ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Boss

50 yılını aşkın süredir Almanya’da vakum teknolojisi alanında lider olan Boss, kendini dünyaya kanıtlamış seçkin bir markadır. Boss vakum makineleri sayesinde çeşitli gıda ve benzeri ürünlerin vakum poşetleri içerisinde vakumlanarak raf ömrü uzatılır. Boss vakum makinesi çeşitleriyle vakum işlemi yapabileceğiniz onlarca ürün arasında meyve, sebze, kuruyemiş, bakliyat, et, susuz peynir, plastik ürünler ve benzeri birçok ürünü sayabiliriz. Boss sayesinde önceden hazırladığınız ürünleri ya da mevsiminde sakladığınız ürünleri gelecek aylarda bozulmadan rahatlıkla tüketebilirsiniz. Ürünümüze ödediğiniz parayı sonuna kadar hak eder. Mutfakta ki en gizli silahlarınızdan biri olur.

Boss Vakum Makineleri

Uzun ömürlü, güvenilirlik oluşturmak için son teknolojiye uygun tasarlanmıştır. Boss Vakum Makineleri, kolay kullanışlı yapısı sayesinde herkesin kolayca adapte olabileceği bir teknoloji harikasıdır. Sezgisel dilden ziyade kısa kelimelerle pratik bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz. Ayrıca vakumların sızdırmazlık sürelerini ayrı ayrı hesaplayan kontrol paneli sayesinde çalışanlar kolaylıkla ürün saklayabilecek ve ürünün başına bir şey gelmeden kullanacaktır. Boss Vakum Makinelerinde vakum odası kısmı paslanmaz çelikten üretilmiştir ve makinenin en derinine gömülmüştür. Bu derin bölümde yuvarlatılmış kenarlar sayesinde kir tutma eğilimini tamamen önler. Vakum bölümünün hafif eğik yapısı sayesinde en yüksek düzeyde hijyen sağlanmıştır. Sızılan sıvılar toplanır ve basitçe yerleştirme plakaları ile silinebilir. Boss Vakum Makinelerinde yuvarlatılmış kenarlar sayesinde kenarlar yerleştirme yüksekliğini düzenler. Bu da hazne hacmini en az düzeye indirir ve maksimum maliyet etkinliği sonucu tahliye süresini kısaltır. Boss Vakum Makinelerinde sızdırmazlık sistemleri, bir bağlantı sistemi yardımıyla kablosuz olarak sabitlenir ve otomatik kesme fonksiyonu sayesinde yüksek basınçlı çit sızdırmazlığı olan torbanın fazlalığı standartlara uygun olarak otomatik biçimde kesilerek poşetin kalan kısmının kar üretmesi durdurulur. Bu özellik sadece ince değil aynı zamanda daha kalın torbaları da güvenli ve hassas bir şekilde kapatır. Aynı zaman da hızlı durdurma fonksiyonu ile birlikte sıvılar da paketlenebilir hale getirebilir. Vakum işlemi bu ücretleri önlemek amacıyla optimum düzeyde kısaltılmış entegre hizmet programı sayesinde vakum pompasında bulunan tüm vakum ambalajlarının maksimum düzeyde uzun ömürlü olmasına neden olur.

Boss Vakum Makineleri Fiyatları

Sizlerde ihtiyacınıza en uygun ürünü sipariş etmek için mutfakyeri.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımız ve aynı gün kargo seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR