...

ÇEKMECELİ TEZGAH BUZDOLAPLARI

Endüstriyel çekmeceli tezgah buzdolapları diğer buzdolaplarının aksine boyutu ile oldukça kullanışlı bir endüstriyel mutfak ekipmanıdır. Profesyonel bir iş için endüstriyel buzdolabı seçimi önemli unsurların başında gelmektedir hem profesyonel hem de boyut açısından oldukça kullanışlı olan çekmeceli tezgah buzdolapları kitlesel işler yapan firmalar için en iyi seçim olacaktır. Ayrıca kullanılan kaliteli malzemeler sayesinde temizliği oldukça kolay cihazlardır. Hijyen mutfaklarımızda en önemli unsur olduğundan temizliği kolay ve leke tutmayan yüzeye sahip ürünler tercih etmek oldukça karlı olacaktır. Kolay temizliği sayesinde personel içinde kolaylık sağlamakla birlikte pratiklik de kazandıracaktır. Çekmeceli tezgah tipi buzdolapları çekmeceleri sayesinde farklı gözlere farklı ürün koyma imkanı sunduğundan saatlerce bir malzemeyi aramak yerine kategorize ederek koyduğunuz takdirde aradığınız ürünü bulmayı da kolaylaştıracaktır. Çekmeceli tezgah buzdolapları bir ürünün raf ömrü boyunca mutfağınızda sağlıklı ve kaliteli bir şekilde uygun sıcaklıkta kalmasını sağlayacaktır. Ürünü biraz daha tanımak adına çekmeceli tezgah buzdolapları modelleri için arama aşamasındaysanız hadi biraz daha inceleyelim.

ÇEKMECELİ TEZGAH BUZDOLAPLARI MODELLERİ

Çekmeceli tezgah buzdolapları modelleri oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip endüstriyel mutfak ekipmanları arasında bulunmaktadır. Fazla çeşitlilik bulunan ürünler arasında seçim yapmakta haliyle zor bir hale geliyor ama bu noktada Mutfakyeri.com sizler için ürünleri bir araya getiriyor ve işlerinizi kolaylaştırıyor. Ünlü ve profesyonel markalar tarafından üretilen çekmeceli tezgah buzdolapları sitemizde bulunmaktadır. Bu modellere göz atacak olursak frenox tezgah tipi buz dolabı 8 çekmeceli, frenox tezgah tipi buz dolabı 8 çekmeceli 2 ve 8 gibi kullanışlı ürünlerdir. Farklı çekmece seçenekleri ile ihtiyacınız doğrultusunda size uygun olan  çekmeceli tezgah buzdolapları arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Çekmecelerin iç kapasitesi geniş olup fazla ürüne yer bulabilirsiniz ayrıca temizliği de oldukça kolaydır. Paslanmaz çelik gövde sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz. Çekmeceli tezgah buzdolapları fanlı soğutmanın yanı sıra bu ürünler sökülebilir havalandırmalı kompresöre de sahiptir.

ÇEKMECELİ TEZGAH BUZDOLAPLARI FİYATLARI

Çekmeceli tezgah buzdolapları fiyatları cihazın kapasitesine göre farklılık göstermektedir. Çekmeceli tezgah buzdolapları fiyat performans açısından bakıldığında oldukça uygun ürünlerdir uzun yıllar kullanabilmesi ile uzun vadede karlı bir seçim yaptığınızı kanıtlayacaktır. Profesyonel bir mutfak için oldukça önemli olan çekmeceli tezgah buzdolapları fiyatları sitemizde oldukça bütçe dostu olup güvenilir online alışveriş yapma fırsatı vermektedir. Çekmeceli tezgah buzdolapları tercihi yaparken ihtiyacınıza dikkat etmelisiniz çünkü işletme türüne, üründen beklediğiniz performans ve kapasiteye göre değişiklik gösterecektir. Ürünün teknik özellikleri ve kullanıcı yorumlarına da göz atarak karar verebilirsiniz. Ürününüze karar verdikten sonra endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda öncü firmalardan olan Mutfakyeri.com ile siparişinizi oluşturabilirsiniz. Müşterilerimize özel indirim seçeneklerinden ve bazı özel günler için yapılan kampanya seçeneklerinden kolayca faydalanabilirsiniz.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR