...

TURBO FIRINLAR

Mutfaklar evimizde en çok vakit geçirdiğimiz alanlardan biridir. Vaktimizin çoğunu geçirdiğimiz bu alanda güvenli ve kaliteli ürünler tercih etmek mutfağınızda konforu yakalamak adına oldukça önemlidir. Endüstriyel mutfak ekipmanları tercih ederken ergonomik koşullar göz önünde bulundurulmalıdır. Turbo fırınlar mutfaklara hem pratiklik kazandıran hem de konfor sağlayan endüstriyel mutfak ekipmanları arasındadır. Yemeğinizin ya da fırında yaptığınız tatlı, börek, kek gibi lezzetlerin eşit oranda ve iyi bir şekilde pişmesi için doğru fırın seçimi oldukça önemlidir. Turbo fırınlar normal fırınlara göre daha hızlı pişirme imkanı sunması ile birlikte pratik ürünlerdir. Pişirme ekipmanları arasında turbo fırınlar büyük önem arz etmektedir. Hem çok lezzetli yemekler pişirmenizi hem mükemmel tatlılar ortaya çıkarmanız için doğru fırın tercihi yaparken alacağınız endüstriyel mutfak ekipmanın teknik özellikleri, modelleri ve kullanıcı yorumlarına bakmak sizin için avantaj sağlayacaktır. Turbo fırınlar arasında ürün tercihi yaparken ihtiyacınız doğrultusunda hareket ederek sitemizden turbo fırın modelleri konusunda bilgi alabilirsiniz çeşitli markalar arasında ihtiyacınız olan ürünü sipariş ederek kolayca temin edebilirsiniz. Turbo fırın tercihi yaparken mutfağınızın tasarımın da göz önünde bulundurarak uygun boyutlu ve estetik turbo fırınlar tercih edebilirsiniz. Turbo fırın fiyatları ve turbo fırın modelleri hakkında sitemizden bilgi alabilir ve endüstriyel mutfak ekipmanlarımızı rahatça inceleyebilirsiniz.

TURBO FIRIN MODELLERİ

Pişirme ekipmanları en önemli endüstriyel mutfak ekipmanları olması ile farklı ve birçok model seçeneğini de beraberinde getiriyor. Turbo fırın modelleri oldukça fazla ürün yelpazesine sahip olması ile tercih yaparken işinizi biraz zorlaştırabilir bu noktada ürünün teknik özellikleri, boyutu ve ihtiyacınıza göre kolaylıkla karar verebilirsiniz. Turbo fırın modelleri tercihi yaparken alacağınız ürün görünümü ve boyutu ile mutfağınıza uyum ve daha iyi bir estetik görünüm sağlamalıdır. Turbo fırın modelleri çeşitlilik göstermektedir. Bazı turbo fırınlar alt kısmında bulunan çift katmanlı termo taban sayesinde fırınınızı yerleştirdiğiniz zeminin ısınmasını engeller ve bu sayede hem güvenliği sağlamış hem mutfağınıza zarar vermemiş olursunuz. Turbo fırınlar içinde bulunan turbo fan sayesinde yemeğinizin eşit bir şekilde ve hızlı pişmesini sağlar. Yemeğinizin hızlı pişmesi size zamandan tasarruf ettireceğinizden mutfakta geçireceğiniz uzun saatleri bir kenara bırakarak kendinize vakit ayırabilirsiniz. Unox Bakerlux speed.pro XESW-03HS-EDDN speed oven , XpressChef jetwave high speed oven jet514V , yüksek hızlı pişirme mikrodalga fırın MRX51 ile sadece evinizde değil restoran, kafe vb işletmelerinizde de pratiklik ve lezzeti aynı anda yakalayabilirsiniz. Ayrıca turbo fırın modelleri modern görünümden vintage görünüme kadar farklı boyutlara sahip birçok ürünü içinde barındırmaktadır. Ankastre turbo fırın, set üstü turbo fırın, ocaklı turbo fırın ve birçok pişirme ekipmanları seçenekleri Mutfakyeri.com’da. Bunların yanı sıra menumaster, unox gibi dünyaca ünlü markalar tarafından üretilmiş mutfak ekipmanları da satıştadır.

TURBO FIRIN FİYATLARI

Turbo fırın fiyatları diğer endüstriyel mutfak ekipmanları ve pişirme ekipmanlarına bakıldığında daha uygun fiyatlı ürünlerdir. İstisnalar olmakla birlikte turbo fırın fiyatları geneli uygun ve bütçe dostudur. Fiyat performans açısından bakıldığında turbo fırın fiyatları uzun seneler de kullanma imkanı sunması ile uygun fiyatlı yüksek performanslı ürünlerdir. Turbo fırınlar kullanışlılığı ve uzun ömürlü olmasının yanı sıra enerji tasarrufu da sağlamaktadır. Elektrik tüketiminde enerji tasarrufu sağlaması ve elektrik tüketimini verimli bir seviyeye indirmesi sayesinde turbo fırınlar sayesinde dilediğiniz yemeği kolayca yapabilirsiniz. Modern görünümlü, vintage görünümlü gibi farklı turbo fırın modelleri farklı fiyat seçeneklerini de beraberinde getiriyor. Teknik özellikleri, markası, boyutu, estetik görünümü gibi birçok etkene bağlı olarak turbo fırın fiyatları değişiklik göstermektedir. Detaylı bilgi almak için sitemizi inceleyebilir değerli müşterilerimiz için yapılan indirim ve kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bütçeniz ve ihtiyacınıza göre size uygun turbo fırını tercih edebilirsiniz.

TURBO FIRIN NEDİR VE NE İŞE YARAR?

Turbo fırınlar kapasitesine göre farklılık göstermekle beraber ne kadar çeşitli yemeği bir arada koyarsanız koyun mesela 3 tepsi yemeği ya da bir katına yemek bir katına ise tatlı koysanız dahi kokusunu ve tadını birbirine karıştırmadan maksimum hızda pişiren endüstriyel mutfak ekipmanıdır. Turbo rezistans sayesinde ısıtılan hava tepsiler arasında dolaşarak yemeklerinizin eşit oranda pişmesini sağlamaktadır. Pişirme sırasında koku yapmaya sebep olan yağ zerrecikleri fırının içerisinde sirküle edilen havaya karışmakta ve fırının arka tarafında bulunan ısıtıcıya yapışarak yanmaktadır bu özellik sayesinde yemeklerinizin tadı ve kokusu birbirine karışmamaktadır. Piyasada birçok marka, model ve fiyatta turbo fırın bulunmaktadır en ucuz turbo fırın seçenekleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

TURBO FIRIN NASIL KULLANILIR?

Çoğu zaman bir yemek tarifi bulur tarife harfiyen uyarak yemeğimizi yaparız ama yine de tarifte olduğu gibi bi sonuç elde edemeyiz, yemeklerimiz lezzetli olmaz bunun en büyük sebebi ise fırınlar. Pişirme ekipmanları oldukça önem arz eden ürünlerdir. Fırınları sadece açtım ısındı yemeğimi pişirir gibi görmemek lazım çünkü yemeğinizi hazırlamada neredeyse en önemli adım pişirme işlemidir. Kullandığımız fırını tanımak bu noktada oldukça önemlidir. Turbo fırınlar önceden ısıtma gereksinimi olmayan cihazlar olduğundan yemeğinizi direkt olarak fırına atabilirsiniz. Fırınınızın ön panelinde bulunan düğmeler ya da dijital ekran sayesinde birçok ayar yapabilir böylelikle yemeğinizin ne kadar sürede, ne kadar ısıda pişeceğini ayarlayabilirsiniz.

TURBO FIRINLARIN ÇALIŞMA PRENSİBİ

Turbo fırınların çalışma prensibi diğer fırınlardan çok farklı olmasa da sahip oldukları ısıtıcılı fan ile içeride ısınmış olan havanın sürekli dolaşmasını sağlayarak yemeğin ya da fırının içinde bulunan pişirdiğiniz gıdanın alt ve üstünün aynı oranda ve iyi bir şekilde pişmesini sağlar. Böylelikle yemeği pişirme süreniz yarıya düşerek hem elektrikten ve enerjiden hem de zamandan tasarruf etmiş oluyorsunuz. Turbo fırınlar bu bakımdan oldukça kullanışlı endüstriyel mutfak ekipmanları arasındadır. Geriye sadece açlığınızı gidermek kalıyor.

UNOX BAKERLUX TURBO FIRINLAR İLE YEMEKLERİNİZİ HIZLI BİR ŞEKİLDE PİŞİRİN

Turbo fırınlar içinde bulunan turbo fanlar sayesinde yemeklerinizin ya da tatlılarınızın daha hızlı pişmesini sağlar. Yıllardır işini ustalıkla sürdüren ve dünyanın birçok yerinde sevilen bir marka olan unox ergonomik koşulları göz önünde bulundurarak ürettiği endüstriyel mutfak ekipmanları ile profesyonel bir markadır. Unox bakerlux speed.pro XESW-03HS-EDDN speed oven boyutu sayesinde mutfağınızda hem çok yer kaplamaz hem de istediğiniz şekilde dilediğiniz zaman farklı şekillerde konumlandırabilirsiniz. Kolay temizlenebilen yüzeyi sayesinde maksimum hijyen sağlar aynı zamanda leke tutmayarak çirkin görüntü oluşmasını engeller. Hem evinizde hem işletmelerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilir, turbo fırınlar ile pişirme işleminizi normal fırınlara göre çok daha hızlı pişirebilirsiniz.

MENUMASTER TURBO FIRINLAR İLE BENZERSİZ LEZZETLERİ SOFRALARINIZA TAŞIYIN

Menumaster turbo fırınlar hem konveksiyonel hem mikrodalga özelliği barındırmasıyla oldukça kullanışlı pişirme ekipmanlarıdır. Menumaster turbo fırınlar ile mikrodalga işlemini kolayca yapabilir donmuş bir gıdayı saniyeler içinde çözeceğinden dolayı farklı bir ekipmana ihtiyaç duymazsınız. Klasik pişirme yöntemlerine göre 5 kat daha hızlı pişirme imkanı sunması ile zamandan büyük tasarruf sağlayabilirsiniz. Gelişmiş teknolojik koşullar göz önünde bulundurularak hazırlanmış olan XpressChef jetwave high speed oven jet514V ile 100 program kaydedebilir, usb ile menü aktarımı yapabilir, dijital ısı göstergesi sayesinde ısı dengesini ayarlayabilirsiniz. Temizlenebilir sinyal veren hava filtresi ve içi dışı paslanmaz çelik sayesinde hijyen ve güvenliği sağlar. Paslanmaz çelik yüzeyi sayesinde iç ve dış temizliği kolay olup maksimum hijyen sağlar.

İDEAL BOYUTLARI SAYESİNDE TURBO FIRINLAR İLE RAHAT KULLANIM OLANAKLARININ KEYFİNİ SÜRÜN

Turbo fırınlar kullanışlı boyutları sayesinde çok tercih edilen endüstriyel mutfak ekipmanları arasındadır. Küçük ya da büyük fark etmeksizin mutfaklarda alanı verimli kullanmak diğer elektronik eşyalara da yer açabilmek adına oldukça önemlidir. Sitemizde bulunan pişirme ekipmanları sayesinde hem yemekleriniz daha lezzetli hale gelecek hem kullanım konforunuz iki katına çıkacaktır. Turbo fırın tercihi yaparken ailenizdeki kişi sayısına uygun kapasitede bir turbo fırın tercih etmek daha faydalı olacaktır. Kalabalık bir aileye sahipseniz nispeten daha büyük boyutlarda bir turbo fırın modeli tercih etmekte fayda var. Turbo fırınlar ideal boyutları sayesinde daha az yer kaplar ve sürekli aynı yerde kullanma zorunluluğu gerektirmez, dilediğiniz zaman farklı yerlerde konumlandırabilirsiniz. Buna ek olarak süre ayarı bulunan bir turbo fırın tercih ettiğiniz takdirde fırının başında beklemenize gerek kalmaz aynı zamanda yemeğinizin ya da fırının içinde bulunan gıdanızın yanmasını engeller. Yemeğinizin yanmasını ve neticesinde oluşabilecek mutfak kazalarını engelleyerek güvenlik sağlar.

TURBO FIRINLAR İLE KISITLI ZAMANDA LEZZETLİ YEMEKLER HAZIRLAYIN

Turbo fırınlar fırının içinde bulunan turbo fanlar sayesinde yemeğinizi az zamanda lezzetli bir şekilde yapmanızı sağlama imkanı sunmaktadır. Zamanın geri alınamayacak ve çok kıymetli bir şey olduğunu düşünürsek mutfaklarda saatler geçirme lüksünüz de yoksa minimum zamanda maksimum verim sağlamamız gerekmektedir bu noktada turbo fırınlar pişirme konusunda kurtarıcı endüstriyel mutfak ekipmanları arasındadır. Üretilen turbo fırınlar fanınız yüksek ısı ayarında çalışsa dahi kulp için kullanılan malzemesi sayesinde elinizi yakmadan fırınınızı açabilir ve yemeğinizi kontrol edebilirsiniz. Birden farklı göz seçeneği bulunan bir turbo fırın tercih ettiğiniz takdirde aynı anda iki farklı gıdayı kolayca pişirebilirsiniz. Fırınınızın üst gözüne yerleştirdiğiniz yemeğin, üstü çıtır çıtır altı yumuşacık pişecektir. Yüksek kaliteli içeriği, ideal boyutu ve uygun fiyatı ile turbo fırınlar mutfağınızda konforlu bir çalışma alanı oluşturacaktır. Uzun süre kullanım imkanı olan bu ürünler yüksek performansı ile mutfağınızın vazgeçilmezi olacaktır.

MUTFAĞINIZDA PRATİKLİK KAZANMAK İÇİN DOĞRU TERCİH TURBO FIRINLAR

Tarihi oldukça eskiye dayanan fırınlar teknolojinin gelişmesi ile birlikte daha da iyi hale gelerek turbo fırınlar sayesinde kısa zamanda lezzetli yemekler yapma imkanı sağlıyor. Fırın üreticilerinin tasarımı daha da modernleştirmesi ile birlikte kullanıcının kolaylıkla kullanabileceği pratik ürünler üretmeye başladı. Turbo fırınlar ısı ayarı sayesinde yemeklerinizin tam kıvamında pişmesini sağlayarak yanmasını ve çiğ kalmasını engeller. Fanlı ya da fansız modelleri arasında tercih yapabilirsiniz. Son dönemlerde fan teknolojisinin kullanım kolaylığı sağlaması herkesçe bilinir hale gelmiş durumdadır. Fanlı turbo fırınlar kullanım konforunu ili katına çıkarmaktadır. Fanlı fırın seçenekleri fırının içindeki ısıyı eşit şekilde dağıtarak yemekleri ve tatlıları daha lezzetli hale getiriyor aynı zamanda pişirme süresini de azaltarak kendinize zaman ayırma fırsatı yaratıyor. Turbo fırınlar hızla yemeğinizi pişiriyor sizlere ise sadece bu lezzetleri deneyimlemek kalıyor. Doğru tercihi yapmak için turbo fırın modellerini inceleyebilirsiniz.

TURBO FIRINLAR İLE EVDE IZGARA DENEYİMİNİN TADINI ÇIKARIN

Modernleşme ile birlikte mahalle kültürü ve müstakil evler azalmış ve çoğu insan apartmanlarda ve büyük sitelerde yaşamaktadır. Bu tarz apartman ve sitelerde mangal yapmak yasak olduğundan ya mangal deneyimini unutuyor ya da mangal yapabilmek adına şehir dışına piknik alanlarına gidiyoruz fakat ikinci seçenek maalesef her zaman mümkün olmuyor. Sırf mangal yapmak ve hasret kalınan ızgara yemeklerin keyfini sürmek için evimizden çıkmamıza gerek yok turbo fırınlar ile hızlı, kokusuz ve zahmetsiz bir şekilde ızgaranızı yapabileceksiniz.

TURBO FIRIN ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMEK GEREKMEKTEDİR?

Turbo fırınlar diğer endüstriyel mutfak ekipmanları, beyaz eşyalar ve teknolojik ürünlere nazaran daha yüksek ısıda çalışan cihazlardır. Bu nedenle güvenlik konusunda oldukça titiz davranılmalıdır. Bir fırın alırken ısı yalıtım ve elektrik sisteminin kaliteli olması önemlidir. Temizlik kolaylığı sağlaması açısından cam kapaklı turbo fırın tercih etmekte fayda vardır. Satın alacağınız turbo fırın modelleri konusunda yemeği eşit ısıda pişirmek için üflemeli turbo modelleri, ızgara yapacaksanız da statik fırınları tercih etmeniz doğru olacaktır. Her iki özelliğe sahip fırınlar ise multifonksiyon fırınlar olup oldukça kullanışlı ve ergonomik yapıda olan cihazlardır. Bir fırının en önemli parçası rezistansıdır. Rezistans alt ve üst ısı görevi görür bu bakımdan ısı güçlerinin yüksek olması gerekmektedir ki yemekleriniz, kekleriniz, tatlılarınız daha lezzetli pişebilsin. Son dönemlerde fırınların fonksiyonları oldukça genişlemiş bulunmakta bunlardan en önemlisi ise mayalama özelliğidir. Bu özellik sayesinde fırınınızda yoğurdunuzu da mayalayabilirsiniz. Turbo fırın alırken elektrik ve ısı yalıtımına da dikkat edilmesi gerekmektedir. İhtiyacınıza uygun fırına sitemizden kolaylıkla ulaşabilir indirim ve kampanya seçeneklerinden kolaylıkla faydalanabilirsiniz.

JET514
₺171.448,82 + KDV
₺311.725,13 + KDV
XESW-03HS-EDDN
₺217.314,35 + KDV
₺395.117,01 + KDV
mrx51
₺324.896,86 + KDV
₺590.721,56 + KDV
XEPA-0523-EXRN
₺344.567,22 + KDV
₺626.485,86 + KDV
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR