Pizza Fırınları

Son yirmi yıl içerisinde ülkemizde pizza sektörü gelişmeye başlamıştır. Birçok insan gün içerisinde pizza yiyerek yemek ihtiyacını karşılamaktadır. Firmamız ürünlerinden fırın çeşitleri arasında pizza fırınları modelleri ve diğer fırınlar bulunmaktadır. Pizza fırın çeşitleri ev için ve iş yeri için ayrı ayrı özelliklere sahiptir. Özellikle endüstriyel alanlar için büyük kapasiteli pizza fırınları üretimlerini yapıyoruz. Ev için mini pizza fırını çeşitlerini üreterek evde kendi pizzanızı yapmanız için sizlere imkanlar sunuyoruz.

Fırın Modelleri

Mutfakevi.com internet sitemizde mutfağa dair her şeyi bulabilirsiniz. Büyük fabrika ve yemekhanelerde aynı anda çok sayıda pizza yapabilmek için büyük model pizza fırınları kullanılmaktadır. Firmamızdan talep edilen pizza fırınları fiyatları indirimli olarak tüm müşterilerimize sunulmaktadır. Pizza fırın modeli elektrikli ve gazlı olarak firmamız tarafından üretilmektedir. Diğer modelleri ise tek katlı çift katlı, mini pizza fırını olarak piyasaya sürülmektedir.

Pizzacı

Pizza dükkanlarında aynı anda çok sayıda pizza pişirilebilmektedir. Bu tür işyerlerinde elektrikli büyük boy pizza fırınları tercih edilmektedir. Bu fırınların birden fazla bölümü vardır ve pizzaların büyüklüklerine göre aynı anda birden fazla pizzayı kısa sürede pişirebilirsiniz. Fırınların özelliklerinde, zaman ayarlama özelliği bulunmaktadır. Pizza türüne göre zamanı ayarlarsınız ve pizzanız belirlenen süre içerisinde tam istediğiniz gibi pişer ve servise hazır duruma gelir. Sanayi tipi pizza fırını ürünlerine ihtiyaç duyduğunuzda firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.