...

MİNİ BAR BUZDOLAPLARI

Mini bar buzdolapları mutfaklarda kapladıkları ufak hacimleri ile yer açısından ciddi bir tasarruf sağlamaktadır. Tezgâh seviyesinde olan bu endüstriyel mutfak ekipmanları hem iş yerlerinde hem de evlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Hacim tasarrufu yapmak isteyen kişiler için mini buz dolabı eşsiz bir kullanım sunmaktadır. Genellikle bu endüstriyel mutfak ekipmanları ofislerde, otellerde ve kafelerde sıklıkla kullanılmaktadır. Küçük ve çok yönlü olmalarından dolayı mini bar buzdolapları birçok yerde tercih edilen ekipmanlardır. Birçok modelde ve tasarımda sunulan mini bar buzdolapları dar hacimli alanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

MİNİ BAR BUZDOLABI MODELLERİ

Küçük ve dar mutfaklarda tercih edilen mini buzdolabı mutfak dışında da kullanılabilmektedir. Mutfakların dışında yiyecek ve içecekleri soğuk tutmak içinde bu mutfak ekipmanları tercih edilmektedir. En küçük modellerden olan mini buzdolabı, yatak odası, salon ya da balkon gibi yerlerde de kullanılabilecek küçük hacimli ekipmanlardır. Bu alanlarda kullanacağınız mini buz dolabı sayesinde mutfağa gitmenize gerek kalmaz. Atıştırmalıklarınızı ve içeceklerinizi bu buzdolabında saklayarak mutfağa gitme zahmetine girmenize gerek kalmaz. Özellikle büyük ofislerde, çok katlı şirketlerde veya iş yerlerinde mini buzdolabı ürünleri kullanmak oldukça uygun ve pratik bir seçimdir. Bu tarz işyerlerinde gün içerisinde sürekli merdiven inip çıkmak oldukça yorucu olmaktadır. Bu yüzden bu yerlerde mini buzdolabı kullanmak oldukça avantajlıdır. Bu ürünlerin avantajlarından birisi kapak yönlerinin değiştirilebiliyor olmasıdır. Bazı ürünlerde bulunan bu özellik sayesinde ihtiyaç durumunuza göre kapakların yerini kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Bu sayede buzdolabını kullanılacağı mekâna göre uygun bir şekilde yerleştirebilirsiniz. Başka bir özellikleri ise raf bölmelerinin çıkarılabilmesidir. Kullanımınıza uygun bir şekilde raf bölmelerini büyütebilir ya da küçültebilirsiniz. Mini bar buzdolabı modelleri yüzlerce farklı tasarımı ve teknik özellikler ile her geçen gün gelişen mutfak ekipmanları arasında yer almaktadır. Mini bar buzdolapları 148 litreye kadar kapasite seçenekleri sunmaktadır. Bu endüstriyel mutfak ekipmanları farklı renk seçenekleri ile her zevke hitap etmektedir. Üstten kapaklı ve önden kapaklı modelleri ile mini bar buzdolapları sizlere kullanım çeşitliliği sunmaktadır. Daha da şık görünümleri sevenler için cam kapaklı mini bar buzdolabı modelleri de mevcuttur. Mini bar buzdolabı modelleri ev, otel, bar, restoran ve kafe gibi her mekânın kullanıma uygun özellikler taşımaktadır.

MİNİ BAR BUZDOLABI FİYATLARI

Mini bar buzdolabı modelleri, 0 – 20 derece sıcaklık aralıklarında her ihtiyaca ve her kullanıma uygun bir şekilde bulunmaktadır. Tek raflı ya da çok raflı seçenekleri ile çeşitli kullanım amaçlarına sahiptirler. Kapak kısımlarında içecekler için özel bölmeler içeren mini bar buzdolabı modelleri bu özellikleri açısından otel, kafe gibi mekanlarda kullanıma idealdir. Her ihtiyaca uygun ve her zevke hitap edebilen modelleri ile mini bar buzdolabı fiyatları her bütçeye uygun bir şekilde belirlenmiştir. Fiyat skalası ürünün kapasitesi ve teknik özelliklerine göre değişiklik göstermektedir.

FRENOX BAR BUZDOLAPLARI İLE KALİTELİ İÇECEKLER

Frenox bar buzdolapları evlerde ve iş yerlerinde sıklıkla kullanılan ürünlerdir. Bu bar buzdolapları paslanmaz gövde ile üretilmiş olup tamamen çevre dostudur. Yiyeceklerinizi, içeceklerinizi ve diğer ürünlerinizi rahatça muhafaza edebileceğiniz bu endüstriyel mutfak ekipmanları son derece şık görünüme sahiplerdir. Paslanmaz çelik kullanımı sayesinde uzun ömürlü kullanımlar sunan frenox bar buzdolapları enerji tasarrufu ile de ön plana çıkmaktadır. İçlerinde bulunan fanlı soğutma sistemleri sayesinde soğuk havayı her tarafa eşit bir şekilde yayarlar. Bu sistem sayesinde dolapta ki yiyecekler ve içecekler hangi rafta olurlarsa olsunlar muhafaza edilirler ve aynı tazelikte kalırlar. Frenox bar buzdolapları kapılarında bulunan kilit ve menteşe sistemi sayesinde içlerinde bulunan ürünleri güvenle saklar. Yüksekliği ayarlanabilen ayakları ergonomiktir. Kaliteli ve şık olmaları sayesinde evlerde ve iş yerlerinde tercih edilen ürünlerdir.

ŞIK VE KULLANIŞLI TASARIMLAR İLE MİNİ BAR BUZDOLAPLARI

Muhafaza edilmesi düşünülen ürün miktarı ve boyutlarına göre tercih edilebilen mini bar modelleri çeşitli kullanım tarzları ile kullanıma sunulmaktadırlar. Minimal tasarımları ile şık görünümler sunan bar buzdolapları ısı ile soğutma teknolojisine sahip absorbe soğutma sistemi kullanılarak üretilmişlerdir. Bu sistem sayesinde sessiz ve titreşimsiz bir biçimde çalışırlar. Uygun ortam sıcaklıklarında düşük enerji tüketimi sağlayarak maksimum tasarruf sağlar. Şık görünümlü iç aydınlatmaları ve ayarlanabilen rafları sayesinde kullanımı oldukça kolay olan bu mutfak ekipmanları tamamen sizler için uygun üretilmiştir.

BAR BUZDOLAPLARI

Bar buzdolapları, otel, restoran ve bar tipi olarak özel bir şekilde tasarlanmıştır. İçecekleri depolamak ve soğuk kalmasını sağlamak için kullanılan bar buzdolapları birçok işletmede yaygın olarak tercih edilmektedir. Bu endüstriyel mutfak ekipmanları rahat kullanımları sayesinde daha çok tercih edilmektedir. Cam kapı şeklinde tasarlanan bar buzdolapları arasında, kapı açmak için yeterince alan olmayan yerlerde sürgü kapılı modellerde tercih edilmektedir. Birbirinden şık ve her kullanım şekline uygun olarak bulabileceğiniz bar buzdolapları sizlere tasarım çeşitliliği de sunmaktadır. Farklı raf sayıları ve farklı ebatlara sahip bar buzdolapları içten aydınlatma sistemi sayesinde karanlık ortamlarda da rahatlıkla kullanılabilmektedir.

BAR BUZDOLABI MODELLERİ

Farklı boyutları ile oldukça ergonomik olan bar buzdolapları modelleri şişe soğutucular arasında en çok tercih edilen modellerden biridir. Geniş iç hacme sahip sahip olan bar tipi buzdolapları içeceklerinizi kolayca muhafaza etmenize yardımcı olur. Soğutma derecesini dilediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz. Yaz aylarında isteğe göre ayarı yükseltilebilir, kış aylarında ise azaltılabilir. Kullanıcıların isteklerine göre ışıklandırma yapılabilen bu endüstriyel mutfak ekipmanları ile dilediğiniz ürünü muhafaza edebilir ve soğutabilirsiniz. Doğrudan elektrik ile çalışan bu mutfak ekipmanları elektrik kesintisi olması halinde kendini korumaya alır ve hava geçirmeyecek bir biçimde içinde ki ürünleri belirli bir saat soğutmaya devam edebilir. Böylece ürünler daha uzun bir süre soğuk kalabilmektedir. Bar buzdolabı modelleri evlerde, iş yerlerinde, otellerde ve daha birçok yerde kullanıma uygundur. Ürünlerde bulunan tekerlekler sayesinde bar buzdolapları bir yerden diğer bir yere rahatlıkla götürülebilmektedir. Ayrıca bazı bar buzdolabı modelleri kapakları üstten açılacak şekilde tasarlanmıştır. Bu tarz modellerde şişeler dik bir şekilde yerleştirilir ve eşit soğutma sistemi olduğu için şişelerin üzerinde herhangi bir donma riski oluşmaz. Rafların boyutları ve ebatları dolapların saklama kapasitesini etkilemektedir. Her alanı eşit bir biçimde soğutabilen bu endüstriyel mutfak ekipmanları şişelerin üzerinde hiçbir şekilde buhar ve nem oluşturmaz. Birbirinden çeşitli modelleri ile bar buzdolapları artık sizlerle.

BAR BUZDOLABI FİYATLARI

Kullanılacak alanın büyüklüğü, kapıların açılma şekli ve dolapların boyutları gibi etkenler fiyat aralığının belirlenmesinde en büyük etkendir. Daha az yer kaplama avantajları ile ön plana çıkan bar buzdolapları daha büyük ürünler ile karşılaştırıldığı zaman daha uygun fiyatlara denk gelmektedir. Bar buzdolapları fiyatları genel olarak her bütçeye uygundur.  Fiyatı en çok etkileyen faktörlerden biri dolapların iç hacmidir. İç hacim arttıkça bar buzdolabı fiyatları artış göstermektedir. Ürünlerin yapıldığı maddeler, ürünlerin markaları ve enerji tüketimleri gibi faktörlerin değişiklik göstermesi ile bar buzdolabı fiyatları yine değişiklik göstermektedir.

ALTERNATİF SOĞUTMA SEVİYELİ BAR BUZDOLAPLARI

Ortam sıcaklıklarına bağlı olarak bar buzdolapları istenilen soğutma seviyesinde ayarlanabilmektedir. Yüksek soğutma ayarı sayesinde buz gibi içeceklerinizin tadını rahatça çıkarabilirsiniz. Enerji tüketimleri sayesinde minimum harcama yaparak tasarruf sağlayan bar buzdolapları doğaya atkı sağladıkları kadar bütçenize de katkı sağlamaktadır. Dilediğiniz soğukluk derecesinde kullanabileceğiniz bar buzdolabı modelleri artık sizin emrinizde.

BAR DOLAPLARI

Arkadaşlarla, akrabalarla güzel bir akşam geçirmek ve eğlenceli bir zaman paylaşımı yapmak herkesin ihtiyaç duyduğu bir şeydir. Kaliteli bir akşam geçirmeye yardımcı olan içecekler bar dolapları sayesinde rahatlıkla depolanabilmektedir. İyi ve kaliteli içecekler için özel depolama koşulları gereklidir. Bar dolapları içeceklerin kalitesini korumak ve tatlarının muhafaza edilmesini sağlamak için uygun özellikler ile üretilmiştir. Birbirinden güzel tasarımları ve renk seçenekleri ile bar dolapları modelleri her iç mekâna uygun olarak üretilmektedir. Bar dolapları, buzdolabı kadar işlevli ve kaliteli modellerden oluşmaktadır. En önemli özelliklerinden birisi içinde ki ürünleri sabit bir sıcaklıkta tutmak olan bu bar dolapları evlere güzel bir tasarım güzelliği sunmaktadır.

BAR DOLABI MODELLERİ

Bar dolapları çeşitli tasarımları ve şık görünümleri ile evlere çok güzel bir görüntü katmaktadır. Klasik modellerin yanında işlevselliği ile de şık tasarımlara sahip bar dolapları vardır. Bar dolabı modelleri arasında en yaygın olanı köşe dolaplardır. Ortamlarda çok fark edilmezler ancak boş alanı çok iyi kapatırlar. Köşe dolap modelleri salonlara şıklık katar ve aynı zamanda bu şık görünümün içinde dilediğiniz içeceği de muhafaza edebilirsiniz. İkinci yaygın olan model ise boş duvarlarda bulunan düz dolap modelidir. Bu bar dolabı modeli ortamları renklendirir ve farklı bir tasarım çeşitliliği sunar. Duvarda ki asil duruşu ve nostaljik görünüşleri ile ortama şıklık katarlar. Sadece görünüşle kalmamakla beraber malzeme konusunda da farklılık göstermektedirler. En yaygın kullanılan malzeme doğal ahşaptır. Doğal ahşap oldukça avantajlı bir malzemedir. Ahşap, doğal bir malzeme olmakla birlikte diğer türlere göre daha uzun ömürlü bir türdür. Şık görünüme sahip olan ayna yüzeyli modeller yine sık tercih edilen modeller arasındadır. Etkileyici bir görünüme sahip olup daha geniş bir görsel olanak sağlar. Dolabın içini daha çok yansıtır. Bunun yanı sıra ek bölmelere sahip modeller de mevcuttur. Ek bölmeler sayesinde bar dolapları daha çok kapasiteye sahip olur ve her içecek türünü ayrı ayrı sınıflamanıza yardım eder.

BAR DOLABI FİYATLARI

Bar dolapları, salonların ve misafir odalarının şıklığını arttıran ekipmanlardır. Malzeme türü, boyutu ve genişliğine göre fiyat skalası değişiklik gösteren bar dolabı modelleri her bütçeye ve her tarza uygun bir şekilde bulunabilecek dolaplardır. Nostaljik modellerden klasik modellere kadar birçok çeşit barındıran bar dolapları ihtiyaçlarınıza uygun özellikler ile donatılmıştır. Ebat ve hacme göre değişiklik gösteren bar dolabı fiyatları her alıcıya uygun şekilde mevcuttur.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR