...

BLENDER

Blender denilince aklınıza çok fazla bir ürün gelmemekte değil mi? Oysaki blenderler oldukça geniş ürün kapasitesine ve oldukça geniş marka aralığına sahiptir. Peki bir blender mutfakta ne işe yarar? Ne gibi kolaylıklar sağlar? Blenderler oldukça kullanışlı olan küçük mutfak malzemeleridir. Genellikle kullanım alanı büyük ve katı şeyleri küçük parçacıklar haline getirmek olarak bilinse de mutfaklarda harikalar yaratacak olan ürünlerden birisi de blenderlardır. Kolay kullanımları sayesinde genellikle ev hanımlarının tercih ettiği düşünülür. Oysaki birçok endüstriyel mutfak ekipmanı görevini de karşılamaktadır. Endüstriyel denme sebebine aldanıp evinizin küçük mutfaklarında kullanılmaz olarak algılamayın. Blenderlar oldukça geniş kullanım alanına sahiptir. Bir kafede, restoranda, endüstriyel mutfak alanında ya da evinizin küçük mutfağında gönül rahatlığı ile kullanacağınız bir üründür. Küçük olması birçok insanın hoşuna gitmektedir. Küçük olması nedeni ile mutfakta fazla yer kaplamamakta ve bu sebepten dolayı çalışma alanını kısıtlamamaktadır. Bir restoran işletiyorsanız eğer büyük mutfak ekipmanlarından ziyade gözleriniz her zaman küçük mutfak ekipmanlarını aramaktadır. Mutfak çalışanları ve mutfak malzemeleri bir araya geldiği an ortada çalışacak alan kalmamakta ve bu oldukça büyük bir sorun tekabül etmektedir. Bunun için ise üretilmiş olan küçük mutfak ekipmanlarına ulaşabilirsiniz. Mutfakyeri.com olarak birbirinden farklı küçük büyük mutfak ekipmanı ile sizlere hizmet vermekteyiz. Blender modelleri oldukça geniş bir şekilde dağılmıştır. İstediğiniz markada ya da büyüklükte olan blenderı kolay bir şekilde bulabilir, ürün özelliklerini inceleyebilir, ürün hakkında birbirinden farklı bilgiye sahip olabilirsiniz. Yapmanız gerekenler oldukça basit. Mutfakyeri.com sitesine giriş yaptıktan sonra blender kategorisini seçerek birçok blender markasına ve birçok blender fiyatına ulaşabilirsiniz.

BLENDER MODELLERİ

Blender modeli genellikle sabit bir model olarak bilinir. Sizler için birçok farklı marka ile yaptığımız iş birliği sonucunda farklı modeller ile sitemizde ürün satışı yapmaktayız. İstediğiniz markadan istediğiniz modeli aratabilir kolay bir şekilde tüm ürünleri inceleyebilirsiniz. Evinizin tatlı mutfağı için olan uygun modelleri ya da endüstriyel mutfak için olan modellere göz gezdirebilir, birçok blender modeli hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Blender modelleri geniş seçenekler ile sizler için satışa sunulmaktadır. İsterseniz birçok blender modelini aynı anda görebilir, farklı ürünler ile karşılaştırabilirsiniz. Küçük veya büyük olan blenderları kendi içlerinde ayırabilir ve sonra hepsini tekrar inceleme içerisine alabilirsiniz. Çok az gibi görülen blender modelleri önünüze sunulduğunda oldukça fazla olduğunu sizler de anlayacaksınız. Blender konusunda kendini aşan bir marka var ise o da Hamilton Beach Blender olarak bilinir. Uzun zamandır mutfak sektöründe olan Hamilton Beach müşterilerinin ne istediğini bilmekte ve ona uygun ürünler üretmektedir. Sizler de öncelikle mutfakyer.com ailesine katıldıktan sonra Hamilton Beach ailesi üyeleri olabilirsiniz. Tüm kullananlardan aldığımızı memnuniyet sayesinde daha da çok büyümekte ve daha çok gelişmekteyiz.

BLENDER FİYATI

Blender fiyatı denilince aklınıza asla net bit fiyat gelmemektedir. Bunun sebebi ise istediğiniz ürünün nereden ve hangi özelliklere sahip olmasına bağlıdır. Sitemizde birbirinden farklı blender modelleri bulunmaktadır, bunlar farklı markalara aittir. Her markanın kendine has özellikleri bulunmaktadır. Örneğin Hamilton Beach ürettiği birkaç blenderı sessiz kullanım için uygun şekilde üretmiştir. Yani anlayacağınız blender fiyatı markalara, modellere ve özelliklere göre değişmektedir. Genel aralık olarak bütçe dostu olan blenderlara göz gezdirebilir ve beğendiğiniz ürünü sepetinize ekleyerek satın alma noktasına ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz ve incelediğiniz ürünlere ulaşmak oldukça kolaydır. Satın alma işlemini isterseniz peşin ödeyerek isterseniz de peşin ödeme seçenekleri ile kolay bir şekilde halledebilirsiniz. Blender fiyatı hakkında detaylı bir fiyat aralığı istediğiniz taktirde sitemizi incelemenizi tavsiye ederiz.

EKSTRA HIZLI BAR BLENDER SAYESİNDE DAHA HIZLI ÜRETİN

Hız her makinede olması gereken bir özelliktir. Peki ekstra hız? Tüm makinelerin belli bir hız kapasitesi vardır. Bu kategoriye ait olan bar blenderlarının hız kapasitesi tüm düşündüğünüz ürünlerin hız kapasitesinden daha fazladır. Hızlı olan bu bar blender sayesinde ürünlerinizi kimseleri bekletmeden kolay bir şekilde servis edebilirsiniz. Ürünlerin hız kalitesi ekstra olduğundan dolayı sizlere sunum için bir zaman ayırmaktadır. Sunum noktası her müşteri için oldukça önemlidir. Bir içecek ya da yiyecek ilk önce göze sonra mideye hitap etmelidir. Bu hızın sizlere yarattığı bir avantaj olarak algılanabilir. Bu avantajı iyi kullanıp müşterileri çekmek ise sunum yeteneğinize bağlıdır. Ne kadar iyi sunum o kadar başarı demek diyebiliriz. Hız bir mutfak için oldukça önemli bir özelliktir. Hızlı kullanılmayan bir malzemeyi hemen değiştirmek isteriz, çünkü mutfak yavaşlık kabul etmemektedir. Mutfak alanında ne kadar hızlı hareket edersen o kadar hızlı kazanırsın.

HAMİLTON BEACH BAR BLENDER İLE MÜTHİŞ AROMALARA ULAŞIN

Bar blender denilince sadece o alanda kullanılacak bir blender olarak aklınıza kesinlikle gelmemeli. Her barda, kafede ve profesyonel mutfakta bulunması gereken bir ürün olarak bilinmektedir. En kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Hamilton Beach Bar Blender sayesinde işleriniz oldukça kolaylaşacak ve hızlanacaktır. Sadece bunlar ile kalmayıp tüm ürettiğiniz ürünleri farklı aromalar ile karıştırmanıza yardım edecek olan Hamilton Beach Bar Blender hızına, kullanımına ve rahatlığına alıştıktan sonra diğer ürünleri kullanmak size çok zor gelecektir üretiminde kullanılan malzemeler sayesinde kolay kullanım imkanları yaratmaktadır. Hamilton Beach Bar Blender sayesinde karıştırma işini endüstriyel mutfakta ondan iyisi yapamaz, kenarı çekilin ve işi ona bırakın. Yüksek devir gücü sayesinde birçok ürünü karıştırabilir yani Hamilton beach bar blenderın karıştıramayacağı ürün yok. En güzel ve en sevilen özelliklerinden birisi de sessiz bir şekilde çalışmasıdır. Ultra sessiz çalışması sayesinde konforlu ayrıca da çok tercih edilen bir üründür. Endüstriyel mutfak alanları çok fazla gürültünün olduğu alanlardır, bir de ekstra fazla gürültüye ne gerek var ki. Hamilton beach markasını tercih ederek sesli olan mutfak alanınızda sessiz bi çalışma ekipmanı ekleyerek mutfak alanınızda daha kaliteli işlere adım atabilirsiniz. Kullanım rahatlığına alıştıktan sonra mutfağınızda başka marka tercih etmeyecek ve genellikle kullanacağınız tek marka haline gelecektir. Hamilton Beach Blender kalitesi ile dikkatleri üzerine toplamakta. Üzerinde bulunan tek düğme ile kolay bir şekilde çalıştırabilir sessiz bir şekilde işlerinizi halledebilirsiniz. Üretilen malzemenin ham noktası ise çeliktir. Paslanmaz çelik haznesi sayesinde uzun ömürlü bir ürün olarak göz önünde bulundurabilirsiniz. Kullanılan çelik oranı insan sağlığı için en uygun olan 18 / 10 olarak ayarlanmıştır. Bu sayede ürünlerimizi hem uzun süreler kullanabilecek hem de sağlık açısından hiçbir problem yaşamayacağınız Hamilton beach blenderları bir an önce almanızı tavsiye ederiz. Bu ürün sayesinde evinizde de kolay bir şekilde lezzetli ve sağlıklı karışımlar yapabileceksiniz. Bu zor dönemlerde sizler de evlerinizden çıkmayarak en harika lezzetlere ulaşmak istiyorsanız adres belli. Mutfakyeri.com olarak tüm ürünleri evinize kadar getirdik. Yapmanız gereken tek şey satın al butonuna basmak ve ürünlerimize sahip olmak. Çok kolay bir şekilde tüm istediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. İsterseniz sitemize üye olarak ayrıcalık sahibi olabilir isterseniz de üye olmadan alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

VİTAMİX KARIŞIMLARI İLE TÜM LEZZETLERİN TADINA ULAŞIN

Blender denilince akla gelen diğer marka ise Vitamix. Vitamix uzun senelerdir mutfak sektörü için bir şeyler üretmekte ve mutfak sektörü için satış yapmaktadır. Vitamix Blender sayesinde ürünlerinizi daha yumuşak içimli bir hale getirebileceğinizi biliyor muydunuz? Evet Vitamix ‘in en güzel ve en kullanışlı özelliklerinde birisi budur. Yumuşak içim. Yumuşak içim sayesinde isterseniz bebeğinizin mamasını yapabilir, isterseniz de hasta olan birine daha kıvamlı çorbalar yapmanızı sağlayacaktır. Yumuşak içim oldukça önemli bir özellik olurken bu özellik Vitamix sayesinde karşınıza çıkmaktadır. Yumuşak içim sayesinde tüm lezzetlerin tadına kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz ve bu lezzet damaklarınızda kalacaktır. Her ürünün kendisine ait optimize edilmiş programlar sayesinde kullanımını kendine göre oldukça kolay hale getiren Vitamix sizler için mutfakta vazgeçilmez konuma gelecektir. Kullanım alanına ve kullanımına göre ses azaltıcı özelliği sayesinde ise sizleri mutfakta daha fazla rahatsız etmeyecektir. Kalabalık olan bir mutfakta sessiz çalışan ürünlerin kıymetini anladık değil mi? Sessiz kullanıma sahip olan ürünler sizleri yaptığınız işe daha kolay odaklanmanızı sağlar. Mutfak odak isteyen bir alandır, en küçük kazalar da en büyük kazalar da mutfak alanında ortaya çıkmaktadır. Sessiz bir makine ile odağınızı yükseltin ve kazalardan korunun. Her şeyin sizler için üretildiğini unutmayın

10198
₺17.506,53 + KDV
₺29.177,55 + KDV
10011
₺14.549,87 + KDV
₺24.249,79 + KDV
10089
₺20.294,61 + KDV
₺33.824,35 + KDV
58672
₺32.030,47 + KDV
₺53.384,11 + KDV
50031
₺38.151,27 + KDV
₺63.585,45 + KDV
HBH650
₺28.951,05 + KDV
₺51.698,30 + KDV
HBS1200
₺89.455,34 + KDV
₺159.741,68 + KDV
HMD 200
₺20.454,54 + KDV
₺36.525,97 + KDV
9563.HBH755.00
₺39.892,41 + KDV
₺71.236,45 + KDV
008.SP.5HP1.99007.9500
₺1.077,19 + KDV
₺1.923,56 + KDV
008.SP.5HP1.98250.00
₺1.391,88 + KDV
₺2.485,50 + KDV
hmd400
₺44.055,94 + KDV
₺78.671,32 + KDV
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
CPM800
₺22.027,97 + KDV
₺39.335,66 + KDV
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
60200
₺7.988,16 + KDV
₺14.264,58 + KDV
%44 İndirim
%44İndirim
Ücretsiz Kargo
HBB908R
₺5.882,19 + KDV
₺10.503,92 + KDV
HBB255
₺8.344,78 + KDV
₺15.453,30 + KDV
HBH455
₺14.983,86 + KDV
₺26.756,89 + KDV
HBF510
₺15.540,61 + KDV
₺27.751,09 + KDV
HBH 550
₺24.206,56 + KDV
₺43.226,00 + KDV
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR