Ürününüz Güvende 2 Yıl Distribütör Garantili Ürün
Saat 15:00’e kadar verilen siparişleriniz aynı gün kargoya verilir. Çalışma Saatlerimiz: Pazartesi - Cuma: 8:00 - 18:00 / Cumartesi 8:00 - 15:00
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bize danışın...
Elektra Barlume Kahve Makinesi ana fotoğraf
Elektra Barlume Kahve Makinesi ana fotoğraf
Elektra Barlume Kahve Makinesi fotoğrafı beyaz
Elektra Barlume Kahve Makinesi mavi

Elektra Barlume Kahve Makinesi (BARLUME KAHVE MAKİNESİ 3 Gruplu)

İndirim Oranı : %45 İndirim
Fiyat : ₺238.204,31  + KDV
İndirimli : ₺131.012,37  + KDV
KDV Dahil : ₺154.594,60

 

Elektra Barlume Kahve Makinesi 50’Lİ YILLAR GÖRÜNÜMÜ MODERN TEKNOLOJİ İLE BİRLEŞTİ

Elektra Barlume Kahve Makinesi profesyonel bir makine olup, kafe restoran ve işyerlerinizde kullanabileceğiniz, gerçek kahve aromasını yaşatan ve çekirdeklerden tam performans sağlayan İtalyan kalitesiyle yapılmış bir kahve makinesidir. Paslanmaz çelikten yapılmış iskeleti ve 50’li yıllardan çıkmış görüntüsü ile kahvenizi demlerken bir bardak daha demlemenizi isteği oluşturacak bir makinedir. 50’li yılların görünüme sahip orijinal İtalyan tasarımıyla gözleri kamaştırması, espresso makinenizin mekanınızdaki kahvenin kalbi olmasını sağlayacaktır. Köşesi yuvarlak çizgileri ve İtalyan tasarımının gerçek zanaatkarları tarafından günümüz modern teknolojisine karşılık vermesi için tasarlandı. Şık ve hoş kahvecilerinizde, barlarda ve restoranlarda daha estetik bir ortam yaratmak için varlığı yeten Elektra Barlume Kahve Makinesi fiyatı ile de oldukça uygun bir makinedir. Kendine has İtalyan tasarımı eşsiz olup, gerçek Elektra SRL firması teknik ve karakteristik özelliklerini de göstermektedir. Paslanmaz çelikten üretildiği için sahip olduğu uzun ömrünün yanında sahip olduğu inovatif teknolojilerle en kaliteli kahveleri hazırlayabilir, içtiğiniz her bardakta gerçek kahve zevkini yeniden yaşayabilirsiniz. Piyasadaki diğer firmalara göre öne çıkan teknolojik geliştirmeleri ve kendine has tasarımıyla Elektra Barlume Kahve Makinesi hayal ettiğiniz mutfağa yaklaşmanıza yardımcı olacaktır. Sunduğu gelişmiş teknolojiler arasında tamamen elektronik şekilde ayarlanan demleme sıcaklığı kontrolü, su kaynatıcısının sıcaklık kontrolü ve (+/- 1°c) yüksek hassasiyete sahip termostat vardır. Bu özellikler sayesinde makineniz içeceğiniz her bardağın sıcak kahveyle dolu olduğundan emin olur. Yük boyutlu püskürtme ünitesiyle her türlü bardağı doldurabilirsiniz. Bu sayede büyük boy kullan at bardakları da doldurarak müşterileriniz ve kendiniz için avantaj sağlamış olursunuz. Ayrıca sahip olduğu elektronik 5 doz ayarı sayesinde hiç zorlanmadan kahveleri tek tuşla doldurabilirsiniz.

ÇELİKTEN YAPILMIŞ VE DAİMA ÇALIŞMAYA HAZIR

Kaliteli bir espresso için, kaliteli bir espresso makinesi gereklidir. Yeterince güçlü motoru olmayan, parçaları sağlam olmayan makineler gerekli basıncı sağlayamaz, bu yüzden de kahvenin tadını size ulaştıramaz. Ekipmanlarınız kaliteli değilse ne kadar uğraşsanız da bardağınızdaki kahveden tat alamazsınız. Bu yüzden alacağınız kahve makinasının özelliklerini bilmelisiniz ve doğru seçim yapmalısınız. Espresso makinesi alırken dikkat etmeniz en önemli hususlardan birisi dayanıklılıktır. Gün boyunca kahve hazırlamak, içindeki bir ısıtıcıyla devamlı yüksek ısıda çalışmak birçok espresso makinesini zorlayabilir. Ama Elektra Barlume Kahve Makinesi tam olarak bunun için dizayn edilmiştir. 24 saat boyunca kullanabileceğiniz kahve makineniz her bardağı kalitesinden, performansından hiçbir şey kaybetmeden doldurmaya devam eder. Çelik iskeleti sayesinde tüm darbelere dayanıklıdır ve bozulmaya karşı dirençlidir. Tüm gün yüksek sıcaklıkta çalışmak bu makine için standarttır. Aynı zamanda güçlendirilmiş parçaları sayesinde porta filtre ile ufak kazalarınıza engel olur. Fazladan veya yanlış yöne çevirmenize karşı güçlendirme kazanmış parçaları kazalar ve dalgınlıkların önüne geçebilmektedir. Bükülmeden ve kırılmadan seneler boyu kullanabileceğiniz Elektra Barlume Kahve Makinesi fiyatı, sağlamlığı ile karşılaştırıldığında piyasadaki en uygun ürünlerden biri haline gelmesini sağlamıştır. Dikkat etmeniz gereken bir diğer özellik ise ısıtıcıdır. Bakır kazanı tüm gün yüksek hassasiyetle çalışarak tüm performansıyla kahvelerinizi hazırlamanıza yardımcı olur. Bakır olması sayesinde hızlıca ısınır ve uzun süre sıcak kalır. Bu da gereksiz enerji kaybını önlemiş olur.

Elektra Barlume Kahve Makinesi Özellikleri Nelerdir?

 • 1950’lere ait şık Vintage görünümü ve günümüzün gelişmiş teknolojisine sahiptir.
 • Diğer tüm kahve makinalarından sıyrılarak, kendini öne çıkarabilen bir görünümü ve teknolojiye sahiptir.
 • Paslanmaz çelikten üretilmesi sayesinde yıllar boyunca sağlam kalabilir.
 • Bakır kazanı ve yüksek hassasiyetli ısıtıcısı sayesinde hızlıca ısınır ve ısısını uzun süre boyunca korumaya devam eder.
 • Yüksek sıcaklığa ve kazalara karşı dayanıklı çelik iskelete sahiptir.
 • Porta filtre için ekstra döndürme koruması vardır. Bu sayede kazaların önüne geçilmiştir.
 • Sökülebilir kasası sayesinde kolay temizlik imkânı sağlar.
 • Gerçek İtalyan zanaatkarlarının eşsiz 50’li yıllar tasarımı ve kaliteli mühendislerden gelen zengin çekirdek aroması.
 • Üzerindeki bardaklık sayesinde size pratiklik kazandırır ve görünüşüne şıklık katar. Aynı zamanda bardaklığın arka tarafında koruması vardır. Bardakların düşmesini engelleyerek, bardaklarınızı korur.
 • 5 farklı doz ayarına sahiptir. Uğraşmanıza gerek kalmadan basitçe tıklayarak kahvelerinizi hazırlayabilirsiniz. Müşterilerinizin isteklerini hızlı ve doğru şekilde gerçekleştirebilirsiniz.
 • Makinenin kullanımı oldukça basittir ve daha kolay olması için yeni ve gelişmiş teknolojiler sunulmaktadır. Bu sayede Baristalarınız işlerini yaparken zorlanmayacaklar ve müşterilere en iyi hizmeti verecekler.
 • Dijital ekranı sayesinde istediğiniz bilgiye erişebilirsiniz ve tüm ayarları yapabilirsiniz.
 • 3 gruplu olduğu için aynı anda 3 baristanın çalışmasına olanak sağlar.
 • Su püskürtme ünitesinin kendine ait vanası vardır.
 • Gece modu sayesinde düşük enerji harcar ve çalışmaya devam edebilir.
 • Ergonomik tutacaklar sayesinde rahat kullanım ve kolaylık sağlar.
 • Kaymayan ayaklara sahiptir.

GELİŞMİŞ İTALYAN TEKNOLOJİSİ İLE KAHVE ZEVKİNİZ ARTACAK

İtalya’da devamlı daha iyi makineler üretmeyi hedefleyen, kahve makinası ve aksesuarları üreten Elektra SRL, her zaman daha iyiyi hedefleyip, yüksek teknolojili makineler üretmiştir. Sadece İtalya’nın değil, Avrupa’nın da sayılı üreticilerinden olan Elektra SRL kahve severlerin her birine en iyi kahve deneyimini yaşatmak ve tüm kahve içenlerin gerçek kahve tadını yaşaması için yaklaşık yarım asırdır çalışmakta ve teknolojilere imza atmakta. Ürettikleri her makinede tüm tüketicilere hitap edip, her tüketicinin iyi bir kahve deneyimi yaşamasını istemenin yanında bunun kolay ve basit bir işlem olması için uğraşmış ve yeni teknolojiler geliştirmiştir. Gerçek İtalyan mühendisliğinin eseri olan Elektra Barlume Kahve Makinesi fiyatı, sahip olduğu teknoloji, dış görünüşü gibi özellikler sayesinde en iyi makinelerden biri olarak kendini kanıtlamaktadır. Gelişmiş özellikleri sayesinde her çekirdekte saklı olan o muhteşem tadı ve içindeki aromayı bardağınıza taşırken, içtiğiniz her yudumda kahveyi bir kere daha seveceksiniz. İçindeki ısıtıcı ve bakır kazanı 24 saat çalışmaya hazır bir şekilde beklemektedir. Tüm gün sizinle kahve demleyebilir ve asla dinlenmesi gerekmez. Yüksek hassasiyetli basınç metresi sayesinde motorunuzun kullandığı gücü ve en ince öğütülmüş çekirdeklerden bile rahatlıkla kahvenin oluştuğunu görebilirsiniz. Basınç metresinin sahip olduğu çift ibre size en ufak özelliklere kadar detay verecektir.

ELEKTRA SRL FİRMASI HAKKINDA

45 sene önce kurulmuş olan espresso ve kapuçino makineleri üreten Elektra SRL, yolculuğuna 1947 yılında Umberto Fregnan’ın kahve tutkusuyla başlamıştır. Kahve konusunda hem üreticiye hem de tüketiciye kolaylık ve kalite sağlayıp, bunların hepsinin basit kalırken pratiklik kazandırması felsefesi ile çalışmalara başlayan Elektra SRL, günümüzde de Fregnan ailesi tarafından yönetilmeye devam etmektedir. Firma olarak her zaman inovasyon ağırlıklı işler yapan Elektra SRL günümüzde sıkça kullanılan teknolojilere imza atarak, çeşitli patentlere de ev sahipliği yapmaktadır. Bunlar arasında 1950’de keşfedilen ilk otomatik hidrolik ve ilk su seviyesi kontrol sistemi, 1968 yılında geliştirilen ilk elektronik vana ve 1978 yılında 5 farklı doz seçeneğinin elektronik olarak sunulması vardır. Üretilen her makine bu özelliklerin yanında, kullanılabilirlik ve uzun ömürlü olması göz önünde bulundurularak üretilmiştir.

CANINIZ ÇEKTİĞİNDE HEMEN İÇEBİLECEĞİNİZ PRATİK KAHVE

Her gün kahve içsek de bazı günler canımız çok kahve çeker. Bu olduğunda olabildiğince hızlı bir şekilde güzel bir kahve içmek isteriz. Güzel bir kahve içinse güzel ekipmanlara ihtiyacımız vardır. Kaliteli olmayan ekipmanlar kahve yaparken bizi yorabilir ve içtiğimiz kahveden alacağımı zevki engelleyebilir. Elektra Barlume Kahve Makinesi son derece basit kullanımı ve gelişmiş teknolojisi ile sizi hiç yormadan, uğraştırmadan kahve yapmanın mümkün olduğunu kanıtlayan bir makine. Tek yapmanız gereken çekirdeğinizi hazırlamak ve bir tuşa basmak. Devamında gelecek olan bir bardak dolusu kaliteli kahve, uzun yıllar boyunca aynı kalitede bardaklarınızı doldurmaya devam edecektir.

Elektra Barlume Kahve Makinesi Teknik Özellikler

Üniteler: 3

Kazan Kapasitesi: 16,5 L

Voltaj: 230-400 V

Frekans: 50/60 Hz

Güç: 5700 W

Yükseklik: 51 cm

Genişlik: 100 cm

Derinlik: 53 cm

Ağırlık: 79 kg

Paket Ağırlığı: 99 kg

Malzeme: Inox Paslanmaz Çelik

Renk: Chrome-Plexi White ice/Blue

 

 •  

  Elektra Barlume Kahve Makinesi

  Mutfaklarınızda lezzetinden ödün vermeyen aromalı kahveler pişirmenize imkan sağlayacak Elektra Barlume Kahve Makinesi ürünümüz Barlume adlı profesyonel kahve makinaları üreten İtalyan firmaya aittir. Çok yumuşak ve güven veren formaları ve opal,pastel gibi renk çeşitlerine sahip bir ayna gibi parlak kromdan imal edilen modelimizi sizlere sunuyoruz. Modern modaya ve estetik anlayışına uygun olarak imal edilen espresso barlar ve restoranlar için en ideal ve tutulan ürün haline geliyor. Gövde arkadan aydınlatmalı olarak dizayn edilmiş klasik kahve makinesinde benzersiz bir İtalyan tasarımıdır. Elektra'nın zarafetini ve tekniğini karakterize eden ve vurgulayan ürün olan Elektra Barlume Kahve Makinesi Fiyatı nın uygunluğuyla da dikkat çekici bir hal almış bulunmakta. Makineyi kahve barının kalbi yapan yuvarlak çizgiler oldukça asil görünüme sahiptir. Demeleme sıcaklığı elektronik kontrol edilebilir ve kolay bir şekilde ayarı yapılır. Kazan suyu sıcaklığının kontrolü kolaylıkla yapılabilir olup dememe sıcaklığının hassas ayarı +/- 1 derece gibi hassas bir şekilde yapılabilir. Bir fincana en yüksek kalite de kahve koyabilmek için en çok tercih edilen marka olan Barlume, alınabilir bardaklar için artırılmış dispenser üniteleri mevcuttur. Otomatik 5 dozaj ön cihaz ayarı yapılabilir olup, yumuşak dokunuşlu kahve dağıtma düğmeleriyle sağlam kullanıma açık olan panel mevcuttur. Briarwood renkli bakalit düğme kontrollü ve eklemli paslanmaz çelik çubuklara sahip buhar su musluğuna sahip olup döner kol kumandası ile değiştirilebilme özelliği bulunur. Tek bir alete entegre edilmiş pompa ve kazan basıncı için basınç göstergesi sayesinde modelimiz de her şey kontrol altında ve okunabilir hale gelmektedir. Tam 1 litre kapasiteye sahip sürahiler çift gövde bulunur. Daha az tüketimi mümkün kılan programlanabilir gece döngüsü maksimum tasarruf sağlatabilecek ve Elektra Barlume Kahve Makinesi Fiyatı nın yanı sıra enerjiden de tasarruf sağlamanız olanak tanır. Bardak koruma kapağına sahip modelimizde opalin pleksiglas marka bardak koruma kılıfına sahiptir. Siz de sitemizden Elektra Barlume Kahve Makinesi Fiyatı nı inceleyebilir ve bu muhteşem özelliklere sahip makine hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Aynı gün teslimatı sağlanabilen ürünümüzün kargosuna hiçbir ekstra ücret ödemeniz de gerekmez. Hemen sitemizden Elektra Barlume Kahve Makinesi ni satın alarak sadece bütçenize değil aynı zamanda satın aldıktan sonra sağlayacağınız enerjiden de tasarruf etme imkanı tanır.

         
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR