• devrilir-tavalar
...

DEVRİLİR TAVA

Restoranlarda, otellerde, yemekhanelerde ve diğer endüstriyel mutfaklarda yemeklerinizi soteleme, buhar ile pişirme, kaynatma ve sosta pişirme gibi tekniklerle yemeklerinizi pişirmek için kullanılan ekipmana “devrilir tava” denmektedir. Devrilir tavaların genel amacı; pilav, kavurma, çorba ve tavuk gibi çok fazla yapılabilecek olan yemekleri kolayca, tek seferde pişirilmesini sağlarlar. Profesyonel mutfaklarda tercih edilen devrilir tavalar, gazlı ve elektrikli olarak iki farklı çeşidi vardır. Aynı zamanda boyutlarına ve haznelerinin genişliğine göre de değişiklik gösterirler. Paslanmaz çelik yapısı ile uzun süre mutfağınızda kullanabileceğiniz devrilir tavalar, ergonomik tasarımları ve kolay temizlenebilir oluşları ile de dikkat çekerler. Devrilir tavalar, kuru ve sulu pişirme şeklinde 2 tür pişirme tekniği ile de yemeklerinizi pişirebilmenizi sağlarlar. Bu özellikleri sayesinde şefinize ve aşçınıza üretkenlik ve zamandan tasarruf sağlarken, mutfağınızda da enerji tasarruf sağlarlar. 

DEVRİLİR TAVA MODELLERİ

Endüstriyel mutfak ekipmanı olan ve genellikle profesyonel mutfaklarda kullanılması tercih edilen devrilir tavalar, geniş, düz ve ergonomik olarak tasarlanmıştır. Devrilir tavaların iç yapısı, düz ve kenarlarının 90 derecelik açı olması sayesinde temizlikleri gayet kolaydır. Devrilir tavaların en önemli özelliği, paslanmaz çelik yapıları olmasıdır. Bu özelliği sayesinde mutfağınızda yıllarca bulunduracağınız devrilir tavalar, şefinizin ve aşçılarınızın işlerini kolaylaştıracaklar. Devrilir tavalar sayesinde 100- 200 kişilik yemeklerinizi tek seferde yapmanızı yardımcı olurken zamandan da enerjiden de tasarruf etmenizi sağlarlar. Kapağının da olması yemeklerinizi daima sıcak tutmasını sağlayacaktır. Kapağının kapalı olduğu zamanlarda size kullanılabilir alan sağlayacak devrilir tavalar, mutfağınızda size büyük rahatlık sağlayacaklardır. Devrilir tavalar, boyutlarına, haznelerine ve çalışma sistemine göre; elektrikli ve gazlı olarak değişiklik gösterirler. Farklı marka çeşitliliği ile mutfağınızda ihtiyaç duyduğunuz devrilir tavayı mutfakyeri.com ’da bulabilirsiniz.

DEVRİLİR TAVA FİYATLARI

Siz değerli okurlarımıza devrilir tavanın ne işe yaradığını? Devrilir tava ile neler yapılabildiğini? Ve modellerini anlattık. Endüstriyel mutfak ekipmanı olan devrilir tavalar, genellikle profesyonel mutfaklarda kullanılması tercih edilmektedir. Eğer sizde ihtiyacınız olan devrilir tavaların en kalitelisini ve uygun fiyatlısını arıyorsanız, mutfakyeri.com tam size göre. Mutfakyeri.com ‘da ihtiyacınız olan devrilir tavayı boyutlarına, haznesine ve çalışma sistemine göre, marka çeşitliliği ile istediğiniz devrilir tavayı seçme şansı sunmaktadır. Farklı markalara ait devrilir tavaları ihtiyacınız doğrultusunda mutfakyeri.com ‘dan uygun fiyata, sizlere özel indirimlerle ve isterseniz kartınıza taksit seçeneği ile sahip olabilirsiniz. Aynı gün kargo sayesinde 24 saat içerisinde mutfağınızda olacak olan devrilir tavayı deneyimleyebilirsiniz.

ENDÜSTİYEL MUTFAK EKİPMANI DEVRİLİR TAVA NEDİR?

Profesyonel mutfaklarda yemeklerinizi sotelemek, kaynatmak ve buharda pişirmek için şefleriniz tarafından kullanılan endüstriyel mutfak ekipmanına “devrilir tava” denmektedir. Devrilir tavalar sayesinde 100- 200 kişilik yemeklerinizi tek seferde yapmanızı yardımcı olurken zamandan da enerjiden de tasarruf etmenizi sağlarlar. Şefinize ve aşçınıza üretkenlik sağlayacak olan devrilir tavalar, mutfağınızın vazgeçilmezi olacaklar.

ELECTROLUX DEVRİLİR TAVALAR MUTFAKYERİ.COM ’DA

Mutfağınızın ihtiyacı doğrultusunda ergonomik ve paslanmaz çelikten tasarlanmış olan devrilir tavalar, farklı boyutlarda ve hazne yapısıyla çeşitliliğe sahiptir. Electrolux devrilir tavalar, yüzeyleri duomat özelliğine sahiptirler. Duomat yüzeye sahip olması sayesinde kuru ve soslu pişirmeye uygundur. Devrilir tavaların ısıtma özelliği, pişirme yüzeyinin hemen altına yerleştirilmiştir bu sayede tavanın içerisine homojen şekilde ısıyı yaymaktadır. Yemekleri boşaltmak için manuel devirme mekanizması vardır. Devrilir tavaların altına yerleştirilen ısıtma sistemleri, yemekleri boşaltma esnasında hareket ederek operatörün maksimum emniyetini ve hijyeni sağlarlar. Devrilir tavaların, geniş düz yüzeylerini kolayca temizleyebilir. Ünitenin 90 derecelik kenarları diğer ünitelerle açıklık kalmadan birleşmelerini sağlarken aralarında pislik toplanmasını engeller. Bu özelliği sayesinde temizliğini kolayca sağlayabilirsiniz. Sınırlı ısı radyasyonu ve düşük enerji tüketimi özelliği yani ısı izolasyonu vardır. Devrilir tavalar, ısı izolasyonu sayesinde gereksiz yere enerji harcamak zorunda kalmaz, aksine enerji tasarrufu yapmanızı sağlarlar. Devrilir tavaların iç ve dış yapısında paslanmaz çelik kullanılmıştır. Paslanmaz çelik olması sayesinde mutfağınızda yıllarca sizinle olacaklar. Electrolux devrilir tavaların kapakları kapatıldığında üstünü çalışma tezgahı olarak da kullanabilirsiniz. Electrolux devrilir tavalar, ayarlanabilir termostat sayesinde gerçek pişirme sıcaklığı ayarı yaparak minimum 120 °C maksimum 300 °C derecede yemeklerinizi pişirebilirsiniz. 60- 80- 100 litre olarak farklı hazne yapıları ve boyutları farklılık gösterebilir. Electrolux devrilir tavalar çalışma sistemine göre elektrikli ve gazlı olarak ayrılmaktadır. Electrolux devrilir tavalar fiyatı ve kalitesiyle her zaman daha fazlasını isteyen şefler için üretkenlik sağlar. Mutfağınızın ihtiyacı doğrultusunda istediğiniz devrilir tavaya mutfakyeri.com ‘dan sahip olabilirsiniz.

ÖZTİRYAKİLER DEVRİLİR TAVALAR İLE İŞİNİZ DAHA KOLAY

Mutfağınızda şefinizin ve aşçılarınızın zamanından tasarruf ederek, üretmesini sağlayan Öztiryakiler devrilir tavalar mutfağınız içinde enerji tasarrufu sağlayacaktır. Paslanmaz çelik kullanılan iç ve dış cephesi, ısıya ve suya dayanıklıdır. Öztiryakiler devrilir tavalar içinde bulunan köşelerin tamamı yuvarlatılmış ve parlatılmış şekildedir. Bu özelliği sayesinde kolay temizlik imkanı sağlarlar. Pişirme yüzeyinin altında özel tasarımdan yapılmış ısıtıcılar mevcuttur. Isıtma sisteminin yüzeyin altında olması ve boru yardımıyla ısıyı tavanın her köşesine rahatlıkla iletebilmesi sayesinde ısıyı homojen şekilde yayarlar. Tavanın etrafında bulunan izolasyon malzemesi ile ortama fazla ısı yayılmaz, buna bağlı olarak düşük enerji tüketimi ile beraber enerji tasarrufu da sağlarlar. Devrilir tavalarda bulunan manuel kaldırma mekanizması ile yemeklerinizi rahatlıkla boşaltma imkanı sağlarlar. Öztiryakiler devrilir tavalarda, manuel kaldırma mekanizması dışında opsiyonel olarak elektrik motorlu kaldırma sistemi de bulunur. Devrilir tavalarda bulunan enerji regülatörü sayesinde güç ayarını istediğiniz gibi yapabilirsiniz. Mutfağınızın güvenliğini korumak amacıyla Öztiryakiler devrilir tavalarda emniyet termostatı bulunur. Emniyet termostatı sayesinde tavanın aşırı ısınması engelleyerek mutfağınızın güvenliğini arttırabilirsiniz. Öztiryakiler devrilir tavalar, çalışma sistemi olarak gazlı ve elektrikli olarak ayrılmaktadır. Gazlı çalışma sistemine sahip olan devrilir tavalar 120 °C -300 °C arasında, elektrikli çalışma sistemine sahip olan devrilir tavalar 50 °C -300 °C arasında sıcaklık ayarlanabilmektedir. 50- 80- 100- 130- 205 litrelik hazne yapısıyla yemeklerinizi tek seferde pişirerek zamandan tasarruf etmenizi sağlarlar. Farklı geniş hazneli ve çalışma sistemine sahip olan devrilir tavaları mutfağınızın ihtiyacına göre mutfakyeri.com ‘dan inceleyerek, sahip olabilirsiniz.

ELEKTRİKLİ DEVRİLİR TAVALAR

Profesyonel mutfaklarda kullanılan devrilir tavaları çeşitlerini ve farklı markalar ile siz değerli takipçilerimize sunuyoruz. Devrilir tavaların çalışma sistemi elektrikli ve gazlı olabilir. Elektrikli devrilir tavaların temizliği yuvarlak yapısı ve parlatılmış olmasından dolayı da çok kolaydır. Devrilir tavalar ergonomik tasarım ile tasarlanmıştır. Aynı zamanda iç ve dış yapısı paslanmaz çelikten yapılmıştır. Bu sayede ısıya ve suya dayanıklılık gösterirler. Devrilir tavalarda manuel kaldırma mekanizması vardır. Kaldırma mekanizması ile rahatlıkla ve temiz bir şekilde yemeklerinizi boşaltabilmenizi sağlarlar. Devrilir tavaların yüzeyinin altına yerleştirilen ısıtma cihazı ile tavanın her köşesi ısınır ve yemeklerinizi homojen şekilde pişirebilirsiniz. Mutfağınızın güvenliğini korumak adına devrilir tavalarda emniyet termostatı bulunur. Emniyet termostatı sayesinde tavaların çok ısınması önlenerek güvenlik sistemi arttırılır.  Elektrikli devrilir tavaları sizlere iki marka ile sunuyoruz. Electrolux devrilir tavaların minimum sıcaklığı 120 °C -300 °C arasında; Öztiryakiler elektrikli devrilir tavaların ise sıcaklık 50 °C -300 °C arasında ayarlanabilirler. Şefiniz ve aşçılarınızın üretkenliğini arttıran, zamandan tasarruf etmesini sağlayan devrilir tavaları inceleyerek ihtiyacınız olan tavaya mutfakyeri.com güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

DOĞAL GAZLI DEVRİLİR TAVALAR

Devrilir tavaların çalışma sistemine göre elektrikli ve gazlı olarak değişiklik göstermektedir. Siz değerli okurlarımız için elektrikli devrilir tavaları incelemiştik, şimdi de gazlı devrilir tavaları inceleceğiz. Ergonomik yapısıyla dikkat çeken doğal gazlı devrilir tavlar, aynı zamanda paslanmaz çelikten yapılmıştır. Paslanmaz çelikten yapısı sayesinde suya ve ısıya dayanıklıdır. Devrilir tavalarda manuel kaldırma mekanizması olması sayesinde yemeklerinizi istediğiniz yere temiz ve pratik şekilde boşaltabilirsiniz. Devrilir tavaların yüzeyinin altına yerleştirilen ısıtma cihazı borular yardımı ile tavanın her köşesine ısıyı dağıtarak ve yemeklerinizi eşit sıcaklıkta pişirebilirler.  Mutfağınızı tehlikeye atmayacak olan devrilir tavalar, emniyet termostatı sayesinde tavaların çok ısınması önlenerek güvenlik sistemi arttırır. Kontrol paneli sayesinde gücünü kolay şekilde ayarlayarak, takip edebilirsiniz. Doğal gazlı devrilir tavaların minimum 120 °C, maksimum 300 °C arasında ısınma derecelerini ayarlayabilirsiniz. Mutfağınızın ihtiyacı olan devrilir tavayı arıyorsanız mutfakyeri.com güvencesiyle farklı markaların çeşitlerini inceleyerek, bütçenize uygun fiyatlı ve kaliteli olan devrilir tavaya sahip olabilirsiniz.

391149
₺216.483,13 + KDV
₺309.261,62 + KDV
391146
₺221.802,67 + KDV
₺316.860,96 + KDV
391145
₺188.782,31 + KDV
₺269.689,02 + KDV
391141
₺252.151,00 + KDV
₺360.215,72 + KDV
391140
₺219.204,19 + KDV
₺313.148,84 + KDV
391137
₺227.024,15 + KDV
₺324.320,22 + KDV
391136
₺194.199,91 + KDV
₺277.428,44 + KDV
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR