...

SET ALTI BULAŞIK MAKİNESİ

Set altı bulaşık makineleri mutfakların olmazsa olmaz ürünleri içerisinde yer almaktadır. Bir mutfağı mutfak yapan bulaşık makinesidir. Bulaşık makinelerinin mutfaktaki önemini hepimiz bilmekteyiz. İşlerimizi kısa sürede yapmamızı ve bitirmemizi sağlayan birçok harika özelliği vardır. Endüstriyel mutfak gereçleri üretimi için 1989 yılında firmamızı kurduğumuzda bazı ürün çeşitleri ile faaliyetlerimize İstanbul’da başladık. Gelişen teknolojiyi takip ederek günümüzde en moderni mutfak araç ve gereçlerini üretmeye başladık. Günümüzde ev mutfakları ve fabrika, yemekhane gibi büyük mutfaklar için, pişirme ekipmanları, bulaşık makineleri, servis ve hazırlık ekipmanların yüzlerce çeşidini üretmeye ve sitemizde satmaya başladık. Mutfak denildiğinde akla ilk gelen terimlerden birisi bulaşıktır. Firmamız set altı bulaşık makinesi çeşitleri olarak 8 farklı ürünün satışını yapmaktadır. 8 ürün de birbirinden kaliteli ve başarılı bir şekilde üretime sunulmuştur. Üretime sunmadan önce birçok denetimden geçtikten sonra sisteme eklenmektedir. Bu zor sağlık sorunlarının yaşandığı dönemlerde aldığımız ekstra önlemler sayesinde sitemizi ayakta tutmaktayız. Birçok marka ile yaptığımız iş birlikleri sayesinde birçok insanın çalıştığı alanlara ulaştır. Her mutfakta bir ürünümüz bulunmaktadır. Sizler de sitemizi inceleyerek birçok ürüne kolay ve hızlı şekilde sahip olabilirsiniz.

 

SET ALTI BULAŞIK MAKİNESİ MODELLERİ

Bulaşık makinesi denilince akla birbirinden farklı modeller ve markalar gelmektedir. Sitemiz sayesinde bu model ve markaların hepsini sizler için bir araya derledik. Birçok farklı marka ve modelin bulunduğu bulaşık makinelerini rahat ve kolay bir şekilde inceleyebilirsiniz. Tek tıkla birçok bilgiye ulaşarak tüm modeller hakkında bilgi sahibi olabilir, aklınızdaki makine modeline ulaşabilirsiniz. Set altı bulaşık makineleri modelleri sitemizde farklı özelliklerde gösterilmektedir. Bu modeller, tahliye pompalı bulaşık makinesi, sepetli tahliye + durulama + Parlatıcı + deterjan pompalı, tek cidarlı, D500 set altı, UC-S, UC-M, UC-L, UC-XL tezgah altı bulaşık makinesi çeşitlerinden oluşmaktadır. Bu bulaşık makineleri daha çok küçük işletmelerde kullanılmaktadır. Tercihe göre isterseniz küçük işletmenizde isterseniz de profesyonel mutfak alanınızda kullanabileceğiniz birbirinden farklı modeller bulunmakta.

Winterhalter Tezgah Altı Bulaşık Makinesi İle Her Şey Tamam

Bulaşık makinesi denildiğinde akla birçok marka ve model gelmektedir. Bu markaların başında gelen marka ise Winterhalter. Winterhalter endüstriyel mutfak ekipmanları alanında uzun senelerdir kendisini geliştirmiştir. Birbirinden farklı bulaşık makinelerini gördüğünüzde sizler de bu duruma katılacaksınız. Birbirinden farklı özellikleri ve modelleri olan makinemizi tanıyalım.

Makine Büyüklükleri Ne Şekildedir ?

Sahip olduğunuz alana, kapasitenize ve bulaşığınıza bağlı olarak S, M, L ve XL olmak üzere dört farklı makine büyüklüğü bulunmaktadır.

UC-S (H: 760 mm, B: 460 mm, T: 603 mm) High Energy sürümü: 845 mm

UC-M (H: 760 mm, B: 600 mm, T: 603 mm) High Energy sürümü: 845 mm

UC-L (H: 855 mm, B: 600 mm, T: 603 mm) High Energy sürümü: 940 mm

UC-XL (H: 855 mm, B: 600 mm, T: 637 mm) High Energy sürümü: 940 mm

Özellikle fırın tepsileri ve diğer tepsileri yıkamak için uygundur.

Yazılımı Nasıldır ?

Set altı bulaşık makinesi satın aldığınızda istenilen kullanıma bağlı olarak dört farklı özel yazılım türü arasından seçim yapabilirsiniz.

Bardak yıkama makinesi

Bulaşık makinesi

Bistro bulaşık makinesi

Çatal bıçak takımı parçaları yıkama makinesi

Dokunmatik Ekran Ne Tür Kolaylıklar Sunar ?

Bulaşıkhane personelinin, mutfak müdürlerinin, müdürlerin ve servis teknisyenlerinin işletim, iletişim ve kontrol platformudur.

Sezgisel, dilden bağımsız işletim: Programı seçmek için ilgili sofra takımı parçaları simgesine dokunulması yeterlidir

Görsel ve işitsel sinyaller, kullanıcıyı yıkama ilerlemesi ve makinenin durumu hakkında bilgilendirir

Anlaşılması kolay hata sinyalleri, kendi kendine teşhis ve düzeltme imkanı sunar

Bulaşıkhane müdürleri ve servis teknisyenleri için PIN korumalı seviyeler

 VarioPower – değişken su basıncı ayarı

Su basıncı, bulaşık türüne ve kirlenme derecesine göre ayarlanabilir: Hassas sofra takımı parçaları için hafif basınç ve yoğun kirlenmiş dayanıklı sofra takımı parçaları için daha yüksek basınç

Diğer tüm yıkama unsurları (sıcaklık, dozajlama, yıkama işlemi) otomatik olarak ayarlanır

Yıkadığınız sofra takımı parçaları türleri için mükemmel yıkama sonuçları

Yıkama Suyu Filtrasyonu

Dört aşamalı etkili bir filtrasyon sistemi, sürekli temiz su kullanılmasını sağlar.

Seviye 1: Süzgeç, büyük atık parçacıklarını toplar

Seviye 2: Silindir filtre, küçük atık parçacıklarını toplar

Seviye 3: Kahve telvesi gibi çok küçük parçacıklar için Mediamat

Seviye 4: Pompa emiş filtresi, diğer tüm parçacıkların temizlenmesini sağlar

Yıkama Alanı

iki adet eliptik yıkama alanı olmasını, optimum yıkama performansını ve yüzeyin tamamının kaplanmasını sağlar.

Optimum yıkama sonuçları sağlamaya yarayan üst ve alt eliptik yıkama alanları

Özel olarak tasarlanan jetler, yüzeyin en üst düzeyde kaplanmasını sağlar

Yıkama ve durulama jetleri, yıkanan her parçanın tüm kısımlarına ulaşabilir

Yıkama jetlerinin entegre olması, nozulların artık kayıp olmadığı anlamına gelir

Özel Programlar

Yenilikçi özel programlar, ilave gereksinimleri de karşılar.

ECO programı, daha da ekonomik bir işletim sağlar

Sessiz calisma ortamlarda daha sakin bir işletim için sessiz program

İstisnai kirlenme seviyeleri için yoğun program

Kireç çözme programı

Otomatik temizleme programı

Kişisel gereksinimlerinize özel benzersiz bir yıkama sağlayabilen özel program

Bulanıklık Sensörü

Bir bulanıklık sensörü, temel filtreleme sisteminin yıkama suyunu saf ve temiz tutmasına destek olur.

Sensör , deterjan filosundaki tortu seviyelerini sürekli izler.

Tortu seviyelerinin çok yüksek olduğu hallerde deterjan filosu otomatik olarak.

Entegre Deterjan / Parlatıcı Deposu

Entegre edilmiş deterjan ve parlatıcı bidonları, bidonların alandan tasarruf etmesine ve kolayca erişebilmelerine yardımcı olur.

Yeniden doldurulması kolaydır.

Bidonlar için ilave alana gerek yoktur.

Sen Dur Classeq Set Altı Bulaşık Makinesi İşlevini Göstersin

En yeni programlara sahip bu son model Set altı bulaşık makinası son derece sessiz mutfaklar için tasarlanmış Classeq Set altı Bulaşık Makinesi ürünümüz özellikle hızlı mutfaklar için tasarlanmış olup program süresi sadece ve sadece 3 dakikadır. Siz müşterilerimizin mutfakta hızlanmanıza maksimum derece de yardımcı olacak bu ürün profesyonelce tasarlanmıştır. Siz değerli müşterilerimize işlerini kolay bir şekilde yapabilmesi amacı doğrultusunda ergonomik tasarıma sahip amacıyla ürünümüzde mevcut bulunan göstergeler sayesinde makine yıkama durumunda personele ilerleme hakkında bilgiler verir. Dokunmatik ekrana sahip Classeq  Set altı Bulaşık Makinesi bulaşıkhane personelinin , mutfak müdürlerinin ve servis teknisyenlerinin iletişim ve kontrolü için anlaşılması kolay hata sinyalleri vermenin yanı sıra , ayrıca bu ürünümüz de yer alan bulaşıkhane müdürleri ve servis teknisyenleri için kolayca anlaması için özel olarak ayarlanmış bir işletime sahiptir. Ürünümüzün kullanması hassas ve kolaydır. Basit kullanılması için sezgisel, dilden bağımsız bir sitem vardır, mevcut programı seçmek için sadece göstergeye dokunmak yeterli olacaktır. Classeq Set altı Bulaşık Makinesi modelimizde etkili bir filtrasyon sistemi sayesinde sürekli temiz su kullanılmasını sağlar.  Temiz kullanım özelliği sayesinde kullanıcıları da hiçbir şekilde sıkıntıya sokmamaktadır. Hızlı yıkama özelliği sayesinde genellikle büyük mutfak alanlarında ya da endüstriyel mutfak alanlarında sıklıkla tercih edilmektedir.

ENDÜSTRİYEL SET ALTI BULAŞIK MAKİNESİ İLE TASSARRUF SAĞLAYIN

Günlük kullanım saatleri dışında yani en çok elektrik kullanılan saatlerin dışında bulaşık makinenizi ve diğer elektrikli aletleri çalıştırdığınızda tasarruf sağlarsınız. Herkesin aynı anda elektrik kullandığı sırada farklı bir fiyatlandırma sistemi kullanılmaktadır. Bu nedenle özellikle minimum 30 dakika süren bulaşık yıkama eylemi için gece 10'dan sonrasını tercih ederek endüstriyel set altı bulaşık yıkama makinelerinde tasarruf sağlayarak işletmenize katkıda bulunabilirsiniz. Genellikle endüstriyel mutfaklarda, büyük alana sahip olan mutfaklarda, lokantalarda ve kafelerde kullanılan endüstriyel set altı bulaşık makinelerinizin yıkama programını ayarladıktan sonra tasarrufa geçebilirsiniz.  Büyük mutfaklarda kullanımı tercih edilen bu tip bulaşık makinelerini isterseniz evinizin mutfaklarında da gönül rahatlığı ile tercih edebilir, tasarrufunuzu evde de yapabilirsiniz.

Electrolux Tezgah Altı Bulaşık Makinesi İle Mutfak Daha Rahat

Yenilikçi ve özel programlara sahip, sessiz çalışma ortamlarında daha sessiz çalışma programıyla birlikte profesyonelce üretilmiş Electrolux Tezgah altı Bulaşık Makinesi bardak yıkama, bistro bulaşık yıkama ve çatal bıçak takımı parçaları yıkama gibi fonksiyonel özelliklere tamamıyla sahiptir. Özellikle hizmet sektörü alanında işiniz maksimum seviyedeyken bile sizi yarı yolda bırakmayıp hızınıza hız katmak için tasarlandı. Siz değerli müşterilerimize işlerini daha hızlı yapabilmek amacıyla ürünümüzde yer alan göster ve işitsel sinyaller sayesinde kullanıcıyı yıkama ilerlemesi ve makine hakkında önemli bilgiler veriyor. Dokunmatik ekrana sahip Electrolux Tezgahaltı Bulaşık Makinesi bulaşıkhane personelinin, mutfak müdürlerinin ve servis teknisyenlerinin iletişim ve kontrolü için anlaşılması kolay hata sinyalleri vermenin yanı sıra, kendi kendine teşhis ve düzeltme imkanı sunar. Ürünümüzün kullanım ekranı oldukça hassas ve kolay kullanımı adına sezgisel, dilden bağımsız bir işletim mevcuttur, istenilen programı seçmek için ilgili sofra takımı parçaları simgesine bir dokunuşla tüm bulaşıkların tertemiz olması işte bu kadar kolay! Ürünümüzün en can alıcı özelliklerinden sıcaklık, dozajlama , yıkama işleminin otomatik olarak ayarlanmasının yanında VarioPower – değişken su basıncı ayarı bulaşık türüne ve kirlenme derecesine göre manuel olarak ayarlamak mümkün. Artık hassas sofra takımı ve parçaları için hafif basınç, yoğun kirlenmiş dayanıklı sofra takımı parçaları için daha yüksek basınç ile birlikte istenilen bulaşıklarınız ilk aldığınızdaki gibi olması artık hiç zaman almayacak. Electrolux Tezgahaltı Bulaşık Makinesi modelimizde filtrasyon sistemi sayesinde sürekli temiz su kullanılmasını sağlar. Yıkama aşamasın da her türlü büyük ve küçük atık parçacıkları kahve telvesi gibi çok küçük atıklarda dahil hepsi toplanır, pompa emiş filtresi sayesinde diğer tüm parçacıklar temizlenir. Optimum yıkama sonuçlarını sağlamaya yarayan üst ve alt eliptik yıkama ve durulama jetleri alanları sayesinde yıkanacak her parçanın tüm kısımlarına ulaşabilir. Temel filtreleme sistemi sayesinde yıkama suyunu saf ve temiz tutmasına destek olurken, sensör deterjan filosundaki tortu seviyelerini sürekli izler. Siz değerli müşterilerimiz Electrolux Tezgahaltı Bulaşık Makinesini sitemiz tarafından kolayca inceleyerek ve satın alarak hem bütçenize uygun hem de olabilecek en temiz şekilde bulaşıklarınızın temizlenmesine olanak sağlayan bir ürüne sahip olacaksınız.

Öztiryakiler Set Altı Bulaşık Yıkama Makinesi İle Güvende Ol

Öztiryakiler endüstriyel mutfak alanında kendini kanıtlamış bir Türk markasıdır. 62 yıldan fazla süredir bu iş içerisinde olan Öztiryakiler ‘ e güvenebilir mutfaklarınızda Öztiryakiler ürünlerine yer verebilirsiniz. Bulaşık yıkama makinelerinin en kaliteli tek seçeneği olan rakip markalardan çok daha üstün şekilde tasarlanmış olan Öztiryakiler bulaşık makinesi profesyonel mutfakların vazgeçilmezi olarak akıllara kazınmıştır. Ürünlerimizin bu modellerinde hem parlatıcı pompası , hem deterjan pompası, hem durulama pompası hem de tahliye pompası bulunmaktadır. 4 işlevi de ürünün içinde barındıran bu pompaların farklı farklı görevleri vardır. Parlatıcı pompası, makineye sizin koyduğunuz kadar olan parlatıcıyı hazneden yeniden sizin bir işleviniz olmadan otomatik olarak çekmektedir. Durulama pompası, şebeke suyu basıncının yetersiz olduğunu algıladığı durumlarda su basıncını olması gereken seviyeye yükseltir. Tahliye pompası, pis su ve atık su giderinizin yüksekliği makinenin ayak seviyesinden üstüne çıkmış olduğu durumlarda pis suyun pompalanarak gidere atılmasına yardımcı olur ve pis suyu hiçbir zaman makinede bırakmaz. Deterjan pompası, deterjanı sizin koyduğunuz hazneden tekrar sizin ayarladığınız ölçüde otomatik olarak çeker ve makineyi çalıştırır. Tamamen paslanmaz çelik kalitesiyle pırıl pırıl parlayan ve Öztiryakiler güvencesiyle hazırlanmış olan gövde , boyler ve yıkama tankı; ürünün kalitesini her parçasında belli etmektedir. Günümüz şartlarında en çok üstünde durduğumuz konuların başında gelen hijyen ve temizlik sorunu, bu ürünlerin tek amacı olarak belirlenmiş ve sorunu çözmek için üzerine oldukça fazla bir biçimde ürünlerin üzerine düşülmüştür. Yekpare ve köşeleri yuvarlatılmış hijyenik yıkama tankına sahip olan bu ürünler, işletmesinde temizlikten ve bakımdan hiçbir zaman ödün vermeyenler için yaratılmış olan ürünlerdir. Öztiryakiler bulaşık yıkama makinesinin sepet ölçüsü 50x50 cm olmak üzere tasarlanmıştır. Saatte maksimum 500 tane tabak yıkama kapasitesine sahip olan bu ürünler çoğu işletmeye istediğinden fazlasını güvenli bir şekilde vermektedir. Cihazın yıkama süresi olarak siz müşterilerimize toplam iki seçenek sunulmuştur.  102 saniye ve 192 saniye ile 2 tane seçenek olarak belirlenen bu periyodlar tamamen sizin isteğiniz dahilinde ayarlanabilmektedir. Bulaşıklarınızın kirlilik durumuna göre bulaşık makine ayarını yapabilirsiniz. Kısa ve uzun program olmak üzere 2 programa sahip olan makineler yıkama süresi az ya da çok olduğunda daha iyi ya da daha kötü bir performans sergileyeceği aklınıza gelmesin. Aynı şekilde tam hijyenik bir biçimde 2 programda da bulaşıklarınızı tertemiz yapacağına emin olabilirsiniz. Bu bulaşık makinesi ürünü oldukça çevre dostu bir ürün olmasıyla da bilinmektedir. Mutfak aletlerinizin yıkama suyu sıcaklığı 55-60 derece arasında olabilirken durulama suyu sıcaklığı ise 80-85 derece arasında olabilecek şekilde belirlenmiştir. Kendinden su ısıtmalı olan yeterince otomatik şekilde yaratılan bu ürün aynı zamanda su ve neme karşı izolasyonlu olması ürünün ömrünü uzatarak sizlere bir artı daha sağlamaktadır. Ayarlanabilir ayakların bu üründe olması sadece sizin isteğiniz dahilinde olan bu bulaşık yıkama makinesinin mutfağınızdaki oluşan düzeni bozmadan istediğiniz yere koyabilmenizi mümkün kılmaktadır. Kolay kullanımı sayesinde genellikle tercih edilen makine modellerine sizler de sahip olabilirsiniz.

SET ALTI BULAŞIK YIKAMA MAKİNESİ

Set altı bulaşık yıkama makineleri genellikle profesyonel mutfaklarda kullanılacak diye bir kural yoktur. Sizler de evlerinizde rahat bir şekilde set altı bulaşık yıkama makinesini kullanabilir, kolaylığından ve rahatlığından bahsedebilirsiniz. Genellikle restoren, kafe, lokanta ve endüstriyel mutfaklarda kullanılmasının sebebi sürekli olan bulaşıklardır. Evlerimizde o kadar fazla bulaşık olamamaktadır, genellikle kullanım alanı bu yüzden endüstriyel mutfak olarak kalıplaşmıştır. İstediğiniz taktirde kolay bir şekilde birbirinden farklı modellere sahip olan set altı bulaşık yıkama makinelerine sitemiz tarafından ulaşabilir ve birçok bilgiye sahip olabilirsiniz. Her şey oldukça kolay.

SET ALTI BULAŞIK MAKİNESİ FİYATI

 

 

Genel bir fiyat kapsamı olmamaktadır. Set altı bulaşık makinelerini en çok tercih eden işletmeler lokantalar, kafeler, endüstriyel mutfak alanları olarak bilinir. Tercih edilen markaya göre, tercih edilen markanın bulaşık makinesinin özelliklerine, modeline, büyüklüğüne göre fiyat aralıkları artmaktadır. Kaliteli ürünler alarak mutfaklarınızda uzun seneler kullanacağınızı unutmayın. Sitemizde birbirinden farklı birçok modele sahip bulaşık yıkama makineleri bulunmaktadır. Endüstriyel mutfak ekipmanı kategorisinde bulunan set altı bulaşık makinesi fiyatı seçeceğiniz özelliklere ve modele göre değişmektedir. Kendinize ve mutfağınıza uygun olan bulaşık makinelerini sitemiz tarafından kolayca seçebilirsiniz. Birçok farklı marka sayesinde birçok model özelliği okuyarak bilgilenebilir, işinize yarayacak olan bulaşık makinesine sahip olabilirsiniz. Sahip olmak mutfakyeri.com adresinde oldukça kolay. Tek tıkla incelediğiniz ürünü sepetinize ekleyerek ödeme aşamasına geçebilirsiniz. Ödeme aşamasında da yardımcı olmaktayız. İsterseniz peşin ödeyerek ürünümüze sahip olabilirsiniz, isterseniz de taksitli ödeme seçeneği ile dilediğiniz kadar ürüne sahip olma şansınız vardır. Sipariş işlemi tamamlandıktan hemen sonra ise hızlı, güvenli ve ücretsiz kargo seçenekleri ile ürünlerinizin elinize ulaşmasını bekleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR