Altınbaşak Alüminyum Pizza Küreği 40
Altınbaşak Alüminyum Pizza Küreği 40

Altınbaşak Alüminyum Pizza Küreği 40 cm (A 317 40)

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : ₺1.198,53  + KDV
İndirimli : ₺838,97  + KDV
KDV Dahil : ₺989,98

Altınbaşak Alüminyum Pizza Küreği İle Mutfağınızda Rahatlık Sağlayın!

Endüstriyel mutfak ekipmanlarından olan Altınbaşak Pizza Küreği profesyonel şefler ve endüstriyel mutfak alanında bulunan fırınlar için özel olarak üretilmiştir. Pizza kürekleri pizzalarınızın pratik ve şekli bozulmadan pişmesini sağlar. Profesyonel mutfak aleti Pizza Küreği pizzalarınızı en sağlıklı şekilde sunmanız için sağlığınıza zarar vermeyecek olan eloksal kaplamalı alüminyumlardan üretilmiştir. Eloksal, alüminyum için oldukça önemli ve özel olan bir yüzey kaplamadır. Sağlığınız ve endüstriyel mutfak alanınız için tercih etmeniz gereken Altınbaşak Pizza Küreği mutfağınızın güvenli ve konforlu olmasını sağlayan profesyonel mutfak ekipmanıdır. Mutfağınızda sağlığınızı tehlikeye atmayacak olan endüstriyel mutfak ekipmanı kullanmak için mutfakyeri.com adresimizi ziyaret ederek kaliteli malzemelerden üretilmiş birçok ürünümüzden yararlanabilirsiniz. 

Altınbaşak Pizza Küreği İle Enfes Lezzetlere Ulaşın

Birbirinden kaliteli ve mutfak alanları için hijyenik seçilen malzemeler kullanılarak üretilen Altınbaşak Pizza Küreği sayesinde pizza pişirme işlemini artık çok daha kolay ve hızlı şekilde halledebilirsiniz. Altınbaşak Pizza Küreği sayesinde pizza pişirme işlevini endüstriyel mutfak alanında bu pizza küreğinden daha pratik yapacak başka bir mutfak ekipmanı yok! 40 cm çapa ve 2mm kalınlığa sahip olan pizza küreği hafif kullanımı sayesinde pizzalarınızın enfes lezzete ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Kullanım rahatlığına alıştıktan sonra Altınbaşak Pizza Küreği severek ve isteyerek kullandığınız ürün haline gelecektir. Profesyonel alanda daha başarılı sonuçlar için endüstriyel mutfak ekipmanları oldukça gereklidir. Sizler de Altınbaşak Pizza Küreğini tercih ederek pizzalarınızın daha lezzetli pişmesini sağlayabilirsiniz.

Altınbaşak Pizza Küreği İle Mutfağınızın Kalitesini Arttırın

Endüstriyel mutfak ürünleri ile mutfaklarınızın kalitesini arttırmak oldukça kolay. Endüstriyel mutfak alanları için hazırlama işlemini rahat ve kullanışı bir hale getiren Altınbaşak Pizza Küreği dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlüdür. Altınbaşak Pizza Küreği modeli profesyonel mutfaklar, oteller, restoranlar ve fırınlarda sıklıkla tercih edilen bir üründür. Kaliteli ve kullanışlı olan endüstriyel mutfak ekipmanları birçok birey tarafından tercih edilmektedir. Profesyonel mutfak alanlarında işinizi kolaylaştıracak olan, elinizin altında bulunması gereken pizza küreği ile pratik ve kolay bir şekilde pizzalar pişirebilirsiniz. 110 cm sap uzunluğu sayesinde fırınınızın içerisinde kolay bir şekilde kullanılır. Profesyonel alanlarda kullanılacak olan malzemelerin de profesyonel olması mutfak alanı için önem taşır. Mutfakyeri.com adresini ziyaret ederek endüstriyel mutfak ekipmanları ile mutfağınızı profesyonelleştirin!

Altınbaşak Alüminyum Pizza Küreği Modelinin Fiyatı Çok Caziptir

Endüstriyel mutfak ekipmanları mutfaklarınıza uzun süreler eşlik edecek mutfak aletleri olmalıdır. bu nedenle bir mutfak aleti alırken dayanıklı olmasına daha fazla dikkat etmek gerekmektedir. Altınbaşak Pizza Küreği dayanıklı sapa ve küreğe sahiptir. Pizza küreğinin sahip olduğu bu dayanıklı parçalar sayesinde hem hazırladığınız pizzalar şekli bozulmadan servis edilme imkanı bulur hem de profesyonel mutfak ekipmanınız size uzun bir kullanım ömrü sağlar. Altınbaşak Pizza Küreği fiyatı piyasadaki diğer endüstriyel mutfak ekıpmanları fiyatları ile kıyaslandığı zaman bütçenize uygun bir üründür. Mutfağınıza kaliteli ve pratikliğinizi artıracak bir mutfak aleti almak istiyorsanız seçiminizi Altınbaşak Pizza Küreğinden yana kullanabilirsiniz. Endüstriyel mutfak ekipmanı olarak mutfağınızın kullanışlı ve bir o kadar da gerekli bir parçası olacak Altınbaşak Pizza Küreği en uygun fiyatlarla Mutfakyeri.com’da bulabilirsiniz. Üstelik aynı günde kargo teslim ile ürününüzü hemen deneme fırsatına ücretsiz bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Altınbaşak Alüminyum Pizza Küreği Teknik Özellikler

  • Çap :40cm
  • Kalınlık :2,0 mm
  • Sap Uzunluğu: 1,10 cm
  • Eloksal kaplamalı alüminyumdan üretilmiştir.
  • Anodize sapları perçinlerle sabitlenmiştir.

 

 

Benzer Ürünler