...

Tavalar Ürünler ve Modelleri 

GASTRONOM KÜVET

Mutfaklarınızı tamamlayacak olan bir ürün olarak bilinmektedir. Gastronom küvet sayesinde mutfakta alan genişleteceğiniz farkına varabilirsiniz. Birçok ürünü kolayca içine yerleştirdikten sonra oluşan alana sizler de hayret edeceksiniz. Endüstriyel mutfaklarda en ihtiyaç duyulan mutfak ekipman listesinde üst sıralarda yer alan gastronom küvetler, mutfak çalışanlarının işini kolaylaştıran temel malzemeler arasındadır. Mutfakyeri.com isimli adresimizde endüstriyel mutfakların vazgeçilmezi olan bu ürünleri bulmak oldukça basittir. Endüstriyel gn küvet modelleri konusunda ilgili ürün başlığına gitmek için ilk olarak yapmanız gereken eylem, web adresimizde yer alan set üstü ekipman kategorisini ziyaret etmek olmalıdır. Bu kategori başlıkları altında Gn küvetler ürün başlığına erişim sağlayabilirsiniz. Arzu etmeniz halinde ilgili ürünün görseline tıklamanız halinde ise, ihtiyaç duyduğunuz ürün hakkında ayrıntılı bilgileri incelemeniz mümkün olacaktır. Öte yandan gn küvetler ürün başlığına erişim sağlamak için web sistemimizde bulunan filtreleme panelini de tercih edebilirsiniz. Bu kontrol paneli üzerinden siparişini vermek istediğiniz ürünlerimizin adını aratabileceğiniz gibi, bütçeniz doğrultusunda gerekli nitelik ve fiyat filtreleme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

GASTRONOM KÜVET MODELLERİ

Gastronom küvet denilince akla gelen 2 marka vardır. Birisi tabi ki de Öztiryakiler, diğer marka ise Cambro. Öztiryakiler ve Cambro marka gastronom küvet modelleri birbirinden farklı çeşitler ile sizlere sunulmaktadır. Gastronom küvet başlığı altında bulunan birçok üründen yararlanabilir, özelliklerini inceleyebilir ve ürünlere tek tıkla kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Birbirinden farklı her mutfak tipine uyacak olan gastronom küvet modelleri sitemiz tarafından sizler için düzenlenmiştir. Farklı boyutta olan gastronom küvetlerimizden sizler mutfağınıza ait olan boyutu tercih ederek kolay bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.

Cambro Gastronom Küvet Kapağı ve Polikarbon Kulplu Sayesinde Sunumlar Oldukça Kolay

Gastronom küvetler endüstriyel mutfak için oldukça kullanışlı ürünlerdir. Mutfak alanının genişlemesini sağlarken bir yandan da ürünlerin hijyenik olmasını sağlar. Gastronom küvetler sayesinde birçok ürünü yıkayabilir, temizleyebilir ve hijyenik duruma getirebilirsiniz. Plastik ve çelikten üretilen birçok model sayesinde istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz. Cambro gastronom küvet kapağı sayesinde ürünlerinizin sıcak kalmasını, servislerinizi sıcak yapma imkanlarına sahipsiniz. Kapağı olmayan ürünler içindeki malzemeyi bir anda soğuk hale getirirken Cambro gastronom küvet kapağı sayesinde bu gibi sorunlar ortadan kalkacaktır. Birçok boyutu ve modeli olan ürünlere sitemiz sayesinde ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz. Tüm ürünler aynı kalitede özen ile üretilmektedir. Üretilirken birçok sağlık denetiminden geçmekte ve onaylanan sağlık denetimleri neticesi ile satışa sunulmaktadır. Kaliteli ve sağlıklı ürünler kullanmak için doğru adrestesiniz.

Öztiryakiler Gastronom Küvet Mutfaklarınızı Tamamlasın

Mutfakta tasarladığı her ürünü kolaylıkla kullanılabilen Öztiryakiler markasının gastronom küveti profesyonel mutfaklar için üretilmiştir. Bu tarz gastronom küvetler, mutfakta rahat çalışabilmenize, düzenli olabilmenize ve aradığınızı daima bulmanıza olanak sağlamaktadır. İster bu küvetlerin içinde yarın pişireceğiniz etleri marine edin, ister kremanızı çırpın, ister yeşilliklerinizi suda bekletin. Kullanımı tamamen size kalan bu küvetler, mutfakta sizin de anlayabileceğiniz gibi hemen hemen tüm istasyonlara uygundur. Bu küvetler ideal gastronom ölçülerinde üretilmiştir. İçerisindeki ürünün ısısını korur. Sıcaksa sıcak soğuk ise soğuk kalmasını sağlar. Yemeklerinizi ilk günkü tazeliğinde saklamanız için üretildi. Otel, kafe, restoran, büfe gibi yerlerde kullanıma uygundur. Paslanmaz çelikten üretildiği için uzun süre sağlam şekilde kullanabilirsiniz. Mutfaklarda birden fazla bulunması gereken bir ürün. Yemeğinizi saklaması için ona güvenebilirsiniz. Uzun süreli bekletmeye uygun olarak tasarlanmıştır. Yiyeceklerinizin tazeliğini her zaman korur. Sağlamlığı test edilip onaylanmıştır. Yüksek ısı derecelerine dayanıklıdır. Aşınmaz ve yanmaz yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sunar. Deliksiz yapısı sayesinde sızma yapmaz. Özel katmanları sayesinde dış sıcaklığı içeriğe yansıtmaz. Öztiryakiler Endüstriyel Mutfak ürünleri markasının gastronom küveti profesyonel mutfaklar için büyük çapta bir kurtarıcı olarak üretilmiştir. Bu üretilen gastronom küvetler, mutfakta rahat rahat düzenli bir şekilde hız kaybetmeden çalışabilmenizi sağlar. İster bu küvetlerin içinde meyvelerinizi yıkayıp bekletin, ister doğradığınız ürünleri tavaya atmadan önce beklettiğiniz bir kap olarak kullanın isterseniz de pilav yapmadan önce suyun içine koyduğunuz pirinci koymak için kullanın. Kullanımı tamamen sizin o anki yaptığınız işle bağlantılı olan bu küvetler, mutfakta sizin de anlayabileceğiniz gibi hemen hemen tüm işlerin yapılmasına uygundur. Paslanmaz çelik yapısında olmasından dolayı bu küvetler hem suda çok kaldığı zamanlar paslanma yapmaz hem de günümüz şartlarında mutfakta en çok dikkat ettiğimiz şey olan hijyen açısından da temizlenirken herhangi bir sorun yaratmaz.

Öztiryakiler Gastronom Servis Tepsisi İle Servisler Daha Kolay

Öztiryakiler Gastronom Küvet mutfağınızda güzel sunumlar yapmanızı sağlayacak olan bir üründür. Her mutfağınıza uygun ebatlarda bulunan gastronom küvetlerimizin en güzel özelliği paslanmaz çelikten üretilmiş olmasıdır. Bu sayede ürünümüzü uzun yıllar kullanabilir, hiçbir sıkıntı çekmeden hayatınıza devam edebilirsiniz. 18/10 çelikten üretilmiş olması sayesinde ise çizilme ve kırılma gibi sorunlarla karşılaşmadan mutfaklarınızda Harika sunumlara imza atabileceksiniz. İsterseniz kişisel mutfaklarınızda isterseniz de profesyonel mutfaklarda kullanabilir, güvenle sunumlarınızı yapabilirsiniz. Birçok boyutta bulunan gastronom küvetleri sitemizden inceleyebilir, güvenli bir şekilde özelliklerini öğrenebilirsiniz. Sitemizin sektördeki yerini araştırmak isterseniz eğer bunun hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Sitemiz 30 yıldır bu sektörde bulunmakta ve hiçbir sorun ile karşılaşmadan güvenle ürünlerimizi üretmekteyiz. Her ürünümüz özenle seçilmiş ve tüm denetimlerden geçtikten sonra üretime sunulmuştur. Her şeyin sağlık olduğu bu dönemlerde bizler de sizin sağlığınızı düşünerek üretim yapmaktayız. Covid - 19 sürecinde hijyen kurallarımızı daha üst seviyelere taşıyarak ürünlerimizi daha sağlıklı bir şekilde üretmek için canla başla çalıştık. Tüm ürünlerimizde çelik kullanmamızın bir sebebi de tam olarak da tüketicilerimizin sağlığı. Sağlık sorunlarının yaşandığı bu dönemlerde sitemize güvenerek alışveriş yapabilirsiniz. Sunumlarınızı özenle yaparken yapışmama özelliği sayesinde de kullanışını arttırarak daha fazla insana hitap eder.

Öztiryakiler Gastronom Kapak Saplı İle Kullanım Kolaylığını Keşfedin

Öztiryakiler Gastronom Kapak Saplı sunumlarınızı tamamlanmasına nokta atışı atacak bir üründür. Sıcak sunumlarınızı harika bir şekilde ısısını koruyacak olan bu ürünün özellikleri de tüm kullanıcılarımızın hoşuna gitmektedir. Paslanmaz çelikten üretilmiş olması sayesinde ürünümüzü uzun vadede kullanabilirsiniz, uzun vadede kullanırken hiçbir sağlık sorununa yol açmaması ise ürünün diğer mükemmel özelliğidir. Covid-19 sürecinde hepimizin sağlık en önemli konusu olduğu dönemde evimize giren ürünlerin de sağlıklı bir şekilde bize eşlik etmesini hepimiz daha çok isteriz. Çelik oranının 18/10 olması sayesinde bir yandan sağlıklı çelik kullanırken bir yandan da ürüne hiçbir zarar gelmemesini göz önünde bulundurabilirsiniz. Mutfağın en tehlikeli yer olduğu evimizde ve işletmelerimizde gönül rahatlığı ile kolay bir şekilde hiçbir sorun ile karşılaşmadan sunumlarınızı yapabilir, harika lezzetleri insanlara ulaştırabilirsiniz. Öztiryakiler Gastronom Kapak Saplı sitemiz tarafından onaylanmış ve siz değerli tüketicilerimiz için tercih edilmiştir. Firmamız sadece Türkiye içi sipariş almakla yetinmeyip birçok ülkeye de ürünlerimizi sağlam bir şekilde göndermekteyiz. Öztiryakilerin sektördeki yeri 62 yıla dayanır ve köklü bir geçmişe sahiptir, bu sebeple güvenle ürünlerimizi inceleyebilir güvenle ürünlerimize sahip olabilirsiniz. Sitemizin de sektördeki yeri yeni olmayıp 30 u geçkin yıllardır değerli tüketicilerimiz için üretmekte ve satışa sunmaktayız. Kalitenin adresi olan Öztiryakiler ‘den alışveriş yapmak oldukça keyifli ve kolay.

Öztiryakiler Gastronom Kapak Kepce Delikli ve Saplı İle Mutfak Daha Rahat

Gastronom küvetteki yemeğin sıcaklığını muhafaza etmek ve yemeğin hijyenik olarak servis edilmesi amacıyla gastronom küvetin üzerini kapatmak için kullanılır. Tutmayı daha iyi ve kolay hale getiren, ergonomik ve şık tasarımlı bir kulpa sahiptir. En zor köşelerin temizliğini bile en kolay hale getiren Öztiryakiler Gastronom Kapak Kepce Delikli Ve Saplı alışverişi yapan birçok mutfak personelinin en iyi tercihidir. Kapağın kısa kenarlarında bulunan delikler gastronom küvetin sap kısmına uygun olması için bu şekilde tasarlanmıştır. Oval delik ise konulan kepçenin sap kısmının dışarıda kalmasını sağlar. Mutfak ekipmanları konusunda ilk akla gelen Öztiryakiler markasının tasarladığı gastronom küvetlerinin her ürünün boyutuna ve şekline, biçimine göre belirlenerek dizayn edilmiş gastronom kapakları da vardır. Bu kapaklar tam anlamıyla paslanmaz çelik kalitesiyle üretildiği için günümüzde en çok dikkat ettiğimiz konulardan biri olan hijyen konusunda sizi asla üzmez ve oldukça uzun ömürlüdür. Gastronom küvetlerinizi kapaklı bir kap görevinde kullanmak istediğinizde, etlerinizi soslayıp içine koyduğunuzda üstünü kapatmak istediğiniz zamanlarda bu kapakları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda delikli de olan bu kapak, saplı gastronom küvetlere özel olarak üretildiğinden dolayı sap kısımları deliktir ve kapağı kapattığınızda oturaklı bir şekilde kapanmasını sağlar.

Öztiryakiler Gastronom Kapak Sızdırmaz İle Sızıntılara Son

Herhangi bir delik bulundurmayan Öztiryakiler Gastronom Kapak Sızdırmazc özellikle çorba , sos ve sulu yemeklerinizi dökülmeden pişirme , saklama , servis etme , taşıma ve yeniden ısıtma gibi işlemlerinize yardımcı olur. Ergonomik tasarımlı bir kulpa sahip olması ve hafif olması sebebiyle servis sırasında rahat bir şekilde açıp kapatmanızı sağlayan Öztiryakiler Gastronom Kapak Sızdırmaz sayesinde sıcak sunumlara ulaşabilirsiniz.  Birçok mutfakta kullanılan ürünümüzün üretim yeri Türkiye olup 62 yıldır sektörde yere sahiptir. Tüketici olarak bir ürünün köklü bir geçmişinin olması çok önemlidir. Ürünümüzün en güzel özelliği olan paslanmaz çelikten üretilmiş olması ürüne birçok artık yön katmaktadır. Paslanmaz olması sayesinde yıllarca kullanabilir hiçbir problem ile karşılaşmadan tüm servislerinizi suçla bir şekilde sunabilirsiniz. 18 / 10 sağlıklı çelik kullanılarak üretilmiş olan ürünümüzün diğer bir güzel tarafı ise mutfak gibi tehlikeli bir ortamda hiçbir tehlikeyi göze almamasıdır. Çizilme ve kırılma gibi sorunların yaşanmadığı bir mutfak istiyorsanız geç bile kaldınız, birçok ürününüzün paslanmaz ve çelikten üretilmiş olduğu gibi bu mükemmel ürünümüz de paslanmaz çelikten üretilmiştir. Bu sayede ürünleri uzun seneler kullanabilirsiniz. Sızdırmayan özelliği sayesinde tüm karışımlarınızı kolay ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

Öztiryakiler Gastronom Kapak Kepçe Delikli İle Kolay Ürün Hazırla

Mutfak ürünlerinin eşsiz bir şekilde üretimini sağlayan Öztiryakiler markasının tasarladığı gastronom küvetlerinin her ürünün boyutuna ve işlevine göre dizayn edilmiş gastronom kapakları da vardır. Bu kapaklar tamamen paslanmaz çelik kalitesiyle üretildiği için kirlendiği zamanlarda dahi temizliği kolaydır ve daima pırıl pırıl parlar. Gastronom küvetlerinize bozulmaması gereken malzemeler koyduğunuzda, kabın içine bir şey düşmesinden herhangi bir şüphe duyduğunuzda bu kapakları gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda delikli de olan bu kapak, kabın içerisine koyduğunuz ürünlerin bozulma tehlikesini engelleyerek hava almasını sağlamaktadır. Öztiryakiler Gastronom Kapak Kepçe Delikli servislerinizi daha sıcak tutacak bir ürün olarak bilinir. Sıcak olan ürünlerinizi sıcak bir şekilde sunacak, soğuk olan ürünlerimiz de soğuk bir şekilde sunmamıza yarayacak olan bu ürün mutfağınızda harikalar yaratacaktır. Öztiryakiler ‘ in sektördeki yerine güvenerek ve sitemizin de sektördeki yerine güvenerek güvenli bir şekilde alışverişinizi yapabilirsiniz. Bu dönemlerde daha fazla dikkat ederek ürettiğimiz ürünlere sahip olabilir birçok işinizi kolaylıkla halledebiliriz. Türk üretimi olan bu firma sayesinde öncelik her zaman için Türkiye içi siparişlerde çalışırken, bir yandan da yurt dışından birçok ülkeye siparişlerini sunmaktadır. Sitemizin köklü geçmişi sayesinde güvenerek alışveriş yapabilirsiniz. Hiçbir ürünümüzün kalitesinden şüphe etmeden hem evinizdeki küçük mutfaklara, hem de profesyonel işletmelerinizde severek kullanacağınız bir ürün haline gelecektir. Birçok boyuta sahip olan bu ürünümüzün kullanım alanı da çok fazladır. Ürünümüzün en güzel özelliklerinden biri ola paslanmaz çelikten üretilmiş olması ürünü uzun vadeler kullanabilmeniz anlamına gelmektedir. İçerisinde kullanılan 18/10 luk çelik oranı sayesinde hem sağlığınızı korurken hem de ürün kendisini korumaktadır. Mutfak gibi tehlikeli bir konumda hiçbir çizilme ve kırılma gibi sorunla karşılaşmadan uzun süreler kullanabilirsiniz. Hepimiz bir yerde aynı şeyi isteriz, mutfağımıza bir kere ürün alıp bu ürünün de kaliteli olmasına dikkat ediyoruz. Sizler de bizim gibi kaliteli ürünler tercih ederek endüstriyel mutfak ekipman kategorilerinizi tamamlayabilirsiniz.

Öztiryakiler Gastronom Kapak Standart İle Standartların Dışına Çıkın

Yiyeceklerinizi uzun süre sağlıklı şekilde korumanız için geliştirildi. Sağlam yapısı ile ezilmez ve bükülmez. Sıcağa dayanıklıdır. Uzun süreli kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelikten üretilmiştir. Yiyeceklerinizi ilk günkü tazeliğinde saklamanız için tasarlandı. Üzerindeki tutma aparatı ile kolay şekilde takılıp çıkarılabilir. Yemeğinizin ısısını korur. GN küvetler için kullanıma uygun şekilde tasarlanmıştır. Gastronom küvetlerin ölçüleri göz önüne alınarak hazırlanmıştır. Kalıbı standartlara uygundur. Sıkı şekilde kapanır. Arada boşluk bırakmaz. Genelde otel, restoran ve kafelerde kullanıma uygundur. Özel ısı koruma katmanları ile soğuk yemeğiniz soğuk, sıcak yemeğiniz sıcak kalsın. Artık yemeklerinizi rahat şekilde bekletebileceksiniz. Yiyeceklerinizi sanki yeni pişmiş gibi tekrar sizin önünüze sunacak. Gıdalarınızı saklamak hiç bu kadar kolay ve pratik olmamıştı. Yüksek ısı ve darbelere karşı dayanıklıdır. Endüstriyel mutfaklarda gastronom kapakların kalitesi büyük önem taşır. Kalite standartları gereği ürünümüz test edilip onaylanmıştır. Yiyeceklerin uzun süre aynı tazelikte kalmaları bu kapak sayesinde artık çok kolay.  Servis sırasında açıp kapatmanızı kolaylaştıran bir tutacakla yapılmıştır. Kapak, mutfaktan herhangi bir yere taşınırken dökülmemesini sağlamak için gastronom tepsinin kenarlarını kapatır. Kapağı, pişirme ve yeniden ısıtmadan, hızlı soğutma ve servise kadar her türlü uygulama için kullanabilirsiniz. Temizliği kolay olan ürünümüz her mutfakta uzun süre sorunsuz olarak yer alacaktır. Oldukça sağlam, dayanıklı ve hijyenik olan paslanmaz çelikten üretilmiş ürünümüzü gönül rahatlığı ile mutfaklarınızda uzun süreler kullanabilirsiniz. 304 paslanmaz çelik ile yapılmış gastronom küvetlere uyumlu kapaktır. Paslanmaz gastronom kaplara da uygundur. Siz müşterilerimiz için maksimum derece de performans vermesi amacıyla üretilen Öztiryakiler Gastronom Kapak Standart gastronom küvetlerinize son derece uygun olarak tasarlanmış olup sizlere mutfaklarınızda maksimum derece de kolaylık sağlayacaktır.

Öztiryakiler Gastronom Küvet Delikli İle Tüm Malzemeler Artık Kuru

Öztiryakiler 1958 yılından itibaren bu sektörün içinde olup işini hakkıyla yapan bir Türk firmasıdır, köklü bir firma olması hepimizin dikkatini çekmiştir tabi ki de. Mutfakta tasarladığı her ürünüyle imza ürünler yaratabilme yeteneğine sahip olan Öztiryakiler markasının gastronom küveti profesyonel mutfaklarda kullanılması için üretilmiştir. Bu tarz delikli gastronom küvetler, mutfakta rahat rahat çalışabilmenize, düzenli bir çalışma alanı sağlayabilmenize ve aradığınızı daima bulmanıza olanak sağlayarak size ekstra rahatlık ve düzen imkanı sunmaktadır. İster bu delikli küvetlerin içinde kızartmak üzere doğradığınız patateslerin suyunu akıtıp kurutmak üzere kullanın, ister suda beklettiğiniz ürünleri süzmek için süzgeç görevi görecek şekilde, isterseniz de salata malzemelerinizi yıkarken bir aparat olarak kullanabilirsiniz. Kullanımı tamamen sizin ihtiyacınıza kalan bu küvetler, mutfakta sizin de anlayabileceğiniz gibi farklı farklı işlevleri vardır. Çoğu gıdayı bu ürünün içine sığdırabildiğiniz için asla sorun yaşamazsınız. Paslanmaz çelik olmasından dolayı da kalitesiyle beraber bu ürün asla suda çok bekletildiğinde ya da sürekli süzgeç görevinde kullandığınızda sizlerin paslanma gibi sorunlarla karşılaştırmanıza ihtimal dahi vermez ve temizliği de oldukça kolaydır.  Ürünümüzü 18/10 paslanmaz çelikten üretilmiştir. Paslanmaz olma özelliği sayesinde uzun yıllar hiçbir sıkıntı çekmeden gönül rahatlığı ile ürünümüzü kullanırken çelik olma özelliği sayesinde ise çizilme ya da kırılma gibi hiçbir sorunla karşılaşmayacağınızı dile getirmek isterim. Birçok ürünün mutfaktaki kullanım süresi çok kısa iken 18/10 paslanmaz çelikten üretilmiş bu göz alıcı ürünün ömrü gayet uzundur. “Gastronom” ya da “gastronorm” olarak da anılan küvetler mutfaklarda çalışanların en büyük yardımcıları arasındadırlar. Bu modeller kafe, restoran, yemekhane mutfakları gibi büyük mutfaklarda yiyecekleri saklamak ve taşımak için kullanılan küvetlerdir. Dört köşe metal ya da plastikten yapılabilen küvetlerin boyutlarına göre malzemelerin yıkanması, karıştırılması, servisi gibi birçok işe yarayan bu gastronom küvetler mutfağı çok daha düzenli hale getirir. Gastronom küvetler profesyonel bir hizmet vermek isteyen işletmeler için çok önemlidir. Yapıldığı malzeme ne olursa olsun, küvetler uzun zaman dayanacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir.

Öztiryakiler Gastronom Küvet Saplı Sayesinde Elinizin Yanmasına Son

Öztiryakiler markasının gastronom küveti profesyonel mutfaklar için maksimum verim güvencesiyle üretilmiştir. Bu tarz gastronom küvetler, mutfakta düzeninizi eksik etmeden, yemek yaparken size oldukça büyük kolaylıklar sağlayarak sizlerin daima yüzünüzü güldürür. Gastronom küvetler özellikle endüstriyel mutfaklarda saymakla bitmeyecek kadar çok işe yaramaktadır. Aynı zamanda mutfak dilinde gastronom adıyla da bilinen bu küvetler , kimi zaman karıştırmaya kimi zaman çırpmaya kimi zaman da servise yardımcı olmaktadır. Dört köşeli olarak plastik ya da çelikten imal edilen bu kapların çoğu zaman işlevleri de boyutlarına göre farklılık göstermektedir. Bu gastronom küvetler de Öztiryakiler gibi profesyonel mutfaklarda her zaman dikkat çeken kaliteli ürünleriyle bugünlere kadar gelebilmiş olan bu markanın ürünüdür. Gastronom küvetler çoğu zaman pastacı atölyelerinde de fazlalıkla kullanıma açık bir üründür.  Bu gastronom küvet deliksiz olarak üretilerek, katı ve sıvı olan her gıdanın, her yemeğin koyulmasına imkan tanımıştır. Bu küvetleri ister kremanızı elinizde çırpmak için, ister salatanızı büyük bir şeyde karıştırmak için isterseniz de yemeklerinizi pişirdikten sonra servis edilmek üzere bekletirken de kullanabilirsiniz. Ürünün işlevleri sizin ihtiyaçlarınıza göre şekillenerek size mutfakta pratiklik sağlar. Aynı zamanda tek tek doğradığınız ürünleri tavaya atmadan önce burada karıştırabilirsiniz bu sayede de mutfakta düzen sağlamanıza eşit bir şekilde karışımlar elde edebilmenize olanak sağlar. Ürünü diğer gastronom küvetlerden ayrı kılan özelliklerinden biri saplı olarak tasarlanmasıdır. Bu ürünün saplı olması sayesinde taşınabilmesi oldukça kolaylaşmış ve kullanım rahatlıklarına bir yenisini daha bu özelliği sayesinde eklemiştir. Ürünün sağında ve solunda olmak üzere toplamda iki tane sapı bulunmaktadır. Bu saplarla birlikte mutfak içinde küveti ve içine koyduğunuz gıdalar ağır olsa bile kolaylıkla sizi yormadan taşınmasını sağlayarak ürünü ergonomik bir ürün olarak tanımlamamıza da izin verir. Öztiryakiler markasının çoğu gastronom küveti gibi bu küvet de paslanmaz çelikten yapılmasıyla mutfakta hijyeninizden ödün vermemenizi sağlar ve bulaşık makinesinde yıkamaya da tamamen uygundur. İster bu gastronom küvetlerin içinde sunumunu yapmak için pişirdiğiniz ürünleri bekletmek için kullanın ister meyvelerinizi ayrı ayrı bekletmek için bir kap görevi görecek şekilde isterseniz de sebzelerinizi yemek yapmadan önce temizlenmesi için suya koymak için kullanın. Kullanım yelpazesi oldukça geniş olan sizin de anlayacağınız gibi kullanım amacı tamamen size kalan bu küvetler, mutfakta hemen hemen tüm tezgahlara uygundur. Çoğu gıdayı bu ürünün içine sığdırabilir burada yıkamak ya da kurutmak için de kullanabilirsiniz. Paslanmaz çelik kalitesiyle verdiği güvenceden dolayı bu ürün asla hiçbir şekilde suda çok bekletildiği zamanlarda paslanma gibi olumsuz durumlarla karşılaşmanıza engel olur ve temizliği de oldukça rahattır, asla leke tutmaz. Bu nedenle temizlenmesi de oldukça kolay olan birçok gastronom küvete sahip olabilirsiniz.

GASTRONOM KÜVET FİYATI

Birbirinden farklı modele sahip olan gastronom küvet fiyatı modeline, özelliklerine, boyutuna göre farklılık gösterebilmektedir. Sizler endüstriyel mutfak ekipmanı olarak seçeceğiniz gastronom küvetleri inceledikten sonra mutfağınıza en uygun modeli seçerek alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Gastronom küvet fiyatı sitemizde oldukça uygun olarak belirlenmiştir. Tüm mutfaklara hitap eden gastronom küvetlere sizler de sahip olmak isterseniz acele etmelisiniz. Bir an önce özelliklerini okuyup, ürün hakkında bildi aldıktan sonra hemen al butonundan yararlanarak ürüne hemen sahip olabilirsiniz. Hızlı ve güvenli kargo seçenekleri sayesinde güvenle elinize ulaşacaktır.

0311.21020.10
₺770,44 + KDV
₺1.540,88 + KDV
0311.21040.10
₺945,54 + KDV
₺1.891,08 + KDV
0311.21065.10
₺1.068,11 + KDV
₺2.136,22 + KDV
0311.21100.10
₺1.243,21 + KDV
₺2.486,42 + KDV
0311.21150.10
₺1.891,08 + KDV
₺3.782,16 + KDV
0311.21200.10
₺2.101,20 + KDV
₺4.202,40 + KDV
0311.11020.10
₺404,31 + KDV
₺808,61 + KDV
0311.11040.10
₺426,89 + KDV
₺853,79 + KDV
0311.11065.10
₺490,28 + KDV
₺980,56 + KDV
0311.11100.10
₺577,83 + KDV
₺1.155,66 + KDV
0311.11150.10
₺875,50 + KDV
₺1.751,00 + KDV
0311.11200.10
₺1.190,68 + KDV
₺2.381,36 + KDV
0311.23020.10
₺332,69 + KDV
₺665,38 + KDV
0311.23040.10
₺367,71 + KDV
₺735,42 + KDV
0311.23065.10
₺420,24 + KDV
₺840,48 + KDV
0311.23100.10
₺490,28 + KDV
₺980,56 + KDV
0311.23150.10
₺700,40 + KDV
₺1.400,80 + KDV
0311.23200.10
₺998,07 + KDV
₺1.996,14 + KDV
0311.12020.10
₺205,57 + KDV
₺411,13 + KDV
0311.12040.10
₺234,28 + KDV
₺468,57 + KDV
0311.12065.10
₺272,46 + KDV
₺544,91 + KDV
0311.12100.10
₺322,71 + KDV
₺645,42 + KDV
0311.12150.10
₺525,30 + KDV
₺1.050,60 + KDV
0311.12200.10
₺682,89 + KDV
₺1.365,78 + KDV
0311.13020.10
₺210,12 + KDV
₺420,24 + KDV
0311.13040.10
₺185,26 + KDV
₺370,51 + KDV
0311.13065.10
₺213,80 + KDV
₺427,59 + KDV
0311.13100.10
₺285,59 + KDV
₺571,18 + KDV
0311.13150.10
₺612,85 + KDV
₺1.225,70 + KDV
0311.13200.10
₺665,38 + KDV
₺1.330,76 + KDV
0311.14020.10
₺175,10 + KDV
₺350,20 + KDV
0311.14040.10
₺210,12 + KDV
₺420,24 + KDV
0311.14065.10
₺245,14 + KDV
₺490,28 + KDV
0311.14100.10
₺280,16 + KDV
₺560,32 + KDV
0311.14150.10
₺472,77 + KDV
₺945,54 + KDV
0311.14200.10
₺630,36 + KDV
₺1.260,72 + KDV
0311.16065.10
₺192,61 + KDV
₺385,22 + KDV
0311.16100.10
₺227,63 + KDV
₺455,26 + KDV
0311.16150.10
₺393,98 + KDV
₺787,95 + KDV
0311.16200.10
₺577,83 + KDV
₺1.155,66 + KDV
0311.19065.10
₺157,59 + KDV
₺315,18 + KDV
0311.19100.10
₺240,76 + KDV
₺481,53 + KDV
0311.24020.10
₺402,73 + KDV
₺805,46 + KDV
0311.24040.10
₺490,28 + KDV
₺980,56 + KDV
0311.24065.10
₺507,79 + KDV
₺1.015,58 + KDV
0311.24100.10
₺647,87 + KDV
₺1.295,74 + KDV
0311.24150.10
₺822,97 + KDV
₺1.645,94 + KDV
0311.21020.21
₺893,01 + KDV
₺1.786,02 + KDV
0311.21040.21
₺1.103,13 + KDV
₺2.206,26 + KDV
0311.21065.21
₺1.278,23 + KDV
₺2.556,46 + KDV
0311.21100.21
₺1.540,88 + KDV
₺3.081,76 + KDV
0311.21150.21
₺2.171,24 + KDV
₺4.342,48 + KDV
0311.21200.21
₺2.433,89 + KDV
₺4.867,78 + KDV
0311.11020.21
₺472,77 + KDV
₺945,54 + KDV
0311.11040.21
₺507,79 + KDV
₺1.015,58 + KDV
0311.11065.21
₺560,32 + KDV
₺1.120,64 + KDV
0311.11100.21
₺700,40 + KDV
₺1.400,80 + KDV
0311.11150.21
₺1.015,58 + KDV
₺2.031,16 + KDV
0311.11200.21
₺1.383,29 + KDV
₺2.766,58 + KDV
0311.23020.21
₺402,73 + KDV
₺805,46 + KDV
0311.23040.21
₺442,13 + KDV
₺884,26 + KDV
0311.23065.21
₺490,28 + KDV
₺980,56 + KDV
0311.23100.21
₺612,85 + KDV
₺1.225,70 + KDV
0311.23150.21
₺928,03 + KDV
₺1.856,06 + KDV
0311.23200.21
₺1.190,68 + KDV
₺2.381,36 + KDV
0311.12020.21
₺288,92 + KDV
₺577,83 + KDV
0311.12040.21
₺326,21 + KDV
₺652,42 + KDV
0311.12065.21
₺367,71 + KDV
₺735,42 + KDV
0311.12100.21
₺490,28 + KDV
₺980,56 + KDV
0311.12150.21
₺595,34 + KDV
₺1.190,68 + KDV
0311.12200.21
₺787,95 + KDV
₺1.575,90 + KDV
0311.13020.21
₺262,65 + KDV
₺525,30 + KDV
0311.13040.21
₺264,93 + KDV
₺529,85 + KDV
0311.13065.21
₺291,19 + KDV
₺582,38 + KDV
0311.13100.21
₺385,22 + KDV
₺770,44 + KDV
0311.13150.21
₺717,91 + KDV
₺1.435,82 + KDV
0311.13200.21
₺787,95 + KDV
₺1.575,90 + KDV
0311.14020.21
₺227,63 + KDV
₺455,26 + KDV
0311.14040.21
₺262,65 + KDV
₺525,30 + KDV
0311.14065.21
₺280,16 + KDV
₺560,32 + KDV
0311.14100.21
₺385,22 + KDV
₺770,44 + KDV
0311.14150.21
₺560,32 + KDV
₺1.120,64 + KDV
0311.14200.21
₺752,93 + KDV
₺1.505,86 + KDV
0311.16065.21
₺223,25 + KDV
₺446,51 + KDV
0311.16100.21
₺297,67 + KDV
₺595,34 + KDV
0311.16150.21
₺507,79 + KDV
₺1.015,58 + KDV
0311.21020.30
₺1.015,58 + KDV
₺2.031,16 + KDV
0311.21040.30
₺1.138,15 + KDV
₺2.276,30 + KDV
0311.21065.30
₺1.243,21 + KDV
₺2.486,42 + KDV
0311.21100.30
₺1.418,31 + KDV
₺2.836,62 + KDV
0311.21150.30
₺1.926,10 + KDV
₺3.852,20 + KDV
0311.21200.30
₺2.153,73 + KDV
₺4.307,46 + KDV
0311.11020.30
₺455,26 + KDV
₺910,52 + KDV
0311.11040.30
₺490,28 + KDV
₺980,56 + KDV
0311.11065.30
₺560,32 + KDV
₺1.120,64 + KDV
0311.11100.30
₺682,89 + KDV
₺1.365,78 + KDV
0311.11150.30
₺875,50 + KDV
₺1.751,00 + KDV
0311.11200.30
₺1.313,25 + KDV
₺2.626,50 + KDV
0311.23020.30
₺490,28 + KDV
₺980,56 + KDV
0311.23040.30
₺472,77 + KDV
₺945,54 + KDV
0311.23065.30
₺490,28 + KDV
₺980,56 + KDV
0311.23100.30
₺595,34 + KDV
₺1.190,68 + KDV
0311.23150.30
₺770,44 + KDV
₺1.540,88 + KDV
0311.23200.30
₺1.190,68 + KDV
₺2.381,36 + KDV
0311.12020.30
₺297,67 + KDV
₺595,34 + KDV
0311.12040.30
₺264,58 + KDV
₺529,15 + KDV
0311.12065.30
₺315,88 + KDV
₺631,76 + KDV
0311.12100.30
₺373,84 + KDV
₺747,68 + KDV
0311.12150.30
₺525,30 + KDV
₺1.050,60 + KDV
0311.12200.30
₺752,93 + KDV
₺1.505,86 + KDV
0311.13020.30
₺280,16 + KDV
₺560,32 + KDV
0311.13040.30
₺203,82 + KDV
₺407,63 + KDV
0311.13065.30
₺246,89 + KDV
₺493,78 + KDV
0311.13100.30
₺327,09 + KDV
₺654,17 + KDV
0311.13150.30
₺612,85 + KDV
₺1.225,70 + KDV
0311.13200.30
₺682,89 + KDV
₺1.365,78 + KDV
0311.14020.30
₺315,18 + KDV
₺630,36 + KDV
0311.14040.30
₺227,63 + KDV
₺455,26 + KDV
0311.14065.30
₺280,16 + KDV
₺560,32 + KDV
0311.14100.30
₺332,69 + KDV
₺665,38 + KDV
0311.14150.30
₺490,28 + KDV
₺980,56 + KDV
0311.14200.30
₺665,38 + KDV
₺1.330,76 + KDV
0311.16065.30
₺227,63 + KDV
₺455,26 + KDV
0311.16100.30
₺262,65 + KDV
₺525,30 + KDV
0311.16150.30
₺433,37 + KDV
₺866,75 + KDV
0311.16200.30
₺630,36 + KDV
₺1.260,72 + KDV
0311.19065.30
₺192,61 + KDV
₺385,22 + KDV
0311.19100.30
₺280,16 + KDV
₺560,32 + KDV
0311.24040.30
₺525,30 + KDV
₺1.050,60 + KDV
0311.24065.30
₺542,81 + KDV
₺1.085,62 + KDV
0311.24100.30
₺893,01 + KDV
₺1.786,02 + KDV
0311.21020.41
₺1.155,66 + KDV
₺2.311,32 + KDV
0311.21040.41
₺1.295,74 + KDV
₺2.591,48 + KDV
0311.21065.41
₺1.453,33 + KDV
₺2.906,66 + KDV
0311.21100.41
₺1.715,98 + KDV
₺3.431,96 + KDV
0311.21150.41
₺2.468,91 + KDV
₺4.937,82 + KDV
0311.21200.41
₺2.626,50 + KDV
₺5.253,00 + KDV
0311.11020.41
₺542,81 + KDV
₺1.085,62 + KDV
0311.11040.41
₺577,83 + KDV
₺1.155,66 + KDV
0311.11065.41
₺665,38 + KDV
₺1.330,76 + KDV
0311.11100.41
₺805,46 + KDV
₺1.610,92 + KDV
0311.11150.41
₺1.033,09 + KDV
₺2.066,18 + KDV
0311.11200.41
₺1.488,35 + KDV
₺2.976,70 + KDV
0311.23020.41
₺560,32 + KDV
₺1.120,64 + KDV
0311.23040.41
₺542,81 + KDV
₺1.085,62 + KDV
0311.23065.41
₺560,32 + KDV
₺1.120,64 + KDV
0311.23100.41
₺735,42 + KDV
₺1.470,84 + KDV
0311.23150.41
₺1.015,58 + KDV
₺2.031,16 + KDV
0311.23200.41
₺1.418,31 + KDV
₺2.836,62 + KDV
0311.12020.41
₺317,46 + KDV
₺634,91 + KDV
0311.12040.41
₺358,96 + KDV
₺717,91 + KDV
0311.12065.41
₺413,76 + KDV
₺827,52 + KDV
0311.12100.41
₺542,81 + KDV
₺1.085,62 + KDV
0311.12150.41
₺612,85 + KDV
₺1.225,70 + KDV
0311.12200.41
₺857,99 + KDV
₺1.715,98 + KDV
0311.13020.41
₺330,59 + KDV
₺661,18 + KDV
0311.13040.41
₺302,05 + KDV
₺604,10 + KDV
0311.13065.41
₺356,85 + KDV
₺713,71 + KDV
0311.13100.41
₺455,26 + KDV
₺910,52 + KDV
0311.13150.41
₺717,91 + KDV
₺1.435,82 + KDV
0311.13200.41
₺840,48 + KDV
₺1.680,96 + KDV
0311.14065.41
₺315,18 + KDV
₺630,36 + KDV
0311.14100.41
₺420,24 + KDV
₺840,48 + KDV
0311.14150.41
₺612,85 + KDV
₺1.225,70 + KDV
0311.16065.41
₺262,65 + KDV
₺525,30 + KDV
0311.16100.41
₺315,18 + KDV
₺630,36 + KDV
0311.16150.41
₺577,83 + KDV
₺1.155,66 + KDV
0312.00021.10
₺805,46 + KDV
₺1.610,92 + KDV
0312.00011.10
₺424,27 + KDV
₺848,53 + KDV
0312.00023.10
₺271,23 + KDV
₺542,46 + KDV
0312.00012.10
₺221,15 + KDV
₺442,30 + KDV
0312.00013.10
₺177,73 + KDV
₺355,45 + KDV
0312.00014.10
₺139,03 + KDV
₺278,06 + KDV
0312.00016.10
₺106,99 + KDV
₺213,97 + KDV
0312.00019.10
₺99,81 + KDV
₺199,61 + KDV
0312.00024.10
₺255,82 + KDV
₺511,64 + KDV
0312.00021.11
₺945,54 + KDV
₺1.891,08 + KDV
0312.00011.11
₺542,81 + KDV
₺1.085,62 + KDV
0312.00023.11
₺365,61 + KDV
₺731,22 + KDV
0312.00012.11
₺317,46 + KDV
₺634,91 + KDV
0312.00013.11
₺280,16 + KDV
₺560,32 + KDV
0312.00014.11
₺240,76 + KDV
₺481,53 + KDV
0312.00016.11
₺196,11 + KDV
₺392,22 + KDV
0312.00019.11
₺183,86 + KDV
₺367,71 + KDV
0312.00024.11
₺354,58 + KDV
₺709,16 + KDV
0312.00011.21
₺875,50 + KDV
₺1.751,00 + KDV
0312.00023.21
₺910,52 + KDV
₺1.821,04 + KDV
0312.00012.21
₺717,91 + KDV
₺1.435,82 + KDV
0312.00013.21
₺595,34 + KDV
₺1.190,68 + KDV
0312.00014.21
₺612,85 + KDV
₺1.225,70 + KDV
0312.00016.21
₺525,30 + KDV
₺1.050,60 + KDV
0312.00024.21
₺893,01 + KDV
₺1.786,02 + KDV
0312.00021.12
₺963,05 + KDV
₺1.926,10 + KDV
0312.00011.12
₺560,32 + KDV
₺1.120,64 + KDV
0312.00023.12
₺398,35 + KDV
₺796,71 + KDV
0312.00012.12
₺356,85 + KDV
₺713,71 + KDV
0312.00013.12
₺310,80 + KDV
₺621,61 + KDV
0312.00014.12
₺269,30 + KDV
₺538,61 + KDV
0312.00016.12
₺223,25 + KDV
₺446,51 + KDV
0312.00024.12
₺407,11 + KDV
₺814,22 + KDV
1 2 >
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR