...

Mikrodalga Fırınlar

Modern yaşamın pratik makinelerinden birisi olan mikrodalga fırın, klasik fırınlama işlemleri ile yiyeceklerin pişirilmesinin zaman ve enerji kaybı yaratacağı durumlarda hızlı ve pratik şekilde yiyeceklerin ısınmasını sağlayan bir sistemdir. Bu işlemi radyo dalgalarını kullanarak yapan mikrodalga fırın, artık günümüzde çoğu mutfağın vazgeçilmez ürünü haline gelmiştir. Yiyeceklerin her bir yanına aynı derecede dalga gönderilerek ısınmasını sağlayan mikrodalgalar fırının yan duvarlarındaki metal malzemeden yansımaktadırlar. Bu sırada yalnızca yemek ısınır. Fırın ve içi bu dalgalardan etkilenmediği için ısınmaz. Mikrodalgaların enerjileri yiyeceklerin molekülleri tarafından emilir ve bu yolla ısıya dönüştüğü için de radyasyon oluşturmuyor. Mikrodalga fırınlar ve çalışma prensipleri diğer tür fırınlardan daha farklıdır.

Mikrodalga Fırınları Modelleri

Evlerde kullanılan ilk mikrodalga fırınlar, 25 Ekim 1955'te üretilmeye başlandı. Mikrodalga fırınların yaptığı işler sınırlıdır. Ancak çok hızlı ve pratik oldukları için her mutfakta olması gereken bir ekipmandır. Mikrodalga fırının en iyi özelliği soğumuş bir tabak yemeği, hiçbir işlem yapmadan yarım dakikada ısıtmasıdır. Bu durum sıkışık zamanlarda aşçıların çok işine yarıyor. Mikrodalga size mutfaklarda zaman kazandıracak bir üründür Yemek ve içecekleri pratik bir şekilde ısıtmanıza yardımcı olan mikrodalga fırınlar ile eşit ısıya sahip lezzetli yemekleri saniyeler içinde hazırlayabilirsiniz. Yemek ısıtmanın dışında, patlamış mısır, haşlanmış mısır, patates cipsi hatta kahve hazırlamak ve süt köpürtmek için bile mikrodalga fırınlardan yararlanabilirsiniz

Mikrodalga Fırınları Fiyatları

Estetik hatlarıyla mutfaklara şık bir görünüm kazandıran mikrodalga fırınlar sayesinde yemeklerinizi kısa bir sürede hazırlayabilirsiniz. Geniş bir ısı aralığında çalıştırılabilen fırın sayesinde farklı malzemelere sahip yiyeceklerin ideal pişirme sıcaklığına uygun ayarlamalar yapabilirsiniz. En uygun ve en iyi fiyatlara mikrodalga fırın mutfakyeri.com ‘ da sahip olabilirsiniz.

Öztiryakiler Mikrodalga Fırın Eşyalarınızla Ahenk İçinde

Öztiryakiler mikrodalga, diğer fırınların aksine mikrodalga fırın yiyecekleri, içten başlayıp dışa doğru ısıtıyor veya pişiriyor. Genelde kapaklar şeffaftır ve içi görünür. Kontrol paneli sayesinde defrost (donmuş maddenin çözülmesi) , ısıtma ve pişirme işleri çok hızlı ve kolay şekilde yapılıyor. Mikrodalga fırınlarında emniyet açısından bütün tedbirler alınmıştır. Kapağı kapanmadan cihaz harekete geçmiyor ve kapağı açıldığında cihaz duruyor. Üç uyumlu rengi ile şık ve her eşyanızla ahenk içinde olabilecek tasarıma sahiptir. Mikrodalga öztiryakiler çift kontrol düğmesi ile yemeklerinizin pişmesi için en uygun güç ayarını bulup istediğiniz şekilde pişirebilirsiniz. Öztiryakiler mikrodalga döner tablasının kapasitesi tek bir tencere ya da bir tek tabak alacak şekilde olsa da boyutu ve 23 litrelik hacmi ile bir kerede daha fazla ürünün pişmesini sağlar. Donuk gıdalarınızı çok kısa sürede çözdürme özelliği bulunur.

Menumaster Mikrodalga Rms 510 Ds 1000 Watt İle Ergonomik Yapı

Yüksek hızlı kombine edilmiş Menumaster Mikrodalga zorlanmış konveksiyon ve mikrodalga enerjisini birleştirerek üretilmiş ürünümüz dört ila sekiz kat daha yüksek hızlı kaliteli yiyecekler üretmeniz için tasarlanmıştır. 1000 Watt mikrodalga enerjisi ve daha küçük bir dış yüzey kaplama alanı ve diğer mikrodalgalara göre çok daha geniş iş kapasitesi sayesinde optimum düzeyde, size hızınıza hız katacaktır. Ergonomik yapısı sayesinde kahve dükkânları, barlar, büfeler için oldukça idealdir. Kontrol paneli oldukça kolay bir kullanıma sahiptir, kısa sürede acemi biri dahi öğrenebilir ve kullanabilir. Menümaster mikrodalga ile dilerseniz programlama ihtiyacı duymadan üst panel sayesinde her seferinde seçimlerinizi kendiniz yapabilirsiniz. 90 derece açılır fırın kapağı sayesinde kolayca ürünleri yerleştirip çıkarabilirsiniz. Optimum ve tutarlı ısıtma sonuçları için tek raflı konum bulunmaktadır. Çıkarılabilir ve temizlenebilir hava filtresi mevcuttur. Ürünümüz son derece kolayca parçaları bulunur ve menumaster mikrodalga servis dostu olmasının yanı sıra filtrelerin her hangi alete ihtiyaç duymadan takılıp sökülerek değiştirilebilir.

Menumaster Rcs511Ts Mikrodalga Fırın 1600 W İle Daha Güçlü Mutfaklar

Menumaster mikrodalga 5 farklı güç kademesi ile istediğiniz güçte çalışabilir. Seramik yüzeyi sayesinde saniyeler içinde kolayca temizlenebilir. Menümaster mikrodalga, paslanmaz dış gövdesi uzun süreli sağlamlık ve kullanım sunar. Ürünleri ısıtırken sağlıklı şekilde ısıtmaya özen gösterir.1600 watt gücü ile yemeklerinizi saniyeler içerisinde tekrar servise hazır hale getirir.60 dakikaya kadar program süresi sunar. Dijital mikrodalga fırın, dokunmatik kontrol sistemi sayesinde kullanımı çok basittir. İç aydınlatması sayesinde ısınan ürünün durumu anlık takip edilebilir. Kapak açıldığı an çalışmayı durdurur. Buzlanmış ürünlerinizi hızlı bir şekilde çözer. Zaman ayarlama sistemi ile istediğiniz süreyi ayarlayın. Bitince alarm sesi sizi uyaracak ve yemeğinizin hazır olduğunu haber verecek. Ayrıca 4 farklı pişirme kademesi,100 farklı program kaydetme ve kapasite ise 34 litre gibi özellikleri bulunmaktadır.

 Menumaster Dec18E2 1800W İle Maksimum Dayanıklılık

  Tek dokunuşla programlama ile dört aşamalı pişirme seçeneği sunar. Dijital mikrodalga fırın  benzersiz enerji dağıtımı yöntemi, boşluk boyunca üstün eşit ısıtma sağlar. Dondurulmuş, soğutulmuş ve taze gıdalar için tutarlı, lezzetli sonuçlar için 11 güç seviyesine sahiptir. 100 adede kadar programlanabilir menü öğesi, pişirmeyi basitleştirir ve tutarlı sonuçlar sağlar. Kilitleme anahtarı tertibatı, maksimum dayanıklılık ve uzun ömür için tasarlanmıştır. Menumaster mikrodalga dokunmatik panel kontrolü ve kompakt tasarımı vardır.  Kolay temizlik ve profesyonel bir görünüm için paslanmaz çelik dış ve iç kısımda bulunur. Ayrıca menümaster mikrodalga temizleme hatırlatmalı çıkarılabilir filtreleri vardır. 

 Menumaster Jetwave Model Jet 519 V2 İle Programlı Mutfaklar

 

Yüksek hızlı kombine edilmiş fırına sahip Menumaster mikrodalga zorlanmış konveksiyon ve mikrodalga enerjisini birleştirerek geleneksel fırınlardan dört ila sekiz kat daha yüksek hızlı kaliteli yiyecekler üretmeniz için tasarlanmıştır. Dijital mikrodalga fırın,1400 watt veya 1900 watt mikrodalga enerjisini 65 ila 475 derece arasında değişir ve daha küçük bir dış yüzey kaplama alanı ve diğer fırınlara göre çok daha geniş iş kapasitesi sayesinde optimum düzeyde size kar getirecek ve hızınıza hız katacaktır.  Paslanmaz çelikten üretilmiş bu ürün yaşam boyu sizi yarı yolda bırakmayacaktır. Aynı zamanda bu özel ürünümüz USB flaş sürücüleri ile kolayca ve dakikalar içinde programlanabilme özelliğine sahiptir. Kontrol paneli oldukça kolay bir kullanıma sahiptir.  Programlama ve yazılımı yapmak için MENUMASTER sitesinden gerekli adımları takip ederek kolayca USB flaş ile uygulayabilirsiniz. Kontrol panelinde ki kullanım için var olan panelin programını dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz. Dilerseniz programlama ihtiyacı duymadan üst panel sayesinde her seferinde seçimlerinizi kendiniz yapabilirsiniz. 34 Litrelik büyük kapasitesi olan menümaster mikrodalga 90 derece açılır fırın kapağı sayesinde kolayca ürünleri yerleştirip çıkarabilirsiniz. Optimum ve tutarlı pişirme sonuçları için tek raflı konum bulunmaktadır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR