ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Silver Markasına Ait Tüm Ürünler Burada!

Yerli, kaliteli üretim yapan Işıkgaz firması Silver markasıyla sektörde aranan firmalar arasında olmuştur. Kurulduğu zamanlarda Işıkgaz Silver çay kazanı imalatıyla başlayan marka sonrasında tost makinesi, döner ocağı ve ızgara gibi birçok ürünün üretimini yapmıştır. Türkiye’nin en saygın markalarından biridir. Silver, ihracat ağını dünyaya açmıştır ve şu anda 40’tan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır. Son teknolojiyi takip eden ve sektörde sürekli yenilikler kazandırmayı hedefleyen Silver, üstün müşteri hizmeti ve memnuniyeti sayesinde hedeflerine her geçen gün daha da fazla yaklaşır. Tecrübeli ekibi ve uzman mühendis kadrosu ile Silver, Türkiye’nin her karış toprağına hizmet sunmaktadır.

Silver Mutfak Ekipmanları

Endüstriyel mutfakta ürettiği ürünler ile hem Türkiye’de hem de Dünya’da adından söz ettiren bir marka olan Silver, çay ocağı, döner ocağı ve ızgara gibi birçok ürünle hayatımızı kolaylaştırıyor. Endüstriyel mutfaklarda kullanılan ve ürünlerini sürekli olarak güncelleyip yenileyen Silver, çay makinesi modelleriyle karşımıza çıkmaktadır. 3,4,5 demlikli modelleriyle çay kazanları mevcuttur. Paslanmaz çelikten oluşan yapısı ve geniş su kapasitesi ile uzun yıllar kullanabilirsiniz. Silver, nasıl çay ocağının yapısında paslanmaz çelik kullandıysa aynı şekilde döner ocaklarında ve ızgaralarda da kullanmıştır. Ürettiği ürünleri insanların uzun süre sorunsuz kullanabileceği şekilde hazırlar. Silver markasının en çok satılan ürünlerinden biri de sanayi tipi tost makineleridir. 8 dilim tost kapasitesinden 20 dilim tost kapasitesine kadar ihtiyacınız olan tüm seçeneklere sahiptir. Paslanmaz çelikten oluşu yapısı, blok şeklinde ve ısı geçirmez tutma yerleri sayesinde en çok tercih edilen tost makineleri arasına girmiştir. Sizde bu ürünlere sahip olmak isterseniz mutfakyeri.com adresini ziyaret edebilir ve tek tuşla siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Silver Fiyatları

Sizlerde ihtiyacınıza en uygun ürünü sipariş etmek için mutfakyeri.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Kampanyalı fiyatlarımız ve aynı gün kargo seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR