Bulaşıkhane Ekipmanları

Endüstriyel mutfaklarda kullanılan ürün çeşitleri çok fazladır. Bulaşıkhane ekipmanları denildiğinde, her türlü bulaşığın yıkanmasını sağlayan makineler, temizleme ürünleri, çöp kovaları dahil birçok ürün bu kategoriye girmektedir. Mutfak yeri olarak tüm ürünlerin üretimlerini ve tedarikini en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Bulaşıkhane ekipmanları kategorimizde sizlere, bulaşık basketleri, duş üniteleri ve çöp arabası seçeneklerini gösteriyoruz. Bulaşık basketlerini kullanılan ürünlerin özelliklerine ve ölçülerine göre farklı modellerde üretmekteyiz. Kaşıklık modelleri, bardaklık modelleri ara bölme yükselticileri gibi birçok bulaşıkhane ekipmanları modelleri yer almaktadır.

Duş Üniteleri

Endüstriyel mutfaklarda kullanım alanı geniştir ve kullanılan alanların sürekli temiz tutulması hem hijyenik hem de sağlık açısından önemlidir. Duş üniteleri tezgah üzerine monte edilmekte ve tezgahın her yerine uzanabilecek uzunlukta duş borusu kullanılmaktadır. Ürünlerimiz arasında geri toplamalı ön yıkama duşu modelleri de bulunmaktadır. Geri toplama boru uzunlukları 2 metre ile 15 metre arasında değişmektedir. Bu mutfağınızın tamamının temizliğini yapmanızı kolaylaştıracaktır.

Çöp Kovası

Çöp kovası tüm mutfaklardaki en önemli ekipmandır. Yapılan tüm işlerde oluşan çöpler hemen ortadan kaldırılır ve tezgah üstünün temiz kalması sağlanır. Oluşan çöpleri ortadan kaldırmak için bir çöp kovasına ihtiyaç duyulur. Bulaşıkhane ekipmanları fiyatları ürün türlerine ve ebatlarına göre sizlere farklı seçeneklerle sunulmaktadır. Çöp kova çeşitlerimiz yuvarlak ve oval şekilli olarak üretilmektedir. Farklı derinlik ölçülerine sahip çöp kovaları kullanılacak alan ölçülerine göre seçilebilir.