...

DİK TİP BUZDOLABI

Buzdolabı mutfaklarımızda yerini alan beyaz eşyalardandır. Kapasite, renk, yapı gibi birçok farklı özelliğiyle seçenekler sunmaktadır. Yapacağımız tercihler kullanım amacına ve kullanım yerine göre değişiklik gösterecektir.  Buzdolabının çeşitlilik sunan modelleri arasında dik tip endüstriyel buzdolabı modelleri yer alıyor. Dik tip buzdolabı dikey formdaki yapısı ile dar alanlarda muhteşem çözümler sunar. Dikey forma sahip olduğundan mutfakta minimum yer kaplar. Özellikle endüstriyel mutfaklarda tüm köşeleri en verimli şekilde değerlendirmenizi sağlayacak olan bu ürün yeni nesil teknolojilerle üretilmektedir.

DİK TİP DERİN DONDURUCU

Besinleri uzun süre muhafaza edip bozulmasını önlemek ve tazeliğini koruyabilmek için bilinen ve en çok kullanılan yöntem gıdaların dondurulmasıdır. Bunun için buzdolaplarında bize ayrılan bölmeyi kullanırız. Bu bölme alanları ihtiyaçlarımızı karşılayacak kapasiteye sahip olmadığından bizlere saklama alanı sunan derin dondurucular üretilmektedir. Bu derin dondurucular karşımıza farklı formlarda ve niteliklerde çıkar. Frenox Dik Tip Buzdolabı Monolok Gizli Soğutucu dikey formda bir derin dondurudur. Kalitesini kanıtlamış bu dik tip derin dondurucu ile gıdalarınızı güvenle dondurup uzun süre tazeliğini koruyacaksınız. Ayrıca mutfak alanını da verimli kullanmak için akıllıca bir seçenek olacaktır. Sitemizde yer alan bu derin dondurucunun farklı model ve boyuttaki yapılarını sizlere sunmaktayız. En kaliteli modellere ulaşmak için Mutfakyeri.com’u ziyaret edebilirsiniz.

FRENOX DİK TİP BUZDOLABI

Her mutfakta yerini alan buzdolapları hayatımızı kolaylaştıran ürünler arasında yer alır. Buzdolabının alt kısmı günlük yiyecekleri saklamanızı sağlarken, buzluk bölümü de uzun süreli yiyeceklerinizi muhafaza eder. Dışarıdan aldığınız sebze ve meyveler buzdolabına konulmadığı takdirde ilk günkü tazeliğini koruyamaz. Buzdolabına yerleştirdiğiniz taze ürünleri uzun süre burada saklayabilirsiniz. Hemen tüketemeyeceğiniz gıdaları dondurarak bekletme imkanı sunar. Özellikle gıda sektöründe ürünlerin bozulmaması oldukça önemlidir. Frenox markası endüstriyel buzdolabı ve derin dondurucu üretiminde Türkiye’nin lider firmasıdır. Endüstriyel buzdolabı, modüler soğuk oda, derin dondurucu ve soğutucu konusunda son teknoloji üretim ve test teknikleriyle üretim yapmaktadır. Endüstriyel mutfaklar, oteller, restoranlar, hastaneler, yemekhaneler, bar, cafe, okul ve askeri alanlarda güvenle kullanılmaktadır.

FRENOX DİK TİP BUZDOLABI MODELLERİ

Gelişen teknoloji ile birlikte elektronik eşyaların sürekli yenilendiğine şahit oluyoruz. Başlangıçta ürünleri bozulmaktan koruyan bir ev aleti işlevi gören buzdolapları günümüzde birçok fonksiyonla piyasa sunuluyor. Ürün yelpazesinin geniş olduğu buzdolabı modelleri arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize uygun modeller arasında karşılaştırma yaparak doğru ürünü bulabilirsiniz. Frenox markası buzdolabı deyince ilk akla gelen, daima kaliteli ürünler üretebilen bir markadır. Frenox Dik Tip Buzdolabı ve Frenox Dik Tip Buzdolabı Monolok Gizli Soğutucu üretmektedir. Her ihtiyaca cevap verebilmek adına sanayi tipi buzdolabı modellerinde dik tip tek kapılı buzdolabı seçeneklerin yanı sıra dik tip çift kapılı daha geniş hacimli olan modeller de yer alıyor. Çift kapılı olanlar daha fazla kapasite imkanı sunmaktadır.  Buzdolabı seçenekleri gibi endüstriyel dik tip derin dondurucu çeşitlerini de farklı ebatları ile satışa sunmaktayız. Her buzdolabı ve derin dondurucunun cam kapılı seçenekleri de mevcut. Dilerseniz tercihinizi cam kapılı modellerden yana da kullanabilirsiniz. Bunların yanı sıra çalışma sıcaklığı ölçüleri ve çalışma güçleri farklı performanslar sunmaktadır. İç ve dış gövdesi paslanmaz çeliktir. Özel ayarlanabilir paslanmaz ayakları ile kaliteli hizmet sunar. Eğer siz de Frenox Dik Tip Buzdolabı modellerini incelemek istiyorsanız hemen seçeneklerinizi değerlendirmeye başlayın.

FRENOX DİK TİP BUZDOLABI FİYATLARI

Her elektronik eşyanın belirli bir kullanım süresi ve ömrü vardır. Daha kaliteli seçimler yaparak kullanım süresini uzatmış ve bir nevi tasarruf sağlamış oluruz. Bu yüzden satın almadan önce piyasa araştırması yapmak daha ekonomik bir alışveriş süreci geçirmenizi sağlar. Genel olarak buzdolabı fiyatlarına bakıldığında aralarında büyük farkların olmadığı görülür. Ürünlerin fiyatı çeşitli kriterlere göre belirlenir. Sizin alacağınız buzdolabının fiyatında ise sizin üründen beklentiniz ve kullanım amacınız etkilidir. Bazı profesyonel mutfak ekipmanları ürünleri arasında ufak fiyat farkları oluşabilir. Fiyatın değişiklik göstermesinin başlıca nedeni kullanıcıya sunduğu imkanlardır. Endüstriyel dik tip buzdolapları yüksek teknolojili olduğundan diğer buzdolapları ile arasında fiyat farkı oluşacaktır. Buzdolabı fiyatlarını belirleyen özelliklerden biri de ürünün boyutudur. Buzdolabı ölçüleri büyüdükçe fiyat artışı görülmesi doğal bir durumdur. Dar hazneli buzdolapları daha uygun fiyatlı olurken büyük buzdolapları biraz daha farklı ücretlendirilebilir. Dilerseniz Frenox buzdolabı fiyatlarının en ucuz ve en uygun seçeneklerine Mutfakyeri.com ile ulaşabilirsiniz.

FRENOX DİK TİP BUZDOLABI İLE TAZELİK GARANTİSİ

Buzdolapları her mutfağın olmazsa olmazıdır. Frenox, tüm buzdolabı modellerinde ve derin dondurucularında yiyeceklerinizin tazeliğini korumasını ve uzun süre dayanmasını amaçlar. Bu sayede kullanıcıların bir numaralı adresi olmayı başaran marka, daima kalitesiyle adından söz ettirir. Frenox dik tip buzdolabı, otomatik su buharlaştırma sistemi ile ürünün her tarafında nemliliği yüksek oranda sağlayarak, yiyeceklerinizin tazeliğini korur. -2 / +8 VE -10 / -22 çalışma sıcaklığı seçenekleri sunmaktadır. Özel fanlı soğutma sistemi ile et ve balığın saklanması için elverişli ortamı yaratan dik tip buzdolabı, yiyeceklerinizi ideal sıcaklık seviyesinde muhafaza eder. Bu cihazı satın alarak monoblok soğutma sisteminin keyfini çıkarabilir ve aynı zamanda gıdaları daima taze taze düzenli bir biçimde soğutma işlemini sağlayabilirsiniz. Teknolojiye ayak uydurarak mutfakları verimli kılan Frenox soğutma, gelişmiş sistemiyle sürekli tazelik garantisi sunar. Ürünleri maksimum düzeyde taze tutmasının yanı sıra uzun süre dayanıklılık sağlar.

ENDÜSTRİYEL MUTFAKLARA UYGUN FRENOX DİK TİP BUZDOLABI VE FRENOX DİK TİP BUZDOLABI MONOLOK GİZLİ SOĞUTUCU

Buzdolabı denildiğinde hepimizin aklında ilk olarak ev tipi boyutlarında dolaplar canlanmaktadır. Ancak buzdolaplarının geniş kullanım alanı olduğunu düşünürsek profesyonel mutfaklar için oldukça büyük buzdolapları üretilmektedir. Kişi sayısına uygun olan hacimde ürün satın alınması gerekir. Büyük işletmelerin kısa süre içerisinde müşterilerine çok sayıda servis sunması gerekmektedir. Endüstriyel mutfak alışverişlerinin toptan gerçekleştirildiğini de düşünürsek gıdaları saklayabilmek için geniş hacimli dolaplara ihtiyaç duyulur. Bunun için geniş hazneli endüstriyel mutfak ekipmanlarını kullanmak işlerimizi kolaylaştıracaktır. İçerisine daha çok malzeme konması istendiğinden endüstriyel buzdolabı, hacim ve genişlik olarak ev tipi buzdolabına göre daha büyük üretilir. Frenox Dik Tip Buzdolabı ve Frenox Dik Tip Buzdolabı Monolok Gizli Soğutucuların tek kapılı modelleri 700 lt iç hacme sahiptir. Sahip olduğu derin iç hacmiyle ihtiyacınız olan malzemelerinizi uzun süre bozulmadan koruyabilir. Yiyeceklerin ilk günkü lezzetlerini ve tazeliklerini korumasını sağlayan bu modeller oldukça sevilir. Ürün depolama kapasitesi daha yüksek bir model arayanlar Frenox Dik Tip Buzdolabı ve Frenox Dik Tip Buzdolabı Monolok Gizli Soğutucu çift kapılı modellerini tercih etmelidir. Bu modeller 1400 lt iç hacim seçeneği sunar. Geniş saklama alanı sayesinde birçok ürün aynı anda gerçek lezzetini ve kokusunu koruyabilir. Frenox Dik Tip Buzdolabı tek kapılı modeli 29, iki kapılı modeli ise 58 adet raf kapasitesine sahiptir. Frenox Dik Tip Buzdolabı Monolok Gizli Soğutucu tek kapılı 31, çift kapılı ise 62 adet raf kapasitesi sunar. Raflar 4,5 cm aralıklıdır. Çeşitli gelişmiş özelliklerle tasarlanan ve birçok modeli bulunan  Frenox buzdolapları, her ürünüyle kalitesini konuşturmaya devam ediyor. Müşterilerin ihtiyacı olan ürünleri yüksek çeşitlilik ve kalite standartları ile müşterilerine sunmaktadır.

CAMLI KAPAKLARI İLE KOLAY GÖRÜŞ ALANI SAĞLAYAN FRENOX BUZDOLABI

Endüstriyel mutfağınıza çok yakışacak, cam kapılı olduğundan estetik bir kaygı oluşturmadan da kullanabileceğiniz bu dik tip buzdolabının her detayı incelikle ve göz kamaştırıcı bir şekilde tasarlanmıştır. Cam kapılı özelliği ürünlerin kolay bulunabilir olmasını da sağlayarak zamandan tasarruf etmemizi sağlayarak profesyonel mutfakların verimliliğini arttırır. İçerideki ürünleri geniş bir açıyla, rahat bir şekilde görebilirsiniz. Bu sebeple de fazlasıyla tercih edilen bu model tüm avantajlarıyla birlikte kullanıcıya sunulur. Özellikle firmaların, müşterilerin görecekleri yerlerde ürünlerini teşhir etmeleri için kullanılıcaksa akıllıca bir seçenek olacaktır. Müşterilerin ilgisini çekecek mahiyette ve görsellikte düzenlenmiş olan buzdolapları, kişilerde daha fazla alışveriş yapma hissini de uyandırdığından, ticari karlılık açısından da önem arz etmektedir. Şık görünümdeki tasarımıyla göz dolduran dik tip buzdolabı, etkili soğutma ve ürünleri taze tutma konusunda bir numara olmayı başarmıştır. Birçok kullanıcının severek kullandığı ve memnun kaldığı bu ürünleri siz de gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

GELİŞMİŞ KAPAK YAPISI İLE ENERJİ TASARRUFU SAĞLAYIN

Buzdolapları evimizde 24 saat boyunca aralıksız çalışan belki de tek cihazdır. Buzdolabı harcadığı potansiyel enerjisinin dışında bizden kaynaklı sebeplerden de daha fazla enerji tüketir. Örneğin dolap kapağı açık kalırsa dolabın içindeki hava ısınacağından cihaz daha fazla enerji tüketir. Dolayısıyla, buzdolabınızın enerjiyi daha verimli kullanabilmesi için kapısının uzun süreler açık bırakılmaması gerekir. Frenox Dik Tip Buzdolabı ve Frenox Dik Tip Buzdolabı Monolok Gizli Soğutucu sahip olduğu kendinden kapanan özel yaylı menteşe sistemi ile açık kalan buzdolabı derdinize son vericek. Enerji tasarrufu yaparak çevre dostu olan bu model, birçok kişi tarafından sevilerek kullanılır. Kolay açılır kapak yapısıyla hem dondurucu kısmını hem de buzdolabını açarken zorluk çekmeden rahatlıkla açabilirsiniz. Ayrıca kapıların açılış kapanışları gayet nazik ve sessiz olur. Frenox buzdolabı enerji tasarruflu yapısı ile bütçe dostu bir üründür.

FRENOX DİK TİP BUZDOLABI VE FRENOX DİK TİP DERİN DONDURUCU İLE KOKULARI DERT ETMEYİN

Buzdolaplarımızın üretiminde, kokuya neden olan malzemeler kullanılmamaktadır. Buzdolabında yiyecekleri muhafaza ederken koku sorunu yaşıyorsanız buzdolabını yanlış kullanıyor olabilirsiniz. Gıdaların uygunsuz şekilde saklanması ve buzdolabının iç yüzeyinin gerektiği şekilde temizlenmemesi durumunda koku problemi meydana gelebilir. Buzdolabının kapısını sık sık açmamanız oldukça önemlidir. Ayrıca, geceleri yatmadan önce kontrol etmeniz istenmeyen kokuların önüne geçecektir. Buzdolabını kapasitesinden fazla doldurmamalısınız. Meyve, sebze ve içecekleri uygun olduğu bölüme yerleştirmeli, bozulmuş ya da çürümüş besinleri bekletmemelisiniz. Frenox dik tip buzdolabı içerisinde bulunmakta olan ekstra dayanıklı fanlar ile yüksek hava akışını sağlayarak buzdolabının içinde herhangi bir koku yaratmadan gıdaların üstüne koku sinmesine izin vermeden soğutabilmektedir. Frenox soğutma fanlı sistemi ile işlem etkinliğini arttırır. Buzdolabı almadan önce buzdolabı yorumları ve özelliklerini inceleyerek diğer kullanıcıların fikirlerini de alabilirsiniz. Bu sayede beyaz eşyanızı almadan önce daha geniş bir bilgiye sahip olarak gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirsiniz.

DİJİTAL KUMANDA PANELİ İLE KOLAY KULLANIM SUNAN FRENOX DİK TİP BUZDOLABI

Kullandığımız endüstriyel ekipmanların son teknolojili olması daha verimli çalışma ortamı sağlayacaktır. Frenox dolaplarındaki dijital kumanda paneli ürünün kolay kullanımının bir göstergesidir. Frenox dolap ayarlarındaki gösterge paneli işitsel ve görsel fonksiyonları ile buzdolabını daha rahat kullanmanıza yardımcı olur. Ekran ve kısayol tuşları vardır. Bu tuşlara otomatik olarak yazlık ve kışlık olarak otomatik ayarlar atanmış durumdadır. Yani tek tuşla ideal soğutma özelliklerine erişebilirsiniz. Dijital ekranlar anlık ve ortalama soğutma derecelerinden arıza uyarılarına kadar hemen her türlü bilgiyi size kolaylıkla gösterecektir.

VL14-G
₺111.212,02 + KDV
₺202.203,67 + KDV
BL14
₺69.928,62 + KDV
₺127.142,95 + KDV
VN14
₺67.124,47 + KDV
₺122.044,48 + KDV
BL7
₺48.079,58 + KDV
₺87.417,41 + KDV
BN7
₺38.265,03 + KDV
₺69.572,79 + KDV
MN4-G
₺47.553,80 + KDV
₺86.461,45 + KDV
ML4-G
₺57.465,71 + KDV
₺104.483,11 + KDV
ML4
₺47.982,21 + KDV
₺87.240,38 + KDV
MN4
₺39.413,96 + KDV
₺71.661,74 + KDV
ML20
₺179.524,35 + KDV
₺326.407,91 + KDV
MN20
₺121.766,54 + KDV
₺221.393,72 + KDV
ML10
₺115.807,72 + KDV
₺210.559,48 + KDV
MN10
₺93.666,57 + KDV
₺170.302,86 + KDV
VL7
₺56.277,84 + KDV
₺102.323,34 + KDV
VN7
₺47.047,49 + KDV
₺85.540,90 + KDV
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR