Distribütörü Olduğumuz Markalar

                                                                                                                     ELEKTRA

Otomatik, yarı otomatik ve klasik kahve makineleri ve ekipmanları üreticisidir. Küçük, orta ve büyük segmentte bulunan işletmelere göre makineleri vardır. Kahve makineleri üretiminde kendini kanıtlamış küresel bir markadır.

 
 
ROBOT COUPE

Birçok ülkede var olan Robot Coupe hem profesyonel mutfaklar olsun hem de kişiye özel mutfaklar olsun her mutfağa uygun olan sebze, meyve doğrama veya parçalama makineleri üreten bir markadır. Sebze, meyve doğrama ve parçalama makineleri konusunda dünya genelinde rakipsiz görülen Robot Coupe tercih eden herkes memnun kalmaktadır. Robot Coupe profesyonel mutfak ekipmanları ile mutfağınıza kalite katabilirsiniz.

 

 
UNOX
Unox markası, 1990 yılında giriş yaptığı endüstriyel mutfak dünyasında yeniliklere imza atarak piyasada kısa sürede ünlü olmayı başardı. Unox markasının ürettiği ilk fırın o dönemlerde eşi benzeri olmayan bir tasarım harikasıydı. Dondurulmuş hamur işi ürünlerini mayalamaya gerek kalmadan pişirebilen bu fırın, o dönem çoğu pastacı fırınının gözdesi olabilmeyi başarabilmiştir. Günümüzde de yeniliğe açık profesyonel mutfakların vazgeçilmezi olan Unox fırınları, başarı ve kalite konusunda çizgisini bozmayarak müşterileri için en iyisini düşünmeye devam etmektedir.
 
GI-METAL
GI-METAL markası, pizza hazırlama, pişirme sürecinde size en çok yardımcı olacak ürünleri, kaliteli ve sağlam bir şekilde tasarlayarak üretimini yapmaktadır. Pizza pişirme altlığı, pizza küreği, pizza çevirme küreği, pizza bıçağı türleri, fırın temizlik fırçası ve pizza tavaları gibi mutfakta pizza pişirirken ve sunarken en çok ihtiyaç duyacağınız ürünleri son teknoloji üretimini yaparak size sunar.
 
HAMILTONBEACH
Dünya markası olan 100 yılı aşkın süredir, kalitesi ile mutfaklarda kullanılan Hamilton Beach Blenderları, pratik kullanımı ve yüksek performansı ile tüketicilerin 1 numaralı tercihidir. Gelişmiş özellikler ile tasarlanmış bar blender ve bar mikseri, ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ve ihtiyaçlarınızı karşılarken zamandan da tasarruf etmenizi sağlayacak şekilde müşteri memnuniyetini düşünerek dizayn edilmiştir. Hamilton Beach Bar Blender ve Hamilton Beach Bar Mikseri mutfağınızda zamandan tasarruf ettiren en iyi yardımınız olacak.
 
MENUMASTER
Menumaster, endüstriyel mutfakların en çok ihtiyaç duyduğu ürün olan mikrodalga tasarımı ve üretimi yapar. Tüm ürünlerinde paslanmaz çelik kullanarak uzun ömürlü ve yüksek kaliteli mikrodalga üretir. Ayrıca her geçen gün kendini yenileyen Menumaster, yüksek hızlı pişiren mikrodalga fırınları üretir. Kendi segmentinde piyasanın en iyileri arasında olan bir markadır.
 
MUSSANA
Krema makinesi üretimi yapan Mussana, yaptığınız tatlılarda harika etkiler bırakmanızı sağlar. Enfes tatlılarınıza son noktayı koymanızı ve müşterilerinizi mest etmeniz için, dakikalar içinde taze krema üretmenizi sağlar.
 
ELECTROLUX
Electrolux, set üstü ocaklar, bulaşık makineleri, fritözler, buz makineleri, gazlı barbekü ocakları, evyeli ara çalışma tezgâhı, mikser gibi ürünlerin tasarımını ve üretimini yapar. Müşterilerin ihtiyaçlarına uygun şekilde farklı boyutlarda ve farklı tasarımlarda ürünler hazırlar. Büyük, orta ve küçük segmentte bulunan tüm işletmeler için üretimler yapar.
 
RATIONAL
Rational markası, 1973 yılında Almanya’da kurulmuştur. Bu marka zamanla fırınlarıyla ün salmaya başlayarak profesyonel mutfak dünyasında önemli bir yer edinmiştir. Mutfak dünyasında adım adım büyüyen Rational zamanla dünyaya yayılarak isminden epey söz ettirmiştir. Sanayi tipi fırın modelleri ile gelişen teknolojiyi ve mutfağın değişimini göz önünde bulundurarak üretimler yapmış ve çok tercih edilmesinin sebeplerinden biri de bu prensipleri olmuştur. Rational fırınlar, catering şirketleri, pastaneler, fine dining restoranlar tarafından oldukça tercih edilmektedir.
 
Ugolini içecek makinelerinin üretiminde kullanım kolaylığı, güvenilirliği ve her şeyden önce müşterilerin memnuniyeti birinci plana konulmaktadır. Ugolini soğuk ve sıcak içecek makinelerinin şekli ve tasarımındaki teknolojik yenilikler ile en popüler ve tercih edilen markalardan biridir. Günümüzde Ugolini markası sürekli olarak her türlü yeniliği takip edip, teknolojik olarak yenilikleri direk soğuk ve sıcak içecek makinelerine entegre etmektedir. Ugolini içecek makineleri inovasyonu ve ürünlerinin kalitesi ile giderek taleplerini fazlasıyla artırmaktadır. Ugolini soğuk içecek makineleri şerbet, limonata ve vişne suyu gibi meyve suları, ayran gibi soğuk olarak tüketebileceğiniz bütün içecekleriniz için ideal bir profesyonel mutfak ekipmanıdır. Ugolini soğuk içecek makineleri soğutma işlevinin yanı sıra içeceklerinizi profesyonel bir şekilde karıştırmayı da garanti eden tezgâh üstü soğutuculardır. Ugolini sıcak içecek makineleri ise sahlep ve sıcak çikolata gibi sıcak içeceklerinizin hem sıcaklığını korumaya hem de kıvamının sürekliliğini sağlamaya yarayan bir profesyonel mutfak aletidir. Ugolini soğuk içecek ve sıcak içecek makineleri endüstriyel mutfaklar, restoranlar, kafeler, barlar ve işletmeler için ideal bir mutfak ekipmanıdır.
FIORENZATO
Kahve değirmenleri öğütücü dişleri bulunan kahve çekme makineleridir. Eskiden mekanik el gücü ile çalışan kahve değirmenleri kullanılmaktaydı. Günümüzde de el ile çalışan kahve değirmenleri tercih ediliyor ama elektronik kahve değirmenleri ergonomiklik ve verdiği lezzet açısından bir adım önde. Mekanik kahve değirmenlerinden daha pratik olan ve yüksek verimlilik sağlayan elektrikli kahve değirmenleri kahveye yeni bir lezzet katılmıştır. Asıl kahve tadını veren kahve değirmenleri ergonomiklik ve gerçek bir kahve tadımı için en iyi seçenek haline gelmiştir. Kahve değirmeni kahveleri çekerken yavaşça kahve çekirdeklerini de ısıtır ve ortama eşsiz bir kahve kokusu yayılır. Gerçek kahve tutkunlarının ve profesyonel mutfakların gözdesi olan kahve değirmenleri, teknoloji ile birleşmiş nostaljik bir elektronik alettir. Endüstriyel kahve değirmenleri tüm kahve türlerini öğütmek için idealdir.
 
SERVER
Server markası çok sos kullanılan işletmeler için inovatif tasarımlar ve profesyonel ürünler üreten bir markadır. Zamandan ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Sosu uzun sürelerde istediğiniz ısıda tutabilmenizi, ürünün yapısı sebebiyle kaplara koyduğunuz sosların geç bozulması ve geç soğuması gibi özelliklere sahiptir.
 
KITCHENAID
‘’Serious abaout food’’ yani yemeği ciddiye alırız sloganı ile yola çıkan Kitchenaid, üretimini ve tasarımını yaptığı diğer ürünler gibi Kitchenaid Bar Blender ürünlerinde de ne kadar ciddi olduğunu görüyoruz. Tasarlamış olduğu eşsiz ürünler ve son teknoloji donanımıyla mutfakların vazgeçilmezi olmuştur. En iyi olmanıza yardımcı olabilmek için her geçen gün kendini geliştirip en iyiyi hedefleyen, kendini geliştirmeye devam eden bir firmadır.
 
ZUMEX
Meyveler günlük hayatta en çok tüketilen vitamin deposu besinlerdir. Meyve sıkma makineleriyle beraber günlük ihtiyacınız olan vitamini meyve sularından da rahatlıkla alabilirsiniz. Profesyonel mutfaklar meyve suyu yapma işlemini zamandan tasarruf etmek için fonksiyonel meyve sıkacakları ile yapmaktadır. Zumex portakal sıkma makineleri oteller, kafeler, restoranlar, barlar, meyve suyu büfeleri gibi endüstriyel mutfaklarda kullanılan sanayi tipi mutfak ekipmanlarından olup yalnızca portakal değil, portakal haricinde mandalina, greyfurt, limon gibi meyvelerinde suyunu optimum şekilde sıkmaktadır. Zumex portakal sıkma makineleri ile profesyonel mutfaklarda ihtiyaç duyduğunuz oranda taze meyve sularını kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. Zumex meyve suyu sıkma makinası sanayi tipi bir mutfak ekipmanı olduğundan atık stok kapasiteleri oldukça fazladır. Bu geniş kapasiteleri ile mutfaklarda meyve suyu eksikliği yaşamazsınız.
 
SPIDOCOOK
Spidocook markası, 1993 senesinde profesyonel mutfak cihazları üreterek başladığı bu yolda tüm dünyaya kısa bir süre içerisinde yayılmıştır. Çevre dostu bir marka olan Spidocook markası, endüstriyel mutfak ürünlerini tasarlarken en çok ‘’ne kadar az enerji tüketebilir’’ konusu üzerine yoğunlaşarak, müşterilerinden olumlu geri dönüşler almaktadır. Markanın üretmiş olduğu cihazlar, %95 oranında geri dönüşüme açık cihazlardır. Spidocook markası, profesyonel mutfaklar için sanayi tipi tost makinesi, elektrikli ızgaralar ve yavaş pişirme fırınları üretmektedir. Bu markanın en çok öne çıkan cihazları tost makineleridir. Eşi benzeri görülmeyen bir tasarım harikası olan tost makineleri, çoğu profesyonel mutfak sahibi işletmeler, cafeler, kantin gibi yerler tarafından tercih edilmektedir.
 
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR