...

Fırınlar

Mutfakların vazgeçilmez pişirme araçları fırınlardır. Fırınlar farklı fonksiyonları ve özel modelleriyle mutfakların demirbaş aletleri içindedir. Evlerde ya da profesyonel mutfaklarda fırınlar yemek pişirmek ve lezzetli hamur işlerini hazırlamak için fonksiyonel bir mutfak aleti olarak karşımıza çıkar. Lezzetli yemeklerin pişmesine büyük katkı sağlayan fırınlar, değişik işlevleri ile farklı isimler almaktadır. Mutfağınızda farklı lezzetleri yakalamak için seçeceğiniz fırınlar size tüm pişirme işlemlerinde fazlasıyla fayda sağlamaktadır. Mutfaklarda pişirme konusunda farklılık yaratan fırınlar, elektrikli ve gazlı olarak çalışmaktadır. Fırınlarda pişirme esnasında yayılan ısı her yere eşit dağıtıldığı için kusursuz pişirme elde edilmektedir. Gelişen teknolojiyle beraber fırınların özellikleri de fazlasıyla artış göstermektedir. Günümüzde dijital fırınlara olan istek git gide artmaktadır, bunun yanı sıra geleneksel fırın modelleri de hala kullanılmaktadır.

Fırın Modelleri

Hamur işlerinden ızgara pişirme işlemine kadar pek çok işlemi gerçekleştiren fırınlar, çeşitli özellikleriyle mutfakların olmazsa olmaz aletleridir. Fırınlar hem ev mutfaklarında hem de endüstriyel mutfaklarda fazlasıyla kullanılmaktadır. Evlerde günlük pişirmelerde kullanılan fırınların yanında bir de profesyonel mutfak fırın modelleri de bulunmaktadır. Profesyonel mutfak fırın modelleri kafe, restoran, otel gibi birçok yerde kullanılan, endüstriyel boyutlardaki ihtiyaçların karşılanması için tasarlanan mutfak aletleridir. Dünyaca ünlü markalar farklı modellerde fırınlar üretmektedir. Konveksiyonel fırınlar, turbo fırınlar, mikrodalga fırınlar, pizza fırınları gibi pek çok fırın modeli bulunmaktadır. Çok sayıda olan fırın modellerini incelerken tercihinizi mutfaktaki ihtiyaçlarınızı gözeterek yapmalısınız. Konveksiyonel fırınlar fanları sayesinde ısıyı tüm fırına dağıtabilmekte ve eşit pişirmeyi daha düşük sıcaklıklarda yapabilmektedir. Mikrodalga fırınlar ise elektromanyetik dalgalardan yararlanarak daha çok ısıtma aracı olarak kullanılmaktadır. Turbo fırınlarsa eşit ve dengeli bir pişirmeyi kolaylıkla sağlamaktadır. Pizza fırınları ise aynı anda birden fazla pizzanın pişirilmesini sağlayan fırınlardır. Çalışma sistemi olarak elektrikli fırınlar daha çok tercih edilse de gazlı fırınlarda popülerliğini hala korumaktadır. Gazlı fırınlar daha ekonomik olduğu için işletmeler tarafından profesyonel kullanım için oldukça ideal bir fırınlardır.

Fırın Fiyatları

Kalitesini kanıtlamış, dünyaca ünlü ve endüstriyel mutfaklar tarafından çoğunlukla tercih edilen fırın markaları ise electrolux, öztiryakiler, unox, rational olarak karşımıza çıkar. Bu markalardan ihtiyacınıza uygun fırını, bütçenize göre seçebilme fırsatınız mevcuttur. Fırın fiyatlarını belirleyen ilk özellik, mutfak aletinin sağladığı fonksiyon çeşitleridir. Fırınlar standart şekilde pişirme, ısı ayarı, zaman ayarlama özelliklerini barındırır. Daha fazla özelliklerdeki fırınların fiyatları da gittikçe artmaktadır. Fırın fiyatlarını etkileyen özelliklerden biri de cihazların dizaynı ve kullanılan malzemeleridir. Malzeme kalitesi arttıkça ve ürün dizaynı geliştikçe fırınların fiyatları artabilmektedir. Fırın fiyatlarını etkileyen diğer bir özellikte fırının enerji tüketiminin daha az olmasıdır. Enerji tüketiminin az olması endüstriyel mutfaklar için çok fazla önem taşımaktadır. Günlük servis edilen ürün miktarı fazla olduğu için enerji tüketiminin az olması işletme maliyetlerinin azalmasını sağlamaktadır. Endüstriyel fırınlar çok fonksiyonlu mutfak aletleridir. Bu fırınlar restoran, kafe, otel gibi büyük işletmelerde birçok amaçla kullanılmaktadır. Profesyonel mutfaklar eşsiz yemekler ve sunumlar hazırlamak için en büyük yardımcıları endüstriyel mutfak fırınlarıdır. Endüstriyel mutfak fırınlarını sitemizden inceleyebilirsiniz. Ayrıca en uygun fırın fiyatlarını Mutfakyeri.com’dan bulabilirsiniz.

Fırınları Nasıl Çalıştırmalısınız?

Fırınlarınızı tanıyıp, fonksiyonlarını bilirseniz mutfağınızda daha verimli sonuçlar alabilirsiniz. İlk olarak, fırının çalışmaya başlayabilmesi için zamanlamasını istediğiniz süreye ayarlamanız gerekmektedir. Ayarlanan süre bittiğinde, fırın otomatik şekilde size haber verecektir. Sıcaklık ayarı ile yemeğinizin istediğiniz kıvamda pişmesini ve yanmamasını sağlayabilirsiniz. Örneğin kurabiyeler için 180 derece yeterliyken, et yemekleri için daha yüksek sıcaklıklara ihtiyaç duyulur. Pişirdiğiniz yemeğin servis edene kadar sıcaklığını korumak isterseniz, fırınınızı düşük sıcaklıklara ayarlayarak bekletebilirsiniz.

Fırınlar da pişirme öncesinde 15 dakikalık bir ön ısıtma yapılması yemeklerin daha iyi pişirilebilmesi için gereklidir. Fanlı pişirme ile fırının verdiği ısı cihazın her yerine dengeli şekilde yayılmaktadır. Böylece yemeklerin her bölgesi dengeli seviyede ısı alır ve eşit şekilde pişerek kusursuz sonuçlar çıkmaktadır. Izgara yapılacak ise, fırın ızgara modunda olmalıdır, en üst raf bu pişirme türü için en idealidir. Ayrıca ızgara pişirme modunda pişen ürünlerin suyunun fırına akmaması ve fırını kirletmemesi için en alt rafa bir tepsi konulması gerekmektedir. Yemeklerin pişme aşamasında fırın kapağının açılması ısının dağılmasına neden olur. Özellik kek gibi hamur işlerini pişirirken fırın kapağının açılması, ürünün tam pişmesini ve kabarmasını engellemektedir.

Fırın Satın Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Mutfakta en büyük yardımcılardan biri olan fırınlar sağlıklı ve lezzetli yemek pişirime işlemini yapmaktadırlar. Fırın satın alırken ihtiyaçlarınızı belirleyip seçip yapmak, kaliteli ve iyi fırınları incelemek yemeklerinizin pişirimini daha iyi yapmanızı sağlar. İlk olarak dikkat etmeniz gereken nokta fırının ısı ve elektrik yalıtımının kaliteli olmasıdır. Pişirme esnasında yemeği kontrol etmek için kapağı açmak istemiyorsanız cam kapaklı fırın çeşitleri arasından tercih yapabilirsiniz. Diğer yandan fırınınızın ısınan havayı bütün besinlere eşit ve dengeli olarak dağıtmasını istiyorsanız doğru seçim turbo fırınlar olacaktır. Turbo fırınların arka duvarında turbo fan ve rezistans bulunur ve bu fan sayesinde ısınan hava dengeli bir dağılım gösterir. Enerji tüketimi de seçim konusunda önemli noktalardan biridir. Enerji verimlilik sınıfı yüksek olan elektrik fırınlar uzun sürede çok daha ekonomik olmaktadır. Profesyonel mutfaklar için normal fırınların performansları düşük kalabilir, bu yüzden endüstriyel boyutlarda ve performansta fırınlar seçilmelidir. Endüstriyel fırınlar akıllı teknolojileri sayesinde birçok fonksiyona sahiptir ve mutfaklarınızda size fazladan zaman yaratır.


Electrolux Konveksiyonel Fırınlar Ön Isıtma İşlemi İle Dengeli Pişirme Sağlar

Endüstriyel mutfaklar; bar, kafe, otel, catering şirketleri gibi büyük işletmelerin profesyonel mutfaklarını kapsamaktadır. Endüstriyel mutfaklar için en ideal fırınlardan biri konveksiyonel fırınlardır. İşletmeniz için en doğru konveksiyonel fırını satın almak için doğru yerdesiniz. Konveksiyonel fırınlar,  fırının içerisinde farklı bir bölümde üretilen ısıyı fan aracılığı ile pişirme kısmına yönlendirerek pişirme işlemini yapan fırınlardır. Bununla birlikte ürünün nem kaybetmesine engel olurken, daha güzel ve dengeli bir pişme sağlamaktadır. Konveksiyonel fırınlar kusursuz pişirme yaparken bir yandan da ürünün her alanını eşit şekilde pişirilmesini sağlamaktadır. Konveksiyonel fırınlarda, pişirme işleminde en kaliteli sonuçların alınabilmesi için en önemli kriter ürünü fırını koymadan önce içinde ön ısıtma yapmaktır. Ön ısıtma sayesinde tepsiler fırına sürülürken düşen sıcaklık iyileştirilebilir ve dilediğiniz pişirme sıcaklığına basit bir şekilde ulaşılabilir. Bazı profesyonel mutfak fırın modellerinde ön ısıtma işlemi fırın tarafından gerçekleştirilmektedir. Endüstriyel fırın modellerinden, Electrolux konveksiyonel fırınlar  kaliteli ve dayanıklı malzemeleri ile oldukça tercih edilmektedir. Konveksiyonel fırınlarda tüm hamur işi çeşitlerini rahatlıkla pişirebilirsiniz. Electrolux Touchline Gkombi Fırın Dokunmatik Kontrol Ekranı 20xGN2/1-AOS modeli hem boyutlarıyla hem de özellikleriyle beklentilerinizden daha fazlasını rahatlıkla karşılayabilir. Bununla birlikte Unox konveksiyonel fırınlar içinde pişirilen hamur işleri daha çok kabarır ve daha canlı bir görünüme sahiptirler. Rational konveksiyonel fırınlar sahip oldukları akıllı sistemler sayesinde pişirme işlemlerini fazlasıyla kolaylaştırıp profesyonel mutfaklar için ihtiyaçları olan zamanı kazandırmaktadır. Öztiryakiler konveksiyonel fırınlar endüstriyel mutfaklar için dizayn edilen ve uzun ömürlü kullanımı hedef alan profesyonel mutfak ekipmanlarıdır. Sitemizden konveksiyonel fırın modellerini ve konveksiyonel fırın fiyatlarını inceleyebilirsiniz. Eğer endüstriyel mutfaklarınıza yüzde yüz konveksiyonel fırın almak istiyorsanız bu mutfak ekipmanlarını Mutfakyeri.com’da rahatlıkla bulabilirsiniz.

Konveksiyonel fırınlarda bulunan çift emniyetli kapının fonksiyonu nedir?

Konveksiyonel fırınlarda pişirme sırasında fırının içerisinde yoğun sıcak buhar oluştuğu için bu esnada fırın kapağını açmak yanık ve yaralanma gibi kaza risklerine neden olmaktadır. Endüstriyel mutfaklar için tasarlanan konveksiyonel fırınlarda bu kaza riskini önlemek için çift emniyetli kilit sistemi kullanılmaktadır.

Öztiryakiler Mikrodalga Fırınlar Sayesinde Isıtma Ve Çözme İşlemleriniz Saniyeler Alacak

Pratikliği ve hızıyla bir adım öne geçen mikrodalga fırın modelleri, ileri teknolojisi ve çalışma fonksiyonları ile fazlasıyla popüler mutfak aletleridir. Tezgah üstü modelleri ile Öztiryakiler mikrodalga fırınlar,  yiyecekleri içindeki su moleküllerini harekete geçirerek pişirmenizi veya ısıtmanızı sağlamaktadır. Bu fırınlar özellikle su miktarı fazla olan gıdalar üzerinde mükemmel sonuçlar vermektedir. Mikrodalga fırınlar gelişmiş teknolojisiyle, dondurulmuş gıdaların çözülmesi ve ısıtılmasında yoğun şekilde kullanılmaktadır. Buz çözme ve ısıtma teknolojisiyle kusursuz çalışan mikrodalga fırınlar, pek çok yemekte eşsiz lezzetler hazırlanmasına imkan veren daha minimal ve modern tasarımlara sahip mutfak aletleridir. Menumaster mikrodalga fırınlarda pişirme işlemi dakikalar sürerken, ısıtma işlemi saniyeler içinde yapılmaktadır. Menumaster Jetwave Model Jet 519 V2 hızıyla endüstriyel mutfaklarda istediğiniz verimliliği kolaylıkla sağlayacaktır. Pişirme ve ısıtma işlemlerinin süresinin oldukça kısa olması sayesinde enerji verimliliği sağlamaktadır. Mikrodalga fırınlar pişirme ya da ısıtma süresi ayarı, buz çözme işlemi, güç düzeyi programı ve otomatik zamanlayıcı gibi ayarlama olanaklarına sahiptir. Mikrodalga fırın fiyatları markasına, watt gücüne, boyutlarına ve kullanılan ileri teknoloji teknik özelliklerine göre değişiklikler göstermektedir. Genel olarak mikrodalga fırın fiyatları bütçeye uygun ürünlerdir. Hem normal mutfaklarda hem de endüstriyel mutfaklarda kullanım için idealdir. Endüstriyel mutfaklarda yemeklerin servis aşamasında ısıtılması, dondurulmuş yiyeceklerin çözülmesi ve pişirilmesi işlemlerinde hızı sayesinde oldukça tercih edilmektedir. Mikrodalga fırın modelleri ve mikrodalga fırın fiyatlarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

Unox Turbo Fırınlar İle Hızlı Pişirmeyi Yakalayın

Profesyonel mutfak ekipmanı satın alınırken güvenli ve kaliteli ürünleri tercih etmek mutfakta konforu sağlamak için oldukça önemlidir. Endüstriyel mutfak ekipmanları seçimlerinde mutfak aletinin ergonomik olma koşulu önemli bir detaydır. Turbo Fırınlar  mutfaklarınıza pratikliği ve rahatlığı aynı anda getiren profesyonel mutfak aletleridir. Turbo fırınlar normal fırınlara göre çok daha hızlı pişirme sağladığı için mutfaklarda zamandan tasarruf edilmesini sağlamaktadır. Turbo fırın modelleri fazla ürün çeşitliliğine sahiptir, bu yüzden tercihinizi yaparken teknik özelliklerine, boyutuna ve ihtiyacınıza hangi oranda uyacağına bakarak rahatlıkla karar verebilirsiniz. Bazı turbo fırınların alt tarafında çift katmanlı termo taban bulunur ve bu taban fırınınızın yerleştirdiğiniz zemininin ısınmasını engelleyerek güvenliği sağlamaktadır. Turbo fırınlar sahip olduğu turbo fanlar sayesinde yemeğinizin dengeli ve eşit pişirilmesini hızlı bir şekilde yapmaktadır. Unox Turbo Fırınlar endüstriyel mutfaklardaki çalışmayı optimize etmek ve verimliliği arttırmak için akıllı teknolojilerle üretilmiştir. Unox Bakerlux Speed.Pro XESW-03HS-EDDN Speed Oven modeli hızlı pişirimiyle özellikle endüstriyel mutfaklar için yaratacağı zaman tasarrufu ile ideal bir üründür. Menumaster Turbo Fırınlar, klasik pişirme yöntemlerine göre 5 kat daha hızlı pişirmektedir. Turbo fırın modellerine ve turbo fırın fiyatlarını sitemizden rahatlıkla inceleyebilirsiniz. Eğer aradığınız sanayi tipi mutfak aleti modelindeki turbo fırınlar ise bu modelleri de kolaylıkla bulabilirsiniz.

Pizzagroup Pizza Fırınları İle En Lezzetli Pizzaları Pişirmek Çok Kolay

Endüstriyel mutfak ekipman ihtiyacınızı karşılamak için sitemizden onlarca farklı ürün modelini bulabilirsiniz. Pizza fırınları  endüstriyel mutfaklar için tasarlanmış sanayi tipi mutfak aletleridir. Birbirinden lezzetli pizzalar pişirmek için kullanabileceğiniz sanayi tipi pizza fırını modelleri arasından ihtiyacınıza en uygun ürünü seçip dakikalar içinde satın alabilirsiniz. Pizza fırın modelleri arasında elektrikli pizza fırını modelleri bulunmaktadır. Boyutlarına göre birbirinden farklı pişirme kapasitelerine sahip mutfak aletleridir. Elektrikli pizza fırınları enerji tasarrufunu sağlamaktadır. Diğer yandan seçebileceğiniz gazlı pizza fırını ile işletme maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Pizza fırınları ile pizzaları kurumadan ve optimum şekilde pişirebilirsiniz. Pizza çeşitlerini pişirmek için özel olarak dizayn edilen ve aynı anda çok sayıda pizzanın pişmesini yapabilen pizza fırını modelleri sahip olduğu yüksek performansı ile endüstriyel mutfaklar tarafından tercih edilmektedir. Her boy pizzanın en kusursuz formunda pişmesini sağlayan dizaynları, kompakt yapıları ile uzun ve sorunsuz kullanım ömrüne sahip olan pizza fırınları endüstriyel mutfaklar için ideal bir ekipmandır. Pizza fırınları geleneksel modellerinden sonra endüstriyel mutfaklar için mekanik modelleri de üretilmiştir. Pizza fırınlarının mekanik versiyonlarında sıcaklık üst ve alt termostatlar tarafından ayarlanarak verilmektedir. Sıcaklıklar dijital termometre ile gösterilmektedir. Pizzagroup Profesyonel M18 endüstriyel mutfaklar için ideal bir sanayi tipi pizza fırınıdır. Endüstriyel mutfaklarınız için sitemizde Pyralis Seri Döner Pizza Fırınları, Pyralis Seri Pizza Fırınları ve Profesyonel Seri Pizza Fırınları çeşitlerini bulabilirsiniz. Pizza fırın modellerini ve pizza fırın fiyatlarını sitemizden inceleyebilirsiniz.

Fırın Temizlik Ürünleri İle Hijyenik Pişirme Alanını Yaratın

Fırınlar, evlerde ve profesyonel mutfaklarda yemekleri istediğiniz ısı ve ayarda pişirmeyi sağlayan mutfak aletleridir. Bu makinelerin içinde yemekler pişirildiği için temizliklerinin düzgün bir şekilde yapılması yemeklerin hijyenik bir ortamda yapılması için oldukça önemlidir. Temizlik ve hijyen hem endüstriyel mutfaklar hem de ev mutfakları için asla taviz verilmeyecek konulardan biridir. Bu temizlik işlemi makinelerin ömrü ve sağlık açısından fazlasıyla önemli bir kriterdir. Yemek pişirme aşamasında, buharlaşma sayesinde fırınların iç duvarlarında ince yağ tabakası oluşmaktadır. Fırınlar düzgün bir şekilde temizlenmediği takdirde ince yağ tabakasından dolayı daha önce pişirdiğiniz yemeğin kokusu sonraki yemeğin üstüne sinmekte ve tadını bozmaktadır. Bu yüzden fırınların düzgün bir şekilde kaliteli fırın temizlik ürünleri ile temizlenmesi şarttır. Bu temizleme işlemi sayesinde yemekler lezzetini korur ve fırınların kullanım ömrünü oldukça uzamaktadır. Her türlü fırının temizliği için uygun fırın temizlik ürünleri modellerini Mutfakyeri.com’da bulabilirsiniz. Sitemizde durulama deterjanları, temizleme ve bakım ürünleri, sprey ve tablet gibi fırın temizlik ürünleri bulunmaktadır ve fiyatları oldukça uygundur. Ayrıca Rational tabletler ve Unox durulama deterjanları da bütçe dostudur.

Fırın Tepsileri İle Pişirme İşleminizi En İyi Şekilde Yapın

Mutfaklarda pişirilen yemeklerin ve tatlıların lezzetleri oldukça önemlidir. Lezzetli olmasını etkileyen faktör ise yemeklerin ve tatlıların pişirildiği endüstriyel mutfak fırınlarıdır. Pişirme ekipmanları içinde olan profesyonel mutfaklarda kullanılması tercih edilen, fırın tepsileri de yemeğin üzerinde büyük bir etkiye sahiptir. Fırın tepsileri pişirdiğiniz yemeğin ve tatlının tadının korunmasını, yanmamasını ve yapışmamasını sağlamaktadır. Fırın tepsileri endüstriyel mutfaklar ve günlük mutfaklarda pişirme esnasında yemeklerin lezzetinin artmasını sağlamaktadır. Fırın tepsileri endüstriyel mutfaklarda, ev mutfaklarında, kuzinelerde, pasta-börek fırınlarında ve her türlü sanayi tipi fırınlarda kullanılabilen farklı fırın tepsi modelleri vardır. Fırın tepsileri sayesinde her türlü yemek ve tatlı rahatlıkla pişirilmektedir. Fırın tepsi modellerinden olan alüminyumdan üretilen tepsiler, ısıya ekstra dayanıklı mutfak ekipmanlarındandır. Fırın tepsi çeşitleri alüminyum kaynaklı fırın tepsisi, alüminyum kaynaklı poğaça tepsisi, alüminyum pres tepsisi ve saç pizza olarak fırın tepsi çeşitleri bulunmaktadır. Mutfakyeri Alüminyum Kaynaklı Fırın Tepsisi 54*74*8cm modeli kaliteli malzemesi ve dayanıklılığı ile profesyonel mutfaklarınız için alınması gereken mutfak ekipmanlarından biridir. Sitemizde bulunan Altınbaşak Sac Pizza ve Mutfakyeri Fırın Tepsisi  çeşitleri bütçe dostu mutfak ekipmanlarıdır.  Fırın tepsi modellerini, fırın boyutuna ve ihtiyacınıza göre seçerek alabilirsiniz.


260705
₺141.099,76 + KDV
₺201.571,08 + KDV
260704
₺482.162,08 + KDV
₺688.802,97 + KDV
260703
₺415.141,53 + KDV
₺593.059,32 + KDV
260702
₺229.858,03 + KDV
₺328.368,61 + KDV
260701
₺199.107,71 + KDV
₺284.439,58 + KDV
260709
₺448.700,65 + KDV
₺641.000,93 + KDV
260708
₺382.193,01 + KDV
₺545.990,02 + KDV
260707
₺205.726,72 + KDV
₺293.895,32 + KDV
260706
₺180.032,25 + KDV
₺257.188,93 + KDV
260700
₺159.882,12 + KDV
₺228.403,03 + KDV
XEVC-0711-EPRM
₺227.331,85 + KDV
₺413.330,63 + KDV
XEVC-2011-E1R
₺389.741,90 + KDV
₺708.621,63 + KDV
XEVC-2011-EPR
₺516.649,33 + KDV
₺939.362,42 + KDV
XEVHC-HC21
₺61.198,82 + KDV
₺111.270,59 + KDV
XEVTC-2021
₺53.023,63 + KDV
₺96.406,60 + KDV
XEBHC-HCEU
₺45.769,58 + KDV
₺83.217,42 + KDV
XEBPC-08EU-B
₺60.047,39 + KDV
₺109.177,07 + KDV
XEBPC-12EU-B
₺62.906,79 + KDV
₺114.375,98 + KDV
XEBPC-16EU-M
₺102.554,57 + KDV
₺186.462,85 + KDV
XEBPC-16EU-D
₺115.201,17 + KDV
₺209.456,68 + KDV
XL413
₺56.631,46 + KDV
₺102.966,29 + KDV
XEFT-10EU-ELRV
₺148.688,77 + KDV
₺270.343,22 + KDV
XEKPT-10EU-C
₺41.183,03 + KDV
₺74.878,23 + KDV
XEKPT-08EU-C
₺37.747,91 + KDV
₺68.632,56 + KDV
XEFT-03HS-ELDV
₺38.515,53 + KDV
₺70.028,24 + KDV
XEVC-0621-GPRM
₺367.442,42 + KDV
₺668.077,12 + KDV
XEVC-0711-GPRM
₺245.908,35 + KDV
₺447.106,09 + KDV
XEVC-1011-GPRM
₺333.129,63 + KDV
₺605.690,23 + KDV
XEBC-06EU-GPRM
₺248.767,75 + KDV
₺452.305,00 + KDV
XEVC-0511-E1RM
₺131.532,37 + KDV
₺239.149,77 + KDV
XEVC-0711-E1RM
₺171.563,96 + KDV
₺311.934,48 + KDV
XEFT-04HS-ELDV
₺43.466,71 + KDV
₺79.030,38 + KDV
XEFT-04EU-ELDV
₺70.640,60 + KDV
₺128.437,45 + KDV
DB1016
₺2.955,35 + KDV
₺5.373,37 + KDV
RMS 510 DS
₺15.083,81 + KDV
₺27.425,11 + KDV
RCS 511 TS
₺24.007,44 + KDV
₺43.649,89 + KDV
DEC18E2
₺59.970,63 + KDV
₺109.037,50 + KDV
JET514
₺171.448,82 + KDV
₺311.725,13 + KDV
ICC 101E
₺267.553,25 + KDV
₺504.817,46 + KDV
ICC 102E
₺380.359,09 + KDV
₺717.658,66 + KDV
ICC 61E
₺187.294,67 + KDV
₺353.386,18 + KDV
ICC 62E
₺286.046,01 + KDV
₺539.709,46 + KDV
ICC 201E
₺486.877,39 + KDV
₺918.636,58 + KDV
ICC 202E
₺697.694,85 + KDV
₺1.316.405,38 + KDV
ICP 101E
₺334.866,90 + KDV
₺631.824,34 + KDV
ICP 62E
₺363.715,60 + KDV
₺686.255,86 + KDV
ICP 61E
₺238.112,78 + KDV
₺449.269,39 + KDV
ICP 201G
₺639.775,52 + KDV
₺1.207.123,63 + KDV
56.00.210
₺2.441,04 + KDV
₺4.605,74 + KDV
56.00.562
₺2.866,38 + KDV
₺5.408,26 + KDV
XESW-03HS-EDDN
₺217.314,35 + KDV
₺395.117,01 + KDV
mrx51
₺324.896,86 + KDV
₺590.721,56 + KDV
ICP 202E
₺811.758,19 + KDV
₺1.531.619,23 + KDV
ICP 201E
₺566.322,28 + KDV
₺1.068.532,61 + KDV
ICP 61G
₺284.048,79 + KDV
₺535.941,12 + KDV
ICP 62G
₺422.078,75 + KDV
₺796.375,01 + KDV
ICP 101G
₺388.347,96 + KDV
₺732.732,00 + KDV
ICC 62G
₺331.760,11 + KDV
₺625.962,48 + KDV
ICC 61G
₺223.244,60 + KDV
₺421.216,22 + KDV
ICC 202G
₺788.457,32 + KDV
₺1.487.655,31 + KDV
ICC 201G
₺549.900,71 + KDV
₺1.037.548,51 + KDV
ICC 102G
₺440.941,37 + KDV
₺831.964,85 + KDV
ICC 101G
₺305.352,45 + KDV
₺576.136,70 + KDV
ICP XS
₺190.345,98 + KDV
₺359.143,36 + KDV
XEPA-0523-EXRN
₺344.567,22 + KDV
₺626.485,86 + KDV
56.01.535
₺3.143,77 + KDV
₺5.931,64 + KDV
Tükendi
7890.20G21.03
₺257.958,30 + KDV
₺573.240,67 + KDV
Tükendi
7890.10G21.03
₺169.904,85 + KDV
₺377.566,33 + KDV
Tükendi
7890.6G110.03
₺137.073,22 + KDV
₺304.607,16 + KDV
Tükendi
7890.95701.03
₺151.345,79 + KDV
₺336.323,99 + KDV
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR