Hakkımızda

Mutfakyeri mutfak, endüstriyel mutfak sektöründe hizmet vermek üzere 1989 yılında kurulmuştur. Kurulmuş olduğu yıldan günümüze kadar müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet sunabilmek için sürekli olarak kendini yenilemeye çalışıp günün gereksinimlerine cevap verebilmek amacıyla da gerekli adımları gerçekleştirmiştir.

Üretime 1992 yılında Okmeydanı’ındaki tesislerinde başlayan firmamız kapasitesini artırarak 5 yıl sonra Sütlüce’deki fabrikasına taşınmıştır. 2004 yılında da Kasımpaşa’daki merkez bina inşaatını gerçekleştirerek müşterilerine bütün ürünlerini bir arada sunabildiği show-roomu açmıştır.

Şirketimiz, müşteriyi her zaman için kendinden biri olarak görmüş, müşteriye gereken ilgi ve alakayı kendine hizmet edermiş gibi göstermeye çalışmıştır. Bundan sonrada aynı ilkelerle hizmet etmeye çalışacak olması en büyük temennimizdir.

 

Neden Mutfakyeri?

Endüstriyel mutfakların yapı taşı olan ürünleri sizler için bir araya getirdik. 30 yılı aşkın tecrübemiz, iş ortaklıklarımız ve çalıştığımız markalar doğrultusunda sizlere en iyi hizmeti sunmak için her geçen gün kendimizi geliştiriyor ve sizlerle birlikte büyüyoruz.

Kendimizi geliştirirken en çok dikkat ettiğimiz unsur müşterilerimizden aldığımız geri dönüşlerdir. Sizi yarı yolda bırakacak ve yoğun tempolarda çalışmanıza engel olacak ürünleri kaldırıyor, siz değerli müşterilerimize layık en kaliteli ve uzun ömürlü ürünleri seçiyoruz. Endüstriyel mutfağınızda kullanacağınız ekipmanlar, servis ekipmanları, bulaşıkhane ekipmanları, pizza ekipmanları, sıcak-soğuk içecek ekipmanları gibi A’dan Z’ye ihtiyaç duyacağınız tüm ürünleri sizler için hazırlıyoruz.

İstanbul/Beyoğlu bölgesinde siparişlerinizi hazırlıyoruz. Yurt içi, yurt dışı fark etmeksizin sizlere en hızlı şekilde ulaştırmaya özen gösteriyoruz. Yurt içi siparişlerinizde 2 ila 3 iş günü arasında kargoya verilmektedir. Kargolarınız zarar görmeyecek şekilde özenle paketlenir ve hazırlanır. Tecrübeli kadromuz sayesinde satış öncesi ve satış sonrası destek hizmetimizle ihtiyaçlarınızı nokta atışı belirlemenize yardımcı olacağız. Sıfırdan hazırlayacağınız mutfağınız için, menünüzü hazırlamanız için ihtiyacınız olan tüm ürünleri sağlayacağız.

Sektörlerinde küresel olarak tanınan markalarla çalışmaktayız. Hamilton Beach, Rational, Robot Coupe, Unox, Gi-Metal, Menumaster, KitchenAid, vb. daha birçok firmaya distribütör bayii olan, Halsan Endüstriyel Mutfak firmasının alt kuruluşuyuz.

Profesyonelliğinizi arttıracağınız ve sektörde büyümenizi sağlayacak olan bu kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla mutfakyeri.com adresinde bulabilirsiniz. En iyi olma yolunuzda bizlere olan güveninizi boşa çıkarmayacak ve bu yolda en sonuna kadar birlikte gitmeyi hedefliyoruz.

Türkiye’nin en önemli zincir restoranlarına sağladığımız hizmetler ile sektörde en iyi firmalar arasında bulunmaktayız. Her geçen gün büyüyen ailemize sizlerin de dahil olmasından memnuniyet duyarız.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR