...

PİZZA KÜREKLERİ

Bu endüstriyel mutfak ekipmanları genellikle pizza ustalarının mutfaklarda en çok kullandıkları pizza ekipmanları olarak bilinmektedir. Pizza küreklerinin üretildikleri malzemelerinin kaliteleri ne kadar iyiyse pizza ustaları da o kadar rahat kullanım imkânı bulmaktadırlar. Pizza kürekleri genellikle ahşap malzemeden veya alüminyum malzemeden yapılmaktadır. Günümüzde ahşap kürekler ağır olmalarından dolayı ve pizzalarda yanık izleri oluşturduklarından dolayı çok fazla tercih edilmemektedir. Günümüzün en çok kullanılan türlerinden biri olan alüminyum pizza kürekleri birçok avantaja sahiptir. Bu mutfak ekipmanları hem hafif olmaları hem de sağlam ve kaliteli malzemeden yapıldıklarından dolayı daha çok tercih edilmektedir. Pizza ustalarının mutfaklarda daha rahat olması ve daha rahat çalışabilmesi için alüminyum pizza kürekleri en doğru seçimdir.

PİZZA KÜREĞİ MODELLERİ

Pizzayı yapılması kadar önemli kılan bir diğer konu pizzayı yaparken kullanılan aksesuarlardır. Pizzaların piştikten sonra bozulmadan tepsiden alınabilmeleri için pizza kürekleri arasından en doğru tercihi yapmak gerekir. Pizza kürekleri, ahşap, alüminyum, metal ve delikli gibi birçok seçenek ile karşımıza çıkmaktadır. En çok kullanılan modellerden olan Altınbaşak Alüminyum Pizza Kürekleri ve Gi Metal Pizza Kürekleri fırın tepsilerini çizmeyen özellikleri ile ön plana çıkmaktadırlar. Pizza küreği modelleri, kare, yuvarlak, delikli, elips ve dikdörtgen tarzda tasarlanmaktadırlar. Pizza kürekleri 18 cm ile 50 cm arasında farklı boyutlarda satışa sunulmaktadır. Her model kendi özelliklerine göre avantajlar taşımaktadır. Özellikle lokanta, restoran gibi yerlerde çok fazla ihtiyaç duyulan ürünlerden olan pizza küreklerini ihtiyacınıza uygun şekilde sitemizde bulabilirsiniz.

PİZZA KÜREĞİ FİYATLARI

Pizzaları kusursuz bir şekilde fırından çıkarmayı ve kusursuz bir şekilde sunmayı şimdi pizza küreği çeşitleri ile yapabilirsiniz. Daha çok ön plana çıkan Altınbaşak pizza kürekleri ve Gi Metal Pizza Kürekleri ürün çeşitlilikleri ve çok uygun fiyatları ile Mutfakyeri.com farkıyla sizlerle buluşmaktadır. Pizza küreği fiyatları Boyutları, kaliteleri ve özelliklerine göre farklılıklar göstermektedir. Pizza ustalarının en çok ihtiyaç duyduğu bu endüstriyel mutfak ekipmanları uygun fiyat skalası ile sizlerin huzuruna sunulmaktadır.

Gİ METAL PİZZA KÜREĞİ

Gi Metal Pizza Kürekleri, farklı boyutlarda ve farklı özelliklerde karşınıza çıkmaktadır. Günümüzde en çok kullanılan ve en çok tercih edilen markalardan biri olan Gi Metal tepsileri çizmeyen özelliği ile dikkatleri çekmektedir. Özellikle düz modelleri daha çok tercih edilmektedir. Hafifliği ile sağladığı çalışma kolaylığı ve kalitesi ile kendisini kanıtlamış olan Gi Metal Pizza Kürekleri kullanıcılarının memnuniyetini kazanmıştır. Gi Metal Eko Pizza kürekleri tamamen paslanmaz çelik malzemeden üretilmiştir. Bu pizza kürekleri pizzaları fırınların içinde rahat bir şekilde hareket ettirebilmek için baş kısımlarının kalınlığını arttıracak şekilde oval olarak tasarlanmaktadırlar. Güç, pratiklik, hafiflik ve verimlilik gibi önemli etkenleri kullanıcılara göstermeyi hedefleyen Gi Metal Pizza Kürekleri kafa ve tutacak bağlantılarının üst üste binen iki adet metali bulunmaktadır. Ayrıca bu mutfak ekipmanları üç büyük perçin ile sabitlenmiştir. Bu sayede daha dayanıklı ve daha kaliteli bir kullanım sunarlar. Gi Metal Eko Pizza Küreği 36*36 Deliksiz, 150 cm sap uzunluğu ve 112 kg ağırlığı ile sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Geniş yüzey alanı ile kolaylık sağlar. Gi Metal Pizza Küreği 33*33 Delikli, 120 cm sap uzunluğu ve 0,63 kg ağırlığı ile sunulmaktadır. Uzun olması sayesinde pizza hamurlarınızı kolaylıkla fırınınıza sürebilir ve aynı şekilde fırından çıkarabilirsiniz. Gi Metal Pizza Küreği 41*41 Deliksiz, 47 cm sap uzunluğu ve 16 cm bıçak genişliği ve uzunluğu sayesinde kolay bir kullanım sağlar. Bu klasik model sürekli kullanıma uygun ve dayanıklı bir şekilde üretilmiştir. Gi Metal Pizza Küreği Fiyatları oldukça uygundur. Bütçenizi asla yormayan bu ürünler farklı boyutları ile ihtiyaçlara uygun şekilde üretilmektedirler. Fiyat uygunlukları ile Gi Metal Pizza Kürekleri şimdi sitemizde sizlerle!

Gİ METAL PİZZA KÜREKLERİ DELİKLİ

Delikli pizza kürekleri sizlere birçok avantaj sağlamaktadır. Gi  Metal Pizza Küreği 36*36 Delikli ve Gi  Metal Pizza Küreği 33*33 Delikli şeklinde iki ayrı model bulunmaktadır. Bu delikli modeller sayesinde pizza hamurlarının altında sıkışan fazla unları temizleyebilirsiniz. Gi Metal Pizza Kürekleri Delikli Fiyatları sağladığı özelliklere göre belirlenmiştir. Uygun fiyatlar ile bu endüstriyel mutfak ekipmanları şimdi Mutfakyeri.com ile sizlerle.

Gİ METAL PİZZA KÜREKLERİ DELİKSİZ

Deliksiz pizza kürekleri üç ayrı boyuta sahiptir. Bunlar Gi Metal Pizza Küreği 41*41 Deliksiz, Gi Metal Pizza Küreği 36*36 Deliksiz ve Gi Metal Pizza Küreği 33*33 Deliksiz modellerdir. Deliksiz olmaları sayesinde bu pizza kürekleri bütüncül bir yapıya sahiplerdir. Pizzaları doğrudan tutup rahat bir şekilde fırına atabilir ve fırından çıkarabilirsiniz. Pizzayı taşıma işlemi sırasında kayma olasılığı yoktur. Tamamen güvenli bir kullanım sunarlar. Gi Metal Pizza Kürekleri Deliksiz Fiyatları bütçelere uygundur. Standart fiyat skalaları ile satışa sunulmaktadırlar. Bu endüstriyel mutfak ekipmanları şimdi çok uygun fiyat seçenekleri ile Mutfakyeri.com farkıyla sizlerle.

ALTINBAŞAK ALÜMİNYUM PİZZA KÜREĞİ

Altınbaşak Pizza Kürekleri, en çok kullanılan ürünlerin yer aldığı kaliteli bir marka olma özelliği taşımaktadır. Birden çok sunduğu ebat seçenekleri ile ürün yelpazesi oldukça geniştir. Oldukça pratik bir kullanım sunan Altınbaşak Pizza Kürekleri sağlamlık ve dayanıklılık açısından da ön plana çıkmaktadır. Bu alüminyum kaplama pizza kürekleri, gövdeleri ne kadar ısınırsa ısınsın küreğin sap kısmına ısıyı iletmeyecek şekilde tasarlanmıştır. Özellikle kanserojen madde içerilmemesine dikkat edilen bu pizza fırın kürekleri, sağlığınızı daima korur ve tehlikeye atmaz. Çeşitli şekillerde üretilen Alüminyum Pizza Kürekleri istenilen şekillerde bulunabilmektedir. Eloksal kaplamalı alüminyumdan üretilen bu ürünler ayrıca şık bir görünüm sunmaktadırlar. Altınbaşak Alüminyum Pizza Küreği 50 cm, 50 cm çapı ile geniş bir yüzeye sahiptir. Geniş yüzeyi sayesinde rahat bir kullanım sunar. Altınbaşak Alüminyum Pizza Küreği 40 cm, biraz daha dar ve küçük fırınlar için tasarlanmıştır. En küçük boyu Altınbaşak Alüminyum Pizza Küreği 30 cm oluşturmaktadır. Bu pizza küreği ise oldukça küçük boyutlu fırınlar için tercih edilmektedir. Küçük olmasına rağmen oldukça kullanışlı bir üründür. Ayrıca bütün AltınBaşak Pizza Kürekleri eloksal kaplamalı alüminyumdan üretilmiştir ve hepsinin anodize sapları perçinler ile sabitlenmiştir. AltınBaşak Pizza Kürekleri Fiyatları ebatlarına göre değişiklik göstermektedir. İhtiyacınız olan boyutlara göre dilediğiniz ürünü seçebilirsiniz. AltınBaşak Pizza Kürekleri şimdi sitemizde sizlerle!

 

A-37R/150
₺2.286,67 + KDV
₺4.157,57 + KDV
A-37RF/120
₺3.511,67 + KDV
₺6.384,85 + KDV
A-32R/120
₺2.434,59 + KDV
₺4.426,53 + KDV
A-32R/150
₺2.294,09 + KDV
₺3.823,48 + KDV
A-41R/120
₺3.287,08 + KDV
₺5.976,51 + KDV
A-37R/120
₺2.776,67 + KDV
₺5.048,48 + KDV
SET2
₺2.857,63 + KDV
₺4.762,72 + KDV
%40 İndirim
%40İndirim
AC-STP81F
₺872,00 + KDV
₺1.453,33 + KDV
AC-STP71
₺739,62 + KDV
₺1.232,70 + KDV
I20
₺2.519,34 + KDV
₺4.198,90 + KDV
A-32RF/120
₺3.319,90 + KDV
₺5.533,16 + KDV
AC-SPT/120
₺2.326,03 + KDV
₺3.876,71 + KDV
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR