...

Sebze Doğrama/Parçalama

 

Sebze Doğrama/Parçalama

Endüstriyel mutfaklar, geniş ürün yelpazesine sahiptir, bu mutfaklarda fazla ekipman bulunmaktadır. Otellerin, restorantların, yemekhanelerin ve pastanelerin çoğu endüstriyel mutfağa sahiptir. Endüstriyel mutfaklar ekipmanları gıda hazırlama, pişirme, saklama, servis yapma ve temizliğini sağlaması için; fonksiyonelliğin yanı sıra, uzun ömürlü kullanıma uygun mutfak malzemeleri olarak tanımlanmaktadır. Profesyonel mutfaklar için pişirme ekipmanları tek seferde aynı yemeği pişirebilmek ve büyük oranda servisi tek seferde yapabilmek için daha büyük ve daha kullanışlı bir şekilde tasarlanmaktadır. Endüstriyel mutfak ekipmanlarının seçimi gider gelir tablosundan yola çıkılıp işletmenin ihtiyaçlarına bağlı bir şekilde hesaplanmalıdır. Doğru marka ve ürün seçimi işletmenizin maliyetlerini düşürmektedir. Mutfağınızda ihtiyaç duyulan endüstriyel mutfak ekipmanlarını doğru seçtiğinizde üretim kalitesini, iş devamlılığını, çalışan memnuniyetini, maliyet kontrolünü ve müşteri memnuniyetini doğrudan arttırmanız sağlanır.

 

ENDÜSTRİYEL MUTFAK MAKİNE MODELLERİ

Profesyonel mutfakları oluştururken gözetmeniz gereken kısıtlı alanlarda, doğru pişirme ekipmanını seçebilmektir. Doğru bir seçim sonucunda daha çok alan kazanırsınız ve bu çalışanlarınıza daha rahat bir alan sağlar. Endüstriyel mutfak ekipmanlarınızda kalitesinden ödün vermeyen, kullanım kolaylığı ile mutfaktaki iş yükünü azaltan ve ergonomikliğiyle hem mutfağınızda yer açacak hem rahatlığınızı arttıracak modeller seçmeniz gerekir. Endüstriyel mutfak ekipmanlarında ihtiyaç duyacağınız başlıca ürünler şu şekilde sıralayabiliriz: sebze doğrama makinesi, gıda dileme makinesi, krema makinesi, vakum makineleri, diktip parçalayıcı, setüstü parçalama, el mikseri. Bu malzemeler ile birlikte mutfağınızın hızına hız katabilirsiniz.

 

ENDÜSTRİYEL MUTFAK MAKİNE FİYATLARI

Endüstriyel mutfak ekipmanları ile ilgili kısaca bir bilgilendirme yaptık. Eğer sizde bu ürünlerin en kalitesini nasıl bulabilirim diye merak ediyorsanız tek yapmanız gerek Mutfakyeri.com sitemizi ziyaret etmek. En kaliteli endüstriyel mutfak markaları olan Robotcoupe, Mussana, Boss Vakuum ve çok daha fazla markanın binlerce ürününün satışını gerçekleştirmekteyiz. En uygun fiyatlı endüstriyel mutfak ekipmanlarını bulmak ve seçtiğiniz ürünü size özel indirimler ile satın alabilmek için hemen Mutfakyeri.com’dan sipariş verebilirsiniz. Ayrıca avantajlı kargodan faydalanıp aynı gün kargo sayesinde satın aldığınız ürünleri 24 saat içerisinde deneme fırsatını yakalayabilirsiniz. Her türlü soru ve öneriniz için bizi arayabilir, en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlere siz sahip olabilirsiniz.

 SEBZE DOĞRAMA MAKİNELERİ İLE MUTFAĞINIZIN HIZINA HIZ KATIN

Mutfaklarda en çok kullanılan malzemeler arasında sebzeler en üst sıradadırlar.  En güzel et, tavuk ve balık yemekleri bile sebzeler ile tatlanır, en lezzetli soslar için sebzelerden faydalanır. Neredeyse her yemekte yoğun olarak kullanılan sebzeler, yemeklerinizin lezzetine lezzet katarken uğraştırdığı tek bir nokta vardır: kesme ve doğrama işlemleri. Endüstriyel mutfaklar için yoğun bir iş gücü ihtiyacı doğuran sebze doğrama işlemlerini kolaylaştıracak makineler tasarlanmıştır. Bu makinelerle sayesinde boyutu fark etmeksizin birçok yiyeceği saniyeler içerisinde doğrayarak, yemek pişirmek için ön hazırlık yaparken ihtiyacınız olan hızı ve pratikliği size kazandırır. Sebze doğrama makineleri, hem mutfaktaki iş gücünü azaltarak zamandan tasarruf etmenizi hem de basit tasarımı ile bir profesyonel mutfak için önemli olan hijyeni yüksek seviyelere taşımanızı sağlayacaktır. Endüstriyel sebze doğrama makineleri motor gücü, ürün kapasitesi, makinenin çalışma hızı, hacim gibi parametrelere bağlı olarak çeşitlilik gösterir. Bu parametreleri gözeterek size önerimiz Robotcoupe Sebze Doğrama makineleridir.

ROBOTCOUPE ENDÜSTRİYEL SEBZE DOĞRAMA MAKİNESİ İLE 50 FARKLI KESİM ŞEKLİ

Robotcoupe Sebze Doğrama Makinelerinin asenkron motoru sayesinde ses çıkarmadan ve titreşim olmadan çalışır. Bu motor sayesinde Robotcoupe Sebze Doğrama Makinelerinde sağlamlık, güvenlik ve uzun ömürlülük garanti edilir. Hacim olarak domates, kabak, patlıcan gibi hacmi büyük olan sebzelerin kesilmesini sağlayan büyük ağzı ve hacmi olan bir hazneye sahiptir. Bunun yanı sıra küçük sebzeler için de hacmi küçük bir ağız bulunmaktadır. Böylelikle hem patates gibi büyük sebzeleri hem de kornişon turşu gibi küçük yiyecekleri kolaylıkla doğrar. Robotcoupe Sebze Doğrama Makinesinin 50 disk seçeneği ile birlikte farklı boylarda (2-15 mm) ve dilimleyici, dalgalı dilimleyici, jülyen, küp şeklinde, çubuk şeklinde, rendeleyici, şerit usulü, kubik, parmak ve Makedonya kesme şekilleri ile birlikte 50 kesim sonucuna ulaşabilirsiniz.  50 adet farklı boylarda (2 – 15 mm) kesim yapmanızı sağlayan disk seçenekleriyle mutfaktaki ön hazırlık aşamasını hızlıca atlamanızı sağlar. Robotcoupe Sebze Doğrama Makinesi çalışma hızı ise dakikada 1500 devire ulaşırken mutfağınıza gerekli olan hız ve pratikliği fazlasıyla kazandırır. Profesyonel mutfaklarda zaman en önemli unsurdur ve Robotcoupe Sebze Doğrama Makinesi size yemeklerinizin hazırlanma aşamasında zaman kazandırır. Bu makineler sayesinde mutfağınızın hızı katlanacaktır.

BLENDER VE MİKSER BİRLEŞİMİ BLIXER

 

Profesyonel mutfaklarda özellikle kol gücü gerektiren yemekler bir hayli zorlamaktadır. Blixer ile mutfaklarınızdaki kol gücü gerektiren işlerden kurtulabilirsiniz. Bizim size önerimiz ise ihtiyacınıza göre Robotcoupe Blixer modellerinden biridir. Bu ürün kesme, doğrama, çırpma, karıştırma ve öğütme işlemlerinin hepsini tek bir ürünle gerçekleştirir. İstediğiniz çiğ veya pişmiş katı gıdaları kıyım, öğütme gibi işlemlerden geçirir veya pürü haline getirebilir. Endüstriyel mutfaklarınızda sıvılaştırması gereken gıdaları karıştırarak tanecikli yapıdan kurtararak homojen bir kıvam almasını sağlar.

ROBOTCOUPE BLİXER HER ŞEYİ KARIŞTIRIR

 

Blixer ile et ve balık gibi gıdaların kıyımı, sebze püreleri, çiğ veya pişmiş meyve kompostoları, çorbalar yapılır. Humus, somon gibi karışımlar; krema, maydanoz gibi soslar; bisque çorbaları için ıstakoz, kabuklu deniz hayvanları gibi gıdalar için öğütme işlemini yapar. Ayrıca ilaç ve kimya laboratuvarlarında bitki, tohum, kristal tozlar ve haplar için öğütme; merhem, krem, balsam üretimi ve katıların homojenleştirilmesi gibi işlemler için karışım yapar. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan bu endüstriyel mutfak ekipmanı, endüstriyel mutfaklar, oteller, restoranlar, hastane, bakım evi, kreş, huzur evleri ve hatta ilaç ve kimya laboratuvarlarında kullanılabilir.

DAYANIKLILIK VE KALİTE İÇİN ROBOTCOUPE BLİXER ALIN

Robotcoupe Blixer modelleri devir hızları 300-3500 arasında olup mutfağınızdaki işleri sizin için hızlandırmak için tasarlanmıştır. Blixer hazneleri 3,7 ila 5,5 litre ürünü sizin için işlemden geçirebilmektedir. Paslanmaz hazneleri ile birlikte mutfaklarınızda hijyeni sağlayabilirsiniz.  Robotcoupe Blixer ile birlikte tek seferde birçok porsiyonu hızlı bir şekilde hazırlamak kolaydır. Dayanıklı ve uzun ömürlü motorları ile birlikte tercihinizi Robotcoupe Blixer modellerinden yana kullanmalısınız.

İSTEDİĞİNİZ ŞEKİL VE İNCELİKTE YİYECEKLERE ULAŞMAK GIDA DİLİMLEYİCİ İLE ÇOK KOLAY

Yiyeceklerinizi farklı şekillerde ve incelikle dilimleyebilmeniz için özel olarak tasarlanan dilimleyici, mutfak hayatınızı kolaylaştırmak üzere sunulmaktadır. Gıda Dilimleyici çeşitleri başta et, sebze, meyve, pasta ve ekmek olmak üzere pek çok farklı gıdayı kolaylıkla dilimleyebilmeniz üzere tasarlanmıştır. Gıda Dilimleyici Makineleri, atıkları güvenli bir şekilde azaltmanıza ve porsiyon boyutlarını doğru bir şekilde kontrol etmenize yardımcı olur. Endüstriyel mutfakların kesim mükemmelliğine ulaşmak için ihtiyaçları Gıda Dilimleyicilerdir. Gıda dilimleyiciler ile birlikte hem kusursuz dilimlemelere sahip olurken hem de mutfaklarda dilimlemeye ayrılan süreden tasarruf edilir. Mutfaklarda tasarruf edilen zaman yemeklerin daha da güzelleştirilmesini sağlar. Siz de endüstriyel mutfaklarınız için bir gıda dilimleyici alıp yemek sunumunuzun kalitesini arttırın ve mutfağınız için fazladan zaman yaratın.

TATLILARIN VE İÇECEKLERİN VAZGEÇİLMEZİ MUSSANA CREAM MACHİNE

Endüstriyel Mutfaklarınızda hazırladığınız tatlı ve içeceklerinizi krema faktörü ile birlikte karşı konulmaz hale getirmek artık mümkün. Mussana Cream Machine cafelerinizde, pastanelerinizde ve profesyonel mutfaklarda kullanılmak için üretilmiş bir krema çırpma makinesidir. İspatlanmış bir kaliteye sahip bu krema çırpma makinesi sayesinde tatlılarınızın, sıcak ve soğuk her türlü içeceğinizin müşterilerinizin beğenisini kazanmanızı sağlayacaktır. Bu ürün size yüksek kalitede, düşük maliyetli çırpılmış krema sunan vazgeçilmez bir parçadır.

EN YÜKSEK ÇIRPMA LEZZETİNE MUSSANA CREAM MACHİNE İLE ULAŞIN

Mussana Cream Machine 2 litreye kadar krema tutma özelliğine sahiptir ve bu sayede mutfağınızda asla fazladan yer kaplamaz. Elektronik bir ürün olmasından dolayı hızlı ve kontrolü oldukça basittir. İzole edilmiş bir yoğun soğutma sistemi sayesinde çırpılmış kremanızın erimesine ve formunu kaybetmesine engel olmaktadır. V2A paslanmaz çelikten Mussana çift karıştırma silindiri kullandığı için mümkün olan en yüksek çırpma kapasitesine sahiptir. Paslanmaz çelik kabı ve yıkama dolgusu ile temizliğinizi kolaylaştırır. Mussana Cream Machine ile çırptığınız kremalar tabaklarınıza, tatlılarınıza ve içeceklerinize lezzetli bir sunum kazandırır.  Endüstriyel mutfaklarınızda içecek ve tatlılarınızın lezzetini arttırmak ve sunumunu güzelleştirmek için ihtiyacınız olan tek şey Mussana Cream Machine satın almaktır.

VAKUM MAKİNELERİ İLE YİYECEKLERİNİZİN ÖMRÜNÜ UZATIN

Vakum Makineleri, çeşitli gıda ve benzeri ürünlerin vakum poşetleri içerisinde vakumlanarak raflardaki ömürlerini uzatan bir makinedir. Vakumlama Makinesi ile vakum yapabileceğiniz onlarca ürün arasında meyve, sebze, kuruyemiş, bakliyat, et, susuz peynir, plastik ürünler ve benzeri birçok ürün sayılabilir. Sitemizde ise yüksek kaliteli Boss Vakuum Vakum Makinelerini bulabilir ve inceleyebilirsiniz. Eğer ihtiyacınız endüstriyel veya profesyonel mutfaklarda gıdalarınızın ömrünü uzatmak ve tasarruf edebilmek ise tercihiniz kesinlikle Boss Vakuum olmalıdır. Boss Vakuum Vakum Makine modellerinden tercihinize göre birini seçebilirsiniz.

EN UZUN SÜRELİ GIDA KORUNUMU İÇİN BOSS VAKUUMU TERCİH EDİN

Bu ürün modellerinin hepsi tezgahınızın üstünde yer alabilecek boyuttadırlar ve mutfağınızda gereksiz yer kaplamazlar. Paslanmaz çelikten oluşan ürün dayanıklılık ve uzun ömürlülüğü size garanti etmektedir. Boss Vakuum size %99,9 a varan bir vakum elde ederek gıdalarınızın en uzun süreli korunumunu sağlayacaktır. Uzun süreli gıda korunumu ve tasarruf için ihtiyacınız olan tek şey Boss Vakuum Vakum makinesidir.

DİKTİP PARÇALAYICI İLE MÜKEMMEL KESİM KALİTESİNE ULAŞIN

Endüstriyel mutfakların vazgeçilmezi olan robotlar, dayanıklı ve güçlü motora sahip olmalıdır. Bu güçlü motorlar sayesinde restoranların, kısa süre içerisinde müşterilerine sunmaları gereken yemeklerin malzemelerini hızlı şekilde parçalayarak, yemeklerin en kısa sürede müşteriye sunulmasını sağlayacaktır. Diktip Parçalayıcı sayesinde her şeyden önce mutfakta daha az yorularak lezzetli ve kıvamlı yiyecekleri kolay bir şekilde hazırlanması mümkündür. Bu ürün hem büyük hem küçük miktarları işlemek için tasarlanmıştır. Önerimiz ise bu kategorinin en kalitelisi olan Robotcoupe Diktip Parçalayıcılardır.

ROBOTCOUPE DİKTİP PARÇALAYICI GENİŞ HAZNESİYLE PORSİYONLARINIZI ARTIRSIN

Diktip Parçalayıcı etin, sebzelerin ve yumuşak köpüklerin işlenmesine ve gıda maddelerinin minumum sürede öğütülmesine ve yoğurulmasına olanak tanımaktadır. Robotcoupe Diktip Parçalayıcı ile en uzun hazırlığı gerçekleştirmek için bile 5 dakikadan daha az bir zaman yeterlidir. Robotcoupe Diktip Parçalayıcılarda kullanılan optimum kesim kalitesi için yeni patentli bıçağı ile endüstriyel mutfaklarınızda mükemmelliği garanti etmektedir. Bu ürünlerle birlikte mutfağınızda yerden tasarruf sağlanmaktadır. Robotcoupe Diktip Parçalayıcı ile 4-5 kg arasında ürün işlenebilmektedir ve modeline göre hazneleri 23 ila 60 litre arasındadır. Robotcoupe Diktip Parçalayıcı tüm profesyonel mutfakların gereksinimlerini karşılayan, yüksek kapasiteli, dayanıklı ve mutfaklarınızda tasarrufu sağlayacak bir üründür. Ürün modellerine Mutfakyeri.com sitemizden ulaşabilir ve ihtiyacınıza göre bir Robotcoupe Diktip Parçalayıcı seçebilirsiniz.

ROBOTCOUPE SETÜSTÜ PARÇALAMA MAKİNELERİYLE MUTFAKLARDA ZAMAN YARATIN

Profesyonel mutfaklarda yemeğin lezzeti önemli olduğu kadar yemeğin servis edilme hızı da önemlidir. Bir Setüstü Parçalama Makinesi alarak hem lezzeti hem de hızı mutfağınıza getirip müşteri memnuniyetini arttırabilirsiniz. Robotcoupe Setüstü Parçalama Makineleri parçalama, karıştırma, çekme, püre, yoğurma ve öğütme gibi birçok işlemi gerçekleştirebilir. Mutfaklarınızda yemek yapma maratonunda performansı ile size yardım ederek diğer yemeklere daha çok özveride bulunmanızı sağlar. Ürünün darbe kontrolü sayesinde hassas kesimlerinizi korumanızı sağlar.

ENDÜSTRİYEL MUTFAKLARIN GÜVENİNİ KAZANAN ROBOTCOUPE SETÜSTÜ PARÇALAMA

Robotcoupe Setüstü Parçalama modellerinde ağır hizmet için tasarlanmış endüstriyel indüksiyon motoru dayanıklılığı ve güvenilirliği garanti eder. Endüstriyel mutfaklarınızda Robotcoupe Setüstü Parçalamanın hız ve verimliliği ile en uzun yemek hazırlığınız birkaç dakika sürecektir. Robotcoupe Setüstü Parçalama Makinelerinin hızı 3000 devir olup mutfaklarınıza istediğiniz hızı getirebilecek bir üründür. Hazne kapasiteleri 2,9 ila 7 litre arasında değişmektedir ve bu geniş hazneler sayesinde tek seferde birçok porsiyon ürün çıkarır. Robotcoupe Setüstü Parçalama Makineleri uzun ömürlü kullanım için tasarlanan dayanıklı ve güvenilir donanımıyla, endüstriyel mutfakların ihtiyaçlarına göre dizayn edilen yapısıyla ve sağladığı daha birçok avantajla pişman olmayacağınız bir yatırım olacaktır. Robotcoupe Setüstü Parçalama Makineleri fiyat performans açısından bakıldığında piyasada satın alabileceğiniz en uygun fiyatlı ve en kaliteli üründür.

ROBOTCOUPE EL MİKSERİ İLE ÇIRPMAYA YENİ BİR BAKIŞ AÇISI GETİRİN

Yiyecekleri birleştirmek, çırpmak için kas gücü kullanımını ortadan kaldıran el mikserleri sayesinde hem kas gücümüzü korurken hem de zaman kazanırız. Endüstriyel mutfaklar için doğru bir el mikseri seçimi için gerekli kriterler vardır. Bu kriterlerden ilki ele oturuşudur bu sayede mikseri kontrol etmeniz kolaylaşır ve bir güç kullanmak zorunda kalmazsınız. Diğer önemli kriter ise hız ve güç bileşenlerini en iyi şekilde kullanmasıdır. Son kriter bıçaklardır, en üst düzey keskinlikte olmalı ve her türlü ürünü zorlanmadan işleme sokabilmelidir. Bu kriterlere en uygun ve en kaliteli el mikserleri Robotcoupe El Mikserleridir.

ROBOTCOUPE EL MİKSERİNİN KULLANIM KOLAYLIĞINI YAŞAYIN

El mikserlerini diğer mikser gruplarından ayıran en önemli avantaj el ile o mikseri yönlendirebiliyor olmanızdır. Bu yönlendirmeyi kimi zaman doğru kıvamı bulmak için kimi zaman da dilediğiniz gibi karıştırmak için kullanabilirsiniz. El mikserlerinin tutuş kısmında bu kontrol için gücünüzü doğru ayarlayıp doğru şekilde yönlendirmek çok önemlidir. Robotcoupe El Mikseri el anatomisine uygun bir şekilde tasarlanmıştır, kullanımı bu yüzden çok kolaydır. Ergonomik yapılı Robotcoupe El Mikseri sayesinde gücünüzü fazla vermeden kolay bir kontrol sistemi sürecini yönetebilirsiniz. Hafif olmasından kaynaklı olarak süreçte yine zorlanmanıza imkan vermez. Robotcoupe El Mikseri sayesinde bıçak keskinliği ile her türlü ürünü kısa sürede istediğiniz kıvama getirir. Küçük ve hafif ürünler olan Robotcoupe El Mikserleri mutfağınızda yerden tasarruf sağlar.

ROBOTCOUPE EL MİKSERİ UZUN SÜRELİ KULLANIM GARANTİSİ VERİR

Uzun ömürlü oluşuyla herhangi bir aşınma, çizilme, kırılma, parçalanma veya paslanma söz konusu olmaz. Robotcoupe El Mikserlerinin kaliteli bıçak seçimi ile yiyecek miktarı artsa dahi ne hızından ne keskinliğinden ödün verir. Yoğun kullanım sırasında %15’e varan verim sağlar. Bu sayede hem enerjiden tasarruf ederken hem de cihazın ömrü uzamış olur. Paslanmaz çelik motoru bloku en yüksek verimle çalışmaktadır. Robotcoupe El Mikserleri hızlı bir işleme için güçlü motorlara sahiptirler ve optimum kalitede en iyi ürünleri size sunarlar. Robotcoupe El Mikserlerinin kir tutmaz yapısı sayesinde ürün kalıntısı bırakmaz ve bu mutfağınızda hijyeni arttırır. İhtiyacınız olan endüstriyel mutfaklarınız için bir el mikseriyse size her anlamda kaliteyi, kolaylığı, dayanıklılığı ve hızı sağlayacak olan cihaz uygun fiyatlara sahip olan Robotcoupe El Mikserleridir.

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR