...

SALATA PİZZA HAZIRLIK DOLABI

Endüstriyel mutfaklarda en önemli ihtiyaçlardan biri de hazırlık üniteleridir. Her türlü gıdanın hijyenik ve pratik bir şekilde hazırlanabileceği, kullanımı kolay olan ürünleri sitemizde sizlere sunuyoruz. Günümüzde artan salata tüketimi sayesinde işletme sahipleri de daha çok salata çeşiti üretip sunmaya başladılar. Küçük ve farklı parçalardan oluşan salataların çok farklı küvetlerde tutulması gereklidir. Pizza malzemeleri de tıpkı salata malzemeleri gibi ufak parçalı olduğu için onlarda bir düzen içinde tutulmalıdır. İşte tam da bu yüzden menülerinde pizza ve salata olan tüm işletmelerin ihtiyaç duyduğu mutfak ekipmanlarının başında pizza ve Salata Pizza Hazırlık Dolapları gelmektedir. Kafe, restoran ve otel gibi işletmelerin pizza veya salata hazırlamada ürünleri daha uzun süreli koruyabilmeleri için kullanımı kolay ve ergonomik yapıdaki salata pizza buzdolaplarını kullanmaları önerilmektedir. Eğer sizde Salata Pizza Hazırlık Dolabı satın almak istiyor fakat nereden bulabileceğiniz sorusuna cevap arıyorsanız Mutfakyeri.com’dan aradığınızı ve daha fazlasını bulabilirsiniz.

SALATA PİZZA HAZIRLIK DOLABI MODELLERİ

Sitemizde kalite düzeyi yüksek Salata Pizza Hazırlık Dolap modellerini bulabilirsiniz. Üretimlerinde dayanıklılık ve kullanım kolaylığı kriterlerine büyük önem veren markaların modellerini sizlerin beğenisine sunmaktayız. Yeni nesil teknolojilerle üretilen ve kullanıcılardan tam not almış Fernox Salata Pizza Hazırlık Dolabı modelleri büyük ilgi görmektedir. Özellikle monofaze beslenme montajını sahip olan salata pizza hazırlık dolaplarını mutlaka göz atmanız gerekli ürün modelleri arasında bulunmaktadır. Bu tasarımların tümü en pratik şekilde kullanım konforunu her yönüyle karşılamak için dizayn edildi. İsteklerinize, ihtiyaçlarınıza ya da endüstriyel mutfakların dekorasyonuna uygun seçimler yapmanız çok kolay olacak. Minimum düzeyde enerji harcayarak soğutma sisteminin yüksek performansla çalışmasını sağlayabilecek modeller de incelemeniz için sizi bekliyor. İlginizi çeken Salata Pizza Hazırlık Dolap modelinin üzerine tıklamanız durumunda merak ettiğiniz her şeyin cevabını bulabilirsiniz. Bu sayede ürün modellerinin teknik özelliklerini araştırmak için ekstra bir siteye bakmanıza gerek kalmaz. Sitemizde size düşen tek şey hangi Salata Pizza Hazırlık Dolabının ihtiyaçlarına daha uygun olduğunu belirlemek, gerisini bize bırakın.

SALATA PİZZA HAZIRLIK DOLABI FİYATLARI

Salata Pizza Hazırlık Dolabı sizlere kolaylık sağlayarak işlerinizi daha hızlı yapmanıza olanak sağlar. Fiyat ve performans karşılaştırıldığında, fiyatı performansının yanında oldukça uygun kalmaktadır. Frenox Salata Pizza Hazırlık Dolabı kullanımı uzun ömürlüdür, siz değerli müşterilerimize sürekli sorun çıkarmayarak sizleri para ve zaman kaybından korur, bir kere almanız durumunda uzun yıllar kullanabilir ve bir sorun çekmezsiniz. Sitemizde Salata Pizza Hazırlık Dolabı fiyatları gayet makul rakamlardan oluşmaktadır. Düşük fiyat avantajını sunan bu ürün modellerini inceleyip tercihinizi ihtiyacınıza göre belirleyebilirsiniz. Salata Pizza Hazırlık Dolapları dayanıklı yapısıyla uzun süreli kullanımı garanti etmektedir. Sitemizden alışveriş yaparak yüz güldüren ödeme kolaylıkları, ücretsiz kargo fırsatları gibi ayrıcalıklardan da faydalanmış olacaksınız. En uygun fiyatlarla Salata Pizza Hazırlık Dolabı sahibi olmak istiyorsanız tek yapmanız gereken Mutfakyeri.com’dan sipariş vermek.

SALATA PİZZA HAZIRLIK DOLABI İLE MAKSİMUM PERFORMANSI YAKALAYIN

Salata Pizza Hazırlık Dolabı modelleri yüksek kapasiteli saklama bölümlerine sahiptir. Siz müşterilerimiz için en uygun fiyat ve maksimum performans sağlaması için dizayn edilmiştir. Salata Pizza Hazırlık Dolabı kolay kullanımı ve her yere kolay erişimi sayesinde işlerinizi daha hızlı yapmanızı sağlar. Özel olarak ayarlayabileceğiniz paslanmaz ayakları sayesinde istediğiniz boyuta getirip çalışma fırsatını yakalarsınız. Bu sayede hem ürünlere kolay erişimi sağlar hem de uzanma eğilme gibi vücudu yoracak hareketlerden uzak durmuş olursunuz. Bulunan rafların yükseklikleri de ayarlanabilir. Hazırlık dolabını çalışanlarınıza uygun şekilde ayarlayıp salata veya pizza hazırlarken çok daha pratik hareket etmesini sağlayıp verimliliği arttırabilirsiniz.

SALATA PİZZA HAZIRLIK DOLABI KULLANIM KOLAYLIĞINI YAŞAYIN

Salata Pizza Hazırlık Dolabı endüstriyel mutfaklarda en çok kullanılan ekipmanlardandır. Mutfağınız için böyle bir ekipman alırken kullanımın kolaylığı ve son teknoloji olması önemli kriterlerdir. Bu sayede hem yiyeceklerinizin kalitesini hem de verimliliği arttırabilirsiniz. Salata Pizza Hazırlık Dolapları dijital kumanda paneli tarafından kontrol edilir. Bu panel üzerinden ayarlamalarınızı kolayca yapabilirsiniz. İstediğiniz soğutma ayarlarına ulaşma olanağını sağlar. Dijital kumanda paneli ile bütün işlemleri istediğiniz zaman kontrol edebilirsiniz. Bu panel hem kolay öğrenilir ve zorluk çıkarmaz hem de dolabınızı en iyi şekilde kontrol etmenizi sağlar.

SALATA PİZZA HAZIRLIK DOLABI BUZLANMAYI ENGELLER

Salata Pizza Hazırlık Dolabı elektrik rezidanslı otomatik defrost özelliği sayesinde kendi kendine buzlanmayı otomatik olarak engeller. Sahip olduğu özel su buharlaştırma sistemi sayesinde soğutucu olan suyun sıvı olarak girip buharlaşıp gaz olarak çekilmesini sağlar. Salata Pizza Hazırlık Dolabı özellikleri sayesinde ürünlerinizin lezzet kalitesini her zaman en üst seviyede tutabilirsiniz.

SALATA PİZZA HAZIRLIK DOLABI TEMİZLİĞİ ÇOK KOLAY HALE GETİRDİ

Salata Pizza Hazırlık Dolabının özel yuvarlatılmış tasarımı ve yüksekliği ayarlanabilir ayakları sayesinde kolayca temizlenebilir. Temizlenebilir ve sökülebilir özel kir tutmaz manyetik kapı contası ve paslanmaz yüzeyi kolay temizlenebilir özelliği sayesinde hemen işinize devam edebileceksiniz. Böylelikle hem sağlıklı ve düzenli bir çalışma ortamı yaratabilirsiniz hem de daha hızlı bir hizmet sağlayabilirsiniz. Hazırlık Dolabı ile pizza ve salatalarınız hijyenik bir yerde hazırlayabilme fırsatı size sunulur.

SALATA PİZZA HAZIRLIK DOLABI GELİŞMİŞ KAPI ÖZELLİĞİ SAYESİNDE TASARRUF EDİN

Endüstriyel mutfaklarda tasarrufunuzu düşünen ekipmanlar size büyük yarar sağlar. Salata Pizza Hazırlık Dolabının tasarruf sağladığı şeylerden biri de enerjidir. Buzdolabının kapısının açık kalma sorununa çözüm olacak şekilde tasarlanmıştır. Arkanızdan açık kalma sorunları içinden kendinden kapanan özel yaylı menteşe sisteminden yararlanılmıştır. Bu sayede hem dolabınız açık kalıp ürünleriniz bozulmayacak hem de enerji israfını önlemiş olacaksınız. Salata Pizza Hazırlık Dolabı ürünlerinizi sağlıklı bir şekilde koruma üzerine tasarlanmıştır.

HEM İYİ YALITIMA SAHİP HEM DE ÇEVRE DOSTU SALATA PİZZA HAZIRLAMA DOLABI

Buzdolaplarında yalıtımın iyi olması yiyecekleriniz korunumu ve enerji tüketiminiz için önemli bir etkendir. Sitemizde bulunan bütün Salata Pizza Hazırlama Dolapları HCFC free poliüretan yalıtımdan yapılmıştır. Bu yüzden iyi bir izolasyona sahiptirler. Salata Pizza Hazırlama Dolabı modellerimiz ozan tabakası için güvenlidir ve HCFC içermeyen çevre dostu ürünlerdir.

HANGİ FRENOX SALATA PİZZA HAZIRLAMA DOLABINI TERCİH ETMELİSİNİZ?

Eğer mutfaklarınız için daha az yer kaplayan bir model arıyorsanız tercihiniz Frenox Salata Pizza Hazırlık Makeup Tezgaha Monte 140*80*109 cm 2 ve 8 C olabilir. Böylelikle mutfaklarınız için yer açıp aynı zamanda Salata Pizza Hazırlık Dolaplarındaki bütün özelliklerden de faydalanabilirsiniz. Tercihiniz daha büyük bir model ise size önerimiz Frenox Pizza Hazırlık Makeup 233*83*136 cm 2 ve 8 C olacaktır. Bu ürün sayesinde daha fazla ürünü dolaplarınızda saklayabilirken bir yandan da daha fazla çalışma alanına sahip olabileceksiniz. Siz de sitemizden ürünleri inceleyip işletmenize göre en uygun ürünü seçebilir ve sipariş verebilirsiniz.

PIZ-237
₺147.209,51 + KDV
₺267.653,65 + KDV
PIZ-178
₺120.532,93 + KDV
₺219.150,79 + KDV
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR