...

PİZZA FIRINLARI

Pizza ilk olarak İtalyanlar tarafından bulunmuş olup daha sonra tüm dünyada severek tüketilen bir yiyecek haline gelmiştir. Lezzetli bir pizza yiyebilmek, yediğiniz pizzanın içindeki sebzelerin aromasının tadına varabilmek için ihtiyacınız olan en önemli şey elbette kaliteli bir pizza fırını. Pizza fırınları pratikliği sayesinde dakikalar içerisinde pizzanızı hazır hale getirip hamurunu yakmadan, sertleştirmeden, malzemeleri ise kurutmadan pişirebileceğiniz kurtarıcı bir mutfak ekipmanıdır.  Pizza fırınları özellikle kafe, restoran gibi daha çok yemek üzerine kurulmuş işletmelerin işine yarayacak mutfakta profesyonel bir çalışma sahası oluşturacak endüstriyel mutfak ekipmanlarıdır. Diğer endüstriyel mutfak ekipmanları konusunda olduğu gibi pizza fırınları kategorisinde de en doğru bilgiye ve kaliteli en ucuz pizza fırınları modellerine de sitemizden rahatça ulaşabilirsiniz. İhtiyacınıza göre ev tipi pizza fırını ya da sanayi tipi pizza fırını tercih edebilirsiniz. Bu noktada dikkat etmeniz gereken tek şey ihtiyacınızın yanı sıra uzun ömürlü ve kaliteli bir ürün olması.

PİZZA FIRINLARI MODELLERİ

Pizza fırınları kendi arasında birkaç farklı kategoriye ayrılmış olup çeşitli markalar tarafından üretilmiş olan birçok farklı modele sahiptir. Pizza fırınları modelleri konusunda en iyi markalardan biri olan pizzagroup ile pişireceğiniz pizzaların tadının net bir şekilde çok iyi olduğunu göreceksiniz. Pizzagroup gazlı pizza fırını flame 4  , pizzagroup pyralis döner seri pizza  fırınları, pizzagroup pyralis m18 pizza fırını , pizzagroup profesyonel m9, pizzagroup profesyonel m6l , pizzagroup profesyonel m6, pizzagroup profesyonel m4 gibi modelleri sitemizden inceleyebilir fiyatı ve teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz. Mutfakyeri.com ile aradığınız pizza fırınları modellerine ulaşmak çok kolay. Farklı model, kapasite ve fiyat seçenekleri ile birbirinden ayrılan pizza fırınlarına ihtiyacınız olan ürünü sipariş ederek sahip olabilirsiniz. Elektrikli pizza fırınları ve gazlı pizza fırın modelleri gibi modellerin yanı sıra odunlu pizza fırın gibi daha geleneksel bir üründe tercih edebilirsiniz. Ya da taş pizza fırını gibi bir model seçerek pizzanızın lezzetini daha da arttırabilirsiniz. Pyralis seri döner pizza fırınları,  pyralis seri pizza fırınları , profesyonel  seri pizza fırınları  seçeneklerini inceleyerek ihtiyacınıza uygun pizza fırınını alabilirsiniz. Tüm bu modellerin farklı kapasite seçenekleri olması da müşteriler için büyük kolaylık sağlıyor. Tek katlı ya da çift katlı pizza fırını sayesinde aynı anda birden fazla pizzayı pişirerek hem zamandan hem enerjiden tasarruf elde edebilirsiniz. kafe, restoran gibi büyü işletmelerde kullanılmayacaksa daha küçük kapasiteli ev tipi dediğimiz bir pizza fırını almak daha avantajlı olacaktır. Hatta eğer küçük bir mutfağa sahipseniz ve alanınız dar ise mini pizza fırını almak alanınızı daha da daraltmama noktasında iyi olacaktır. Genel olarak kullanışlı ve ergonomik bir yapıya sahip olan pizza fırın modelleri çok büyük yer kaplamadığından mutfakta çalışma alanınızı da daraltıp size engel olamayacaktır.

PİZZA FIRINLARI FİYATLARI

Kapasite, model ve markasına göre değişiklik gösteren pizza fırınları fiyatları her bütçeye uygun seçenekleri ile müşterilerinden tam not alan bir mutfak ekipmanıdır. İhtiyacınız doğrultusunda seçtiğiniz ürünün teknik özelliklerine göre fiyatında artış ya da azalış görebilirsiniz. Ev tipi pizza fırınları kapasite olarak daha küçük olduğundan fiyatı da uygundur, sanayi tipi pizza fırınları ise daha büyük ve fazla kapasiteye sahip olduğu ve profesyonel mutfaklarda kullanılabildiği için biraz daha maliyetli olabilmektedir. Pizza fırın fiyatları için uygun fiyat araştırması yapabilir, diğer markalar ile karşılaştırmalar yapabilirsiniz. Araştırmalar sonucunda pizza fırın fiyatları ve en ucuz pizza fırınları gibi seçenekleri sitemizden temin edebilirsiniz. Değerli müşterilerimize özel olan indirimleri, belirli özel günlerde yapılan kampanyaları ve taksit seçeneklerini takip ederek uygun fiyatlardan yararlanabilirsiniz. Pizzagroup pyralis m12l pizza fırını ile hızlı ve lezzetli pizzaları yapmanın yanı sıra uygun fiyatı sayesinde uzun vadede bütçenize de katkı sağlamış olursunuz.

PİZZA FIRINLARI NASIL KULLANILIR

Pizza fırınları basit dizaynı sayesinde hem çok çabuk öğrenebileceğiniz hem de kullanımı kolay cihazlardır. Fırının üzerinde bulunan tuşlar ve yanında yazılı olan bilgiler sayesinde kolayca çalıştırabilir ardından fırınınızı çalıştırdığınızda iç aydınlanmasının yandığını görebilirsiniz. Yine fırının kenarında bulunan tuşlar yardımı ile fırının iç ısısını rahatlıkla ayarlayabilirsiniz. Zamanlayıcıyı ayarlayarak pizzanızın pişme süresini de belirleyebilirsiniz. Pizza fırınları kullanımında cihazınızın yanında gelen kullanma talimatlarını da takip ederek fırınınızın birçok özelliğini öğrenebilir ve faaliyete geçirebilirsiniz.

PİZZA FIRINLARI ÖZELLİKLERİ

Modelden modele, fırından fırına değişen özelliklere ve geniş bir özellik yelpazesine sahip olan pizza fırınları özellikleri temel olarak aynı işi yaptığı için birbirinden kesinkes ayırmak pek mümkün değil. Neredeyse tüm pizza fırınları iç ve dış sıcaklığı gösteren bir ekrana sahiptir. İç ışığı ve cam ekranı sayesinde pizzanızın üstündeki malzemeleri rahatlıkla görebilir yanma ve kurumasını engelleyebilirsiniz. Isısını ve pişirme sürenizi kolayca ayarlayarak kendi damak zevkinize uygun pizzayı hazırlayabilirsiniz. Ayrıca pizza fırınları sadece pizza yapma zorunluluğu olmadığından birçok yemeği de içinde pişirebilirsiniz. Pizza fırınları ile birlikte tava yapabilir, lahmacun yapabilir ve hatta kendi pidenizi bile pişirebilirsiniz. Çok amaçlı kullanabileceğiniz pizza fırınları uzun ömürlü ürünler olup garanti kapsamında ürün tercih ederseniz olası bir durumda mağdur duruma da düşmezsiniz.

PİZZA FIRINLARI İLE İTALYAN LEZZETİNİ SOFRALARINIZA TAŞIYIN

İtalyan mutfağının önemli yiyecekler olan pizzalar tüm dünyada sevilen yiyecekler arasında, tabi kaliteli bir pizza yerseniz. Kaliteli bir pizza için tabi ki kaliteli bir pizza fırınına ihtiyaç vardır. Pizza fırınları sayesinde pizza için İtalya’ya gitmeye gerek yok evinizde ya da iş yerinizde pizza fırınları sayesinde lezzetli pizzalar yapabilirsiniz. Ayarlanabilen ısı ve zamanlayıcı sayesinde tam kıvamında ve ultra lezzetli pizzalar elde edebilirsiniz. Hamurunu sertleştirip yakmadan, malzemelerini de gerekli olduğu kadar pişirerek pizzanızın keyfini sürebilirsiniz.

EN UCUZ PİZZA FIRINLARI

Pizza fırınları diğer mutfak ekipmanlarına nazaran çok daha uygun fiyatlı ürünlerdir. Özellikleri, kapasite ve markasına göre değişik gösterebildiğinden ucuz ya da pahalı pizza fırınları görmek mümkündür. En ucuz pizza fırınları için kampanya ve indirim günlerini takip ederek ürün alma fırsatı yakalayabilirsiniz. Pizzagroup gazlı pizza fırını flame 9 uygun fiyat seçeneklerinden yararlanabilirsiniz. Pizzagroup pyralis döner seri pizza fırınları yüksekliği sayesinde alandan tasarruf ederek alt kısmında bulunan bölmeye de malzeme koyarak değerlendirebilirsiniz.

PİZZA FIRINLARI İLE ENERJİ VE ZAMANDAN TASARRUF EDİN

Pizza fırınları yüksek ısı ve hızlı pişirme imkanı sunan pişirme ekipmanlarındandır. Zamanlayıcı ve ısısını ayarlayarak normal fırından çok daha kısa bi sürede yemeğinizi hazır hale getirebilirsiniz. Hızlı pişirmesi sayesinde zamandan tasarruf ederek farklı bir işiniz varsa ona yönelebilirsiniz. Ayrıca sanayi tipi pizza fırınları geniş kapasiteli ürünler olduğundan aynı anda farklı yemekleri pişirebilirsiniz. Pizza fırınları estetik görünümleri ile de mutfağınıza uyum sağlayacaktır. Bir yemeğin malzemesi olduğu kadar ne ile piştiği de çok önemlidir fırında pişen yemekler daha sağlıklı ve lezzetli olduğundan lezzetli pişen bir pizza için de pizza fırınları da tercih sebebidir.

PİZZAGROUP İLE PİZZALARINIZI PROFESYONELCE YAPIN

Pizzagroup endüstriyel mutfak ekipmanları ve pizza fırınları konusunda kaliteli ve uzun ömürlü ürünler üreten bir markadır. Pizza hamurunuzu hazırlayıp malzemelerinizi doğrayıp sosunuzu hazırlamak ve bunları bir araya getirmek kadar önemli bir şey varsa o da pişirme işlemidir. Pişirme işlemi o kadar önemli bir aşama ki yemeğinizi vezir de edebilir rezil de. Pizzagroup pizza fırınları sayesinde lezzeti kolayca yakalayabilirsiniz. Malzemelerini ve hamurunu hazırlayıp fırına girmeye hazır hale gelen yemeğinizi ısıttığınız fırına direkt atabilir zamanını da ayarlayarak pişirmeye bırakabilirsiniz. Pizzagroup pizza fırınları lezzetin yanı sıra temizliği de oldukça kolay cihazlardır yüzeyi sayesinde tek bir hareketle silebilir ve lekelerden ve yemek kalıntılarından kurtulabilirsiniz. Profesyonellik için profesyonel ekipmanlara ihtiyaç duyarız pizzagroup profesyonel m18, pizzagroup profesyonel m12l gibi pizza fırınlarını tercih edebilirsiniz.

İDEAL PİZZA FIRINI NASIL SEÇİLİR

Pizza fırını almadan önce bütçe ve ihtiyacınızı belirleyip fiyat ve performans karşılaştırması yaparak kullanıcı yorumlarını göz önünde bulundurarak bir ürün tercih etmeniz yerinde olacaktır. Uzun ömürlü ve garantili bir ürün almanız olası bi bozulma ya da teknik arızalar olduğu zaman işinize yarayacaktır. Alacağınız pizza fırınına karar verirken alana da önem vermelisiniz mutfağınızı göz önünde bulundurarak doğru ölçülerde ürün tercih ederseniz mutfağınızdaki çalışma alanınızı da kısıtlamamış olursunuz. Kolay temizlenebilen bir pizza fırını tercih etmek de hijyen açısından önemli bir husustur. İyi, sağlam ve kaliteli, dünya markaları tarafından üretilen, ergonomik yapı ve tasarıma sahip pizza fırınları sitemizde mevcuttur.

PİZZA FIRINLARI NASIL TEMİZLENİR

Fırınınızı temizlemek için il önce soğumasını beklemelisiniz ki herhangi bir kaza yaşamayın. Pizza fırını soğuduktan sonra temizlemek için bulaşık teli gibi sert cisimlerle temizlemeye çalışmak yüzeyini çizerek cihazınıza zarar verebilir, bundan dolayı daha yumuşak bir bezle çizmek daha iyi olacaktır. Diğer fırınlarınızı temizlemek için kullandığınız temizlik ekipmanlarını da pizza fırını temizliğinde de kullanabilirsiniz.

KONVEYÖRLÜ PİZZA FIRINI

Ergonomik tasarımı ve pratik kullanımı ile konveyörlü pizza fırınlar profesyonel mutfağınızın kurtarıcısı olacak. Pizza, pide, lahmacun gibi yemeklerin seri pişirmesini sağlayan konveyörlü pizza fırını otomatik programlaması ve dijital ekranı sayesinde lezzetinden ödün vermeden yemeğinizi kolayca pişirecektir. Konveyörlü pizza fırını aynı anda pizza, pide, lahmacun gibi yemeklerinizi aynı anda pişirme imkanı sağlar. Ayak kısmında bulunan tekerlekleri sayesinde bir yerden bir yere taşıması kolay olan bu endüstriyel mutfak ekipmanının cam kapakları sayesinde temizliği de oldukça kolaydır. Ayrıca hızlı pişirmesi sayesinde 3 dakika, 5 dakika gibi süre zarflarında yemeğinizi hazır hale getirebilirsiniz.

 

1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR