BUNN

1957’den beri BUNN, hazır içecek ekipmanları üreticileri arasında en üstlerde yer almaktadır. Aile girişimciliği üzerine kurulan BUNN, güvenilir içecek ve olağanüstü satın alma sonrası destek konusunda güvenebileceğiniz küresel bir ortak haline gelmiştir. BUNN temel değerleri olan Dürüstlük, Doğruluk ve Karşılıklı Saygı, şirketin marka vaadi Güvenebileceğiniz Bir Ortak felsefesidir. Bu felsefe ticari ve ev müşterilerinden oluşan küresel bir ağ yaratmıştır.

BUNN Kahve Makineleri

1950’lerde şirketin kurucusu George BUNN, kaliteli bir fincan kahve demlemeyi basit ve hızlı hale getirme hedefiyle bu yolculuğa başlamıştır. Bu hedefini tamamlamak için sürekli prototipler tasarladı, prototipleri eliyle birleştirdi, test etti, geliştirdi ve en sonunda mükemmelleştirdi. O dönemden bu yana şirketin ekipman çözümleri önemli derecede gelişti, ancak yeni ürün geliştirme ve çağa ayak uydurma nesilden nesle devam etti. Geliştirilen her ürün ve her parça BUNN uzmanları tarafından tasarlanmaya ve test edilmeye devam ediyor. Bugün şirket, endüstri lideri, müşteri odaklı patentli çözümlerle dolu ve eksiksiz bir portföye sahiptir. Şirket misyonu, dünya çapında en iyi içecek ekipmanları ve hizmetleri sağlayıcısı olmaktır. BUNN bu misyon için her gün daha fazla çalışarak en iyi olmaya çalışmaktadır.

BUNN Kahve Makineleri Fiyatları

Dünyanın en iyilerinden biri olan BUNN, kaliteli hizmetini sunabileceği ve güvenebileceği ortaklar aramaktadır. Eğer sizde markanın bu macerasına ortak olmak isterseniz mutfakyeri.com adresinden kampanyalı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR