₺4.693,05 + KDV
₺9.202,06 + KDV
%49 İndirim
%49İndirim
Ücretsiz Kargo

Bar Mikser

Sitemizde evlerinize ve iş yerinize uygun her türlü endüstriyel mutfak malzemesini bulabilirsiniz. Ne de olsa bizler bu alanda Türkiye'nin en büyük online mağazasıyız. Sizlere sunduğumuz ürün çeşitlerinin tamamını uzman ekiplerimiz eşliğinde belirliyor ve her ürün grubunda müşterilerimizin hangi malzemelere ihtiyaç duyacağı hakkındaki ihtimalleri göz önünde bulunduruyoruz. Bar mikserleri de sizlere sunduğumuz ürün gruplarından bir tanesi. Sitemizde elbette sadece tek tip bar mikseri yer almıyor. Adeta sayısız bar mikseri modelleri arasından arzu ettiğinizi tercih edebilir, güvenli bir şekilde siparişinizi verebilirsiniz. Aynı zamanda sitemize göz attıktan sonra da anlayacağınız üzere bar mikseri fiyatları konusunda da sizlere en uygun ölçeği sağlıyoruz.

Geniş Ürün Çeşitliliği ve En Uygun Fiyatlar

Sitemizdeki bar mikseri modelleri her türlü işletmelerinizde kullanabileceğiniz türden. Kullanışlı ve birden fazla fonskiyona sahip bar mikserlerimiz, geniş ürün çeşitliliği ile beklentilerinizi tam olarak hayal ettiğiniz şekilde karşılamaya adayız. Böylece ikame ürünler yerine hayalinizdeki bar mikserine sahip olabilirsiniz. Sitemizdeki bar mikseri fiyatları ile de beklentinizi karşılamakla kalmayacak, bütçenizi de layıkıyla korumuş olacaksınız. Üstelik 250 TL üzerindeki her türlü alışverişinizde kargo ücreti de firmamız tarafından karşılanacaktır.

Alternatif Ödeme Yöntemleri Kolaylığı

Firmamız tarafından sizlere kolaylık sağlaması amacıyla sunulan alternatif ödeme yöntemlerimize de göz atabilir ve alışverişleriniz sonrasında bu yöntemlerden kendinize en uygun düşeni tercih ederek ödemenizi güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.