...

ENDÜSTRİYEL BARDAK YIKAMA MAKİNESİ

Bardak yıkama makinesi, normal makine ya da bulaşık makinelere göre minimum zamanda yoğun temizlik sağlayan bir endüstriyel mutfak ekipmanıdır. Yoğun bardak kullanımı olan işletmelerde örneğin cafe, bar, restoran, çay bahçesi, kıraathane vb. yerlerde oldukça pratik ve kullanımı da kolay olan bir endüstriyel mutfak ekipmanıdır. Bu tarz işletmelerde yiyeceklerin ve içeceklerin lezzeti kadar önemli olan şeylerden biri de hız ve pratiklik sonucunda gelen müşteri memnuniyetidir endüstriyel bardak yıkama makinesi sayesinde bardaklarınızı hem çok hızlı hem de hijyenik bir şekilde kolayca yıkayabilirsiniz. Ayrıca işletmenizin büyüklüğüne göre farklı kapasite, boyut ve modelleri de tercih edebilirsiniz. Bardak yıkama makineleri sayesinde hem personelin işi daha da kolaylaşacak hem de hijyen sayesinde müşteri memnuniyeti elde etmiş olacaksınız. Farklı marka ve modelleri bulunan endüstriyel bardak yıkama makinesi ya da endüstriyel mutfak ekipmanları arayışındaysanız Mutfakyeri.com ile ihtiyacınıza cevap bulacaksınız.

BARDAK YIKAMA MAKİNESİ MODELLERİ

Farklı fonksiyon ve ebatlara sahip geniş ürün yelpazesi ile bardak yıkama makinesi modelleri sitemizde mevcuttur bu sayede Mutfakyeri.com ile kaliteli ve güvenli bir şekilde alışverişinizi gönül rahatlığı ile tamamlayabilirsiniz. Classeq G350 setaltı bardak makinesi, electrolux bardak yıkama makinesi tek cidarlı 1 programlı, öztiryakiler bardak yıkama makinesi, electrolux bardak yıkama makinesi gibi oldukça iyi, kaliteli ve ünlü markalar tarafından üretilen bardak yıkama makinesi modelleri için sitemize göz atmanız yeterli. Yenilikçi ve özel programlara sahip olmasının yanı sıra ergonomik koşullar göz önünde tutularak hazırlanmış ve üretilmiş olan bardak yıkama makineleri sessiz çalışma ortamlarında daha sessiz çalışma yapmaya yarayan programlar ile mutfağınızda konforlu bir çalışma alanı yaratır. Devasa büyüklükte olmayan kullanışlı boyutlara sahip olan bu kaliteli bardak yıkama makinelerini mutfağınızda farklı şekillerde konumlandırabilirsiniz. En yoğun zamanlarda bile 30 sepet ve daha fazla bardak yıkaması sayesinde zamandan tasarruf sağlayacaktır. Bardak yıkama makineleri yıkama ve durulama kolları ile filtreler temizlik için kolayca sökülüp takılabilir yapıda olması ile pratik de bir cihazdır.

ÖZTİRYAKİLER BARDAK YIKAMA MAKİNESİ İLE MAKSİMUM HİJYENİ YAKALYIN

Öztiryakiler bardak yıkama makinesi kısa sürede maksimum hijyen sağlaması ile bardak yıkama makinesi arayışında olanların ilk baktığı ve aradığı seçenekler arasında bulunuyor. Saatte 30 sepet bardak yıkama kapasitesiyle iş yükünüzü hafifleterek personelin de işine yarayacak bir endüstriyel mutfak ekipmanı. Buna ek olarak enerji, deterjan ve su kullanımından tasarruf sağlayan bir üründür. Paslanmaz çelikten üretilmiş gövde sayesinde uzun yıllar gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz yüzeyi sayesinde temizliği de kolaydır. Etkili yıkama için durulama ve yıkama sıcaklıkları termostat kontrollüdür. Makinedeki suyun tesisata geri dönüşünü engelleyen valf sistemi sayesinde olası arızların da önüne geçmektedir.

BARDAK YIKAMA MAKİNESİ FİYATLARI

Bardak yıkama makineleri fiyatları fiyat performans açısından bakıldığında oldukça uygun fiyatlı makinelerdir. Aldıktan sonra uzun yıllar kullanacağınız kalitede bir ürün olduğundan pişman olmayacaksınız. Endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda kendini kanıtlamış olan Mutfakyeri.com hem kaliteli hem uygun fiyatlı ürünleri hızlı ve güvenli bir şekilde temin edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey ihtiyacınız olan ürünü seçip sepetinize eklemek ardından siparişiniz profesyonel ekimiz tarafından en kısa sürede size teslim edilecektir. Takipte kalarak belirli özel günlerde yapılan kampanya, indirim ve müşterilerimize özel taksit ve indirim seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

ELECTROLUX BARDAK YIKAMA MAKİNESİ FİYATLARI İLE BÜTÇENİZ SARSILMASIN

Gözde endüstriyel mutfak ekipmanları markaları arasında olan electrolux, fiyatları ile ürün kalitesi açısından bakıldığında harika ürünlerdir. Electrolux bardak yıkama makinesi fiyatları piyasaya göre çok uygun olup fonksiyonel birçok özelliği ile alıcısını bekliyor. Sadece bardak yıkamak için kullanılmayan electrolux bardak yıkama makinesi bulaşık yıkama ve çatal bıçak takımı gibi parçaları da yıkaması ile oldukça kullanışlı bir üründür. Sitemizden electrolux bardak yıkama makinesi fiyatları seçeneğinden fiyatını inceleyip dilediğiniz an alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Değerli müşterilerimize özel kampanya, indirim ve taksit seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR