...

Endüstriyel Buzdolapları

Endüstriyel mutfakların en vazgeçilmez ve gerekli olan profesyonel ve endüstriyel buzdolapları, özellikle donmuş gıda ile et ve balık ürünlerinin muhafazasında çok önemli rol oynamakta ve ihtiyaç duyulmaktadır. Seçkin, tanınmış ve büyük bir iş yeri buzdolabı tercihine büyük önem vermelidir. Aksi takdirde satışa sunacağı ürünlerin bozulabilirliği yüksek olabilir. Mutfakyeri firmasının bu sayfasında, bu konuda sorun çıkarmayan, az enerji tüketen ve en kaliteli soğutmayı sağlayan markaların ürünlerini bulacağınıza emin olabilir, güvenle alış veriş yapabilirsiniz. Birçok ihtiyacınızı karşılayabilecek endüstriyel buzdolapları ile karşılaşabileceğiniz sayfamızda Uğur, Frenox, Electrolux, Simag gibi profesyonel markaların üretimleri ile en geniş seçenek fırsatıyla sizlerin bütçesine uygun, güvenilir ve kullanışlı ürünler arasından dilediğinizi seçip alabilirsiniz.

Endüstriyel Buzdolabı Modelleri

Doğru buzdolabı tercihi her yerde büyük bir öneme sahiptir. Endüstriyel buzdolabı modellerinde bulunan maksimim iç hacim, her zaman yüksek performans sunan temizlik ihtiyacı olmayan özel tel kondenser, maksimum hijyen gibi özellikler ile işletme mutfaklarında ürünlerin raf ömürleri boyunca uygun sıcaklıkta tutulmalarına yardımcı olmaktadır. Bu sayede depolanan ürünler sağlıklı kalabilmektedir. Sitemizde bulunan değişik markaların farklı özelliklere sahip olan endüstriyel buzdolapları arasından ihtiyacınıza uygun ürünlere göz atabilirsiniz.

Endüstriyel Buzdolabi Ürün Fiyatları

Uğur, Frenox, Electrolux, Simag gibi profesyonel markaların ürünlerinin bulunduğu sitemizde birçok farklı özellikte, fiyatta ve renkte dolap mevcuttur. Bütçenize ve ihtiyacınıza uygun olanı seçip kullanabilirsiniz.

Profesyonel Ve Endüstriyel Buzdolabı Gruplarında Aranan Özellikler

Firma ve iş yerleri için soğutma ekipmanı ya da endüstriyel buzdolabı almayı düşünenler için profesyonel ve endüstriyel soğutma grupları seçimi yaparken kullanım yerlerine ve amaçlarına uygun makine seçimleri yapılmalıdır. Seçilen cihaz ve makinelerin geniş ve güvenilir servis ve bakım ağı bulunmalı, bu ağlar kısa sürede ulaşılabilir olmalı. Soğutucular, sürekli çalışacağı için uzun çalışma sürelerine dayanıklı ve performans seviyeleri çok iyi olmak zorunda bırakılan soğutma ekipmanlardır. Mutfakyeri’ nde bulunan ürünler tam anlamı ile profesyonel çalışma prensiplerine uygun, az bakımlı, güç seviyesinde hiç bir şekilde azalma olmayan ve bu kadar özelliğe rağmen, enerji tasarruflu soğutma gruplarıdır. Ürünlerimiz sağlam gövde yapıları, her çeşit kullanıma uygun iç dizaynları ve hızlı dondurma kapasiteleri ile sektörde rakipsiz durumdadır.

Kafanızı Karıştırabilecek Kadar Ürün Çeşitliliği Mutfakyeri.com’ da

Mutfakyeri sayfası endüstriyel mutfaklarda kullanılan en zengin soğutma grubu çeşitliliğine sahip, güvenilir bir sayfa olmaya devam etmektedir. Ürünler arasında; değişik kapasitelere sahip derin dondurucular, dondurma teşhir reyonları, tezgâh altı buzdolapları (paslanmaz ve cam kapılı gibi) dikey buzdolapları ve derin dondurucular gibi birçok alternatif soğutma ekipmanı bulunmaktadır.

Geniş Ürün Seçenekleri İçin Doğru ve Güvenilir Adres; Mutfakyeri

Türkiye'deki en geniş endüstriyel buzdolapları modelleri yer aldığı sitemiz aynı zamanda, Türkiye'nin internetteki en büyük endüstriyel mutfak ürünleri mağazası olarak da bilinen bir firmadır. Bu sayede aradığınız ürünü, beklentilerinizi tam olarak karşılayacak şekilde tedarik etmenizi mümkün kılıyoruz ve bize güvenmenizi sağlıyoruz. Sitemizde bulunan soğutma ekipmanları ve endüstriyel buzdolabı modelleri piyasadaki en uzun kullanım ömrüne sahip ve en kaliteli ürünler olduğundan dolayı da sizleri memnun edeceğinden eminiz. Hangi ürün çeşidinden yana tercihinizi kullanmış olursanız olun, pişman olmayacağınızdan emin olabilir rahatça alış veriş yapabilirsiniz.

Frenox Tezgâh Tipi Buzdolabı Modelleri İle Fark Yaratın

Her biri şıklığı, kalitesi ve kullanışlı olmasıyla ön plana çıkan ve gıdaların hijyenik bir şekilde muhafaza edilmesi için kullanabileceğiniz tezgah tipi buzdolabı çeşitleri en güvenilir, uzun ömürlü ve kullanışlı farklı tasarım seçenekleri ile sayfamızda. 1, 2, 3, 4 Kapılı ihtiyaca göre alınan yatay buzdolapları da bulunmaktadır. Yeni nesil teknolojiler ile dizayn edilen ve kullanıcıların beklentilerini çok daha fazla karşılayıp beğeni kazanan pratik bir şekilde kullanılabilen tezgâh tipi buzdolabı çeşitlerini inceleyin ve size uygun olan buzdolabını seçin. Az enerji ile işinizi görebilecek tezgâh tipi buzdolabını alarak pişman olmayacaksınız.

Geniş Kapasiteleri İle Çekmeceli Frenox Tezgâh Buzdolapları

1500 mm kapasiteli çekmecesi ile işletmelerin ihtiyacını karşılayabilecek nitelikte olan çekmeceli tezgâh buzdolapları elektronik, sıcaklık ve defrost kontrollü göstergeye sahiptir. Defrost esnasında otomatik su buharlaştırma özelliği ile daha uzun ömürlü bir dolap olma özelliğine sahiptir. Sökülebilir havalandırmalı kompresörü ile temizliği kolaylaşmıştır. Fanlı soğutma sistemine sahiptir. Ayarlanabilir, paslanmaz çelik raf yuvaları, plastik kaplama iç raf ve paslanmaz çelik gövde ile uzun ömürlü, kullanışlı ve sağlam bir yapıya sahiptir. 93,5 cm Çekmeceli Buzdolapları, 140 cm Çekmeceli Buzdolapları, 186,5 cm Çekmeceli Buzdolapları, 233 cm Çekmeceli Buzdolapları gibi farklı boyutlar ile ihtiyacınız olanı seçebilirsiniz.

Yeni nesil Buzdolapları; Frenox Dik Tip Buzdolapları

Tek kapılı ve çift kapılı dik tip buzdolapları olarak ikiye ayrılan dolaplar dar alanlar için muhteşem bir çözümdür. Birçok farklı endüstriyel modeli bulunan dik tip buzdolaplarının dikey forma sahip olmasının en önemli etkenlerinden biri yer kaplamamasıdır. Yeni nesil teknoloji ile üretilen, sanayi tipi mutfaklarda tüm köşeleri en verimli şekilde değerlendirmenizi sağlayacak olan bu dolap ayrıca kolay temizlenebilen kızaklı raf sistemleriyle donatılan tasarımlara sahiptir.

Tezgâh Altları İçin Frenox Cihaz Altı Buzdolapları

Statik soğutma sağlayan cihaz altı buzdolapları büyük ve küçük işletmelerin kullandığı 140 cm, 186,5 cm, 233 cm gibi farklı boyutları bulunan çok amaçlı bir buzdolabı çeşididir. Ayarlanabilir yüksekliği ile dilediğiniz dolap ya da tezgâh altına sığdırabileceğiniz niteliktedir. Kullanıcı tarafından sökülüp temizlenebilir çekmece ile temizlik kolaylığı sağlamaktadır. Manyetik kapı contası ise elinizde eşya ya da yiyecek varken kapının kendiliğinden kapanmasını sağlamak içindir. İçi ve dışı paslanmaz çelikten üretilen cihaz altı buzdolapları, kullanışlı, uzun ömürlü ve sağlam yapısıyla alıcıların beğenisini kazanmaktadır.

Her Renkte, Her Yere Sığan Frenox Bar Dolapları Evinizi Dekore Edecek

Pratik kullanımı ile evlerde, iş yerlerinde, ofis, bar, restoran, cafe, otel odaları gibi birçok alanda kullanılan bar dolapları estetik ve güzel görünüşe sahiptirler. Az nüfuslu ailelerin ya da tek başına yaşayan bir bireyin ihtiyacını karşılayabilecek niteliktedir. Dar ve küçük mutfaklar için ideal tercihler arasındadır. Ev içinde ve mutfak dışında kullanılabilinecek en küçük modellerini evin yatak odası, çalışma odası ya da balkon gibi yerlerde de konulabilir. Bu sayede ufak atıştırmalık, içecek tarzı ürünlerinizi buralarda depolayarak, sürekli mutfağa gitme zahmetinden kendinizi kurtarabilir ve az enerji sağlayabilirsiniz. Özellikle birden fazla kattan oluşan iş yeri ya da evlerde  mini buzdolabı ürünleri kullanmak oldukça pratik bir çözüm olmaktadır. Bu tip ortamlarda ufak işleriniz için bile merdiven kullanmak zorunda olmanız oldukça yorucu olduğu için mini buzdolabı kullanmak büyük avantajlar sağlamakta ve birçok ihtiyacı karşılamaktadır. Farklı tasarım ve renkleri ile ev konseptinize uygun olanı seçebilirsiniz. Yaşamımızı oldukça kolaylaştıran mini bar buzdolaplarının bir başka avantajlı özelliklerinden birisi ise değiştirilebilir kapak yönüdür. İhtiyaç anında kapağın yönünü değiştirerek işinizi daha da kolaylaştırabilir ve dolabı kullanacağınız mekânın tasarımına en uygun şekilde yerleştirebilirsiniz. Fonksiyonel özellikleri ile ergonomik bir kullanım deneyimi sunan bar dolaplarının ihtiyacınızı karşılayacak özellikte olanını seçip evinizde rahat edebilirsiniz.

Frenox Makeup - Salata - Pizza Hazırlık Makinesi İle Pizza Yapmak Çok Kolay

Günün her saati yiyebileceğiniz, birçok kişinin vazgeçilmez yiyeceği lezzetli pizzaları hazırlamak için üretilen pizza hazırlık dolapları pizza üretim ve satışı yapan kurumlarda tercih edilen dolap ürünüdür. Paslanmaz tablalı, polietilen tablalı, kolay temizleme özellikleri bulunan pizza hazırlık dolapları kolaylık sağlamasının yanında istenilen ölçülerde ve boyutlarda arzunuza isteğinize göre üretilebilmektedir.

Kasaplar Frenox Dry Age Buzdolapları İle Çok Mutlu

Etleri saklayabilmek için özel olarak üretilen kasapların dry age buzdolapları kasaplar tarafından tercih edilen dolap tipleridir. Etin bozulmayacağı sıcaklığı ayarlayıp etlerinizi satılabilecek süre zarfında sağlıkla depolayabilirsiniz. Dry age’ de dolap içinde soğuk hava sirkülâsyonu bulunmaktadır. Fan yardımıyla dolaştırılan hava etlerin tüm yüzeylerine temas etmelidir. Bu şekilde etkin bir soğutma yöntemi uygulanmış olur.

Her Yerde Kullanabileceğiniz Electrolux Buz Makineleri Hayatınızı Kolaylaştıracak

Endüstriyel mutfaklarda tercih edilen cafe, bar, restoran gibi yiyecek ve içecek işletmelerinde kullanılan buz makineleri yaz aylarındaki soğuk içeceklerde kullanılmak için oldukça fazla ihtiyaç duyulmakta olan bir üründür.  Bilindiği gibi sıcak bölgelerde özellikle de yaz aylarında, soğuk içeceklere duyulan ihtiyaç ciddi anlamda artmaktadır ve işletmeler bu ihtiyaçlarını endüstriyel buz makinesi ile karşılamakta ve serinletmektedirler. Gıdaları uzun süre bozulmadan muhafaza etmenin en güvenli yolu buz kullanımıdır. Bu yüzden buz makinelerinin önemi ciddi şekilde artmakta ve ihtiyaç alanı genişlemektedir. Profesyonel buz makinesi, özellikle de hayvansal ürünlerin, istenilen yere en güvenli ve sağlıklı şekilde ulaştırılabilmelerinde oldukça önemli bir ürün olarak karşımıza çıkmaktadır. Bir çok çeşidinin bulunduğu buz makinelerine Mutfakyeri.Com’ dan ulaşabilirsiniz.

Her Hastanede Kullanılan Frenox Medikal Dolaplar Mutfakyeri.com’da

Medikal Dolaplar ilaç ve malzeme dolabı, ilk yardım müdahale ekipmanlarının ve hastanede hasta için kullanılan sağlık malzemelerinin saklandığı ve muhafaza edildiği kilitli dolaplardır. İlaç ve malzeme dolapları sadece sağlıkçıların kullandığı hastane malzemelerinden biridir. İlaç, serum gibi tıbbi malzemelerin bozulmadan saklanmasını sağlayan etkili, kullanışlı bir dolaptır. Mutfakyeri.com’dan medikal dolap ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

HBH650
₺43.605,56 + KDV
₺79.282,84 + KDV
HBS1200
₺134.736,08 + KDV
₺244.974,70 + KDV
HMD 200
₺30.808,28 + KDV
₺56.015,05 + KDV
6126-908-CE
₺3.408,96 + KDV
₺6.198,12 + KDV
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo
9563.HBH755.00
₺60.085,26 + KDV
₺109.245,92 + KDV
008.SP.5HP1.99007.9500
₺1.622,45 + KDV
₺2.949,91 + KDV
008.SP.5HP1.98250.00
₺2.096,42 + KDV
₺3.811,68 + KDV
hmd400
₺66.356,29 + KDV
₺120.647,80 + KDV
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo
60200
₺13.380,64 + KDV
₺24.328,43 + KDV
%45 İndirim
%45İndirim
Ücretsiz Kargo
D2
₺4.325,76 + KDV
₺8.651,52 + KDV
D1
₺3.785,04 + KDV
₺7.570,08 + KDV
D3
₺4.325,76 + KDV
₺8.651,52 + KDV
D4
₺4.325,76 + KDV
₺8.651,52 + KDV
HBB255
₺13.708,77 + KDV
₺24.925,04 + KDV
HBH455
₺22.568,43 + KDV
₺41.033,51 + KDV
HBF510
₺23.407,00 + KDV
₺42.558,18 + KDV
HBH 550
₺36.459,50 + KDV
₺66.290,00 + KDV
1446
₺13.185,08 + KDV
₺21.975,14 + KDV
BCR100
₺11.302,45 + KDV
₺20.549,90 + KDV
6126-HBB908R
₺3.974,09 + KDV
₺7.225,61 + KDV
98908-HBB908R
₺2.041,73 + KDV
₺3.712,24 + KDV
6126-455
₺8.476,83 + KDV
₺15.412,43 + KDV
98455
₺3.573,03 + KDV
₺6.496,42 + KDV
6126-755
₺10.792,01 + KDV
₺19.621,84 + KDV
6126-950
₺11.794,65 + KDV
₺21.444,82 + KDV
1280
₺5.753,26 + KDV
₺8.218,94 + KDV
1280K
₺11.001,85 + KDV
₺15.716,93 + KDV
1280C
₺6.560,74 + KDV
₺9.372,48 + KDV
1280CK
₺12.616,80 + KDV
₺18.024,00 + KDV
HAZ01
₺1.968,22 + KDV
₺2.811,74 + KDV
58626
₺6.841,13 + KDV
₺11.401,88 + KDV
10108
₺28.000,90 + KDV
₺46.668,16 + KDV
58804
₺23.307,56 + KDV
₺38.845,94 + KDV
58627
₺31.640,22 + KDV
₺52.733,70 + KDV
67000
₺52.601,12 + KDV
₺87.668,53 + KDV
58674
₺62.763,37 + KDV
₺104.605,62 + KDV
Tükendi
HBB908
₺7.109,60 + KDV
₺12.926,55 + KDV
Tükendi
HBB 250
₺10.390,95 + KDV
₺18.892,64 + KDV
Tükendi
HBH450
₺21.693,40 + KDV
₺39.442,55 + KDV
Tükendi
CPM800
₺33.178,15 + KDV
₺60.323,90 + KDV
1
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR