam edebilirsiniz.

SEFER TASINIZI ALIN YOLCULUĞUNUZA DEVAM EDİN

Çoğu kişi sefer taslarını komik bulsa da eski dönemlerden bu yana kendisini getirmeyi bilmiştir. Eski dönemlerde insanlar uzak yerlere çalışmaya giderken yemeklerini yanlarında götürmek zorunda kalmışlardır. Bu durumlarda ise sefer tasları onlara her zaman eşlik etmiştir. Sefer tasları sayesinde yemekleriniz uzun süre sıcaklığını koruyacaktır. Sefer taslarını özel olarak kendimiz sizler için ürettik. Farklı boyutlarda bulunan sefer taslarını kullandıktan sonra sıcak yemeklere sizler de şahitlik edeceksiniz. Uzun yolculuklara çıkarken almanız gereken en önemli mutfak ekipmanı olacak ve sizler ile yolculuğuna devam edecektir. Mutfakyeri sanayi tipi sefer tası sayesinde gönül rahatlığı ile sıcak yemeklerinizin tadına varabilirsiniz.

TERMOBOX İLE YER YERE ULAŞIN

Bu Cambro Ultra Taşıyıcı Taşıyıcı tencere taşıyıcı ile yiyecekleri uygun tutma sıcaklığında tutun. Firmaları yemek, büfe ve ziyafet etkinlikleri için mükemmel olan bu tencere taşıyıcı, özenle hazırlanmış yemekleriniz için bekleme süresini uzatır. Çok yönlülük ve rahatlık sağlamak için, bu ön yüklemeli yemek panası taşıyıcısı, bir sonraki yiyeceklendirilmiş etkinliğinize kolayca ulaşabilmek için tam boyutlu, 1/2 boyutlu ve 1/3 boyutlu yiyecek tepsileri tutuyor. Birçok farklı modeli sayesinde istediğiniz taşıyıcıyı alabilir tüm yemeklerinizin bekleme sürelerini uzatabilirsiniz.

HAZIRLIK EKİPMANLARI SAYESİNDE HER MUTFAĞA HAZIR OL

Hazırlık ekipmanları kategorisi altında bulunan birçok ürünün ne işlem gördüğünü, mutfakta sizleri ne tür kolaylıklar yarattığını ve daha birçok bilgiye ulaşabileceğiniz bir içerik karşınızda bulunmaktadır. Mutfak hazırlık ekipmanları sayesinde mutfağınızın tüm eksikliklerini kapatacak ve tam saatinde tüm aktivitelere hazır olacaksınız.

SÜZGEÇLER SAYESİNDE TÜM VİTAMİNLERİ BİRBİRİNDEN AYIRIN

Ne kadar basit bir ürün olarak da görülse süzgeçler mutfaklarımız için oldukça önemli bir endüstriyel mutfak ekipmanı olarak bilinir. Örneğin en kolay ve hızlı bilinen yemek makarnadır. Makarnanızı haşladıktan sonra ise süzmeniz gerekmez mi? Gördünüz mü aklınıza gelmeyecek olan süzgeçlerin mutfağınız için ne kadar önemli olduğunu. Süzgeçlere ulaşmak ise çok kolay mutfakyeri.com dan mutfak ekipmanları başlığını seçtikten sonra hazırlık ekipmanları alt başlığına gelerek istediğiniz modelde, istediğiniz büyüklükte ve istediğiniz fiyatta süzgeçlere ulaşabilirsiniz. Süzgeç denilince akla gelen tek marka Öztiryakiler olarak bilinir tabi ki. Öztiryakiler sadece süzgeç alanında değil kendini birçok alanda geliştirmiş olan bir marka olarak bilinir. Uzun senelerdir mutfaklar için üretim yapan Öztiryakiler sayesinde mutfaklarınız daha da güvende.

EKSTRA KESKİN BIÇAKLAR İLE MUTFAKTA YEMEK YAPMAK DAHA KOLAY

Diğer bir hazırlık mutfak ekipmanı ise olmazsa olmazı ise bıçaklardır. Bıçak olmadan bir yemek ortaya koymak oldukça zor olarak bilinir. Hazırlık ekipmanları sayesinde bıçaklara bakabilir ve eksik olan mutfak ekipmanınızı tamamlayabilirsiniz. Birçok bıçak ürünü bulunan sitemizde istediğiniz kalitede ve istediğiniz modelde ürüne ulaşacağınızdan eminiz. Bıçak denilince akla gelen tek marka ise Pirge’ dir. Pirge bıçak konusunda kendini oldukça geliştiriştir ve keskinlik konusunda Pirge’ nin üstüne marka yoktur. Bıçak seçimi için Pirge ’ den başka bıçağa yönelmemenizi tavsiye ederiz. Birçok kategoriye ayrılmış şekilde Pirge bıçak modelleri yazarak inceleyebilir ve istediğinizi satın alabilirsiniz. İsterseniz endüstriyel mutfak ekipmanı olarak kullanabilir isterseniz de keskin bıçakları kurban bayramlarına saklayarak işlerinizi daha kolay şekilde yapmanızı sağlayabilirsiniz

ÇELİK MUTFAK EL ALETLERİ SAYESİNDE ÜRÜNLER ÖMÜRLÜK

Çelik ev aletleri çelikten yapılmış olmasından dolayı insan sağlığını son derece korumaktadır. Çelik kullanım oranı 18 / 10 şeklinde ayarlanarak tüm denetimlerden geçerek üretilmiştir. Çelik mutfak el aletleri denince ise akla gelen tek marka Cancan olmaktadır. Cancan alanında oldukça iyi ve kaliteli ürünler üreterek hem insan sağlığını düşünmekte hem de kendi kalitesini arttırmaktadır. Hazırlık ekipmanı olarak bilinen daha birçok ürün kategori halinde sitemizde ayrılmış bir şekilde bulabilirsiniz

ÇIRPMA TELLERİ İLE KARIŞTIRIN VE YUMUŞAK KIVAMA ULAŞIN

Çırpma telleri sayesinde ekstra yumuşaklığa ulaşabilirsiniz. Küçük aralıkları sayesinde çırptığınız malzemeyi tam anlamıyla parçalarına ayıracaktır. Parçalarına ayrılan malzeme yapılacak olan ürüne karıştığında daha yumuşak kıvam oluşturmanızı sağlayacaktır. Öztiryakiler bu alanda da işe el atmaktadır. Birçok mutfak ürününe Öztiryakiler sayesinde kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Mutfak alanında tüm eksikleri karşılayan Öztiryakiler birçok mutfak ekipmanı üretmiş ve satışa sunmuştur.

SAKLAMA KAPLARI SAYESİNDE KALAN YEMEKLERİNİZİ DEĞERLENDİRİN

Saklama kapları sayesinde birçok yemeğinizi kolayca muhafaza edebilir bir sonraki gün yeniden yiyebilirsiniz. Saklama kapları mutfak için önemli yerler temsil etmektedir. Fazla olan yemeklerinizi saklama kaplarınız sayesinde saklayabilir, hijyenik bir alan oluşturabilirsiniz.

ÇELİK ELDİVEN VE ÖNLÜKLER İLE MUTFAKTAKİ TEHLİKELERDEN KORUNUN

Mutfağın tehlikeli hali hepimizi korkutmuştur. Epinox ile tehlikelere son demeye geldik. Epinox Çelik Eldiven sayesinde eliniz olası her duruma karşı koruma içerisinde olacaktır. Eller mutfakta en çok kullanılan vücut organıdır. Tüm yaptığımız ürünler ellerimiz sayesinde ortaya çıkmaktadır. Ellerimizi korumak ise epinox sayesinde çok daha kolay. Çelik olması sizleri sertliği konusunda korkutsa da bu korku gereksizdir. Elinizi koruyacak derecede olan sertliği ve farklı boyutları sayesinde sizleri mutfak gibi tehlikeli alandan korumaktadır. Önlükler sayesinde ise kıyafetleriniz korunmaktadır. Olası bir yağ sıçraması ya da herhangi bir salça bulaşığı yüzünden kıyafetlerinizin eskimesini istemiyorsanız bu konu içinde önlük önlemini almanız şarttır. Mutfak gibi bir alanda başınıza ne zaman ne gibi durumlar geleceği bilinmemektedir. Tüm önlemlerinizi ve malzemelerinizi tamamladıktan sonra işleriniz korkusuzca yapabilirsiniz. Murfakyeri.com olarak bizler tüm önlemleri aldık, önlem alma sırası şimdi de sizlerde. Mutfağın tehlikeli olduğunu unutmayın.

BİR MUTFAĞIN OLMAZSA OLMAZI TENCERELER

Yemeklerin pişme noktası tencerenizin kalitesine bağlıdır. Mutfakyeri.com u tercih edip aldığınız tüm tencereler sayesinde en iyi lezzetlerde yemeklere ulaşabilirsiniz. Üretilen tüm tencereler birçok denetimden geçtikten sonra satışa çıkmaktadır. Gelin hep birlikte tencere modellerini inceleyelim.

HELVANE TENCERELER İLE DİBİ TUTMA SORUNUNA SON

Tencereler bir mutfağın olmazsa olmazı olan, yeklerin pişme noktasında en çok yemeklere yardım eden mutfak ekipmanı olarak bilinir. Tencere olmadan bir yemek pişirmek oldukça zordur. Her tencere kendi içerisinde kategoriye ve sıraya ayrılır, çeşit çeşit ve model model tencere olduğu bilinmektedir. İlk öncelikli olan tencere, helvane tencereler. Helvane tencerelerin tanımı dibi mayonez tutmayan yüksek tencere olarak bilinmektedir, genellikle endüstriyel mutfakların kullandığı bir tencere tipi olarak bilinir. Öztiryakiler tencere konusunda oldukça iddialı ve kendine güvenmektedir. Tüm tencereleri paslanmaz çelikten üretilmiş olup insan sağlığına son derece dikkat etmişlerdir. Bu günlerde dikkat edilmesi gereken en önemli şeyin sağlık olduğunu unutmayalım.

SİLİNDİRİK TENCERELER SAYESİNDE BÜYÜK PARÇALAR DAHA KOLAY PİŞECEK

Diğer en çok kullanılan tencere modeli ise silindirik tencereler. Silindirik tencereler genellikle küçük mutfaklarda yemek yapmak için tercih edilen tencereler olarak bilinmektedir. Tencerelerin her türlüsü önemlidir bir mutfak için. Sizler de birçok tencereye ulaşmak için mutfakyeri.com u tercih edebilir, birbirinden farklı modellerde bulunan tencerelere sahip olabilir ve yemeklerinize daha güzel lezzetler katabilirsiniz. Tüm bunları yapmak için yapmanız gereken her şey oldukça kolaydır. Sitemize giriş yapmak ya da üye olmaktır. Kolay bir şekilde üye olabilir birbirinden farklı tencere modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

TÜM SOSLARINIZDA KULLANACAĞINIZ BİR ÜRÜN HELVANE TAVALAR

Tencerelerin yanında önemli olan bir diğer ürün ise tavalar. Tavalar mutfağımızda az yer kaplayarak güzel lezzetlere ulaşabileceğimiz ürünlerdir, farklı tava modelleri sitemiz sayesinde sizlere sunulmaktadır. Örneğin helvane tavalar. Helvane tavalar ile istediğiniz sosları dipleri tutmadan yapabilir kolay bir şekilde tüketebilirsiniz. Dibi tutmama özelliği sayesinde çok fazla tercih edilen helvane tavaları kolay bir şekilde temizleyebilirsiniz. Temizlenmesi de oldukça kolay olan birçok ürüne sahip olmak için acele etmeniz gerekmektedir. Kolay kullanımı sayesinde sizler de mutfakta rahat edecek, birçok ürününüzü kolay bir şekilde elde edeceksiniz.

HELVANE SÜZGEÇLER SAYESİNDE ÇİZİLMEYE VE PASLANMAYA SON

Çizilme ve paslanma sorunu tüm kullanıcılar için büyük bir sorun tekabül etmektedir. Aldığımız ürünleri uzun süreler kullanmak hepimizin tek isteğidir. Öztiryakiler helvane süzgeçler sayesinde aldığınız ürün tam da istediğiniz şekilde olacaktır. Paslanmaz çelikten ürünlerini üreten Öztiryakiler sayesinde aldığınız süzgeçleri uzun zamanlar mutfağınızda kullanabileceksiniz. Çelik yapısı sayesinde kendini tüm çizilmelere karşı koruyacak ve bu sorunu da ortadan kaldıracaktır.

LAVA DÖKÜM ÜRÜNLERİ İLE İSTEDİĞİNİZ YERDE MANGAL KEYFİ

Lava döküm ürünleri mangal lezzetlerini evinizin içine getirebilecek tek üründür. O kadar iddialı olan bu ürünlerden alıp kullanmaya ne dersiniz? Çok kolay bir şekilde lava döküm ürünleri sahibi olabilirsiniz hem de fiyatları oldukça indirimliyken. Izgara lezzetini sitelerinize getirecek olan bu ürünü kullandıktan sonra bu zamana kadar kullanmamanıza üzülecek ve etrafınızdaki tüm insanlara tavsiye etmek için acele edeceksiniz. Sitelerde oturuyorsunuz diye ızgara lezzetlerinden mahrum kalmadan hayatınıza devam edebilirsiniz. Lavab döküm ürünleri yemekleri pişirirken mangal lezzetini sizlere yaşatacak tek ürünlerdir. Ayrıca kolay temizlenebilmesi sayesinde de birçok kişinin tek tercih ettiği ürün olarak bilinmektedir.

GASTRONOM KÜVET KULLANARAK SAĞLIKLI ÜRÜNLER TÜKETİN

Gastronom küvetler sayesinde kalabalık olan mutfak alanını genişletebilirsiniz. Birçok ürünü farklı farklı birçok kapta yıkamaktansa büyük bir gastronom küvet sayesinde hepsini tek bir kapta yıkayabilir ve kurumasını bekleyebilirsiniz. Dar mutfak alanında çalışmak kimseyi memnun etmez, gastronom küvet sayesinde alan genişletebilir, çalışanlar için geniş alanlar elde edebilirsiniz. Bir gastronom küvet mutfağınızı bu şekilde değiştirebilir. Kullanım alanı geniş olan gastronom küvetlere sahip olmak oldukça kolay.

PASLANMAZ GN KÜVETLER İLE SAĞLIK SORUNLARINA SON

Mutfakta gastronom küvet kullanmayı sever misiniz? Sevmiyorsanız bile Öztiryakiler sayesinde mutfağınızın olmazsa olmazı olacaktır. Gastronom küvet genellikle büyük işletmelerde ve endüstriyel mutfaklarda sıklıkla kullanılmaktadır, bunun sebebi ise bu denli büyük mutfaklarda hızlı ve rahat hareket etmek oldukça önemlidir. Gastronom küvet sayesinde tam aranan özelliklere ulaşılmaktadır. İstediğiniz her ürünü içinde kolayca yıkayabilir, süzebilir ve servise hazırlayabilirsiniz. Bu kullanışlı gastronom küvet hem mutfakta işinizi hızlandıracak hem de kaliteli zaman geçirmenize yardımcı olacaktır. Öztiryakiler gastronom küvet üretirken dikkat ettiği belli başlı kuralları vardır. Bunlardan birincisi ürünün çelikten üretilmesi. Çelik insan sağlığını son derece koruyan bir madde olmasının yanında kullanılan çelik oranı ise 18 / 10 olup en sağlıklı oran olarak bilinmektedir. İkincisi ise gastronom küvetlerin paslanmaz olmasıdır. Paslanmama özelliği sayesinde aldığınız bir gastronom küveti uzun vadede kullanabilir, istediğiniz şekilde yıkayabilir ve temizleyebilirsiniz. Hiçbir sağlık sorunu ile karşılaşmadan uzun yıllarca kullanacağınız gastronom küvetleri gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

POLİKARBONAT GN KÜVETLER İLE SALATAYA EKSTRA LEZZET

Polikarbonat ( pc. ) plastikler normalde şekilsiz ve saydam termo plastiklerdir. İşlenmiş durumdaki Polikarbonat piyasada çeşitli renklerde saydam ve yarı saydam olarak cam’a alternatiftir. Şeffaf ve darbeye dayanıklı Polikarbonat levhalar farklı materyallerin yapımında kullanılabilir. Kurşun geçirmez camlardan gözlük camına, tıbbi cihazlardan otomotiv parçalarına, seralardan dijital disketlere, cd ler ve dış aydınlatma armatürlerinde yaygın olarak kullanılır. Polikarbonat iyi derecede ısı direnci gösterir ve alev geciktiriciler ile birlikte bu direnci daha üst seviyeye taşıyabilir. Polikatbonat gastronom küvet sayesinde sağlıklı bir şekilde ürünlerinizi sterilize edebilir, vitamin değerleri kaybolmadan tüm ürünlerinizi tüketebilirsiniz. Gastronom küvete sahip olup kullanışından memnun kalmak için acele edin.

PASTANE EKİPMANLARI SAYESİNDE PASTANENİZİN TÜM EKSİKLERİNİ KARŞILAYIN

Pastane ekipmanları denilince aklınıza birbirinden farklı malzeme gelmektedir. Farklı şekilde ve desende kalıplar farklı modelde ve büyüklükte kaplar ve daha birçok mutfak ekipmanı. Bunların hepsi kaliteli ve harika lezzetler üretebilmeniz için üretilmiş olan malzemelerdir. Birbirinden farklı küçük ve büyük birçok mutfak ekipmanı sayesinde pastanenizin eksiklerini tamamlayabilir ve farklı modelde tatlılar, pastalar yapabilirsiniz.

SİLİKON KALIPLAR İLE FARKLI DESENLERDE KEKLER OLUŞTURUN

Slikon kalıplar sayesinde istediğiniz ebatta kekler pastalar yapabilir istediğiniz şekilde çıkartabilirsiniz. Slikon olması sizleri yanıltmasın, sağlıklı slikonlardan üretilen slikon kalıplar sayesinde sağlığınız güvenli bir şekilde pastalarınızı yapabilir sağlıklı bir şekilde tüketebilirsiniz.  Birçok farklı renkte ve birçok farklı modelde bulunan slikon kalıplarını sitemiz yardımı ile inceleyebilir, detaylı bir şekilde araştırabilirsiniz. Tüm kullanılan malzemeler sağlık denetimlerinden geçtikten sonra satışa sunulmaktadır, güvenle alışveriş yapıp güvenle ürünlerinizi çıkartabilirsiniz.

PASTANE YARDIMCI MALZEMELERİ SİZLERE İŞİNİZDE YARDIM ETSİN

Pastane yardımcı malzemelerini eksiksiz bir şekilde tamamladığınızda pastaneniz için eksik bir mutfak ekipmanı kalmamaktadır. Harika pastalar, kurabiyeler, kekler, çörekler ve şekerlemeler yapmak için ihtiyaç listeniz çok da kabarık değil. Basit ve kolay kullanılan birçok küçük malzeme sayesinde pastane malzemelerinizi tamamlayabilir ve bu şekilde eksiksiz bir çalışma içerisine girebilirsiniz. Güzel ve lezzetli tarifler için işin sırrı kaliteli mutfak ekipmanları.

MIKNATISLI ÇİKOLATA KALIBI SAYESİNDE ÇİKOLATALI KEK DAHA KOLAY

Eğer bir çikolata düşkünüyseniz ve keklerinizi, pastalarınızı çikolata olmadan yapamıyorsanız ihtiyacınız olan ürün tam da şu an karşınızda. Mıknatıslı olması sayesinde kolay bir şekilde kullanmaya yol hazırlamakta ve kullanımı sırasında hiçbir sıkıntı çıkartmamaktadır. Kullanılan malzemelerin hepsi onaylanmış olan malzemelerdir, güvenli bir şekilde inceleyebilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Büyük ya da küçük nerede olursa olsun çalışma alanınız canınız illaki bir pasta ya da kek isteyecek, ihtiyacınız olan ürünleri hemen toplayın canınız istediğinde etrafınıza bakınmayın. Çok uygun ve makul fiyatlara sahip olabilirsiniz.

SERVER SERVİS EKİPMANLARI SAYESİNDE SERSİVLERİNİZ ARTIK EKSİKSİZ

Web sitemizde bulunmakta olan endüstriyel mutfak malzemeleri ve gereçlerinin her biri bir iş yerinin veya işletmenin sahip olmak isteyebileceği ve mutfak alanında ihtiyaç duyabileceği malzemelerden oluşuyor. Firmamızın uygun fiyat ve yüksek memnuniyet ve kalite ilkeleri ile satışa sunmuş olduğu endüstriyel mutfak ekipmanları siz değerli müşterilerimizin gereksinimlerine yanıt verebilecek yeterlilikte ve kalitededir. Web satış mağazamızda yer alan ürün başlıklarından biri olan server servis ekipman ürünleri, endüstriyel set üstü ekipmanları kategorisinde yer alıyor. Bu kategori altında yer alan server servis ekipman fiyatları ihtiyaç duyulan mutfak malzemesinin markasına, özelliğine ve yeteneğine göre değişkenlik gösteriyor. Eğer siz de sitemizin bu kategorisinde yer alan ürünleri incelemek ve ürünlerin fiyatları ve özellikleri hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz, yapmanız gereken tek şey, mağazamızda bulunan arma kutusuna gereksinim duyduğunuz servis ekipman ürünün ismini yazmak olmalıdır. Bu şekilde başarılı bir arama gerçekleştirerek incelemek istediğiniz ürüne basit bir şekilde erişebilirsiniz. Server servis ekipman modelleri kategorisinde tuz ve çeşnilik dispenserinden paslanmaz çelik kısa pompa, çeşme kavanozundan ısıtmalı peynir çikolata dispenserine kadar pek çok endüstriyel server servis ekipmanı yer alıyor. Öte yandan bu ürün başlığı altında ürünlerin gerçek fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilmeniz mümkündür. Ürünleri detaylı bir şekilde incelemek isterseniz ilgili ürünün görseline tıklamanız yeterli olacaktır. Kolay bir şekilde yapacağınız işlemler sonucunda mutfağınızda harikalar yaracağınızı ürünler karşınızda olacaktır.

MUTFAKYERİ MASAÜSTÜ AKSESUARLARI İLE MASANIZ DAHA ŞAHANE

 Masanızı daha şık ve kaliteli göstermek istiyorsanız eğer bunun için birçok masa aksesuarı bulunmaktadır. Birbirinden farklı masaüstü aksesuarı için sitemizden yararlanabilir kaliteli ve şık birbirinden farklı masaüstü aksesuarına ulaşabilirsiniz. Müşterilerinizin ya da misafirlerinizin daha fazla dikkatini çekmek istiyorsanız birbirinden harika olan masaüstü aksesuarlarını inceleyebilir ve hoşunuza giden masaüstü aksesuarına sahip olabilirsiniz.

49002
₺1.050,00 + KDV
₺1.500,00 + KDV
49001
₺609,00 + KDV
₺870,00 + KDV
71391
₺175,00 + KDV
₺250,00 + KDV
71081
₺266,00 + KDV
₺380,00 + KDV
71215
₺146,30 + KDV
₺209,00 + KDV
38159
₺216,30 + KDV
₺309,00 + KDV
38071
₺139,30 + KDV
₺199,00 + KDV
38050
₺139,30 + KDV
₺199,00 + KDV
37160
₺336,00 + KDV
₺480,00 + KDV
37159
₺314,30 + KDV
₺449,00 + KDV
37167
₺336,00 + KDV
₺480,00 + KDV
37090
₺272,30 + KDV
₺389,00 + KDV
36160
₺406,00 + KDV
₺580,00 + KDV
36167
₺349,30 + KDV
₺499,00 + KDV
303
₺5.362,13 + KDV
₺7.660,18 + KDV
302
₺3.656,00 + KDV
₺5.222,85 + KDV
JHAV1406
₺331,75 + KDV
₺603,18 + KDV
JHJW1520
₺2.160,40 + KDV
₺3.928,00 + KDV
JHJW1129
₺4.553,80 + KDV
₺7.589,66 + KDV
JHJW1119
₺1.056,00 + KDV
₺1.920,00 + KDV
JHJW3614
₺2.871,00 + KDV
₺5.220,00 + KDV
409
₺185,22 + KDV
₺308,70 + KDV
408
₺206,64 + KDV
₺344,40 + KDV
2700CT
₺937,44 + KDV
₺1.562,40 + KDV
1826CT
₺926,10 + KDV
₺1.543,50 + KDV
1418CT
₺617,40 + KDV
₺1.029,00 + KDV
1800CT
₺488,88 + KDV
₺814,80 + KDV
1600CT
₺356,58 + KDV
₺594,30 + KDV
1400CT
₺307,44 + KDV
₺512,40 + KDV
1100CT
₺288,54 + KDV
₺480,90 + KDV
PS1014
₺238,14 + KDV
₺396,90 + KDV
BCT1014
₺383,04 + KDV
₺638,40 + KDV
10146CW
₺501,48 + KDV
₺835,80 + KDV
500LCD
₺5.922,00 + KDV
₺9.870,00 + KDV
1 2 3 ... 16 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR