Blender

Küçük ev aletleri içerisinde en geniş kapsamlı seçenekler mutfak araç ve gereçleri arasında bulunuyor. Bunlardan en sık kullanılanları ise blenderlardır. Blenderlar birçok amaçla kullanılan bar blender ve bar mikser olarak ikiye ayrılan aletlerdir. Endüstriyel blender modelleri teknolojik aletlerle arası iyi olmayanların bile rahatlıkla kullanabileceği ürünlerdir. Meyve suyu yapımına yardımcı olur, çorba yapılabilir, bebek mamaları hazırlanabilir, mayonez yapılabilir. Ancak bu ürünleri yaparken blenderı dinlendirerek yapmak önemlidir. Böylece ürüne zarar gelmeden kısa zamanda hazırlıklar tamamlanabilir.

Blender Seçenekleri

Smoothie bar blender, klasik blender, hızlı devirli model, beachbar blender, vıtamıx drink machine advance, bar blender klasik model, touch and go, vita- prep3, buzlu kokteyl karıştırıcı, Quiet one blender seçenekler arasındadır. Ürünler parçalama ve karıştırma işlemlerini yapmaya yönelik tasarlanmışlardır. Bazı ürünlerin buz kırma özellikleri de bulunur. Dokunduktan sonra karıştırması beklenir, tuşa basılı tutmaya gerek olmaz. Bazı ürünlerin yüzeyleri dokunmatiktir. Hangi hızda hangi sürede işlem yapması gerektiği kolaylıkla ayarlanabilir. Mutfakta çok fazla yer kaplamazlar. Ses seviyeleri düşük olduğu için insanları rahatsız etmezler.

Fiyat ve Satış Durumları

Endüstriyel blender fiyatları değişiklik gösterir. Ürünün sahip olduğu özellik, kalitesi, kapasitesi gibi faktörler ücrette farklılık olmasına sebep olabilir. Ürünler düzenli aralıklar ile indirime girdiği için normal fiyatından daha düşüğe alım söz konusu olabilir. Ayrıca ayrıntılı bilgi almak isteyenler canlı destek hattımıza başvuru yapabilir.

₺1.270,34 + KDV
₺2.716,00 + KDV
%53 İndirim
%53İndirim
Ücretsiz Kargo
₺2.299,00 KDV Dahil
₺4.600,00 KDV Dahil
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo
₺4.190,09 + KDV
₺8.380,18 + KDV
%50 İndirim
%50İndirim
Ücretsiz Kargo