F83 E-
₺35.524,08 + KDV
₺64.589,25 + KDV
F64 E-
₺27.768,15 + KDV
₺50.487,55 + KDV
F64 EVO
₺30.449,22 + KDV
₺55.362,21 + KDV
F64 EVO XGi PRO
₺55.861,86 + KDV
₺101.567,02 + KDV
F4 EVO
₺23.440,15 + KDV
₺42.618,46 + KDV
Fiorenzato All Ground
₺22.080,47 + KDV
₺40.146,31 + KDV
1

Fiorenzato

Kahve değirmenleri öğütücü dişleri bulunan kahve çekme makineleridir. Eskiden mekanik el gücü ile çalışan kahve değirmenleri kullanılmaktaydı. Günümüzde de el ile çalışan kahve değirmenleri tercih ediliyor ama elektronik kahve değirmenleri ergonomiklik ve verdiği lezzet açısından bir adım önde. Mekanik kahve değirmenlerinden daha pratik olan ve yüksek verimlilik sağlayan elektrikli kahve değirmenleri kahveye yeni bir lezzet katılmıştır. Asıl kahve tadını veren kahve değirmenleri ergonomiklik ve gerçek bir kahve tadımı için en iyi seçenek haline gelmiştir. Kahve değirmeni kahveleri çekerken yavaşça kahve çekirdeklerini de ısıtır ve ortama eşsiz bir kahve kokusu yayılır. Gerçek kahve tutkunlarının ve profesyonel mutfakların gözdesi olan kahve değirmenleri, teknoloji ile birleşmiş nostaljik bir elektronik alettir. Endüstriyel kahve değirmenleri tüm kahve türlerini öğütmek için idealdir.

FİORENZATO KAHVE DEĞİRMENİ İLE KAHVENİN SINIRLARINI AŞIN

Kahve hazırlamada en önemli unsur kahve değirmenidir. Kahveye tadını veren kahve değirmenleridir. Fiorenzato kahve değirmeni kahve öğütülürken etrafı saran eşsiz odunsu kahve dumanı ile müşterilerini etkileyecek ve tanıdık olmayan bir kahve deneyimi yaşatacak. Başarılı bir kahve demleme için en önemli şart kahvenin iyi öğütülmesi ve homojenlerine ayrılmasıdır. Homojen öğütme kahvenin parçalarının hepsinin eşit olarak ve tek tek parçalanması demektir. Fiorenzato homojen öğütmesi ile kahveyi optimum seviyede öğütür, kahvenin tüm parçacıklarını özdeşleştirir. Fiorenzato kahve değirmenleri, öğütücü dişli çapı ve güçlü motoruyla kahveyi istediğiniz derecede inceltebilir. Tüm kahve türlerini istediğiniz derecede öğütebileceğiniz Fiorenzato kahve değirmeni ile kahveleriniz aromasını kaybetmez ve lezzet farkı ile öne çıkar. Fiorenzato kahve değirmenleri, kahve tutkunlarının ve büyük ölçekli kurumların vazgeçilmezi haline gelmiştir. Tüm kahve türleri için farklı öğütme metodları vardır, tüm kahvelerin öğütme incelikleri çok küçük farklılık gösterir. Bu ufak farklılıklar kahvenin tadı ve aromalarında büyük farklar yaratır. Eşsiz bir kahve için barista kadar kahve değirmeni de önemlidir, en önemli işlem olan öğütme işlemi kahve değirmeni tarafından yapılır. Fiorenzato kahve değirmeni işletmenize ve evinize lezzetli aromalı kahveler sunar.

FİORENZATO KAHVE DEĞİRMENİ MODELLERİ İLE TEMİZLİK OLDUKÇA KOLAY

Fiorenzato kahve değirmeni modelleri temizlik ve sağlık göz önüne alınarak kahve haznesi, öğütücü diski sökülebilir olarak üretilmiştir. Sökülebilir parçalar sayesinde makine ile zorlu bir işlem gerekmeden parçalar temizlenir ve geri takılır. Sökülebilir özelliği sayesinde oldukça kolay temizlenen Fiorenzato kahve değirmenlerinin dişli çarkları paslanmaz çelikten üretilmiştir. Paslanmaz çelik yapısı sağlıklı kullanımı ve kolay bakımı garanti eder.

TEK DOKUNUŞ İLE ZAMANDAN VE ENERJİDEN TASARRUF SAĞLAYIN

Kahve her anımıza yerleşmiş, vazgeçilmez bir kültür haline gelmiştir. Kahve türleri ve demleme stilleri oldukça farklılaşmıştır. Teknoloji ile birleşen Fiorenzato kahve değirmeni tüm kahve dünyasını tek bir makinede birleştirerek farklı kahveler yapma imkanı ve istenilen optimum seviyede kahve öğütme olanağı sunar. Kahveniz ile kaliteli vakitler sunan Fiorenzato kahve değirmeni makinesi ile kahvenizin öğütme derecesini ayarlamak için LCD dokunmatik ekrana tek bir dokunuş yeterlidir. Kısa sürede en ince tanelerine ayrılan kahve çekirdekleri ile mükemmel bir kahve kokusu yayılır. Güçlü motoru sayesinde Fiorenzato kahve değirmeni, el gücü ile hazırlayacağınız kahve sayısından daha fazla kahve çıkarma garantisi verir. El gücü ile ya da mekanik kahve değirmenleri ile hazırlanılan kahveler ile kıyas edilemez. Fiorenzato kahve değirmenleri dakikalar içinde dünyanın dört bir yanından kahve deneyimi yaşatır, işletmenizdeki müşterilerinizin kokusu ve eşsiz tadıyla vazgeçilmezi olur.

ŞEFFAF HAZNE SAYESİNDE KAHVE ÇEKİRDEKLERİNİN İNCELİĞİ SİZİN KONTROLÜNÜZDE

Fiorenzato kahve değirmenlerinin haznesi şeffaf dayanıklı malzemeden üretilmiştir. Şeffaf kahve haznesi sayesinde öğütme işlemi sırasında işleme müdahale edebilir, kahve çekirdeğinin öğütülme inceliğini ayarlayabilirsiniz. İsterseniz yeterli öğütme inceliğine gelen kahve çekirdeklerinin öğütme işlemini durdurabilirsiniz. LCD dokunmatik ekran ile tek bir dokunuş yeterlidir, farkı doz ayarları bulunmaktadır. Şeffaf hazne ve kahve çekirdeklerinin inceliğini ayarlama avantajı veren Fiorenzato kahve değirmenlerini en indirimli fiyatlarıyla mutfakyeri.com’dan sipariş verebilirsiniz.

EN LEZZETLİ KAHVELER İÇİN İYİ BİR ÖĞÜTÜCÜ ŞART

Kaliteli ve benzersiz bir kahve için, kahve türü fark etmeksizin çekirdeklerin iyice öğütülmesi ve pudra haline getirilmesi gerekir. Toz gibi öğütülen kahve çekirdeklerinin birbirlerine özdeşleşmesi çok önemlidir. Kahvenin çekirdeklerinin inceliğini ayarlamak diğer önemli noktadır. Kahveyi öğütürken incelik derecesini ayarlama kontrolünün sizde olması büyük bir avantajdır. Bu sayede istediğiniz kahve türünü istediğiniz öğütme derecesinde hazırlayabilirsiniz. İyi bir kahve için kahvenin kalitesi kadar kullanılan öğütücünün de önemi büyüktür. Yüksek performans ve hızlı kahveler istiyorsanız Fiorenzato kahve değirmenlerini tercih edebilirsiniz.

FİORENZATO KAHVE DEĞİRMENİ İLE UZUN YILLAR EŞSİZ KAHVE DENEYİMİ YAŞAYIN

Fiorenzato kahve değirmenlerinin tüm modelleri hijyen ve uzun ömür dikkate alınarak paslanmaz çelikten üretilmiştir. Yüksek kalitesi ile öğütücü dişli çarkları sağlığınızı riske atmamak ve sürekli kullanım düşünülerek çelik malzemeden üretilmiştir. Sağlam gövdesi ile darbelere dayanıklıdır. Mutfağınızda şık görünüm ve yerden tasarruf için endüstriyel ve ev mutfaklarına uygun olarak tasarlanmıştır. Kahve türleri popülerliğini sürekli koruyacak değişen ve gelişen bir içecek türüdür. Sürekli gelişen kahve türlerine tek bir makineyle sahip olabilirsiniz. Fiorenzato kahve değirmenleri işletmenizde müşterilerinize eşsiz kahve deneyimi yaşatacak, aroması ve kokusuyla evinizin vazgeçilmezi olacak.

FİORENZATO NANO KAHVE DEĞİRMENİ MODELİ İLE FARK YARATIN

250 watt güçlü motor gücüyle Fiorenzato Nano kahve değirmeni endüstriyel mutfaklar için idealdir. 10 kilogram ağırlığında olan bu kahve değirmeni yerden tasarruf ve estetik açısından mutfaklara uygun boyutta üretilmiştir. 58 mm bıçak çapı ile tüm kahve çeşitlerini istediğiniz incelik seviyesinde öğütebilirsiniz. Öğütücü diski paslanmaz çelikten imal edilmiştir. En bilindik kahve çeşitlerinden olan türk kahvesini en ince kıvamda, pudra kıvamında öğütebilir ya da en kalın öğütülen kahve çeşidi French Press’i en kalın kıvamda öğütebilir. Taşlama ayarını, dozunu ve hızını isteğinize göre ayarlayabilirsiniz. Fiorenzato Nano kahve değirmenini barlar, küçük ölçekli kurumlar, restaurantlar, endüstriyel mutfaklar için tercih edebilirsiniz. Şeffaf kapağı sayesinde kahve çekirdekleri öğütülürken görebilir ve incelik ayarını LCD dokunmatik ekran ile ayarlayabilirsiniz.

FİORENZATO KAHVE DEĞİRMENİ FİYATLARI

Fiorenzato kahve değirmenleri endüstriyel mutfağınızın vazgeçilmez parçası olacak. On demand çalışma sistemi yani kahve öğütülürken kahve çekirdeklerinin inceliğini ayarlama özelliği sayesinde tüm kahve çeşitlerini profesyonelce yapabilirsiniz. Fiorenzato kahve değirmenleri mutfakyeri.com müşterilerine özel en uygun fiyatları ile sitemizden temin edebilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR