...

Bulaşıkhane Ekipmanları

Ev hanımları için kurtarıcı nitelikte olan bulaşık makineleri günümüzde her evde olan, su, sabun ve enerji tasarrufu ile ev ekonomisine katkı sağlayan modern hayatta beyaz eşya denince akla ilk gelenler arasındadır. Bulaşık makinesinde yıkanan bulaşıklar elde yıkanan bulaşıklara oranla daha temiz, sağlıklı ve parlak olmaktadır. Bulaşık makinelerinin üretilme nedeni daha az su ile daha çok bulaşık yıkamak ve zamandan tasarruf sağlamaktır. Böylece çok bulaşığı hızlı bir şekilde yıkayarak zamanınızı aileniz, arkadaşlarınız geçirebilir, sosyalleşebilirsiniz. Birçok farklı marka, birbirinden farklı fonksiyonlar ile bulaşık makinesi üretimi yapmaktadır. Farklı model ve özelliklerle üretim yapan Elextrolux, Classeq, Öztiryakiler, Winterhalter ve Bora markaları bunların sadece birkaçıdır. Yeni çıkan her modeli ile mutfak dekorasyonunuza ayrı yakıştıracağınız bulaşık makinelerini, inceleyerek en beğendiğiniz ve mutfağınıza en çok yakışanı Mutfakyeri.com ‘da bulabilirsiniz.

Bulaşıkhane Ekipmanları Modelleri

Endüstriyel bulaşık makineleri sanayi tipi bulaşık makinesi olarak da bilinmektedir. Restoran, cafe, otel mutfakları gibi birçok işletmenin temel ihtiyaçları arasında yer almakta ve iş kolaylığı sağlamaktadır. Özellikle mutfakların yoğun kullanıldığı endüstriyel alan olan cafe, restoran ve büyük işletme yerlerinde bir anda onlarca bulaşık birikebilmektedir. Hizmetin sorunsuz devam edebilmesi için bulaşıkların bir an önce yıkanması ve yeni siparişlerin alınması gerekmektedir. Firmamız her sektörde sizlere yardımcı olduğu gibi endüstriyel bulaşık makinesi modelleri de geliştirerek sizlere birçok farklı özellikte ve fiyatta makine sunmaktadır. Genellikle endüstriyel alanlar için, setaltı bulaşık makinesi, bardak yıkama makinesi, kazan yıkama makinesi, konveyorlu bulaşık yıkama makinesi, giyotin tip bulaşık makinesi ve çeşitli bulaşıkhane ekipmanlarının üretimlerini yapmakta ve bunda sınır tanımamaktadır. Çöp kovası bardaklık ve duş gibi ekipmanlar da bunlara dahildir. Her çeşitte bulaşık ekipmanı bulabileceğiniz sayfamızı özenle gezmenizi önerir dilediğiniz makineyi burada bulacağınıza inanıyorum.

Bulaşıkhane Ekipmanları Fiyatları

Bulaşık makinesi fiyatları makinenin özellikleri, program sayısı, hacmi, ekranı, büyüklüğü gibi birçok özelliğe bakılarak değişebilmektedir. Makinenin program sayısı bulaşıkları yıkarken seçebileceğiniz fonksiyonları simgelemekle birlikte ailedeki kişi sayısına göre alınacak makinenin program sayısı da değişmektedir. Her bütçeye uygun bulaşık makineleri için sayfamızı gezip bilgilenebilirsiniz.

Birçok Farklı Marka Bulaşık Makinesi Mutfakyeri.com’ da

Hem zamandan hem de paradan tasarruf etmemizi sağlayan profesyonel bulaşık makineleri ile zamanınızın çoğunu geçirdiğiniz mutfaktan çıkmak artık çok kolay. Hayatı ve işleri kolaylaştırıp hızlandıran bu makinelerin aile sayısına göre daha fazla ya da az programı bulunan seçenekleri ile kendinize uygun olanı seçip evinizin mutfağına yerleştirebilirsiniz. Örneğin yeni evlenen bir çift için 2 programlı, 4 – 5 kişilik çekirdek aile için 3 programlı seçenekleri bulunmaktadır. Kalabalık aile grupları için ise geniş iş hacmi bulunan 5 programlı makineler mevcuttur. Program farklılıkları dışında görsel olarak tasarım farklılıkları ve aynı zamanda enerji sınıflarında ve işlevsellikte de değişimler meydana gelmektedir. Pratiklik sağlayan basit kullanımı ile su tasarrufu yaparak bulaşıklarınızı hızlı ve kolay bir şekilde yıkayan bulaşık makinesi modellerini bulabileceğiniz sitemize göz gezdirmenizi önemle tavsiye ediyorum. İhtiyacınız ve bütçeniz doğrultusunda dilediğiniz bulaşık makinesine buradan ulaşabilirsiniz.

Bulaşık Makinesi Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Evin tüm bulaşığını yıkayan işlevselliği, kolay ve pratik kullanımı ile öne çıkan bulaşık makinesi seçimlerini, evdeki kişi sayısı ve kullanımınıza göre yapabilirsiniz. Aileniz kalabalık değilse 2 ya da 3 programlı makineler sizin için yeterli olacaktır.  Dikkat edilmesi gereken bir diğer özellik bulaşık makinesinin sahip olduğu enerji sistemidir. Satın alınan makinenin az enerji harcaması için A sınıfı enerji tasarruf sistemine sahip olması önerilir. Bulaşık makinesi ölçüleri genellikler standart olsa da bazı durumlarda farklı olabilmektedir. Bu yüzden kontrol etmekte fayda vardır. Dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise satın alacağınız bulaşık makinesinin su taşma gibi bir durumla karşılaşma ihtimaline karşı emniyet sistemi olup olmamasıdır. Emniyet sistemi olan cihazların tercih edilmesi önerilir. Bulaşık makinesi satın alırken bulaşık makinesinin içine de göz atılması satın alacak kişi için güven oluşturur. Bulaşık makinesinin sepetleri ve yatabilen tellerinin fonksiyonel bir şekilde kullanılabilir olması her açıdan size fayda sağlayacaktır. Alt sepette bulunan çatal kaşık sepetinin kayabilir ve yer değiştirebilir özellikte olduğuma dikkat edilmeli ve seçim ona göre yapılmalıdır. Bu özellik bulaşık yerleştirirken kullanıcıya kolaylık sağlar. Dileyen alıcılar deterjan tipinin seçilebilir olmasına da özen gösterebilir.

Profesyonel Bardak Yıkama Makinesi İle Hayatınız Kolaylaşacak

Zaman, enerji ve sudan tasarruf sağlayan bardak yıkama makineleri cafe, restoran ve diğer büyük işletmeler tarafından kullanım kolaylığı nedeniyle tercih edilen profesyonel bir mutfak ekipmanıdır. Büyük kolaylık sağlayan bu mutfak ekipmanı pek çok farklı ebat ve özelliklere sahiptir. İşletme yerindeki kapasiteye göre özellikleri değişen makine paslanmaz çelik malzemeden imal edilmiştir. Kullanışlı, kırılmaz, uzun ömürlü, paslanmaz özelliklerine sahiptir. Ayrıca su ve neme karşı izole edilmiştir. Bu sayede uzun ömürlü olmasının yanında birçok bardağı bir arada yıkayarak deterjan, su ve enerjiden tasarruf etmektedir. Etkili yıkama sağlamak amacıyla ayarlanabilir sıcaklık ve dakika özellikleri ile bardaklarınızı dilediğiniz gibi yıkayabilirsiniz. Electrolux, Classeq, Öztiryakiler gibi profesyonel markaların üretimini yaptığı bardak yıkama makinesini alarak iş yeri mutfağınıza çok büyük bir kolaylık sağlayacaksınız.

Set Altı Bulaşık Makineleri Hayatınızın Her Anında En Büyük Yardımcınız

Birçok farklı model, marka ve kategorilere göre seçim yapabileceğiniz set altı bulaşık makineleri ev tipi bulaşık makinelerinden farklı çalışma prensibine sahiptirler. Özelliklerine göre fiyatları da değişen endüstriyel bulaşık makinelerinin bazı modellerde, durulama, parlatıcı, deterjan pompalı gibi özellikler bulunmaktadır. Bazı modellerinde ise sadece yıkama özelliği mevcuttur.  Set altı bulaşık makineleri yoğun kullanımlarda işinizi hızlandırarak bulaşıklarınızı çok kısa bir sürede yıkamak ve zamandan tasarruf etmek için tasarlanmıştır. Ayrıca set altı bulaşık makinelerinde tabak ve bardağı ayrı yıkayabildiğiniz gibi birlikte de yıkayabilmektesiniz. Electrolux, Classeq, Öztiryakiler, Winterhalter gibi markaların üretimlerini yaptığı bu makinelerin birçok farklı özellik ve fiyatları sitemizde mevcuttur. Dilerseniz dolaşıp hepsini görebilirsiniz.

Giyotin Tip Bulaşık Makinesi İle Zamandan Tasarruf Sağlayın

Endüstriyel bulaşık makinesi çeşitleri arasında yer alan Giyotin Tip Bulaşık Makinesi yüksek hijyen koşullarına olanak sağlayarak herkesi memnun etmektedir. Dayanıklı ve uzun ömürlü oluşu sayesinde birçok işletme tarafında tercih edilmekle birlikte birçok farklı fiyat aralığı da bulunmaktadır. Yüksek sayıda bulaşığı kısa zamanda yıkayarak zamandan tasarruf sağlar. Set altı bulaşık makineleri enerji tasarrufu özelliğine geniş iç hacme sahip modelleri bulunana ve yüksek sayıda mutfak gerecini yıkayabilen makinelerdir. Paslanmaz çelik ile üretilerek ekonomik açıdan tasarruf sağlama özelliğini, uzun ömürlü ve dayanıklı kullanım koşulları ile sağlarlar. Electrolux, Classeq, Öztiryakiler, Winterhalter gibi markların size sunduğu kaliteli makinelere göz atmadan duramayacaksınız.

Farklı Bulaşıkhane Ekipmanları İle Mutfağınız Çok Daha Güzel

Birbirinden kaliteli, dayanıklı, güvenilir bulaşıkhane ekipmanları hızlı ve etkili hijyen sağlayan teknolojileri ile bizlere hizmet sunmaktadırlar. Makine ve deterjan çeşitleriyle, mutfağınızda size güven veren kaliteli hizmeti sunmakta ve sizi mutlu etmektedir. Dakikalar içinde 2000 tabağa yakın yıkama kapasitesi bulunan makinelerin birçok farklı model ve fiyatlarına sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Birçok farklı model ve seçenek bulabileceğiniz ekipmanlar arasında, bardak yıkama makineleri, bulaşık makineleri, bulaşık makinesi basketleri, duş üniteler, çöp arabası gibi ürünler bulabilir ve dilediğinizi seçebilirsiniz. Hem iş gücünden hem de zamandan tasarruf edebileceğiniz bulaşıkhane ekipmanları ile siz yemek pişirmeye odaklanarak lezzetli menüler hazırlayabilirsiniz. Ekipmanların işlevsel, kaliteli ve dayanıklı olması alıcıya büyük bir avantaj sağlayarak rahatlığını ön plana çıkartmaktadır.

Büyük Makineden Büyük İş ; Kazan Yıkama Makinesi ile Kazanlarınız Artık Çok temiz

Kazan yıkama makineleri daha çok büyük işletmelerin tercih ettiği bir mutfak ekipmanıdır. Hijyenik olan bu makine su ve neme karşı izolasyon sağlayan paslanmaz çelikten üretilmiştir. Kendinden su ısıtmalı bulunmaktadır ve güvenlik açısından kapının açılmasının ardından durma özelliğine sahiptir. Öztiryakiler, Winterhalter markalarına ait olan kazan yıkama makinesi modellerini incelerek dilediğiniz makinenin sahibi olabilirsiniz.

Profesyonel Mutfakların İlgi Odağı; Konveyorlu Bulaşık Yıkama Makinesi

Sanayi tipi bulaşık makineleri arasında yer alan ve endüstriyel mutfaklarda kullanılan konveyorlu bulaşık makineleri giyotin tipli bulaşık makinelerine oranla daha gelişmiş yapıya sahip olan ve daha fazla sayıda bulaşık yıkama kapasitesine sahip olan ürünlerdir. Profesyonel mutfaklarda hijyen koşullarının sağlanması için gerekli olan sıcaklık su ile bulaşıkların yıkanması sağlar.  Bir saat içerisinde 1000 ila 3000 arası tabak yıkanması sağlanan geniş hacmi ile ilgi çekmektedir. Öztiryakiler markasının kenveyorlu bulaşık makineleri ile dilediğiniz kadar bulaşık yıkamak artık çok kolay.

Bora Battal Çöp Kovası İle Çöp Kokusuna Son!

Sektörün en iyisi olup eşi benzeri olmayan Bora battal çöp kovası ile mutfağınızda oluşabilecek çöp kokusuna tam anlamıyla son verebilirsiniz. Kilit özelliği taşıyan kapakları ile kokuyu içinde hapsedebilme özelliğine de sahiptir. 480, 290, 180, 120 gibi farklı litrelere sahip, farklı boyutlarda çöp kovarlarından size uygun olan boyutu seçip alabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz mutfağınıza uygun renk seçenekleri de mevcuttur.  1. Kalite plastikten yapılmıştır. Kırılmaz, dayanıklı, uzun ömürlü ve çok kullanışlıdır. Kısa süreli kullanım ile her ay değiştirdiğiniz çöp kovalarına son verebilirsiniz. Ev dışında küçük işletmeler ve cafelerde de kullanılabilir.

Bora Pedallı Çöp Kovası Çöp Kapağına Dokunmanızı Engeller

Bora pedallı çöp kovası ile elinizdeki çöpü atmak için çöp kapağına dokunmanız gerekmez. Alt tarafta bulunan oval ve köşeli iki farklı türde pedal seçeneği ile kapağı ayağınızla kolayca açabilir çöpünüzü çöp kapağını ya da elinizi kirletmeden çöp kutusuna atabilirsiniz. 50, 100, 220, 48, 170, 86 litre gibi birçok mutfak için uygun ve farklı litre ölçüleri ile evinizde, cafenizde ya da küçük büyük her işletmenizde kullanabileceğiniz niteliktedir. Bora çöp kovalarında bulunan diğer bir model ise tekerlekli çöp kovalarıdır. Daha çok okul, sokak, konferans, sinema, tiyatro salonları gibi yerlerde temizlik görevlilerin kolaylığı açısından tercih edilen çöp kovalarıdır. Ek olarak pedallı ve tekerlekli çöp kovaları da bulunmaktadır. Her ikisinin bulunduğu çöp kovalarını kullanmak sizin için daha kolay ve rahat olacaktır.

Bora Gastronomi Kaşıklık İle Kaşıklarınız Hep Bir Arada

İster çekmece içinde isterseniz de bulaşıklık kısmında kullanabileceğiniz kaşıklık modelleri mevcuttur. Çekmecenizin daha düzenli durmasını istiyor, kaşıklarınız bir arada dursun diyorsanız sizin için en uygun kaşıklıklar Mutfakyeri.com’ da.

Bora Bulaşık Kasetleri Sayesinde Elde Yıkanan Bulaşıklar Hızlıca Kuruyacak

Bulaşık kasetlerinin her kategoriye ayrı tasarımları bulunmaktadır. 9’ lu, 16’ lı, 25’ li, 36’ lı 49’ lu bardak bulaşık kasetleri ile cafe ve restoranlarda bulunan ve çok ihtiyaç anlarında kullanılması için elde yıkanan bardakların kurutulacağı alanda bulunur ve bardakların makineden çıkmasını beklemek zorunda kalmazsınız. Bulaşık kasetleri yalnızca bardaklara özel değildir. Tepsi, çatal ve kaşıklar için de ayrıca bulaşık kasetleri bulunmaktadır. İşletmenize lazım ve uygun olanı alabilirsiniz.

Cancan Endüstriyel Tip Kazan Yıkama Makinesi İle Zorlu Kirlere Son

Endüstriyel tip kazan yıkama makinesi bulaşık makinelerinin en güçlüsüdür. Oldukça inatçı kirleri temizlemekte üstüne yoktur. Birbirinden farklı mutfak aletlerini yıkama kapasitesine de sahiptir. Yıkamanın zorluğa dönüştüğü yerlerde ihtiyacınız olan her yerde yardımımıza koşabilecek bir üründür. Sağlam işlenmiş yapısı ile oldukça kullanışlı ve uzun ömürlüdür. Yüksek güçlü motoru ile her büyük aletin yıkanmasını da gerçekleştirebilir. Mükemmel yıkama sonuçları ve maksimum hijyen için yenilikçi özelliklere sahip olan endüstriyel tip kazan yıkama makinesi üç ayrı makine ebadı sayesinde farklı bulaşıklarla uyumludur. Fırıncı, kasap veya gıda işletmecilerinin zorlu alanlarda olan yıkama işlemi gerçekleştirebilmektedir.

Cancan Fırın Tipi Ön Yıkama Duşu İle Ulaşamayacağınız Yerlere Bile Ulaşırsınız

Cancan fırın tipi ön yıkama duşu endüstriyel mutfaklarda, sanayi tipi bulaşık makinelerinde, sebze - meyve yıkama eviyelerinde ön yıkama duşu olarak kullanılmaktadır. Eviye: taştan ya da madenden yapılmış, mutfak musluğu altına konan bulaşık teknesi anlamına gelir. Ürünün tamamı paslanmaz çelikten yapılmıştır ve eviye tipi batarya ve ara musluk kullanılmıştır. Sıcak ve soğuk su girişi vardır. Su ve deterjandan tasarruf sağlayabilmektedir. Üretiminden kullanılan spiral Yay, hortumun kırılmasını ve bükülmesini önler. Ünite hortumu paslanmaz örgülü olup üzeri PVC kaplamalıdır ve sağlıklıdır. Hortum %100 sıcaklığa dayanıklıdır. Böylece uzun ömürlü kullanım sağlanabilir. Kolayca monte edilme özelliği ile çok kullanışlıdır.

Cancan Geri Toplamalı Ön Yıkama Duşu İşletmenizin Mutfak İşlerini Kolaylaştıracak


Cancan geri toplamalı ön yıkama duşu endüstriyel mutfaklarda, gıda hazırlık ve toplu yemek üretim tesislerinde, sanayi tipi bulaşık makinelerinde, sebze-meyve yıkama eviyelerinde, 2 kademeli toplanabilir 6 ya da 10 metrelik hortumuyla 100 m² lik bir alanda ön yıkama duşu olarak kullanılmaktadır. Ayarlanabilir hortum çıkışı özelliği ve 2 kademeli kilitlenebilme özeliğine sahiptir. Duvara monte edilebilen 180°C dönebilen paslanmaz sactan üretilmiş gövdesi ile uzun ömürlü, paslanmaz ve kullanışlıdır. Polyemid yataklı makara göbeği ile dayanıklılık sağlar. Polyamid İngilizce adıyla poliamid yarı kristalin bir polimer çeşididir. Mühendislik plastiklerinden olan polyamid halk dilinde naylon olarak da bilinmektedir. Sert bir plastik olan bu plastik çeşidi aşınmaya ve bükülmeye karşı dayanıklı bir plastik çeşididir. Yük altında dayanımı yüksektir.

Combro Bardak Sepeti Bardaklarınızı Uygun Pozisyonlarda Kurutmayı Sağlar

Combro bardak sepetinin birçok farklı sayıda bölmeli olanları ve birçok farklı boyutları bulunmaktadır. 49, 36, 25,20, 16 ve 9 bölmeli olanlarının yanında ayrıca kadeh bardakları için ayrıca bir bardak basketi bulunmaktadır. 30, 216, 174, 132, 9, 32, 278, 258, 238, 216, 194, 152, 11, cm gibi birçok farklı boyutları bulunmaktadır. Mutfakta bulunan bardakları kolaylıkla yerleştirmenize yardımcı olmaktadır. Dilerseniz, birçok farklı modellere ev sahipliği eden bulaşık makinesi sepeti modellerini inceleyerek temizliğe hijyen katabilirsiniz. Basket kapağı, açık uçlu düz tepsi basketleri, çatal bıçak bulaşık basketi, tabak basketi gibi ek hizmetlerimizi de gözden geçirmeyi unutmayınız

 

1001
₺83.270,88 + KDV
₺138.784,80 + KDV
503
₺4.325,76 + KDV
₺7.209,60 + KDV
501
₺3.893,18 + KDV
₺6.488,64 + KDV
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR