...

Tavalar Ürünler ve Modelleri 

Elektrikli Konserve Açacakları İle Çağ Atlayın

Konserve açacağı, teneke kutuları açmak için kullanılan bir cihazdır. Bilinen ilk keskin döner kesme diskinden oluşan konserve açacağı 1870'de icat edildi, ancak normal tüketici için kullanımı çok zordu. 1925 yılında çığır açan, kesme çarkını kutunun halkası üzerinde tutmak için ikinci bir tırtıklı tekerleğin eklendiği bir tasarım ortaya çıktı. Bu kullanımı kolay tasarım, en popüler konserve açacağı modellerinden biri haline gelmiştir. Elektrikli konserve açacakları ise 1950'lerin sonlarında tanıtıldı ve başarıyla karşılandı.

Elektrikli konserve açacağı , sıyırma ve kaçırmayı önleyici dönen bir helis dişli ve çift taraflı olarak bilenmiş kesici bir bıçak yardımıyla endüstriyel mutfaklardaki peynir, zeytin, konserve vb. teneke kutularının fazla güç gerektirmeden kısa sürede, hızlı bir şekilde açılması için dizayn edilmiştir. Kullanımı çok kolaydır. Verim ve yüksek randıman avantajlarının yanında, hijyen ve güvenlik gereksinimlerinide sağlar.

Endüstriyel Elektrikli Konserve Açacağı Modelleri

Profesyonel mutfağınıza hitap eden elektrikli konserve açacağı modellerinden ister dairesel ister kare kesim türü modellerini tercih edebilirsiniz. Tamamı çelik gövdeden oluşan elektrikli konserve açacaklarına çelik mutfak el aletleri kategorimizden ulaşabilirsiniz.

İNDİRİMLİ ELEKTRİKLİ KONSERVE AÇACAĞI FİYATLARI

Sanayi tip konserve açacaklarının yüksek performansı ve şık dizaynına karşın fiyatlar mutfakyeri.com müşterileri için en indirimli haliyle belirlenmiştir. Siz de kaliteyi seçmek istiyorsanız mutfakyeri.com ‘dan hemen sipariş verebilirsiniz.

Kullanım Kolaylığına Ek Olarak, Avantajları Güvenliktir

Tüm keskin parçalar kasanın içine gizlenmiştir ve kişinin kendisi sürece dahil değildir; bu, yaralanma olasılığının neredeyse sıfır olduğu anlamına gelir. Ek olarak, bu modeller her boyuttaki teneke kutu için uygundur ve güzel bir modern tasarıma sahiptir. Aşçıların talepleri doğrultusunda özelliklerle donatılmıştır.

Cancan Profesyonel Tip Elektrikli Konserve Açacağı Dairesel

Cancan markasının profesyonel tip elektriği konserve açacağı endüstriyel mutfaklar için üretilmiş bir kurtarıcıdır. Özel olarak imal edilen helis dişli sayesinde kaçırma ve sıyırma yapmaz. Bıçak: Çift taraflı olarak bilenmiş bıçak sayesinde iki kat uzun ömürlü kullanım olanağı sağlanmıştır.

Döner Tabla / Hareketli Tabla: Komple paslanmaz çelik döner tabla ve hareketli tabla sayesinde sürtünme minimuma indirilmiştir.Kapak Tutucu sayesinde kesim sonrası kapağın gıda maddesi içerisine düşmesi engellenmiş kolay bir kullanım olanağı sağlanmıştır.

Kesim Türü : Daireseldir ve dakikada 3 ila 8 adet arası konserve kesimi yapmaktadır.

Cancan Profesyonel Tip Elektrikli Konserve Açacağı Dairesel ve Kare

Tüm sektörler için verimli ve yüksek randımanlı elektrikli konserve açacağı dairesel ve kare modelini endüstriyel mutfağınızda her iki tür konserveleri açmak için kullanabilirsiniz. Dairesel ve kare modelinin pratikliğine alışınca başka konserve açacağı kullanmak istemeyeceksiniz.

Cancan Diamond Model Konserve Açacağı

Paslanmaz profile sahip Diamond model ayarlanabilir çalışma aralığı sağlayan aparatıyla 55 cm yüksekliğe kadar bütün konserveleri açabilir. Paslanmaz kol ve ayak yardımıyla ve 63 cm profil boyuyla profesyonel catering, büyük oteller, bakım evleri, okullar, hastaneler, kantinler ve uçaklarda, güvenli ve hijyenik bir şekilde büyük veya küçük konserve ayırmaksızın müşterilerine büyük kolaylık sağlar. Günde 65 - 100 konserve açıma kapasitesi vardır.

Profesyonel Bir Şekilde Donatılmış Bir Konserve Açacağı Arıyorsanız Doğru Yerdesiniz

Tamamen profesyonel mutfaklar için tasarlanmış Cancan Endüstriyel Konserve Açacakları tüm gövde ve parçalarıyla pratiklik ve uzun ömür hedef alınarak üretilmiştir.

TUTMA KOLU

Ürünü yukarıya ve aşağıya rahatlıkla hareket ettirebilmeniz için tasarlanmıştır.

FREN TUTAMAĞI

Ürün gövdesini istenilen yükseklikte sabitlemek için tasarlanmıştır.

HELİS DİŞLİ

Özel imalat sertleştirilmiş helis dişli sıyırma ve kaçırmayı önleyerek uzun ömürlü ve dayanıklı bir kullanım sağlar.

PASLANMAZ BIÇAK

Özel imalat paslanmaz bıçak pürüzlü kenarları ve metal talaşını gidererek temiz kesim sağlar. Uzun ömürlü ve dayanıklı olmakla birlikte körelme yapmaz.

PASLANMAZ KOL

Paslanmaz kolu aşağıya indirdiğinizde bıçak konserveye tam sabitlenir ve makineyi çalıştırdığınızda konserveyi açar.

PASLANMAZ DAYAMA MİLİ

Konserve tenekesinin makineye tam oturmasını sağlanmak için tasarlanmıştır.

PASLANMAZ AYAK

Hareketli ve Döner tablanın üzerine konduğu paslanmaz ayak, hem görünüş hem güvenlik bakımından yumuşak hatlara sahiptir.

KOL VİDASI

Paslanmaz kol ve bıçağın, rahat bir şekilde çıkarılıp kolaylıkla temizlenebilmesi amacıyla tasarlanmıştır.

MIKTANISLI TUTUCU MİL

Kuvvetli mıknatısa sahip tutucu mil kesim sonrası kapağı tutarak gıdanın içine düşmesini engeller.

HAREKETLİ TABLA

Kare tenekeler için tasarlanmış paslanmaz tabladır. Tabla ayaklarının altında bulunan misket tekerlekler sayesinde kare tenekeler açım esnasında rahatlıkla hareket ettirilebilir.

DÖNER TABLA

Dairesel konserveleri açım sırasında 360 derece döndürerek rahat bir şekilde açılması için tasarlanmıştır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR