İade ve Değişim

  • İade Değişim İptal Prosedürü

Satılan ürünlerin iade edilmesi şu koşulların sağlanması durumunda mümkün bulunmaktadır:
 
Cayma hakkının kullanıldığına dair bildirimin cayma süresi dolmadan yazılı olarak veya kalıcı veri saklayıcı ile tarafımıza bildirilmesi ve web sitemizde bulunan Hesabım --> Siparişlerim bölümünden ilgili sipariş seçilerek iptal et butonuna basılarak veya sipariş yetkilisi tarafından linkteki form doldurulup imza ve kaşe vurularak taranıp tarafımıza [email protected] adresine mail atılmalıdır.
İade işlemi teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde gerçekleştirilmelidir.
İade veya değişimi talep edilen ürün orijinal ambalajı bozulmamış, kullanılmamış ve eksiksiz şekilde ve varsa tüm aksesuarları ile hasarsız teslim edilmelidir. Ürün mutlaka orijinal ambalajı bozulmamış ve yeniden satılabilir konumda bulunmalıdır. Ambalajı açılmış, kullanılmış, tahrip edilmiş vesair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınamayacaktır.
Ürün teslimatında paket içerisindeki ürünün sağlamlığı kontrol edilmeli herhangi hasar durumu söz konusu ise teslimat yetkililerine tutanak tutturulmalıdır. Tutanak ile belgelendirilmemiş siparişlerin iadesi, değişimi mümkün olmamaktadır.
Ürünün iade koşulları ve satış sözleşmesine uygun şekilde orjinal faturası (Beyaz ve Pembe olmak üzere bir asıl bir nüsha) ile "Yahya Kahya Mah. Bahriye Cad. 36A Kasımpaşa Beyoğlu / İstanbul" adresimize Aras Kargo ile ulaştırılması akabinde (Ticari işletmeler için iade faturası zorunludur) 14 işgünü içinde ödeme tutarınız ödeme şeklinizle aynı yöntemle geri ödenecektir. (Kredi kartına ürün iade bedeli bankanız tarafından 2-6 hafta arasında yapılabilmektedir)
 
Yukarıdaki koşular dahilinde gerçekleştirilmeyen siparişlerin iptali/iadesi mümkün olmamaktadır. İade/değişim yapılacak ürünlerin tarafımıza ulaştırılması sözleşmeli olduğumuz ARAS Kargo ile yapılmalıdır.
İade, iptal veya değişim talebinizle ilgili detayları [email protected]  adresi üzerindende bize ulaştırabilirsiniz.
 


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.